09.03.21, 17:16fot. yt/telewizja wpolsce

TYLKO U NAS. Jan Dziedziczak: Takie same prawa, ale nie przywileje dla par homoseksualnych

Jeszcze w latach 70, 80 w tych krajach, tworzących Unię Europejską, czyny homoseksualne były karane niekiedy więzieniem. I te kraje próbują dziś pouczać Polskę, czym jest tolerancja. Zresztą błędnie tę tolerancję definiując.” – mówi w rozmowie z nami Jan Dziedziczak, poseł PiS, politolog, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Wszystko wskazuje na to, że Parlament Europejski przegłosuje kolejną rezolucję uderzającą w Polskę, dotyczącą rzekomych stref zakazanych dla osób homoseksualnych. Fake newsy o owych strefach naruszających prawo do przemieszczania się homoseksualistom, zaczęły żyć swoim życiem, a kontrowersyjna komisarz Vera Jourova grozi nawet Polsce konsekwencjami finansowymi. Sprawę komentuje dla nas Jan Dziedziczak.

OPOZYCJA TOTALNA SZKALUJE POLSKĘ

Mamy do czynienia z jedną wielką manipulacją przeciwko Polsce. Ma to związek z ignorancją niektórych polityków zachodnioeuropejskich, ale także, a może nawet przede wszystkim z tym, w jaki sposób zachowują się wybrani z Polski przedstawiciele opozycji totalnej. To oni właśnie, z premedytacją, zdając sobie sprawę, jaka jest prawda, ukazują Polskę w najgorszym świetle. Pomimo tego, że politycy ci wiedzą, jaka jest rzeczywistość. W Polsce nie ma stref zakazanych dla określonych osób. Jeżeli już, są owszem, miejsca, gdzie nie ma nachalnej ideologii LGBT. Natomiast ten problem jest przedstawiany niezgodnie z prawdą, jakoby te osoby miały być prześladowane, albo nawet miały zakaz wstępu do danych miejscowości. Wszyscy wiemy, że to jest nieprawda, ale opozycja totalna próbuje z premedytacją przedstawić rzeczywistość niezgodnie z prawdą.” – mówi polityk.

NIEDAWNO KARALI ZA HOMOSEKSUALIZM, TERAZ CHCĄ NAS UCZYĆ TOLERANCJI

Jak zwraca uwagę rozmówca portalu Fronda.pl, ingerencje organów UE w kwestie obyczajowe są niedopuszczalnym łamaniem prawa Wspólnoty.

Wstępując do Unii Europejskiej Polska miała świadomość, że Wspólnota nie ingeruje w kwestie obyczajowe, w kwestie wartości i nie wyobrażamy sobie, żeby coś miało się w tej sprawie zmienić. To tak naprawdę jest przedziwna nadgorliwość establiszmentu lewicowego, związanego z rewolucją 1968, który dziś rządzi Europą, który ma liczne kompleksy, choćby związane z historią krajów zachodnioeuropejskich w stosunku do środowisk homoseksualnych. Gdy w II RP, w odzyskanej przez Polaków ojczyźnie uchwalano przed stu laty kodeks karny, nie było w nim żadnego zapisu penalizującego czyny homoseksualne. Krótko mówiąc, w Polsce te czyny nie były nigdy, póki istniało niepodległe państwo polskie, karane. Tymczasem w krajach Europy Zachodniej mieliśmy do czynienia z karami za czyny homoseksualne, wpisanymi do kodeksów. Jeszcze w latach 70, 80 w tych krajach, tworzących Unię Europejską czyny homoseksualne były karane, niekiedy więzieniem. I te kraje próbują dziś pouczać Polskę, czym jest tolerancja. Zresztą błędnie tę tolerancję definiując.” – przypomina nasz rozmówca.

GRA TOCZY SIĘ NIE O PRAWA, A O PRZYWILEJE

Warto podkreślić, o co tak naprawdę toczy się gra. Gra nie toczy się o żadne prawa osób homoseksualnych czy o legalizację związków homoseksualnych. Te związki są w Polsce legalne. Nie słyszałem, żeby ktokolwiek poszedł do więzienia za taki związek, nie słyszałem, by ktokolwiek był w Polsce w jakikolwiek sposób ukarany za taki związek. Wszak „legalizacja” sugeruje, że stan wcześniejszy był taki, że te związki były nielegalne i że groziły za nie jakieś kary. Gra nie toczy się o legalizację tych związków. Gra toczy się o czy takie związki będą miały podobne przywileje, jak małżeństwa składające się kobiety i mężczyzny. Takie jak adopcja czy na przykład wspólna możliwość rozliczania się podatkowego. Czym ta możliwość jest? Jest to przywilej, który daje państwo polskie takim osobom, nagradzając, wspierając rodzinę, dlatego że w rodzinie rodzą się kolejni obywatele. Rodzina zapewnia ciągłość pokoleń, zapewnia zabezpieczenie społeczne. Nie muszę naszych czytelników przekonywać, ile pracy, zaangażowania, pieniędzy kosztuje wychowanie dziecka. Stąd te przywileje, to wsparcie, jak możliwość wspólnego rozliczania się małżonków, a także wsparcie jakie daje np. 500 plus. W imię czego taki sam przywilej, fundowany z naszych podatków, miałyby dostawać związki osób tej samej płci? Te osoby mają takie same prawa, możliwości, jak wszyscy, natomiast nie powinny dostawać przywilejów, jakie posiadają rodziny.” – podsumowuje.

 

Z Sekretarzem Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Janem Dziedziczakiem rozmawiał Tomasz Poller

Komentarze

Anonim2021.03.10 21:30
Tak to jest jak się naogląda netflixa i bierze fikcję za rzeczywistość
Piotr Nowak2021.03.10 19:48
Są miejsca w Polsce, gdzie homoseksualiści LGBTQ+ i lewacy ZLPOKOPSLKon.+ mają zakaz wstępu ! Jednym z takich miejsc – jest mój dom wraz z jego obejściem i ogrodem !!! Tu wszelkiego typu zboczeńcy seksualni i polityczni mają ścisły i bezterminowy zakaz wstępu !!! Bo – nie życzę sobie w moim domu smrodu ze stolców i wegin, bo nie życzę sobie w moim domu tych, którzy profanują moje symbole religijne, tych przebranych za idiotów, tych zacietrzewionych , nienawistnych i podłych, tych homoterrorystów i czerwonej zarazy, tych, którzy pod pozorem tolerancji są skrajnie nietolerancyji wobec innych ludzi i tych, którzy są pedofilami i zoofilami ! No access – never !!!
Foster2021.03.10 18:07
Jakim przywilejem byłoby zarejestrowanie urzędowe związku partnerskiego ?.
Anonim2021.03.10 18:21
Wszystkie Prawa jakie nabywa małżeństwo są przywilejami. Dewianci nie mają tych praw z definicji.
Moly2021.03.11 2:49
Sam jestes dewiantem.
Cool2021.03.11 7:03
Zwiazek partnerski tak! ... związek małżeński NIE!
Gej2021.03.10 17:41
Nareszcie ! Takie same prawa dla wszystkich. Właśnie na to czekaliśmy. Śluby, i wychowywanie dzieci. Dziękuję. Aha, nigdy nie prosiliśmy o przywileje, tylko właśnie o takie same prawa.
Minona 😀2021.03.10 18:02
Trochę czekaliście. ILE to ..2000 lat?... Ja bym była ostrożna z tym entuzjazmem. Nigdy nie wiadomo co czeka za rogiem.
