16.04.21, 16:34Fot. screenshot - YouTube (RMF FM)

To pytanie zdecydowanie przerosło senatora Zdrojewskiego! Bolesna wpadka polityka PO [WIDEO]

Wpadkę w czasie rozmowy na antenie RMF FM zaliczył senator PO Bogdan Zdrojewski. Poszło o coraz bardziej dla Platformy nieszczęsny ruch Rafała Trzaskowskiego. Borys Budka przyznał niedawno wprost, że cała idea była jedynie rzuconym w emocjach hasłem. Okazuje się, że dla polityków PO ruch Trzaskowskiego ma tak niewielkie znaczenie, że nawet… nie wiedzą, jak się nazywa.

Nowy ruch obywatelski Rafała Trzaskowskiego miał być pomysłem na wykorzystanie jego sukcesu w wyborach prezydenckich, skupienie elektoratu i przyszłość Platformy. Okazał się wielkim niepowodzeniem. Niedawno Borys Budka przyznał w rozmowie z „Gazetą Wyborczą”, że ruch „Wspólna Polska” w rzeczywistości był jedynie rzuconym w powyborczych emocjach hasłem, z którego później trzeba było się tłumaczyć.  O wytłumaczenie senatora Bogdana Zdrojewskiego poprosił na antenie RMF FM red. Robert Mazurek.

- „Pamięta Pan jak się nazywa ten ruch?”

- zapytał dziennikarz.

- „Ja go nazywam ruchem Rafała Trzaskowskiego”

- odpowiedział polityk.

Kiedy dziennikarz nie odpuszczał, senator Zdrojewski przyznał szczerze, że nazwy ruchu Rafała Trzaskowskiego nie pamięta.

Pan senator może pocieszyć się, że nie jest w partii jedynym, który tej nazwy nie pamięta. Mniej pocieszający jest jednak fakt, że nie uczy się na błędach swoich partyjnych kolegów. Identyczną wpadkę pod koniec ub. roku zaliczyła wicemarszałek Małgorzata Kidawa-Błońska.

Obecnie do ruchu „Wspólna Polska”, który miał zgromadzić 10 mln wyborców Rafała Trzaskowskiego należy… 19 tys. członków.

kak/RMF FM, tvpinfo.pl

Komentarze

Apel2021.05.5 16:01
Niektóre komentarze na Frondzie, sygnowane przez nicki: Anonim, AAATomek, Po 11, katolicka kretynizacja Polski pl i in., są od dawna rynsztokiem antypolskich i antychrześcijańskich inwektyw pełnych cynicznej nienawiści i wulgaryzmów. Obsesją tych wpisów jest np. przypisywanie wszystkim księżom skłonności pedofilskich przy jednoczesnym propagowaniu wynaturzeń LGBT. Każdy sukces aktualnych władz jest deprecjonowany. Furię wywołuje postać Matki Bożej i osoba Jana Pawła II, co tylko dowodzi szatańskich inspiracji tych wpisów. Szczególnie znienawidzony jest o. Rydzyk, posądzany o rzekomą pazerność, tylko dlatego, że skutecznie przerwał tradycyjny żydowski monopol na robienie gojom-podludziom wody z mózgu. Jak zatem raz na zawsze wykurzyć Anonima i jego bandę z forum Frondy? Administracja portalu ma w nosie ich bluzgi, chamstwo i bluźnierstwa. Gdzie indziej to nie do pomyślenia. (Np. na forum osławionej Gazety Wyborczej, ledwo już dyszącej żydowskiej gadzinówki dla Polaków, panuje ścisła cenzura – to jest tzw. „wolna” prasa, przynajmniej wg lewaków.) Proponuję więc nadal pod wymienionymi nickami pisać sensowne komentarze. Nie widzę innego wyjścia. Oni, oczywiście, będą jazgotać o "kradzieży nicków przez prawiczków-katoliczków". Niech jazgoczą, faryzejscy obłudnicy.
Observer2021.04.17 10:19
Oj tam, oj tam...Ruch RT to przecież istnieje. To jego ruch frykcyjny...
Anonim2021.04.16 18:28
Cześć, jestem Anonim. Znacie mnie dobrze od dawna, tyle że pod różnymi nickami. Moje sympatie są ateistyczno-komunistyczno-masońskie. Słowem szatańskie. Dlatego nienawidzę Eucharystii, Krzyża i Różańca. Nienawidzę też katolickiej Polski – każde jej niepowodzenie wywołuje we mnie chwilową euforię i chęć spuszczenia nadmiaru jadu. Jestem wiernym potomkiem faryzeuszy – obłudnie „troszczę się” o dzieci zarzucając każdemu księdzu pedofilię. Religię przedstawiam jako bzdurną bajkę dla naiwnych „wymyśloną przez pasterzy 2000 lat temu”, zaś ateizm reklamuję jako „wolność” i „postęp”. Moją metodą jest kłamstwo, cynizm, wulgaryzmy, a także nachalna reklama aborcji i LGBT, czyli grzechów, które nawet w piekle budzą wstręt. A moim ostatecznym celem jest jak największa liczba potępionych na wieki.
aaaa2021.04.16 17:11
Chłopina zna się tylko na muzyce , jak tu sprzedać za 5 baniek coś co jest warte 70 baniek. A orderów cały worek. Co tu dalej komentować.
Anonim2021.04.16 17:09
Przytoczcie rozmowe Karczewskiego z Piaseckim na temat Lukaszenki