07.08.20, 12:30Fot. screenshot - YouTube (Telewizja wPolsce, jakuboski76)

TYLKO U NAS! Tomasz Poller: LGBT tropi zdrajców orientacji

Że LGBT to ideologia agresywna, wykluczająca inaczej myślących, stosująca przymus, dążąca do cenzury i narzucenia jedynie słusznych poglądów, wiadomo od dawna. Kto nie z nami, ten przeciw nam i przeciw postępowi! Ostatnie wydarzenia, związane choćby z dyskusjami wokół ekscesów aktywistów LGBT w Warszawie, jak też sprawa tego, co dzieje się m.in. wokół "Geja Przeciw Światu" - Waldemara Krysiaka czy, również zdeklarowango homoseksualisty i autora  filmów na youtube, Michała Jakuboskiego, pozwalają jednak przyjrzeć się jeszcze jednemu obliczu tego zjawiska. Postawa, jaką ideolodzy LGBT prezentują wobec osób, które homoseksualizm deklarują, a które równocześnie z tą ideologią nie chcą się utożsamiać, wskazuje dość czytelnie, z jakim charakterem poglądów i działań mamy tutaj do czynienia. Warto prześledzić też, jak wygląda w tym wypadku strategia działania, charakterystyczna dla ruchów totalitarnych, niekiedy przypominająca działania sekty. Aktywiści LGBT, nie tolerujący nieprawomyślnych gejów, niepodzielających tej ideologii, potrafią ich ośmieszać, zaszczuwać, osaczać, szantażować kompromatami, imputować problemy psychiczne, a nawet... oskarżać homoseksualistę o homofobię. Część, szczególnie tej czarnej roboty, z bluzgami, groźbami, czy życzeniem śmierci, wykonują internetowi hejterzy. Miękki atak i dyskredytowanie niepoprawnych homoseksualistów, nie pasujących do sztywnych schematów LGBT, ma jednak również miejsce w lewicujących, głoszących tolerancję i postęp mediach, chcących uchodzić za prezentujące głos elit.

 

Ironizowanie, ośmieszanie, rechot

Gdy Andrzej Duda zaprosił Waldemara Krysiaka, "Geja przeciwko światu" (zaprosił wówczas również działacza LGBT, Barta Staszewskiego) do pałacu prezydenckiego, lewicujące media starały się zdyskredytować Krysiaka jako prawicowca.

 "Duda ściągnie na spotkanie prawicowego blogera-geja, który szerzy mit o "ideologii LGBT"? Farsa." - pisała Gazeta Wyborcza. No bo jak jakikolwiek gej może szerzyć mity o jakiejś "ideologii LGBT", skoro, jak autorytatywnie stwierdza Wyborcza, takiej ideologii nie ma. No więc: ha, ha, ha!!! A skoro takie nieprawomyślne poglądy głosi, to musi być ani chybi "prawicowcem". Z kolei lansujące ideologię LGBT stowarzyszenie o bałamutnej nazwie "Miłość nie wyklucza" sugerowało wprost, jakoby pomiędzy prezydentem a jego gościem istnieć miała identyczność poglądów. Uderzając w Dudę, uderzano w Krysiaka. Dwa w jednym!

 "Udział takiej osoby w spotkaniu poświęconym rzekomo sytuacji osób LGBT+ będzie kompromitacją Andrzeja Dudy i dowodem na to, że zależy mu na dialogu tylko pod warunkiem, że rozmówcy podzielają i upowszechniają jego poglądy." - napisano w oświadczeniu stowarzyszenia przedrukowanym przez GW. W ślad za kampanią dyskredytacji poszła z internecie fala hejtu i dezinformacji.  Na marginesie warto dodać, że sam Kysiak o rozmowie z prezydentem mówił: "Nie zgadzaliśmy się prawdopodobnie w takiej samej liczbie punktów, w ilu się zgadzaliśmy."

 

Towarzysze z Czerskiej i okarżenie o ... prawicowe odchylenie

Przeglądając lewicujące media z ostatnich kilkunastu miesięcy można odnieść wrażenie, że mamy do czynienia wręcz z kampanią na rzecz przyklejenia nierawomyślnym homoseksualistom łatki "prawicowców" a nawet "ultraprawicowców". Tego rodzaju metody dyskredytacji w pewnej mierze budzą rozbawienie także samych zainteresowanych, jednak musimy pamiętać, że przecież samo słowo "prawica" funkcjonuje w kręgach bliskich Gazety Wyborczej jako obelga. To coś jak dla komunistów "wróg ludu". Ale jaczejka z Czerskiej idzie w zaparte i z powodu nie niepodzielania określonych poglądów zapisuje Krysiaka wręcz do "ultraprawicy". Sam "Gej przeciwko światu" tak mówił niedawno na ten temat dla portalu Wpolityce.pl:

"Zaczynam powątpiewać w to, czy dziennikarze „Gazety Wyborczej” znają język polski. Może nie wiedzą czym jest „ultraprawica”. Bliżej mi do centrum niż do jakiejkolwiek skrajności. (...) Lewa strona jakiś czas temu odpłynęła bardzo na lewo i wszyscy, którzy się z tą bardzo skrajną lewicą nie zgadzają są nazywani faszystami, wrogami mniejszości, mniejszości seksualnych, etnicznych. Tego rodzaju ataki spotykają też mnie." 

 

Nie ma prawdy poza lewicą, a LGBT jest jej prorokiem

Opowieści o LGBT jako jakiejś społeczności, mieszczącej w sobie wszystkich homoseksualistów brzmią jak komunistyczna opowieść o sojuszu robotniczo-chłopskim. Ideologom LGBT nie wystarczą roszczenia do reprezentowania rzekomej "społeczności LGBT", a więc wyimaginowanego sojuszu gejów, lesbijek, biseksualistów etc., do którego chcieliby właczyć wszystkich homoseksualistów. Takie rozpinanie tęczowego parasola nie wystarcza. Zmuszają homoseksualistów do przyjęcia określonych poglądów. Każdy "nieheteronoratywny", w myśl ideologii LGBT - rzekomo nieistniejącej według jej zwolenników - musi spełniać określony standard, także polityczny, poza który wyjść nie można. Stąd, charakterystyczne dla ideologii totalitarnych, tropienie wrogich elementów i domniemanych zdrajców w (domniemanych!) własnych szeregach. Aktywiści LGBT przyznając sobie mandat do reprezentowania wszystkich homoseksualistów posuwają się nawet do stwierdzenia, że jeżeli ktoś nie ma poglądów lewicowych, nie może w ogóle niczego w imieniu homoseksualistów wypowiedzieć. W skrajniejszej wersji, nie ma prawa wypowiadać się w niczyim imieniu. Innymi słowy: nie ma prawdy poza lewicą, a LGBT jest jej prorokiem.

 

O tym kto jest gejem decyduje LGBT

„Jeśli ideologia LGBT nie istnieje, to czemu nie mogę mieć jako gej własnego zdania na temat bycia gejem? Czemu, gdy wyrażę własną opinię, dowiaduję się, że jestem zdrajcą? Zdrajcą czego? I co, jak nie ideologia, jednoczy aktywistów LGBT?” - zapytuje Waldemar Krysiak.

Ideolodzy LGBT idą nawet dalej. Skoro gej jest przeciw ideologii LGBT, to być może wcale nie jest gejem. Nieprawomyślni geje słyszą zatem nieraz, że są "zakamuflowanymi heterykami". Warto wspomnieć w tym kontekście także sprawę Petera Thiela z USA, przedsiębiorcy, jednego z przysłowiowych "najbogatszych gejów świata", będącego przy tym zwolennikiem Donalda Trumpa. Lewica postanowiła odmówiła odmówić mu... prawa do nazywania się gejem.

 "Gdy lewakom w USA nie podobało się co mówi Peter Thiel, to powstała koncepcja wedle której on tożsamościowo nie jest gejem tylko „mężczyzną, który sypia z innymi mężczyznami.”" - pisał na ten temat Maciej Kożuszek, dziennikarz „Gazety Polskiej”. Przepiękne! Skoro popierasz Trumpa, to nie zasłużyłeś na miano geja.

 

Hejt, obelgi, groźby

Standardowe reakcje wobec niepokornego geja, który jednak chciałby się wyindywidualizować z rozentuzjazmowanego towarzystwa LGBT, to obelgi i groźby. Takowe posypały się m.in. po spotkaniu Krysiaka z prezydentem.

„Aktywiści walczący o miłość i tolerancję nazywają mnie sku*****em, pe*****m. Życzą mi śmierci. Na moim prywatnym Instagramie nieznane mi osoby wyzywają mnie i moich przyjaciół. (...) Wiedziałem, że każda próba wyrwania się jako gej spod tęczowej narracji spotka się z brutalną próbą uciszenia, ale nie spodziewałem się starcia z aż tak podłym zachowaniem.”

