01.10.20, 19:10Fot. via: Pixabay

TYLKO U NAS! Tomasz Poller: Metodyczne kłamstwa o ,,dzieciach LGBT’’ i ideologiczny lans na śmierci

Co roku w Polsce ma miejsce ponad 200 samobójstw nieletnich. Ideolodzy LGBT wraz z niektórymi politykami i dziennikarzami, nagłaśniając przypadki kilku takich śmierci i dorabiając do nich zmanipulowany przekaz, postanowili cynicznie zagrać tragediami dzieci i młodzieży oraz bólem ich rodziców. Warto przyjrzeć się sprawie bliżej. Manipulacje te polegają często na przemyślnym wypreparowaniu z kontekstu pojedynczych sytuacji, wypowiedzi, zdarzeń, a nawet skojarzeń, z których w naciągany sposób usiłuje się, wbrew faktom, tworzyć opowieść o "dzieciach LGBT", będących ofiarami "homofobii". Akcja wygląda na nieprzypadkową, metodyczną, zaplanowaną i profesjonalną.

 

"Na gmachu MEN imiona dzieci, które zabiły się z powodu prześladowań na tle orientacji seksualnej" - pisze z właściwym sobie wdziękiem i taktem organ z Czerskiej. Jednym z rzekomych "dzieci LGBT", których imiona zostały nabazgrane sprejem na murach w al. Szucha, ma być 14 letni Kacper, który popełnił samobójstwo w 2017.

 

Był gejem czy nie? Homofobia i już!

Gdy wnikliwiej wczytać się w przypadki nagłaśniane przez media lansujące tęczową rewolucję, okazuje się, że w ogóle nie wiemy, czy dzieci, które targnęły się na własne życie, przejawiały jakikolwiek skłonności homoseksualne. Co ciekawe, okazuje się, że nawet dla forsujących ideologiczny przekaz, nie ma to znaczenia. Oto próbka sprzed trzech lat z Gazety Wyborczej:

"Homofobia nie dotyka wyłącznie osób homo czy biseksualnych. Słowa takie jak "pedał" czy "lesba" są stosowane przez dzieci jako obelga. Jeśli rówieśnikom nie spodoba się np. ubiór, fryzura czy zainteresowania kolegi czy koleżanki z klasy, mogą zostać dla prześladowcy "pedałem" i "lesbą" na wiele lat. Tym samym próba dowiedzenia, że Kacper z Gorczyna był lub nie był gejem nie ma sensu - nie wyklucza to bowiem, że był prześladowany na tle homofobicznym." - "argumentuje" pani Wiktoria Beczek z Gazety.

Tak więc, homofobia i już! Tytuł tekstu "Kacper nie był jedyny. O samobójstwie myśli 2/3 młodzieży LGBT. Polska w haniebnej czołówce". Na czym oparte są refleksje dziennikarki i czy mają w ogóle jakikolwiek związek z rzeczywistością? Jeśli przyjrzeć się bliżej sprawie, okazuje się, że nie tylko mówienie o "dziecku LGBT" jest mocno naciągane. Z postępowania policyjnego wynika, że w ogóle nie wiadomo, by chłopiec skarżył się na prześladowania. Faktem jest, że sygnalizował wahania nastrojów i stany depresyjne i wielokrotnie odwiedzał szkolnego psychologa. Ale lobby LGBT i medialna szuria wie lepiej: homofobia i już!

 

Pośmiertne zapisywanie w poczet "dzieci LGBT"

Gdy zacząłem wczoraj wieczorem weryfikować rewelacje na temat "dzieci LGBT" produkowane przez tęczowe jaczejki, akurat w Tygodniku Solidarność przypomniano podobną historię manipulacji, która dotyczyła tym razem 14 latka o imieniu Dominik. On również popełnił samobójstwo. I jego również pośmiertnie chciano zaliczyć w poczet "dzieci LGBT". Tysol.pl cytuje słowa matki dziecka z wywiadu dla Natemat.pl, kontrowersyjnego medium związanego z Tomaszem Lisem.:

"Mój syn Dominik nie był homoseksualistą. Koledzy go tak przezywali, co go strasznie bolało. A on po prostu nosił rurki. To był zwyczajny chłopak. Nie życzyłabym sobie, aby jego imię i nazwisko padało w takim kontekście. Po śmierci Dominika dzwoniło do mnie wielu przedstawicieli różnych organizacji. Sądzili, że mój syn był osobą homoseksualną. To mnie wręcz złościło."