Cool2021.03.10 18:31
No przecież osoby seksualne maja dokładnie takie same prawa jak inni ... Małżeństwo natomiast, to przywilej, który nalezy się każdemu, po spełnieniu określonych warunków. ... OD DAWNA TAK JEST I NIECH TAK POZOSTANIE.
hehehe2021.03.11 9:18
A kto ci broni wziąć ślub z kobietą i wychowywać z nią dzieci ?
man.of.Stagira2021.03.10 16:22
Ta wada -niestosowalności pojęcia zdrady- pozostaje nieusuwalna n a w e t przy metodzie IVF tzn. k a ż d y związek homoseksualny jako taki w istocie jest - i BĘDZIE zawsze z powodów czysto ewolucyjnych - związkiem n i e z u p e ł n y m z punktu widzenia tak teorii dziedziczenia biologicznego -która stanowi integralną część współczesnej teorii ewolucji jak każdego biologicznie ważnego pojęcia małżeństwa w przyszłości ludzkości. Przykładowo lesbijki które fundują sobie dziecko już na wstępie rezygnują - dekretem EWOLUCJI- z całej puli genetycznej JEDNEJ z partnerek która zostaje społecznie wydziedziczonym rodzicem bękartem - a to z tego powodu, że druga przenosi materiał genetyczny OBCEGO mężczyzny s p o z a związku przy całkowitym zignorowaniu puli genetycznej t e j pierwszej - o s o b y. Odpowiednio, taki genetyczny rodzic bękart pojawi się w tzw ‘związku male-gay’, oczywiście . Ponieważ NIE ma żadnej zdrady w sensie biologicznie właściwym dla związku heteroseksualnego między osobami homo-erotycznymi dlatego teza o niemożliwości zdrady pozostaje w mocy. Zdradzać biologicznie można j e d y n i e zgodnie z ewolucją, heteroseksualnie, inne przypadki to zdrada "psychologiczna" lub "socjologiczna" ew. "technologiczna" -jak wyżej – ponownie prezentują k o l e j n e przykłady ułomności, niezupełności zamierzonej i krzywdzącej społecznie wartościowe prawa osób stron – (3- a social disability.)
Anonim2021.03.10 14:31
78 lat temu Hitler zalegalizował aborcję na terenach Polski - tak samo jak chcą to zrobić Czarne Macice: https://www.tvp.info/52693545/9-marca-1943-roku-hitler-zalegalizowal-aborcje-na-terenach-polski
man.of.Stagira2021.03.10 14:30
Cóż za h i p o k r y z j a ewolucji! Przecież zachowania te są w przyrodzie powszechne a tutaj takie faux pas. Od zarania dziejów ludzkości! To żelazne prawo biologii ewolucyjnej. . Dlatego, ewolucyjnie pojęcie zdrady -przekazania materiału genetycznego jednej osobie przez inną, nieuprawnioną do otrzymania- jest niestosowalne do związków homoseksualnych, czyli z biologicznych -czysto ewolucyjnych powodów, historia nie zna bękartów - wydziedziczonych z nieprawego łoża pochodzących z rodów homoseksualnych. Nie są to zatem względy s o c j o l o g i c z n e ale względy imposibilizmu dziedziczenia. To biologia. Po prostu. . Skutek? Niestosowalność zwykłego pojęcia zdrady. Efekt dla relacji osobowych i osób? Upośledzenie tak samych takich r e l a c j i jak osób stron t y c h relacji w ich prawach. De facto wszystkich r e l a c j i oraz praw wszystkich osób -s t r o n. Jednak istotnie asymetrycznie (nierówność traktowania). Stąd fundamentalna moralna niezupełność takich ‘związków’ – (2- a moral disability).
Cool2021.03.10 16:25
W przyrodzie od zawsze były też zabójstwa, kradzieże gwałty ... kanibalizm, pedofilia, etc etc ... ZALEGALIZOWAĆ!!!! ... bo tępy lewak nie odróżnia normalności od anomalii!
Maria Błaszczyk2021.03.10 18:13
Odróżnia. Ale wiesz, zakazywać należy szkodliwych rzeczy, że dla przykładu dam gwałcenie, co własnie prawacy strasznie płaczą, że jak to, zakazać? I że niby baba mogłaby się po prostu nie zgodzić? A homoseksualność nie jest szkodliwa. Więc nikomu nic do tego i jeśli jakaś grupa ludzi chce jakiegoś prawa, które nie koliduje z prawami jakiejkolwiek innej grupy - to należy jej je dać. Jeśli tylko nie jest się małym wrednym zakompleksionym penisikiem, który dla własnego dobrostanu potrzebuje, by innym było gorzej.
Cool2021.03.10 18:36
A może tu chodzi o zakompleksionych i niedojrzałych osobników, którzy mają potrzebe bawienia się w rodzinę kosztem adoptowanych dzieci i podatników?!
Maria Błaszczyk2021.03.10 18:55
Eeee... Chyba Ci się pomylili elgiebety z kościołem. Elgiebety normalnie płacą podatki. A co do dzieci adoptowanych. Obecnie na świecie jest jakieś 140 mln sierot. Głównie w krajach rozwijających się, w ich sierocińcach i na ulicach. Chyba zgodzimy się, że dla dziecka lepiej się wychowywać w rodzinie jednopłciowej niż walczyć z bezdomnymi psami o jakieś ochłapy ze śmietnika. Zresztą, nie wiem, czemu nazywasz to "bawieniem się". Adopcja to trudny proces, obarczony sporym ryzykiem niepowodzenia. Nie wiem, gdzieś Ty widział rodzinę adopcyjną, co dokonała adopcji dla zabawy.
Anonim2021.03.10 19:34
nie można wychowywać w "rodzinie jednopłciowej", ponieważ jednopłciowe nie są rodzinami z definicji. Są antyrodzinami, i oddanie takim dziecka to rzecz znacznie gorsza od oddania pedofilowi. Osobnik zużyty przez pedofila ma pewne szanse na normalne reakcje, ale Osobniki które wychodzą z takich "wychowań" są zakażone śmiercionośnym wirusem umysłu i doprowadzają społeczeństwo do zagłady. Czysta cybernetyka, podobnej metody imali się "naukowcy" wypuszczający zmutowane komary w nadziei że oszukają samice dzikich komarów i tym sposobem doprowadzą je do zagłady.
Maria Błaszczyk2021.03.10 19:46
No tylko, że nie. Rzecz jest zbadana. To trochę tak, jakby kwestionować kulistość Ziemi. Niby można, ale wychodzi się na osobę niezbyt mądrą. Osoby wychowywane w rodzinach jednopłciowych nie różnią się pod względem istotnych cech od tych wychowywanych w innych. Osoby wykorzystane przez pedofila - różnią się na ogół od osób niewykorzystanych przez pedofila. Ziemia z kształtu przypomina raczej piłkę niż naleśnik.
Anonim2021.03.10 21:25
Ależ nie, różnią się drastycznie, i są ogromnym niebezpieczeństwem dla normalnych ludzi. Opinie "badaczy" twierdzących inaczej są równie kretyńskie co opinie (niczym nie poparte) że "homo" są normalni. Skąd taka nachalna propaganda praw dewiantów? Otóż, jak zauważył Lenin, aby wprowadzić komunizm (nie posiadam niczego i jestem szczęśliwy) należy zlikwidować Rodzinę, i jak widzimy Sponsorzy Lenina (z Wall St) opłacili naukowców którzy opracowali naukowe sposoby na zlikwidowanie Rodziny.