Inny, zdeklarowany homoseksualista, Michał Jakuboski, mieszkający od paru lat w Wielkiej Brytanii, od jakiegoś czasu systematycznie przedstawia prawdziwe oblicze ideologii LGBT oraz hipokryzję aktywistów. Odpowiedź z ich strony jest standardowa: fala hejtu, wyzwisk i gróźb karalnych, oskarżenie o homofobię, życzenie śmierci. W ostatnim filmiku pt "Jestem agendą nazioli fałszywym gejem i homofobem" Jakuboski w jednym ze swoich filmików na serwisie youtube mówi :

"Jak prześledziłem komentarze, to zauważyłem jedną rzecz: 100 proc. nienawiści i hejtu wobec tego, co nagrałem, wyrażanego w ordynarny sposób, pochodzi od osób, które same siebie określają jako przedstawicieli LGBT. Dziwne? Nie. Dla mnie nie. (...) Takich homoseksualistów jak ja, jest zdecydowana większość, tylko boją się odezwać."

 

Osaczanie i wykluczanie

Krysiak sam deklarował się kiedyś jako zwolennik LGBT. Gdy od tego rodzaju haseł się odciął, jego doświadczenia z aktywistami LGBT przypominają przejścia kogoś, kto postanowił wyrwać się z sekty. Po swoim spotkaniu z Andrzejem Dudą, "Gej przeciwko światu" pisał:

 "moi znajomi i przyjaciele zaczęli dostawać dziwne wiadomości: jak śmiesz się z nim (mną) zadawać, fuj, tfu, co za wstyd itd. Niektórzy zerwali z nimi kontakt, bo byłem na ich zdjęciach."

Co ciekawe, jak dodawał, taki sekciarski ostracyzm dotyczył nawet miejsc, w których sam zainteresowany bywał:

"bar, do którego lata temu często chodziłem, zaczął dostawać wiadomości z pogróżkami. Wysyłała je jakaś mi nieznana osoba transseksualna. M., barman, mówił mi potem, że miał z tego sporo beki."

 

Wiemy o tobie rzeczy "o których nie chcesz aby prawica się dowiedziała"

Jak na typowych bojowników rewolucji i spadkobierców marksizmu przystało, aktywiści LGBT sięgają po broń, jaką jest kompromat. Jeżeli w przypadku nieprawomyślnego a zarazem zdeklarowanego geja kompromatem ma być ujawnienie czy wręcz zmontowanie jakiejś historii upubliczniającej pikantne szczegóły z życia seksualnego, to śmieje się z tego nie tylko sam zainteresowany, ale i komentatorzy jego fanpage'a.

"T., mojemu eksowi (którego nadal bardzo lubię) została złożona oferta: miał opowiedzieć (albo wymyślić?) jakieś brudne historyjki o mnie. Składającym ofertę był pewien znany mi i wielu innym polski aktywista LGBT. Eks podziękował."

Jesienią ubiegłego roku na portalu Natemat.pl związanym z osobą Tomasza Lisa, w tonie sensacyjno skandalizującym pisano o zmianie poglądów Krysiaka, przypominając mu wcześniejszy obyczajowy libertynizm, opisując jego erotyczny taniec na scenie na jednej z gejowskich imprez oraz sugerując zamiłowanie do seksualnych orgii. Interesujące zresztą, iż równocześnie zarzut czyni się Krysiakowi także z samego faktu zmiany. Mozna odnieść wrazenie, iż to, że Krysiak zmienił swoj tryb życia na mniej hulaszczy, również ma jakoby go kompromitować. Tak źle i tak niedobrze! W ostatnich dniach, kiedy to Krysiak wraz z Tygodnikiem Solidarność ujawnił bulwersującą sprawę nielegalnego handlu hormonami, którego organizatorzy oferowali 13-14 latkom zmianę płci, w odpowiedzi znów pojawił się w internecie wątek kompromatu. Krysiak z jednej z takich wypowiedzi zrobił screen, gdzie możemy przeczytać:

"jescze chce ci powiedziec o czyms co powinienes miec na uwadze. chcialam ci powiedziec że znam jednego geja który miał z tobą kiedyś bliski kontakt. wie o tobie rzeczy o których nie chcesz aby prawica się dowiedziała. pozdro"

Swoją drogą interesujące są te, pojawiające się wśród gróźb motywy, skądinąd, rozbawiające, w których mityczna "prawica" staje się ucieleśnieniem fobii i urasta do jakiegoś żarłocznego monstrum.

 

Skoro gej walczy przeciw LGBT, to pewnie coś z nim psychicznie nie tak...