Zajrzałem na stronę Natemat.pl. Przeraził mnie cały kontekst i cel kontaktowania się przez nachalnych działaczy LGBT oraz dziennikarzy niektórych mediów z rodzicami nieżyjących dzieci. Starają się oni "wkręcać" rozmówcę, łapać za słowa oraz wmawiać, że dziecko padło ofiarą "homofobii". Jednak matka Dominika mówi przytomnie i wprost:

"Od "pedałów" wyzywali nie tylko Dominika, ale i inne dzieci. To wręcz powszechne przezwisko. Taka tu jest młodzież. Jestem tolerancyjna i nie zaprzeczałabym, gdyby Dominik był osobą homoseksualną. Ale on by się w grobie przewracał."

Szczerze mówiąc, miałbym wiele oporów przed przełamaniem się, by w ogóle zadzwonić do matki dziecka, które popełniło samobójstwo i po prostu "zrobić sobie z nią wywiad".

 

Coraz młodsze dzieci są "LGBT"?

Okazuje się, że tęczowi ideolodzy wyszukują na siłę "dzieci LGBT" wśród coraz młodszych ofiar omawianych tragedii. O ile ostatnim, nagłośnionym przypadkiem samobójczej śmierci dziecka jest przypadek dwunastolatki z Kozienic, w której to sprawie niewiele, a właściwie prawie nic nie wiadomo (śledztwo jest w toku), już mamy do czynienia z kreowaniem tęczowej narracji z cyklu "zaszczute dziecko LGBT":

"Jej rówieśnicy twierdzą, że była zaszczuta przez kolegów i koleżanki z klasy na tle orientacji seksualnej" – to znów nieśmiertelna "Gazeta Wyborcza", która żadnych przekonujących dowodów, argumentów czy choćby poszlak nie jest w stanie wskazać. Nie trzeba być profesorem psychologii rozwojowej, by zauważyć, że kreowanie narracji o dwunastolatce, która miałaby zostać doprowadzona do samobójstwa z powodu preferencji płciowych wydaje się czymś dziwacznym, zwłaszcza, że wulgarne "dziennikarstwo" tego rodzaju przypomina mechanizm tworzenia zwykłych plotek. Plotki te zaczęły żyć własnym życiem, gdy zaczęła je powtarzać wczoraj w serwisach społecznościowych posłanka lewicy Barbara Nowacka, wykorzystując śmierć dziecka do prymitywnego politycznego ataku:

"Reakcje rządzących na samobójczą śmierć dwunastolatki zaszczutej na tle orientacji seksualnej. Minister edukacji robi konferencję o napisach na budynku MEN. Rzecznik Praw Dziecka  twardo milczy. Premier powołuje homofoba na szefa MEN. Hańba wam, PiSowcy."

Posłance sekunduje także nieśmiertelny płk Mazguła, komunistyczny oficer, chwalący stan wojenny, broniący demokracji w szeregach KOD, wiążący śmierć dziewczynki z "mordercami z PiSu".

 