Maria Błaszczyk2021.03.10 22:31
Ale jak to "niczym niepoparte"? Poparte. Wieloma badaniami wykazującymi, że nijak nie da się stwierdzić, że nie są. Do tego - strasznie zabawny jest pomysł "zlikwidowania rodzin" poprzez chęć ich zakładania lege artis, ze wszystkimi szykanami. Jak chcesz zniszczyć ogrodnictwo - zakładasz ogródek. Jak chcesz zniszczyć czytelnictwo - wypożyczasz książkę z biblioteki. No i super śmieszny jest pogląd, że to akurat Wall Street chce, żeby ludzie nic nie mieli i byli szczęśliwi. Otóż jeśli ludzie nie będą nic mieli - to nic tym z Wall Street nie przyjdzie z tego, co oni mają. Jasne, że te wszystkie tam rynki finansowe zrakowaciały, wymknęły się spod kontroli i rozrosły ponad miarę - ale rak nie przeżyje bez swojego organizmu. Widzieliśmy to doskonale w zeszłym roku - gdy spadek sytuacji konsumentów w krótkim czasie pociągał spadek giełd. https://images.app.goo.gl/bU2jhanBxotqq7Sp8
Pecz ze zboczeńcami LGBT!2021.03.10 14:02
Zboczeńcy LGBT, chcący włazić do damskich toalet - wyp****alać!
Znowu sie księżom dostało...2021.03.10 14:32
Ksiądz grasował w przymierzalniach i nagrywał nagie dziewczynki kamerą na bucie. https://www.dziennikwschodni.pl/zamosc/ksiadz-grasowal-w-przymierzalniach-i-nagrywal-nagie-dziewczynki-kamera-na-bucie-ruszyl-proces,n,1000245862.html
Anonim2021.03.10 14:53
W ciągu roku jest takich pedofilów 2800 sztuk, 7 czy 8 dziennie, ale tamci ci NIE PRZESZKADZAJĄ, musisz ich ukrywać, tuszować i wmawiać ludziom, że tych 2800 nie ma. Są tylko trzej księża. To postawa tak obrzydliwa, tak lewicowo-propedofilska, że można rzygnąć.
APEL2021.03.10 15:05
Uwaga!!! Poniewarz Ten Cyniczny Polakożerca I Zapiekły Wróg Kościoła == Tj. Niejaki Anonim (Plus Masa Jego Klonów: Aaatomek == Ladychapel == Po 11… == Katolicka Kretynizacja Polski I In.) Grasóje Tu Bezkarnie Od Lat (A Administrator Frondy == O Ile Jest Jakiś == Konsekwentne Udaje Głuhego) Proponuję == Aby Każdy Wstawiał Pod Jego Nickami Normalne Wpisy == Ewentualnie Jakieś Absurdalne Parodie Jego Antypolskich Lub Filosemickich Komentaży. Zresztą Wielu Już Tak Robi == W Ten Sposób == Przy Niewielkim Wysiłku == Wspólnymi Siłami == Rozmyjemy Ten Obraźliwy Dla Polaków Bełkot Nie Do Pomyślenia Na Innych Forach. Dyżurny Anonim == Lub Ktoś Z Jego Bandy Będzie Najpierw Obleśnie Rechotał (CYT.: " „Buhahahaha”) == Potem Będzie Błaznował („Jest Mi Bardzo Wszystko Jedno”) Oburzał Się Na „Bolszewickich Złodziei Nicków” == Potem Zarzuci Koneksje Ze Stalinem (On == Tenczowy Lewak!) Będzie Rozdzierał Szaty Na Metody Katolików (Częsty Trick Obłudnych Ateistów I Agnostyków) Wreszcie Oskarży O Komunizm (?) Oraz Antysemityzm (To Ich Odwieczny == Mocno Już Wyświechtany Zarzut) == A Nawet O Smalcownictwo (Sic!) == A Na Koniec Będzie Już Tylko Żygał Na – Oczywiście Karygodną == Ale Czesto Wyolbrzymioną Lub Wręcz Zmyśloną – "Pedofilię W Kościele" == Pomoźecie //
Anonim2021.03.10 13:56
Jak widać, należy pouczyć lewicowców, dlaczego akceptacja wychowywania dzieci przez stada osób LGBT jest karygodne, bo "nie wiedzą" podstawowych rzeczy. Otóż - członkowie społeczeństwa, aby trwało ono i zapewniało przeżycie swoich członków, muszą żyć w zgodnie z tzw Wartościami Tradycyjnymi. Wartości Tradycyjne to nic innego jak te, które udowodniły swojej skuteczności w procesie EWOLUCJI. Inne jak widać, nie udowodniły i ludzie postępujący wg nich wyginęli. Czysta prosta EWOLUCJA. W skład tych Wartości wchodzą wzorce: kobiety i mężczyzny. Kobieta ma być kobieca, mężczyzna ma być męski. A więc mamy pełne prawo aby nasze dzieci, które wychowujemy na bitnych mężczyzn i kobiece kobiety, nie były narażone na kontakt (i wchodzenie w relacje) z dziećmi: narkomanów, bandytów, hazardzistów oraz (co zdecydowanie najgorsze) z "dziećmi wychowywanymi przez pary homoseksualne". Takie osobniki są niebezpieczniejsze od dilerów narkotykowych i od dzieci dilerów narkotykowych, wyszkolone w dilerce od małego, dla których zachowania narkomańskie są częścią "kultury" i "normalności". A więc - ponieważ normalni ludzie mają pełne prawo do życia w otoczeniu wolnym od agresywnej propagandy zachowań homoseksualnych oraz pochodzących z "kultury gejów", mają pełne prawo do tego aby Państwo zapobiegało takich patologicznym sytuacjom. Nie jest obojętne, z kim się zadają nasze dzieci. Narażanie ich na wpływ dewiacyjnych wzorców jest KARYGODNE. Na zachodzie Lobby Homoseksualistów wymusiło przywileje i już widać efekty - powszechne homogwałty (ponad 60% młodych mężczyzn zostało przynajmniej raz zgwałconych homoseksualnie), seksedukacja demolująca naturalny rozwój psychosekualny dzieci i w efekcie już 16% młodych ludzi 14-29 lat deklaruje i praktykuje homoseksualizm. To jest samobójstwo zachodu i ostatnie jego pokolenie. Kolejnego nie będzie.
ZERRO2021.03.10 14:44
Będzie , będzie mnóstwo pokoleń pesymisto. Islamiści maja po 10 dzieci.
man.of.Stagira2021.03.10 13:40
Sama ewolucja stygmatyzuje homoerotyzm. Człowiek może zdradzać ALE tylko zgodnie z ewolucją. Oto hipokryzja. Nic tego nie przebije. NIKT nie słyszał o wydziedziczonych, tych z nieprawego łoża, bękartach pochodzących ze słynnych r o d ó w homoseksualistów w całej kilka milionów lat liczącej historii ludzkości. Takiego –RODOWEGO- materiału genetycznego e w o l u c j a nie udostępnia a wręcz wyklucza go z obiegu. Z punktu widzenia ewolucji gatunku ludzkiego nie było wobec tego czegoś takiego jak 'zdrada gejowska'. Zdradzać biologicznie mogli i mogą j e d y n i e hetero-normatywni, czyli prawdziwie seksualni w swych związkach. ‘Sex’ (scil. płeć) jest pojęciem relacyjnym stąd ‘związek’ dwóch osób fizjologicznie pod jego względem jednakowych NIE może być uznany za seksualny w pełnym słowa znaczeniu. Dlatego nie-normatywni NIE są prawdziwie seksualni w swoich związkach, s ą niezupełni o r a z nierzeczywiści jako partnerzy seksualni (1- a personal disability). //
Maria Błaszczyk2021.03.10 12:51
Pan politolog nie wie, że słowo "legalizacja" to słowo mające wiele znaczeń, co wie kazdy, kto, dla przykładu, "legalizował" dokumenty w MSZ. To nie jest tak, że mój dyplom był nieważny, zanim pani urzędniczka nie przykleiła do niego takiej śmiesznej karteczki z pieczątką. Natomiast w przypadku związków jednopłciowych chodzi o legalizację w znaczeniu "nadania mocy prawnej". No a czemu dzieci w związkach jednopłciowych miałyby nie dostawać 500 plus? Czyżby dzieci te miały inne żołądki i nie potrzebowały jeść?