O tym, jakim problemem dla postępowych środowisk stał się homoseksualista wyłamujący się ze sztywnych ram LGBT, świadczą także próby wyjaśnienia czytelnikowi całej sprawy przy pomocy dośc topornego psychologizowania: skoro gej jest przeciw LGBT, to pewnie coś z nim jest nie tak. W przywoływanym już portalu Natemat.pl przytoczono m.in. wypowiedź anonimowego Kamila, w której sugeruje on, że Krysiak szuka akceptacji, gdyż nie radzi sobie ze sobą. "Na siłę szuka akceptacji i atencji. (...) Ciężko mi tu orzec na ile są to obliczone działania, a na ile miotanie się człowieka, który nie radzi sobie ze sobą" – miał opowiadać portalowi ów Kamil. A żeby było rechotu więcej, pojawiło się porównanie Krysiaka do posłanki Krystyny Pawłowicz, co w świecie antypisa jest chyba obelgą jedną z najgorszych. Ten motyw dyskredytowania przeciwnika przez przypisywanie mu problemów psychicznych pachnie wręcz Chruszczowem, według którego u ludzi walczących z komunizmem "bez wątpienia stan psychiczny nie jest w normie”. Jeżeli ktoś uważa, że skojarzenia LGBT z najgorszymi systemami totalitaryzmi są nie na miejscu, to przypomnę jedynie o holenderskim pomyśle sprzed kilku lat, aby osoby skrajnie niechętne gejom i lesbijkom przesiedlać do "wiosek dla szumowin", jakimi byłyby doglądane przez policję kontenerowe osiedla na peryferiach. Tak czy inaczej, jak widać, nad krytycznym wobec LGBT gejem, lewicujące media przejść do porządku nie mogą. Jeżeli nie problemy, to pewnie co innego. Inny, przywoływany przez cytowany portal autorytet, Grzegorz Miecznikowski, specjalista od marketingu, stwierdził znowu, że kariera Krysiaka to być może efekt serii przemyślanych zabiegów socjotechnicznych.

 

Oskarżyć geja o... homofobię

We wspomnianym materiale Natemat.pl padł wreszcie zarzut, w języku ideologa LGBT chyba zapewne najmocniejszy, dla normalnego człowieka skądinąd najbardziej rozbawiający. Geja oskarżono o ... homofobię! Dowiemy się też, że jego fanpage został czasowo usunięty z Facebooka za... transfobię. Takie zarzuty to w lewicowym świecie zbrodnia, za którą należy się co najmniej śmierć cywilna. Jednak oskarżenia nieprawomyślnego geja o homofobię nie są niczym nadzwyczajnym. Doświadcza tego także cytowany tutaj Jakuboski, który w jednym z ostatnich filmów na youtube mówi:

(...) Jestem nazywany homofobem, faszystą i mówią, że się sprzedałem naziolom. (...) To jest szaleństwo. Orwell to jest pikuś przy tym, co się teraz dzieje. Otwórzcie oczy."

 

Oby pobili cię naziole!

„Gdyby to, co ja powiedziałem, mówił heteroseksualista, to w ogóle nie byłoby rozmowy. Kampania Przeciw Homofobii by tu wkroczyła. I prokuratura, i wszystko. Za mowę nienawiści. Ale mówi to gej, więc nie ma się z tym jak inaczej rozprawić, jak tylko go zastraszyć, zwyzywać, sponiewierać, zdeptać, zdeprecjonować” – mówi Jakuboski. Nie tylko krytykował ubiegłoroczny marsz LGBT w Białymstoku, ale zdemaskował rzekome pobicie jednego z uczestników marszu, które okazało się inscenizacją. Jak ujawnił Jakuboski, cała ustawka dokonana została zresztą przez dobrych znajomych, którzy odegrali role napastników i ofiary. To doprowadziło działaczy LGBT do wściekłości. Skądinąd wystarczy przejrzeć komentarze pod filmikami Jakuboskiego, aby zobaczyć, że szereg pozytywnych głosów otrzymuje on nie tylko od zdeklarowanych homoseksualistów krytycznych wobec LGBT, ale także od ludzi dalekich w poglądach od niego samego:

„Wielu z was mi życzy, żeby został pobity przez nazioli. A wielu z tych nazioli pisze do mnie, że mogę spokojnie przyjechać do Białegostoku i nic mi się nie stanie. Mało tego, zabiorą mnie na wódkę, piwo, zaproszą do siebie do domu. Czemu naziole tak do mnie piszą, a moi niby „bracia ideologiczni”, homoseksualiści, rzucają we mnie mięsem i wirtualnymi petardami?”

Na ewidentny totalitaryzm ideologii LGBT zwracają uwagę na Facebooku także inny zdeklarowani homoksualiści.