Czy aktywiści LGBT mają na celu dobro dzieci? Wątpliwe

Przemoc wśród dzieci przybierająca w skrajnych formach postać zjawisk przypominających niemal koszarową falę, istnieje nie do dziś. Zawsze istnieli też słabsi, zawsze były klasowe ofiary. Dzieci potrafią dotkliwie znęcać się nad sobą już w przedszkolu. Dzisiaj już nawet młodsze dzieci potrafią szykanować się i zaszczuwać z powodu nie posiadania przez kogoś w klasie modnego ciucha albo najnowszego modelu komórki.  Dzieci bywają wobec siebie okrutne, potrafią się prześladować, linczować. "Przechlapane" może mieć także dziecko ze wsi, które znajdzie się w szkole w mieście. Może też być na odwrót, gdy wielkomiastowy dzieciak, na wakacjach choćby, stanie się obiektem agresji ze strony zieciaków z prowincji, które nie uznają go za swojego. U nastolatków z kolei powszechnym powodem ostrej agresji była z dawien dawna długość włosów. Za długie, to czasem, owszem, "pedał", choć częściej metal (w dawniejszych czasach pewnie hipis), za krótkie to "zabić skina sk***syna!" (choć delikwent do żadnej subkultury należeć nie musiał, po prostu obrywał i było to znacznie bardziej częste niż dziś). Czy przemocy nie doświadcza młodzież wykazująca się religijnością? Czy wśród "postępowych" nastolatków nie sekuje się osób, mających co najmiej scetyczny stosunek do alkoholu, papierosów, eksperymentów z narkotykami czy wczesnych doświadczeń seksualnych? Nie wiem, czy ludzie, którzy z uporem maniaka kreują histerię o "ofiarach homofobii - dzieciach LGBT", nie wiedzą, czy też udają, że nie wiedzą, że już 9-10 latki potrafią wyzywać się od "ch***w","cweli" i "pedałów", a kląć lepiej niż niejeden dorosły (w konkurencjach żeńskich w tej grupie wiekowej: "dziwko!", "szmato!", "p***o!" nie należy do rzadkości). Pedagodzy  potwierdzają zresztą, że dziewczynki stają coraz bardziej agresywne i perfidne (co chyba zresztą przeczy genderowym bredniom o spadku przemocy wraz ze zmianą tradycyjnych "stereotypów").

Czy chcę przez to powiedzieć, że problem przemocy wobec homoseksualnych nastolatków nie istnieje lub chcę go zbagatelizować? Bynajmniej. Problem istnieje. I jest jasne, że należy w takich przypadkach interweniować, tak jak zresztą w każdym innym przypadku agresji rówieśniczej.

Czy elgiebetowskie jaczejki, grające koniunkturalnie sprawami płci i preferencji seksualnych, faktycznie mają na celu autentyczną pomoc nieletnim, zagrożonym przemocą i samobójstwami? Biorąc pod uwagę to, co zaprezentowali, wątpię. W ubiegłym roku w Polsce miało miejsce 224 samobójstw nieletnich. Nieskutecznych prób samobójczych było znacznie wiecej. Ich przyczyny są bardzo różne, a mogą być nimi dolegliwości psychiczne, kłopoty w nauce, patologia w domu, zawód miłosny, czy też najróżniejsze traumatyczne doświadczenia, niekiedy niepojęte dla dorosłych w swych przyczynach, ale przerażające w potencjalnych skutkach (gdy na życie porywa się uczeń, któremu rodzice np. odcięli dostęp do komputera). Przypadki, którymi posługują się homoaktywiści, zideologizowani politycy czy dziennikarze, pochodzą z kilku lat, a więc z okresu, w którym można mówić o ok. tysiącu skutecznych prób samobójczych wśród nieletnich. Z morza tragedii, na siłę wypreparowano kilka przypadków, które są sprzedawane opinii publicznej w sposób skrajnie zmanipulowany i naciagany jako "zaszczucie dzieci LGBT", a  które, jak się okazuje, w ogóle nie muszą mieć nic wspólnego z jakimikolwiek kwestiami preferencji seksualnych.

 

Akcja jest zaplanowana i profesjonalna

Jaki jest cel takich akcji, można się domyślać. Zresztą sami inicjatorzy tego rodzaju brudnych kampanii bynajmniej tego nie kryją i piszą o tym otwarcie w swoich mediach. Wystarczy włączyć internet. Skoro przemoc ma miejsce w szkole, co należy zrobić zdaniem tęczowych ideologów? Należy posłać do szkół seksedukatorów. Co jeszcze wciska lobby LGBT? Ano, dowiadujemy sie, że korzystne będzie też zatrudnianie "nauczycieli LGBT", którzy "posłużą jako wzór do naśladowania". Niektóre rozumowania i wnioski są jeszcze bardziej oryginalne: "zawieranie małżeństw osób tej samej płci powoduje spadek liczby prób samobójczych wśród dzieci". Ktoś ma wątpliwości? Przecież "międzynarodowe badania naukowe dowiodły". A więc, w imię ratowania życia dzieci rozwalmy instytucję małżeństwa i rodziny. Dowiemy się też, że problemy psychiczne oraz skłonność do prób samobójczych wśród nastoletnich homoseksualistów to efekt "stresu mniejszościowego", związanego m.in. z odczuwanym wstydem. A skoro powodem dolegliwości jest wstyd, to jaki wniosek? Jedynym wyjściem będzie zastąpienie wstydu dumą. Dumą z powodu preferencji seksualnych, i to akurat homoseksualnych (bo pewnie ewentualna duma z odczuwania popędu do osobników płci przeciwnej to przecież "uprzedzenia" i "homofobia").