Anonim2021.03.10 13:01
Dzieci dostają 500+ bez względu na status formalnoprawny rodzica.
Maria Błaszczyk2021.03.10 16:12
No wiem. Ale pan Dziedziczak najwyraźniej jest przeciw.
Cool2021.03.10 17:07
Skąd ten wniosek?
Maria Błaszczyk2021.03.10 18:05
Z lektury tego wywiadu. Pan Dziedziczak łaskaw jest twierdzić, że nie chodzi o prawa osób homoseksualnych, tylko o przywileje należne rodzinom. I te przywileje wymienia: "Stąd te przywileje, to wsparcie, jak możliwość wspólnego rozliczania się małżonków, a także wsparcie jakie daje np. 500 plus." I dodaje: W imię czego taki sam przywilej, fundowany z naszych podatków, miałyby dostawać związki osób tej samej płci?" Przecież to jest tam napisane. Czarno na białym. Nawet boldem i kursywą, chociaż buk jeden raczy wiedzieć, po co...
Cool2021.03.10 14:46
A niby dlaczego dzieci wychowywane w zwiazkach jednopłciowych miałyby nie mieć prawa do 500+???! ... Marysiu nie kompromituj sie!
Maria Błaszczyk2021.03.10 15:42
A skąd ja mam wiedzieć? Sama się zdziwiłam, o co panu Dziedziczakowi chodzi z tym 500 plus. Dlatego o tym napisałam, własnie w tonie zdziwienia.
Cool2021.03.10 15:50
No tak ... ktoś coś c"hlapnął" i już masz dysonans poznawczy ... A wystarczyłoby chwilę pomyśłeć samodzielnie żeby nie powielać głupot.
Maria Błaszczyk2021.03.10 16:12
Zaraz, jak ja się zdziwiłam, że pan Dziedziczak tak powiedział, to jest "powielanie głupot". Jak Ty, tylko bardziej po chamsku, ale to samo zdziwienie wyraziłeś w kwestii tego, że mnie to zdziwiło, to jest...??? Bardzo jestem ciekawa, jak to nazwiesz. I dlaczego Twój dysonans, do tego wyrażony prostacko i niepoprawnie pod względem językowym, jest lepszy niż mój?
Cool2021.03.10 16:33
...odniosłem się do Twojego wpisu, bo wyraziłaś zdziwienie jakbys nie znała stanu faktycznego. ... to tyle.
Maria Błaszczyk2021.03.10 18:08
Czyli podwójny standard. Jak ja się dziwię, to się kompromituję i powielam głupoty, a Ty tylko - chociaż z mojego komentarza jasno wynika, że odnoszę się do treści wywiadu, a nie do stanu faktycznego - się "odnosisz" i to jest dobre i sprawiedliwe oraz słuszne i zbawienne.
Kwik trolli po prostu bezcenny2021.03.10 11:27
A jeżeli troll "Żigolak Onanista Dumny Cwel" kwiczy (oni po ichniemu kwiczą querr, querr), to znaczy że lewactwo dostaje fioła.
YGZ2021.03.10 11:19
Pełna zgoda.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.10 9:45
Bełkot debila Dziedziczaka jest tak durny, że tu nawet nie ma czego komentować. Każde zdanie to kłamstwo i nierozumienie pojęć.
Anonim2021.03.10 10:48
Nic na to ie poradzę, że nie rozumiesz podstawowych spraw - małżeństwo NIE JEST prawnie sankcjonowanym związkiem osób świadczących sobie usługi seksualne (i czasem emocjonalne). Małżeństwo jest związkiem mającym na celu rodzenie i wychowywanie dzieci (wyjątki od reguły jak niepłodność i adopcje są tylko uzasadnionymi wyjątkami). Związki (w praktyce niezwykle nietrwałe i "otwarte") osób ze zwichrowaną seksualnością nie są w stanie ani dzieci rodzić, ani tym bardziej wychowywać. Hodowla dzieci na wzór piesków, kotków i chomików, jakiej usiłują się dopuszczać lgbt, nie jest wychowywaniem.
Maria Błaszczyk2021.03.10 13:00
A niby dlaczego? I czy wobec tego nie powinniśmy zabronić małżeństw osobom niechcącym mieć dzieci? Aha, no a na jakiej podstawie twierdzisz, że "związki" nie są w stanie wychowywać dzieci? Jestem we własnym otoczeniu jedną z niewielu mężatek, a jednak ludzie wokół mnie dzieci wychowują. Niby w jaki sposób to wpływa? Ja jeszcze w zaawansowanej pierwszej ciąży utrzymywałam, że za mąż nie wyjdę - w końcu wyszłam, z dużym brzuchem, bo się okazało, że nie mam jak inaczej zapewnić ojcu mojej córki, by mógł ją zabrać natychmiast po porodzie, gdyby mi się coś stało, tylko by musiał przeprowadzać postępowanie trwające najprawdopodobniej kilka miesięcy. Spisaliśmy więc umowę, by w razie czego uniknąć komplikacji, wzięliśmy ślub w środę rano, bo było najtaniej i od tego czasu urodziłam kolejne dzieci, a ta pierwsza córka jest w klasie maturalnej. A my sobie żyjemy spokojnie i szczęsliwie, choć ta intercyza po kolejnych aneksach to ma już ze 100 stron. Więc teraz zechciej mi wyjaśnić, w jaki niby sposób zaoszczędzenie kasy na notariusza i uniknięcie wzięcia ślubu miałoby nas pozbawić umiejętności rodzenia i wychowywania dzieci.
Anonim2021.03.10 13:09
Związki dewiantów seksualnych nie są w stanie wychować dziecka, ponieważ nie są w stanie przekazać wzorców relacji kobieta-mężczyzna i osobowości kobiecej i męskiej. Jest to niezbędne dla prawidłowej socjalizacji. Przyzwolenie na katowanie dzieci przez aplikowanie im wyjątkowo zwyrodniałych wzorców jakie niesie ze sobą homoseksualizm jest czystym sadyzmem, nieliczącym się z dobrem dziecka egoizmem. Nie bez powodu żadne kultury (może poza bardzo prymitywnymi) Mnie wykształciły tak zdegenerowanych instytucji jak homo-małżeństwo. EWOLUCJA jest bezwzględna i dowodzi, że ludzie skrzywdzeni przez pozwolenie na oddanie ich w łapy LGBT są skazani na poniesienie kosztów które ich zniszczą. A dzieci trzeba chronić. Przyzwolenie na ekspansję takich wzorców właśnie likwiduje w iście stachanowskim tempie zdegenerowane postspołeczeństwa zachodu. Ostatnim aktem tego procesu będzie jak zawsze holokaust. Spora cena za robienie przyjemnostki dziwadłom seksualnym.
Maria Błaszczyk2021.03.10 15:49
Śpieszę Cię uspokoić - mało rzeczy w naukach społecznych jest tak starannie zbadanych, jak wpływ wychowania w rodzinach tęczowych na rozwój dzieci. I wyniki są jednoznaczne - dzieci w rodzinach tęczowych rozwijają się w sposób normalny - czyli, ich wyniki na żadnym praktycznie polu się nie różnią, jeśli już - to in plus. Ich socjalizacja przebiega dokładnie tak samo. Więc nie obawiaj się, a holocaust jest skutkiem nie wychowania w teczowych rodzinach, tylko dzielenia ludzi na mniej i bardziej wartościowych. Także w kwestii wychowania dzieci. Np. wartościowych katolickich zbokow maltretujących i gwałcących w imię boga i niewartościowych rodziców Pierwszych Narodów, wartościowych białych niosących cywilizację i niewartościowych rodziców Stolen Generations czy wartościowych rodziców hetero i niewartościowych pozostałych. Czyli np. takiej Konopnickiej.