"Jestem gejem i nie popieram aktywistów LGBT (...). Aktywiści mówią podobno w interesie społeczności, czego ja nie czuję, bo jeśli im nie przyklaskujesz, to stajesz się ich wrogiem. (...) Nie zgadzać się? Niby mogę, ale zostanę zwyzywany obelgami, niby mogę ale po cichu, chyba że jakimś cudem zacznę być medialny - ale wtedy będę kozłem ofiarnym." - pisze z kolei na Facebooku inny homoseksualista, Dawid.

 

"Nowy wspaniały świat" w praktyce: preferencyjne mieszkania dla gejów, ale tylko prawomyślnych

O tym jak wygląda w rzeczywistości świat wymarzony przez lewicowych aktywistów, można przekonać się z doświadczeń Jakuboskiego. Zdeklarowany acz nieprawomyślny zdaniem ideologów LGBT gej mieszka w Wielkiej Brytanii. W ubiegłym roku, po opublikowaniu na serwisie youtube filmu, w którym demaskował fałsz ideologów LGBT, wyrzucony został z mieszkania, które wcześniej wynajmował przez kilak lat na preferencyjnych warunkach w ramach brytyjskiego systemu wspierania mniejszości seksualnych. Choć Jakuboski spełniał wszystkie warunki i opłacał regularnie czynsz, po swojej jawnej krytyce pod adresem LGBT, musiał wynieść się z lokalu. To dość jaskrawy przykład, pokazujący, że mityczna "tolerancja" zależy od poglądów osoby która ma być "tolerowana". Choć więc jako przedstawiciel mniejszości seksualnej teoretycznie mógł liczyć na przywileje, został ich pozbawiony, gdy zdystansował się wobec oczekiwanego wobec niego zestawu poglądów.