W kontekście ostatnich ekscesów tęczowych aktywistów warto zadać sobie pytanie: Czym różni się obecna sytuacja społeczna i prawna homoseksualistów od sytuacji w czasach rządów PO czy lewicy?  Całą awanturę rozkręcił nie kto inny, tylko lobby LGBT. Ataki przybrały na sile w czasie kampanii prezydenckiej, a ich celem był Andrzej Duda. Kontynuacją jest ciąg ekscesów i napadów w wydaniu bojówek LGBT, zresztą z heteroseksualnym chuliganem jako ich ikoną. Niedawno w ramach tego rodzaju akcji, inny gagatek, mający podobnie "niebinarny" stosunek do faktów i przestrzegania prawa, zaczał samowolnie ustawiać wymyślone przez siebie znaki drogowe i sprzedawać w świat fakenewsy o istnieniu w Polsce terytoriów, gdzie homoseksualiści nie mają wstępu. Coraz bardziej staje się widoczne, że geje i lesbijki służą tęczowym aktywistom jako mięso armatnie, co zresztą wielu z nich zauważa. Teraz przyszedł czas na cyniczne granie śmiercią dzieci.

Tomasz Poller

 

Komentarze

Czytelnik mądrych mysli na tym forum2020.10.2 19:45
Czekam na autorytarne obwieszczenie geniuszy z tęczowego NSDAP, że każdy, jakikolwiek akt przemocy wynika z homofobii. Skoro przemoc w rodzinie według konwencji stambulskiej zniknie wraz ze zniszczeniem tradycji i stereotypów, to każda brednię można już ogłosić.
Marek Błaszczyk2020.10.2 21:29
1. Hitler wsadzał homoseksualistów do obozów, gdzie ponad polowa z nich zginęła. Właśnie naplułeś na prochy kilkudziesięciu tysięcy ludzi. 2. Ludzie LGBT mówią - dajcie nam żyć, przestańcie opowiadać o nas bzdury - chociażby te o tęczowym NSDAP. Dzisiaj wepchnęliście osobę LGBT pod tramwaj (motorniczy wyhamował) . Jakby zginęła, pisałbyś , że jednego faszystę mniej? 3. Istnieje przemoc niespowodowana homofobią, chociaż sam nie wiem - pijany radny PiS lejący żonę z okrzykiem "ty cwelu, ty pedale" to pewno nie homofobia. To smutna przeciętna poziomu intelektualnego i moralnego komentatorów Frondy
Anonim2020.10.2 21:34
Nie było by obozów gdyby psychopata gejowski Rohm który utorował władzę Hitlerowi poszedł się leczyć.
Maria Błaszczyk2020.10.3 3:25
Eeeee... W faszystowskich Włoszech nie było Rohma, a homoseksualistów wieziono... Bo to nie o homoseksualność chodzi. Tylko o stworzenie wroga, przed którym będzie można bronić niedouczony lud, a on z wdzięczności tych faszystów wybierze, albo nie zmiecie z urzędu. No a grupy mniejszościowe dobrze się na niego nadają - no bo są mniejszościowe, więc słabsze. Tylko że mnie się wydaje, ze używanie ludzi do utrzymania się przy władzy, poświęcanie ich łącznie z przyzwoleniem na ich zabijanie - nie jest moralnym sposobem utrzymania władzy....
Ninel2020.10.3 3:36