Cool2021.03.10 15:54
Goowno prawda z tymi badaniami! ... badania "niepoprawne" są rugowane i nie poddawane nawet dyskusji, naukowcy i wykładowcy są po prostu eliminowani ze srodowiska!!! .... Lewactwo zniszczyło nauką i kształcenie akademickie!
Maria Błaszczyk2021.03.10 17:59
No niepoprawne badania są rugowane. A co mamy z nimi innego zrobić? W ramki oprawiać? Ale wiesz co? Mam pomysł. Zrób badanie poprawne i udowodnij coś przeciwnego. W końcu ostatnio wszyscy widzieliśmy ten raport Global Philanthropy Project, szacujący fundusze przeznaczane na szerzenie nienawiści wobec osób nieheteronormatywnych na jakieś 3,7 mld dolarów. To może dałoby się uszczknąć jakąś malutką część przeznaczoną na szczucie ludzi, by przechodniom w Warszawie wrażali noże w plecy czy inne chłopaki i dziewczyny-normalne rodziny, co prawda z dziećmi w opiece zastępczej, ale dzielnie chcące wysadzać w powietrze ludzi na pokojowych demonstracjach i zrobić poprawne metodologicznie badanko? A co do zniszczenia nauki... No cóż, lewactwo tak zniszczyło naukę, że i sondę na komecie posadziliśmy, i opletliśmy świat światłowodami, i właśnie wprowadziliśmy do produkcji szczepionki z cząsteczkami mRNA uzyskanymi kompletnie syntetycznie, i zrobiliśmy to w ciągu niewiele ponad roku od wystąpienia nowej choroby... Jak dla mnie - wiele rzeczy z tym światem jest nie tak, ale nauka akurat ma się nieźle. https://globalphilanthropyproject.org/2020/11/12/meet-the-moment/
Anonim2021.03.10 18:28
lewactwo żadnej sondy nigdzie nie posadziło. Lewactwo zajmuje się nie sondami w kosmosie tylko metodami jak niszczyć ludzi i doskonale im to wychodzi. Obecne pokolenie białasów (wydymanych przez lewaków) będzie najpewniej ostatnim... Lewaki, gratulacje, wymordowanie całej białej rasy to osiągnięcie jakiego świat nie widział. A co do szczepionek RNA, to pożyjemy, zobaczymy. Ciekawe co was zeżre, obstawiam priony XD gąbczaste zwyrodnienie mózgu v3.0 XD
Maria Błaszczyk2021.03.10 19:05
Chybaście się zakiwali we dwóch. No więc skoro lewactwo zniszczyło naukę, to właśnie ta zniszczona przez lewactwo nauka tego dokonała. A co mają priony do mRNA? Priony są z jakiegoś powodu "zakaźne". Zmieniają strukturę zwykłych prawidłowych białek, ktorych są minimalnie zmodyfikowanymi wersjami. Ale tam w ogóle nie ma replikacji. Żadnego genu tam nie ma. Ani DNA, ani RNA. Na tym polegała cała ta rewolucja w myśleniu związanym z prionami, wcześniej - w sensie przed odkryciem tej cechy prionów - nie było przesłanek, by podejrzewać, że w ogóle coś takiego jest możliwe.
Anonim2021.03.10 17:50
Dawaj te badania, z radością je zdekonstruuję.
Maria Błaszczyk2021.03.10 19:14
Ale to są setki badań. Grube setki. W tej chwili w tej kwestii obowiązuje kosensus naukowy. A ten opiera się na przeglądach tychże badań. Takich jak ten: https://www.psychology.org.au/getmedia/47196902-158d-4cbb-86e6-2f3f1c71ffd1/LGBT-families-literature-review.pdf czy ten: https://doi.apa.org/doiLanding?doi=10.1037%2F0003-066X.64.8.727 i wiele, wiele innych.
Anonim2021.03.10 19:44
Nieee... przeglądy można sobie wsadzić. Fałszowane są badania, po co komu przegląd sfałszowanych badań? Ja chcę spruć badanie jedno, drugie i dziesiąte. W przeglądzie to niemożliwe. Dałaś kiedyś link, niestety nie mam zapisanego, do tak pięknie przekręconego badania że aż miło było czytać, jak lewaccy naukowcy robią was w konia.
Maria Błaszczyk2021.03.10 19:48
No to daje Ci źródło tych badań, na litość boską. Przegląd to takie coś, gdzie się, jak nazwa wskazuje, "przegląda" badania. Zamiast Ci wkleić tu kilkaset linków - dałam Ci dwa do przeglądów, a każdy z nich "przegląda" kilkadziesiąt badań. Ułatwiam nam obojgu życie.
Anonim2021.03.10 21:28
Czyli nie pamiętasz tamtego? Szkoda. Poza tym nie chce mi się pruć setki, lepiej jak ktoś wyszuka takie naj naj najlewacsze,
Maria Błaszczyk2021.03.10 22:32
No to sobie jakieś wybierz z tych przeglądów.
Anonim2021.03.10 9:34
Homoseksualni maja takie same prawa, mogą np. hodować zwierzęta futerkowe. Domy niektórych chronią tez setki policjantów.
Dam2021.03.10 7:36
Czyli w skrócie "homo nie są dyskryminowani, bo mogą tak samo jak hetero zawrzeć związek z osobą przeciwnej płci". Zupełnie jak "Chrześcijanie w Syrii nie są dyskryminowani, bo mogą przecież wierzyć w Allaha".
zanim napiszesz, naucz się czytać2021.03.10 8:22
bo zaraz zaczniesz się domagać "praw" dla pedofilów
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.10 9:25
pedofile już mają przywileje, szczególnie ci w czarnych sukienkach
Anonim2021.03.10 9:32
Pedofile już są najbardziej uprzywilejowani, podatków nie płaca, ZuSu, darmową opieke prawna mają, dotacje państwowe, własne radio...
Dam2021.03.10 12:56
Jedyne prawo, jakiego domagam się dla pedofilów, to pomoc w uporaniu się ze swoimi skłonnościami zanim skrzywdzą jakieś dziecko oraz cela po tym jak skrzywdzą (oraz dla tych którzy im to umożliwili). W przeciwieństwie do niektórych tutaj nie rozróżniam pomiędzy grupami zawodowymi tych, którzy dzieci krzywdzą.
Anonim2021.03.10 10:51
Co ma piernik do wiatraka? Nikt homosiom nie przeszkadza tworzyć "związków", choć jak widać, jest to raczej błąd. Daj diabłu palec, urwie rękę.
Dam2021.03.10 12:54
"Jest to przywilej, który daje państwo polskie takim osobom, nagradzając, wspierając rodzinę, dlatego że w rodzinie rodzą się kolejni obywatele. " - ten przywilej mają też bezpłodni, więc tacy którym się następni obywatele nie urodzą. Więc technicznie słowa Dziedziczaka są kłamstwem. A skoro są kłamstwem to dlaczego tak ograniczać prawne związki?
Anonim2021.03.10 13:00
Małżeństwa bezpłodnych są jak najbardziej okej, ponieważ są oni w stanie - jeśli zechcą - stworzyć rodzinę dla dziecka przysposobionego. Człeki LGBT są tej zdolności POZBAWIENI, sami się jej pozbawili. Ba, sam fakt homoadopcji oznacza wystawienie dzieci na sadystyczną presję i wpajanie najgorszych możliwych wzorców. Dlatego za samą próbę homoadopcji, łącznie z zagraniczną, powinny być wymierzane najsurowsze wyroki przewidziane prawem za znęcanie się nad dziećmi.