Tomasz Poller

Komentarze

Joanna2020.08.10 8:39
Powyższe zestawienie tekstów to DOWÓD na to, że tzw. walka lgbt o równe traktowanie nie ma nic wspólnego z dobrem osób homoseksualnych. To kolejna bojówka libertyńko-lewacka, która musi mieć jakiś wyrazisty znak rozpoznawczy, dobrze zasłaniający jej neokomunistyczne korzenie, więc wybrała sobie tęczę i "dobro, równość" dla osób homoseksualnych. To nie są homoseksualiści, to patryjniacka bojówka, którą finansują miliarderzy, głoszący hasła globalizacji i depopulacji, dążący do podporządkowania sobie światowej społeczności. NIE DAJMY SIĘ NABIERAĆ NA TĘ TANDETĘ IDEOLOGICZNĄ!!!
pytajnik2020.08.10 18:21
Czy wykazano „całą [potrzebną] stanowczość” gdy hierarcha największego i związanego z władzą związku wyznaniowego rozmyślnie sabotował taką pomoc (zob. komentarz http://franciszkanska3.pl/aktualnosci/w-duchu-brata-alberta i sposób reakcji hierarchy na podobne pytania w kolejnych „dialogach u św. Anny” od r. 2017) , by pozostawionych na pastwę wyuzdanych subkultur ludzi perfidnie wykorzystać do swoich ideologiczno-politycznych porachunków? Czy do „rzeczywistości” można zaliczyć nieistniejącą, a tylko deklarowaną dla zamydlenia oczu, pomoc dla osób lgbt w nawiązywaniu prawidłowych relacji rodzinnych (zob. deklarowane cele jedynego istniejącego ośrodka „odwagi” http://www.odwaga.org.pl/nasze-podstawy i porównaj z deklaracjami episkopatu)? Czy nie ma związku między rzeczywistością singielstwa, nietrwałych związków, wyrzucania z domu, zaburzeń psychicznych, samobójstw, desperacji i wykorzystujących to środowisk nihilistycznych a brakiem rzeczywistej pomocy w prawidłowej integracji?
Hanys GórnoŚląski2020.08.10 7:13
Trzeba pozwolić dewiantom robić to co robią i błagać żeby robili tego więcej z jak największym szumem medialnym. Bo to nic innego jak strzelanie między własne oczy :-) Takich zachowań nie akceptuje niemal 100% Polaków.
Gorol małopolski2020.08.10 7:22
Pełna Zgoda.
katolik2020.08.10 10:26
nie akceptują Polacy głosujący na PIS, nie na dno Po i inne
Holmes2020.08.8 22:34
Ze ściganiem chuliganów w tęczowych majtkach jest jak ze ściganiem zbrodniarzy UB w jarmułkach. W pierwszym przypadku różni lewicowi manipulanci uważają nas za homofobów, w drugim światowa diaspora przypisuje nam cynicznie antysemityzm, doskonale zdając sobie sprawę, że tego zjawiska nie ma.
Daria2020.08.8 21:53
Żałosne wypociny.
ada2020.08.9 13:31
To ty jesteś żałosna.
LGBT na śmietnik historii!2020.08.7 19:20
Tęczowi pajace biegający z nożami po Warszawie i niszczący mienie zachowują się jak bojówki NSDAP
JPII2020.08.7 17:04
„Człowiek w całej prawdzie swego istnienia i bycia osobowego i zarazem „wspólnotowego”, i zarazem „społecznego”, w obrębie własnej rodziny, w obrębie tylu różnych społeczności, środowisk, w obrębie swojego narodu, ten człowiek jest pierwszą drogą, po której winien kroczyć Kościół w wypełnianiu swojego posłannictwa, jest pierwszą i podstawową drogą Kościoła, drogą wyznaczoną przez samego Chrystusa, drogą, która nieodmiennie prowadzi przez Tajemnice Wcielenia i Odkupienia.”
Szybka Randka2020.08.7 16:27
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
Hanna2020.08.7 16:00
W tym całym lewicowym wymiarze chodzi o walkę z patriotyzmem i Kościołem. Urawniłowka lewicowa ma na celu panowanie i pasożytowanie na ludziach całkiem pozbawionych swobodnego myślenia tzw. niewolniczym stadem.
Czy o przekrętach Richarda Czarneckiego2020.08.7 15:00
będzie można dowiedzieć się z Frondy, czy trzeba u konkurencji?
A u was...2020.08.7 16:23
...biją Murzynów
Olo2020.08.7 14:53
Jacy biedni ludzie ci ze zdjęcia , zaburzenie neurozy seksualnej jest uleczalne , tylko trzeba chcieć , a początek proponuje lekturę P Camerona .
pytajnik2020.08.7 14:53
Gdzie można znaleźć we Frondzie informacje o realizacji listu pasterskiego Episkopatu Polski: "Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” (http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/)? Gdzie znaleźć te ośrodki w poszczególnych parafiach/diecezjach? Jak wzrosła ich skuteczność? Gdzie osoby z problemami w ukierunkowaniu seksualności i ich rodziny mają szukać pomocy w prawidłowej integracji do życia w rodzinie szkole/pracy i innych wspólnotach? Dlaczego nie stosować tej najprostszej i najbardziej godziwej drogi walki z ideologią lgbt?
niepokorny2020.08.8 6:20
To nie wikipedia, szukaj! szukaj! Wysil ostatnią szarą komórkę.
Joanna2020.08.10 9:03
