19.06.19, 15:14zdj. screen TVP Info

'Transfer' z K'15 do PiS? Poseł Rzymkowski ZABIERA GŁOS!

Opinię publiczną zelektryzowała ostatnio informacja o rzekomych planach przejścia kilku posłów Kukiz'15 do Prawa i Sprawiedliwości. Wśród nich miałby być poseł Tomasz Rzymkowski. 

Polityk zabrał głos w tej sprawie. 

"Szanowni Państwo, a propos medialnych plotek, jeśli miałbym podejmować jakiekolwiek decyzje to pierwszy o nich dowiedziałby się ode mnie @pkukiz, a nie @rmf_fm 😊"-napisał Rzymkowski na Twitterze. 

Jak spekulują polskie media, sytuacja Kukiz'15 nie jest obecnie najlepsza. Według RMF FM, z różnych ugrupowań do K'15 mają napływać propozycje transferu. Informacje o tym, że kilku posłów Kukiz'15 miałoby przenieść się do PiS, miał potwierdzić wicemarszałek Ryszard Terlecki. 

 

 

Jakkolwiek by nie było, jednego ruchowi Pawła Kukiza odmówić nie można: obecnie jest to jedyna konstruktywna opozycja w polskim parlamencie.

yenn/Twitter, Fronda.pl

Komentarze

kornik2019.06.20 18:33
Pan dr, Rzymkowski może zostać tam gdzie jest a wiec praktycznie poza Sejmem. Nikt tak nie "jechał" po PiSie jak poseł Rzymowski. Nawet opozycja nie. Niech idzie do tych z którymi raczka w rączkę glosowal
Pfft2019.06.19 20:14
"(...) obecnie jest to jedyna konstruktywna opozycja w polskim parlamencie." ... Czyli oficjalnie transferów (jeszcze) nie ma, ale prikaz z góry na zrobienie pozytywnej podkładki pod łatwiejsze łyknięcie w/w przez wyborców - jednak już poszedł...