Dam2021.03.11 10:38
A masz na to jakieś faktyczne dowody, czy jak zwykle piszesz to bo ci ksiądz tak powiedział. Bo badania pokazują raczej, że nie ma większej różnicy. No i czy uważasz, że lepiej takim dzieciom będzie w domu dziecka, niż w adopcji przez parę homo? Czy może ci się wydaje, że dzieci do adopcji jest mniej niż par chcących adoptować i nagle by ich dla hetero zabrakło?
Cool2021.03.10 14:52
Nikt nie pyta w urzędzie stanu cywilnego o plany prokreacyjne! ... wystarczy potencjał. Osoby homoseksualne takiego potencjału nie posiadaja. A ja jako podatnik nie godze sie łożyć na jałowe z definicji związki!
Maria Błaszczyk2021.03.11 3:24
Gdy kobieta jest w pewnym wieku - również nie. Żadnego potencjału. A w jaki sposób miałbyś na taki związek łożyć jako podatnik?
Dam2021.03.11 10:31
A jednak kobiety po menopauzie ślub wziąć mogą, chociaż z definicji dzieci mieć nie. Więc twój argument jest mało ważny.
to już Polin2021.03.9 21:15
to ten pisowski kacyk partyjny po wizycie wiceprezydenta USA w Polsce (Trump pisowców olał) zakomunikował dumie, że żydowski rząd PIS Morawitza wspaniałomyślnie zdecydował się nie opodatkowywać amerykańskich i żydowskich firm, żeby sobie to powetować żydowski rząd PIS wprowadził kilka podatków i opłat (nowa nazwa podatku) bo polski głupi goj tylko na to zasługuje
no proszę,2021.03.10 9:01
to wazeliniarskie i żydopisowskie oświadczenie wygłosił w tvPIS 02.09.2019
Böno2021.03.9 20:58
Ci "inni" niech sobie żyją jak chcą, ale nie wolno im dać prawa na adopcje dzieci. Nie wolno krzywdzić dzieci. Dziecko ma mieś matkę i ojca. Prawo naturalne nad obyczajowym.
Darek2021.03.10 6:08
Właśnie krzywdzenie dzieci polega na odbieraniu im prawa do adopcji przez partnera swojego rodzica. Dzieci w takiej samej sytuacji mają prawo do spadku, alimentów, prawo do pozostania w swoim domu gdy biologiczny rodzic umrze. Jednak gdy orientacja seksualna rodzica nie podoba się władzy, to dziecko zostaje z niczym i jest karane za sam fakt że jego rodzic pokochał kogoś innego niż by sobie tego życzył rząd. To właśnie jest krzywdzenie i okradanie dzieci.
Anonim2021.03.10 12:56
Za homoadopcję powinny być surowe kary, aż do dożywocia włącznie. Odbieranie praw rodzicielskich na początek. Niestety człeki LGBT są uprzywilejowane i bezkarne, i mogą krzywdzić dzieci bez końca.
Anonim2021.03.10 8:32
"Dziecko ma mieś matkę i ojca." a co jeśli nie ma? Lepiej w bidulu czy w kochającym związku partnerskim? Czym się różni związek partnerski dwóch kobiet od "mamy i babci" które w polskiej tradycji zajmują się wychowywaniem większości dzieci (ojciec pracujący w delegacji się liczy?). Ale zabetonowane łby pisiorskie się nad tym nie zastanawiają. Dla nich nadal ziemia jest płaska i w centrum wszechświata.
vidoc2021.03.10 8:57
nareszcie odkryłeś swoje prawdziwe oblicze
Anonim2021.03.10 14:02
To jest pytanie - lepiej obciąć nóżkę czy rączkę. I przestań opowiadać o "kochających się związkach LGBT", bo takie nie występują w naturze. 44% lesbijek na zachodzie ma "niebieskie karty", podobnie jak 65% partnerów trans. Jak ujawniła w wywiadzie jedna prominentna działaczka Lgbt, w połowie związków "króluje prawo pięści". Czas skończyć z fałszywym obrazem człowieków LGBT.
Anonim2021.03.10 18:33
Od kiedy "mama i babcia" to związek lesbijski? Okej, u lewaków wszystko możliwe, skoro tak napisałeś to zapewne wiesz co i jak XD Ale spoko, jesteś tak głupi że nie widzisz jak bardzo ciąży na życiu dziecka brak ojca w domu i jeszcze chcesz zastąpić osobę ojca osoba anty-ojca. Masakra, dom dziecka to przy tym ostoja normalności.
Po 11 ...2021.03.9 20:10
Takie same prawa, ale nie przywileje dla KK. Fundusz kościelny (inne kościoły nie mają), dostęp do TV (inne kościoły nie mają), dostęp do szkół (inne kościoły nie mają) itp, itd.
Böno2021.03.9 20:54
Jedni mają prywatne firmy, inni są tylko pracownikami. precz z prywatnymi firmami. Jedni mają wykształcenie wyższe i tytuły, inni tylko podstawowe. Precz z wykształciuchami. Co można o tobie powiedzieć: kretyn do potęgi "n".
Po 11 ...2021.03.9 21:37
Trochę pozbawiony sensu, ten twój rozpaczliwy wpis. Buziaki.
ludź2021.03.9 20:55
musi ci żydostwo marnie płacić, że pracujesz 24 godziny non stop
Po 11 ...2021.03.9 21:39
Eee tam. Jak ty ledwo zdołasz jeden wpis przeczytać i zaczynasz się pocić aby zrozumieć, ja już pięć walnę.
hehehe2021.03.10 5:20
I tak też będzie... jak KK zejdzie ilością wyznawców do poziomu tych innych :-) A na razie ma większość w narodzie więc "rządzi". Jeśli wy, pedrylki i inne zboki będziecie stanowić większość w narodzie to też ustawicie wszystko na swoją modłę :-) To się nazywa demokracja, kumasz ?
manitu2021.03.10 8:59
kłamiesz żydzie, wszystkie kościoły i wyznania działają w oparciu o tą samą ustawę, żyd jak nie okłamie goja to jest chory
fundusz kościelny2021.03.10 9:02
https://pl.wikipedia.org/wiki/Fundusz_Ko%C5%9Bcielny
Anonim2021.03.10 14:22
Inne kościoły mają inne fundusze, jak np Fundusz przyznany Związkowi Gmin Żydowskich w 1997, na sumę prawdopodobnie (bo się nie tłumaczą) 10 miliardów ówczesnych dolarów, i nie jest to zwrot, tylko dotacja. Podobnie i teraz, jak ujawniło MSZ, otrzymują coroczne dofinansowanie 50 milionów euro z jednego tylko (ujawnionego) źródła. Ogólnie jak ujawnił rząd USA, otrzymali oni w ciągu 30 lat 29 miliardów. Jak widzisz - inne wyznania otrzymują więcej od Kościoła katolickiego, choć są wielokrotnie mniejsze.
Marek2021.03.9 20:09
jakie takie same prawa.To zdrada
edi2021.03.9 19:56
zboczenia to choroba psychiczna, powinna byc leczona, jak kazda inna, a nie jekies prawa i przywileje. Dosc manipulacji.
Anonim2021.03.10 8:33
Też tak uważam. Nie jest normalnym że dorosły facet decyduje się na życie "w celibacie". To jest wbrew naturze człowieka.
Anonim2021.03.10 10:53
Nie bełkocz, nie bełkocz... już od dawna aseksualność jest uznaną "orientacją", pajacu.