To są dwie różne sprawy, a właściwie dwie odrębne rzeczywistości. Pierwsza to osoby o orientacji seksualnej, którą - jak piszesz "pytajniku" - można diagnozować i przy pomocy metod medyczno-psychologicznych, a zwłaszcza pomocy natury duchowej i sakramentów, otoczyć życzliwa opieką, może nawet zmienić. A sprawa druga - to bezczelna neokomunistyczna batalia obliczona na destrukcję konkretnego człowieka i całych społeczności. Do tych przewrotnych celów została w sposób nieludzki wykorzystana orientacja osób homoseksualnych, tylko po to, by - pod rzekomo równościowymi intencjami - wykorzystać te osoby (bez ich zgody!) do totalniackich celów. Udzielajmy więc rzeczywistego wsparcia osobom homoseksualnym, ale z całą stanowczością zwalczajmy kłamliwą totalniacką ideologię, która chce wprowadzić komunistyczne standardy, kosztem osób homoseksualnych, których sytuację w perfidny sposób wykorzystuje.
pytajnik2020.08.10 18:21
Czy wykazano „całą [potrzebną] stanowczość” gdy hierarcha największego i związanego z władzą związku wyznaniowego rozmyślnie sabotował taką pomoc (zob. komentarz http://franciszkanska3.pl/aktualnosci/w-duchu-brata-alberta i sposób reakcji hierarchy na podobne pytania w kolejnych „dialogach u św. Anny” od r. 2017) , by pozostawionych na pastwę wyuzdanych subkultur ludzi perfidnie wykorzystać do swoich ideologiczno-politycznych porachunków? Czy do „rzeczywistości” można zaliczyć nieistniejącą, a tylko deklarowaną dla zamydlenia oczu, pomoc dla osób lgbt w nawiązywaniu prawidłowych relacji rodzinnych (zob. deklarowane cele jedynego istniejącego ośrodka „odwagi” http://www.odwaga.org.pl/nasze-podstawy i porównaj z deklaracjami episkopatu)? Czy nie ma związku między rzeczywistością singielstwa, nietrwałych związków, wyrzucania z domu, zaburzeń psychicznych, samobójstw, desperacji i wykorzystujących to środowisk nihilistycznych a brakiem rzeczywistej pomocy w prawidłowej integracji?
Topek2020.08.7 14:06
Siejecie nienawiść do osób LGBT jak Hitler do Żydów
Anonim2020.08.7 14:26
Jest ewidentne że środowisko lgbt chce usilnie przeforsować w społeczeństwie swój pomysł na seksualność który jest sprzeczny z poglądami większości. Ucieka się do obrażania szufladkowania i prowokowania tych o innych poglądach, a ostatnio nawet do profanacji. Nie dziw się że jest reakcja. Nikt nie będzie się bezczynnie przyglądał obyczajowej rewolucji. Uważamy że tradycyjna moralność jest lepsza i mamy prawo to wyrażać i protestować lewicową propagandę.
jack2020.08.11 9:09
Ich "sposób na seksualność" cuchnie ludzkim kałem.
Anonim2020.08.7 14:30
A aktywiści lgbt nie sieją nienawiści do osób myślących inaczej? Po co tworzyć ideologiczne neologizmy jak homofobia którą potrafią wytłumaczyć wszystko. Otwórz oczy i i zauważ że to jest to samo co za PRL tylko grupa jest inna. Lewica nie ma zadnego pomysłu na przyszłosc tylko skłóca ze sobą ludzi zamiast jednoczyć. Homoseksualiści nie mieli pomysłów na legalizacje czegokolwiek to ideolodzy to wymyslili ich kosztem nakręcając podziały
dziadek2020.08.8 13:25
Topek hitler był socjalistą i Austriakiem i Niemcy go wybrali. Islam powoli ale systematycznie w Europie Zachodniej powiększa swoje wpływy. Demografia jest po stronie Islamu i tego procesu już się nie zatrzyma. 10 20 30 lat to potrwa. Tam nie ma kompromisów. Kto was będzie wtedy bronił jak zabraknie Chrześcijan. Muzułmanie pokazali czym kończy się obrażanie i wyśmiewanie się z ich symboli. Załatwili to szybko i radykalnie nie odwołując się do faszyzmu tylko wiary. LEWACTWO się uspokoiło skończyły się szyderstwa. Oni niestety wierzą w to, że za walkę z niewiernymi idzie się do raju.::::::::::::Posłuchaj sobie tego wywiadu i się zastanów. Stare to jest ale pokazuje, że czas biegnie i idzie w jakimś kierunku::::::::::::::::https://fakty.tvn24.pl/fakty-ekstra,52/imam-choudary-prawo-szariatu-zostanie-wprowadzone-takze-w-polsce,513212.html
mariusz2020.08.27 14:26
Jak już używasz porównań z okresu II Wojny Światowej to podobno wśród aktywistów LGBT jest dość popularny "tęczowy smacowizm" - tęczowi smalcownicy próbuja kompromitować osoby publiczne wyjawiając publicznie rzekomą ich orientację seksualną (tak jak było to w przypadku sedziego Zaradkiewicza czy polityka Kanthaka). Tęczowy smalcowizm = homofobia - chcą zniszczyć osobę z powodu jego orientaci seksualnej.
zdelegalizować ideologię LGTB2020.08.7 13:54
hunwejbini LGTB do Chin - czarna Antifa do Germany
PRZEMIJAJCIE .................... POCZEKAMY ;]2020.08.7 13:48