Polak2021.03.9 19:55
zapraszam na antylewacki portal https://lurker.land/
JANOSIK2021.03.9 19:23
FRONDO-kiedy wezniesz sie za psycholi i przeklinajacych na tym forum.Niby katolicka a gorsza od uszatego i jakaly.
Ben2021.03.9 19:28
Jest to portal poświęcony przez abp. Jędraszewskiego więc nienawiść katolicka kwitnie.
JANOSIK2021.03.9 20:14
Nienawisc to kwitnie w tobie a Jedraszewski nie ma nic wspolnego z przeklinajacymi.Pozdro
Po 11 ...2021.03.9 19:57
Bluzgają TYLKO katoliccy, prawicowi komentatorzy. Ja nie muszę.
A TO CO JEST? GORZEJ NIZ BLUZG!2021.03.9 23:20
""NSDAP to oczywiście też narodowy socjalizm, tak samo jak PiS"
Darek2021.03.10 6:10
To stwierdzenie faktu - przecież PiS jest partią narodowo-socjalistyczną właśnie, czy się to komuś podoba czy nie NSDAP także była partią narodowo-socjalistyczną.
Anonim2021.03.10 14:28
PiS nie jest partią "narodową", tylko postSANACJĄ, a przecież powinieneś pamiętać, że SANACJA zwalczała partie narodowe ze wszystkich sił. PiS nie jest partią anty-narodową, jak wszystkie partie lewackie, ale nie znaczy to że jest nacjonalistyczna, tylko że niechętnie toleruje narodowców. A czasem jawnie nie toleruje.
hehehe2021.03.10 5:32
Zamiast pier... bzdety, spójrz chociażby na wątek poniżej. Wygląda ci na katolicko-prawicowy ??? :-)))
BestiaDymerWydymałTranspłciowegoMinistranta2021.03.9 19:12
Dziedziczak wygląda na syna klero-zboka Dymera. Ekshumować tę klero-bestię, zbadać geny, ustalić ojcostwo Dziedziczaka a potem reszki Dymera dać świniom w koryto.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.03.9 19:11
Takie same prawa, ale nie przywileje dla pedofilów w sutannach oraz biskupów którzy zboków chronili!
Darek "prof.dr" Hertrich-Woleński,2021.03.9 18:43
kürwa żydowska pisze CYT.:"NSDAP to oczywiście też narodowy socjalizm, tak samo jak PiS" - - - - SKORO TAK... - - - Otwórzmy obozy, rozpalmy krematoria, wyznaczmy znaczne nagrody za wyłapanie Żydów i bolszewików-janczarów kremlowskich, rozdajmy AK47 i zróbmy polowania na gudłai ... SKORO PIS to NSDAP - - - TO K U R WA oczyśćmy z gówna żydowskiego i bolszewickiego Polskę RAZ na ZAWSZE!
Wyrocznia2021.03.9 18:43
Homofoby i katozboki mają coś nie tak z łbem. Trzeba LECZYĆ!
Anonim2021.03.9 18:19
kazirodztwo jest bardziej powszechniejsze a tym samym normalniejsze w przyrodzie, komentator po 11.. potwierdzi
świńskie pisie mordy z obrazów dudy-gracza2021.03.9 18:07
próbują pouczać Polaków czym jest Tolerancja. żałosne
bobon2021.03.9 18:18
sam jesteś żenada...tfu
APEL2021.03.9 18:03
Uwaga!!! Poniewarz Ten Cyniczny Polakożerca I Zapiekły Wróg Kościoła == Tj. Niejaki Anonim (Plus Masa Jego Klonów: Aaatomek == Ladychapel == Po 11… == Katolicka Kretynizacja Polski I In.) Grasóje Tu Bezkarnie Od Lat (A Administrator Frondy == O Ile Jest Jakiś == Konsekwentne Udaje Głuhego) Proponuję == Aby Każdy Wstawiał Pod Jego Nickami Normalne Wpisy == Ewentualnie Jakieś Absurdalne Parodie Jego Antypolskich Lub Filosemickich Komentaży. Zresztą Wielu Już Tak Robi == W Ten Sposób == Przy Niewielkim Wysiłku == Wspólnymi Siłami == Rozmyjemy Ten Obraźliwy Dla Polaków Bełkot Nie Do Pomyślenia Na Innych Forach. Dyżurny Anonim == Lub Ktoś Z Jego Bandy Będzie Najpierw Obleśnie Rechotał (CYT.: " „Buhahahaha”) == Potem Będzie Błaznował („Jest Mi Bardzo Wszystko Jedno”) Oburzał Się Na „Bolszewickich Złodziei Nicków” == Potem Zarzuci Koneksje Ze Stalinem (On == Tenczowy Lewak!) Będzie Rozdzierał Szaty Na Metody Katolików (Częsty Trick Obłudnych Ateistów Agnostyków oraz Murarzy) Wreszcie Oskarży O Komunizm (?) Oraz Antysemityzm (To Ich Odwieczny == Mocno Już Wyświechtany Zarzut) == A Nawet O Smalcownictwo (Sic!) == A Na Koniec Będzie Już Tylko Żygał Na – Oczywiście Karygodną == Ale Czesto Wyolbrzymioną Lub Wręcz Zmyśloną – "Pedofilię W Kościele" == Pomorzecie //
Jądra Szewskiego2021.03.10 8:15
Grubo ci się pomieszało w głowie. To skutek tego, że w młodości proboszcz wchodził ci do wanny?
matis892021.03.9 17:56
Przypominam, szatanistyczny, lewacki PIS oficjalnie wspiera i reklamuje masońskie i apokaliptyczne państwo bezgotówkowe Antychrysta do Znamienia Bestii.
Darek2021.03.9 17:31
Zaraz zaraz - skoro bezdzietne pary hetero mają te przywileje jak podstawowe prawa nazywa Dziedziczak, a pary homo nawet jeśli wychowują wspólnie dziecko takiego prawa nie mają to na czy ta równość polega niby?
Polak2021.03.9 17:50
Nie denerwuj się. Musisz się umówić z Dziedziczakiem, on ci to wszystko wyjaśni.
Anonim2021.03.9 17:30
Prawicowi kryptohomoseksualiści z całych sił pragną by zakazany owoc pozostał zakazany. Oni kochają nurzać się w brudach swojej sodomii, po kiblach, po krzakach, po piwnicach. Świadomy gej robi to w sposób cywilizowany. Kryptohomo natomiast nienawidząc siebie chce się upodlić i się w ten sposób ukarać. Legalizacja związków jednopłciowych ograbiłaby ich z tożsamości.
Polak2021.03.9 17:43
Jak na razie to cała Polska widzi że to lewactwo wyciąga brudne (i intymne też) sprawy na ulice. Fuj!
Foster2021.03.9 17:28
...a co wam przeszkadzają te pary, skoro się kochają to nic wam do tego. Ja kocham swoja zonę i jestem gotowy zrozumieć uczucia innych, bez względu na zarejestrowaną płeć.
Polak2021.03.9 17:34
Mówisz że jesteś gotów zrozumieć murzyna homoseksualistę żydowskiego pochodzenia co zdradził swojego chłopaka eskimosa zakochanego w ośle? Masz łeb.
hehehe2021.03.10 5:36
Ja tam też staram się zrozumieć każdego chorego co wcale nie znaczy, że każdemu z nich pozwolę sobie "wleźć na łeb" :-)))
Wojowniczka Suchanow2021.03.9 17:27
A jak tam się ma mój namiętny tęczowy Hitlerek, co to się ma za kobietę?
matis892021.03.9 17:26
Obłudny, zakłamany lewacki PIS. Przypominam że szatanistyczny PIS, Kurski i PISTVP w programie Rządu Światowego NWO Voice Senior zwycięzcą ogłosił gejowski hymn LZPKNTB+ ,,I Will Survive''. Oczywiście u szatanistycznego PISu wygrała drużyna pedzia LZPKNTB+ Piasecznego. Natomiast we wcześniejszej edycji Voice of Poland szatanistyczny PIS w PISTVP zwycięzcą ogłosił masoński hymn ,,Lubię kiedy nad nami panuje ciemność''. I oczywiście wtedy też wygrała drużyna pedzia LZPKNTB+ Michała Szpaka. Także brawo szatanistyczny, lewacki PIS za promowanie pełną parą masońskich projektów i LZPKNTB+ w Polsce.
Polak2021.03.9 17:31
Coś ci się pomerdało bo to wszystko co piszesz to dotyczy LEWACTWA.
Darek2021.03.9 17:35
No czyli PiS - narodowy socjalizm PiS to nadal lewacki socjalizm, ba w dodatku skrajny. Socjalizm to lewica, skrajny socjalizm to lewactwo.
Polak2021.03.9 17:41
Narodowy socjalizm to NSDAP u władzy 1933-1945. Wracaj do szkoły nieuku.
Darek2021.03.9 18:28
NSDAP to oczywiście też narodowy socjalizm, tak samo jak PiS. Tak samo jak PZPR (którego byli działacze dziś stanowią śmietankę w PiS) to komunizm, co nie zmienia faktu że radzieckie KPSS to też komunizm. Ideologia to ideologia, partia to partia. To że jakaś partia przestaje istnieć nie znaczy że nie powstają już następne. PiS to narodowi socjaliści tyle że w znamienitej większości z komunistyczną przyszłością i sentymentem do PZPR z którego się wywodzą. Nic dziwnego - wszak przywódca partii - Jarosław Kaczyński ma nawet doktorat z marksizmu-leninizmu, specjalizacja: kolegialność i kolektywizm. Szkoda że dziś was dzieci szkoła niczego nie naucza już i łykacie stare komunistyczne i narodowo-socjalistyczne banialuki PiS jako coś nowego i odkrywczego - to wszystko już było, skończyło się słusznie - szkoda że wraca przez takich nieuków jak ty.
"NSDAP to oczywiście też narodowy socjalizm,2021.03.9 18:40
tak samo jak PiS" - - - - SKORO TAK - - - Otwórzmy obozy, rozpalmy krematoria, wyznaczmy znaczne nagrody za wyłapanie Żydów i bolszewików-janczarów kremlowskich, rozdajmy AK47 i zróbmy polowania na gudłai ... SKORO PIS to NSDAP - - - TO K U R WA oczyśćmy z gówna żydowskiego i bolszewickiego Polskę RAZ na ZAWSZE!
Darek2021.03.9 19:17
Spokojnie narodowy socjalizm w Niemczech nie doszedł do tego wszystkiego z dnia na dzień. To plan na 20 lat, a ty byś chciał nagle przyśpieszyć - to nie przejdzie tak od razu - małymi kroczkami. No i partia partii nie równa nawet jak ideologia ta sama to i kolejność działań i definicja wroga narodu nie muszą być zawsze takie same. Hitler zdelegalizował aborcję w Niemczech zaraz po objęciu władzy - Kaczyński z tym krokiem czekał dosyć długo, nawet dłużej od Stalina. Także nawet kwestia upaństwowienia macic u różnych przedstawicieli tego nurtu zajmuje różne priorytety na osi działań. Są jeszcze czynniki lokalne i indywidualne - Kaczyński nie może przeciw Żydom realnie wystąpić tylko symbolicznie i nie za daleko, nie tylko dlatego że sam jest Żydem, ale prawie wszyscy jego współpracownicy są także Żydami albo mają małżonki żydówki.
Anonim2021.03.10 14:05
Hitler zalegalizował aborcję, właśnie minęła kolejna rocznica. Bo aborcję się legalizuje w społeczeństwach przeznaczonych do likwidacji, i delegalizuje w tych przeznaczonych do istnienia. Jak w Polsce dzisiaj, lewaki chcą nas wykończyć, na wzór hitlera.
matis892021.03.9 17:53
To opis tego co zrobi lewacki PIS.
matis892021.03.9 17:54
Co robi lewacki PIS.
Polak2021.03.9 17:25
Homoseksualistom należą się nie tylko większe prawa ale nawet specjalne ordery "Złamanego kutaasa". Za heroiczną odwagę, szerzenie tolerancji i europejskich wartości.
Anonim2021.03.9 17:24
Jaki podobny do Dymera.
Polak2021.03.9 17:28
Co ty robiłeś z tym Dymerem ?
AAAtomek2021.03.9 17:22
Myślenie prawaka w stylu: "A u was biją Murzynów (czarnoskórych)!" Dziedziczak, dorośnij, mamy XXI wiek, a nie katolickie średniowiecze!
Polak2021.03.9 17:27
Mamy XXI wiek mówisz? To może spróbuj z kozą.
AAAtomek2021.03.9 17:31
Ja rozumiem, że w twojej prawicowej i katolickiej główce, homoseksualizm i zoofilia to jedno i to samo? Ale d e l i k a t n i e, jak dziecku, ci napiszę, że się mylisz.
Polak2021.03.9 17:36
No jesteś nowoczesny przecież, chyba się nie boisz takich wyzwań. Musisz przełamywać stereotypy. Dasz radę
AAAtomek2021.03.9 17:54
Ale to cię interesuje! Jesteś krypto-zoofilem? Jeśli czujesz potrzebę pogadania-pooglądania, to poszukaj sobie materiałów w Internecie, z kozami, a mnie w to nie mieszaj. Nie interesuje mnie to w ogóle.
AAAtomek2021.03.10 7:37
Ależ cię lewaczku-faszysto fantazja poniosła! Jeśli takie wnioski wyniosłeś ze szkoły, nie dziwię się, że jak pelikan, nawet największą bzdurę, jesteś w stanie łyknąć z telewizyjnych pasków informacyjnych Tefałenów. Wyrazy współczucia dla twoich rodziców, że im się takie intelektualne (0) urodziło jak ty.
Anonim2021.03.9 17:22
U lala, łysa pała właśnie napluł w twarz bezdzietnym parom. Gratuluję taktu!
Polak2021.03.9 17:38
Ty się odczep od bezdzietnych par, zajmij się sobą.
Tymczasem w prawdziwym świecie2021.03.9 17:21
Marceli C., który w trakcie popełniania zbrodni miał zaledwie 18 lat, odpowie za morderstwo matki, ojca i młodszego brata przed "sądem na zasadach ogólnych". Biegli uznali bowiem, że w chwili popełniania czynu był poczytalny. Do zbrodni doszło w nocy z 8 na 9 grudnia 2019 roku. W jednorodzinnym domu lokalnego biznesmena w Ząbkowicach Śląskich (województwo dolnośląskie) nastoletni Marceli zabił siekierą własnych rodziców oraz siedmioletniego braciszka, po czym zadzwonił na policję. Twierdził, że ktoś włamał się do domu, a jemu udało się przeżyć, ponieważ uciekł na dach. W trakcie śledztwa przyznał się jednak do zbrodni. Chłopak próbował pozbyć się dowodów - spalić ubrania, które miał na sobie w trakcie morderstwa, ukryć narzędzie 200 metrów za domem. Później upozorował napad i zabrał pieniądze, które chciał przeznaczyć na ucieczkę z kraju. - Zacierał ślady po przestępstwie i starał się skierować podejrzenia na zupełnie inne tory - komentował wówczas sprawę prokurator Tomasz Orepuk, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Świdnicy. https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26865762,dolnoslaskie-biegli-psychiatrzy-nastolatek-ktory-zamordowal.html