a w miastach wasze dzieci wyszkolimy na TECZOWA ARMIE!!!!! przyjda po was ;]
MM2020.08.7 14:01
Jak będzie Was dużo to i dzieci wam zabraknie - jesteście co najmniej krótkowzroczni i o niskim IQ
Paweł2020.08.7 14:10
Stara gadka. Od dwóch tysięcy lat po nas idziecie i dojść nie możecie. Lwy, miecze, gilotyny, kulki itd. a Bóg bez przerwy Kościół podtrzymuje.
;] no to nie macie sie o co martwic ;]2020.08.7 14:21
mlodzi dołączą!!!! przeciez taka wasza ideologia nowoczesna, mlodziezowa!! ;] widac po popraciu ;] COVID #naturalnaselekcja pisiurków. A ze tak wybiorczo wylapuje geriatrie ..... MOZE KARA [email protected]!!!! ;]
Paweł2020.08.7 15:09
Nie rozumiesz znaczenia słów jakich używasz. Nasza nie jest ideologia, tylko Wiara. Bóg ją objawił i potwierdza. Logiczny przykład: Oczerniacie Kościół jak tylko potraficie. Jednak setek cudów jak krew Św. Januarego czy 500 lat Tilma z Guadalupe przez niezależne badania wyśmiać nie zdołacie. Nie potwierdzają że to cuda, ale że nauka nie jest ich w stanie wyjaśnić. Więc milczycie. Oczywiście nie zbadacie sprawy, co na logikę człowiek myślący powinien zrobić. Po ludzku można by powiedzieć że macie betonowe mózgi, ale Pan Bóg mówi inaczej. To że nie ma Boga, mówicie w sercu. I tu cały problem, tak Wam się spodobało gnicie, że odwracacie oczy na Prawdę. I uparcie nie przyjmujecie do wiadomości że Ci którzy poszli Go szukać to Go znaleźli. Swoją drogą, skoro miliardy ludzi w Niego uwierzyło i świadczy, to czy może być większa głupota niż Go szczerym sercem nie poszukać? Więc owszem, nie mamy się o co martwić, chyba że o Was bo idziecie w przepaść bez kresu.
jakol2020.08.8 20:51
Głupcze.....Ty też przemijasz i wy razem wzięci! Nie jesteście ze stali! Pomyśl! To nie boli!
Oficer2020.08.7 13:18
to żadne LGBT,to jest sekta nazistowska.
Dam2020.08.7 13:27
Ja wiem, że z historią mają "Prawdziwi Polacy" na bakier, ale znaczenie takich słów, jak "nazizm" to byś mógł znać. PIS mimo pewnych podobieństw nie jest partią komunistyczną, tak LGBT mimo pewnych podobieństw nie jest ani organizacją marksistowską, ani tym bardziej nazistowską. Jak Polaków nazywają faszystami, to pewnie obrażony jesteś, ale jak podobnych kłamstw używasz to szczęśliwy.
jack2020.08.11 9:31
"LGBT nie jest organizacją marksistowską". GORZEJ znacznie GORZEJ. To ŚMIERTELNY wróg Polski i tyle. Kropka.
katolik2020.08.7 13:01
ideologia lgbt gender jest stworzona przez masonów, którzy postanowili(oni .. postanowili) zmniejszyć liczbe populacji ludzi na świeci. Cała tajemnica tego dzikustwa
katolik2020.08.7 13:24
dlatego nie odpuszczają tym ,którzy ich przejrzeli i zmądrzeli, za wszelką cenę
jaczejka Czerska2020.08.7 12:51
Pederasta który nie jest komunistą jest faszystą !!! Tak uczy Adam Szechter psedo partyjne "Michnik".
Dam2020.08.7 13:29
Tobie tutaj płacą za pisanie takich głupot, czy idiotę z siebie robisz za darmo? Faszysta Mussolini był homo? Faszysta Franco był homo? Czy może oboje współpracowali z Kościołem Katolickim i nie lubili homoseksualistów?
Dam albo i nie dam2020.08.10 7:18
Masz kłopoty z elementarna logiką, poducz się, bo się kompromitujesz ... albo zamilknij ...
Dam2020.08.10 15:18
Bo zauważam, że faszyzm współpracował z Kościołem Katolickim i był przeciwny homoseksualistom? Doucz się historii.
Cocksuckers of all lands, unite!2020.08.7 12:46
Let's suck cocks, eat shit, and be pedophiles.
"became" googlerudyto!2020.08.7 15:01
j.w.
kike's "ynglysz"2020.08.7 15:18
shove it up to your saggy ass!
Wrong again!2020.08.7 16:05
https://www.grammarly.com/blog/capitalization-rules/
Ja Hertrich-Woleński2020.08.7 12:38
jestem dumny z mojej parchatej rodziny, że mnie na skürwysyna wychowali, moją siostre na kürwe. Niestety moja kürwa żydowsko-UB-cka matka i żyd-skürwysyn NKWD-wiec ojciec pozdychali. Chyba kolej na mnie.
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.7 12:36
Ja trzepie konia prezydencie Rafalala...Przyłącz się do mnie! Satysfakcja gwarantowana!
Anonim2020.08.7 12:34
A prokuratura pod Min. Zb. Ziobro tropi ludzi, który cudownie ocaleli z ludobójstwa? ...... Osiem miesięcy więzienia za krytykę banderyzmu .......... kresywekrwi.neon24.pl/post/156866,osiem-miesiecy-wiezienia-za-krytyke-banderyzmu
STARZYMY GEJEM!!!!!2020.08.7 12:33
przez strach latwiej manipulowac ;] metody PZPR..............................pisiurki WY SIE WSZYSTKIEGO BOICIE!!!!!! szczują was na wszystko co nieznane ;] wykorzystuja to ze jestesce TCHORZAMI ;] wy jescze zadowoleni ;] eh .......................... wstyd ;]