Od kiedy to grupy mniejszościowe są "słabsze"? Często są silniejsze i zarządzają całymi państwami, jak obecnie Żydzi zarządzają USA. Albo są nasyłana na inne kraje przez Imperium, aby zarządzały w jego imieniu. Albo po wjechaniu do kraju, robią rewolucję i mordują co piątego mieszkańca, jak bolszewicy w Rosji Carskiej. Obecnie Sekta LGBT - szaleńczo popierana przez upadające imperium USA - niszczy od wewnątrz całą Europę, ponieważ jak Elita władzy USA wielokrotnie mówiła - ludność Europy musi zostać eksterminowana. Jak na ten moment to "dzięki" sekcie LGBT wysterylizowano mentalnie 1/5 młodych europejskich kobiet, zamieniając je z lesbijki, 15% młodych mężczyzn zamieniono w uniseksualną parodię mężczyzny. LGBT ma wszelkie cechy broni masowego rażenia.
Albo pisz na temat, albo daj sobie spokój.2020.10.2 21:44
A jeżeli już: 1. W III Rzeszy wsadzano homoseksualistów na podstawie paragrafów z XIX w. Co ciekawe, represjonowano ich w Niemczech także po wojnie a nawet nie rehabilitowano. 2. Nie było czegoś takiego jak "ludobójstwo gejów", a do obozów trafiło jedynie 5-10 tysięcy osób z powodu homoseksualizmu. Tak naprawdę wsadzano głownie przyłapanych na seksie w miejscach publicznych. 3. Bojówki NSDAP czyli SA to towarzystwo nie kryjące się z homoseksualizmem, sami stworzyli sieć obozów w których zamordowali ok 100 tys osób. Gejem był nie tylko Ernst Rohm. Owszem zostali zdziesiątkowani podczas nocy długich noży ale nie z powodu waszej mitycznej "homofobii". 4. Lesbijki nie były w zasadzie prześladowane i robiły nieraz niezłą karierę jako nadzorczynie w obozach. Najsłynniejsza lesbijka z Auschwitz to Irma Grese, zresztą wielbicielka sadyzmu w jednej osobie, jedna z największych zbrodniarek niemieckich
Anonim2020.10.2 21:52
Rohm w chwili aresztowania był w łóżku z młodym chłopakiem. Po jego śmierci brunatne koszule przestały istnieć.
dzisaj byłyby to2020.10.2 22:34
tęczowe koszule
Maria Błaszczyk2020.10.3 3:36
Kilka tysięcy zamordowanych to nie ludobójstwo? Procent zamordowanych w obozach gejów był najwyższy po Żydach. No a kilkadziesiąt tys. ludzi zostało uwięzionych, ale nie trafili do obozów, tylko do więzień. Kolejne kilkadziesiąt tysięcy siedziało po aresztach, bez wyroków. Paragrafy rozszerzono bardzo w porównaniu do tych XIX-wiecznych o każde zachowanie wyglądające na gejowskie, przedtem był tam tylko seks, więc to kłamstwo. Lesbijki były prześladowane, trafiały do obozów jako aspołeczne, z czarnym trójkątem, więc nie wiadomo, ile ich było, ale to nie znaczy, że ich nie było.
Anonim2020.10.3 4:14
Kilka tysięcy to w porównaniu do innych "dokonań" hitlerowców to jakiś żart. Na 1,2 mln homo zabito max 8 tysięcy, czyli 0,67%. Wszystkie chyba grupy w taki czy inny sposób prześladowane miały śmiertelność na poziomie daleko wyższym. Trudno te 0,67% uznać za ludobójstwo w znaczeniu prawnym. cytat: "Ludobójstwo – zbrodnia przeciwko ludzkości, obejmująca celowe wyniszczanie całych lub części narodów, grup etnicznych, religijnych lub rasowych, zarówno poprzez fizyczne zabójstwa członków grupy, jak i wstrzymanie urodzeń w obrębie grupy, stworzenie warunków życia obliczonych na fizyczne wyniszczenie, czy przymusowe odbieranie dzieci". Zauważ, że propaganda seksedukacji WHO-LGBT wypełnia kryterium ludobójstwa, poprzez wstrzymanie urodzeń w obrębie grupy narodów Europejskich.
Anonim2020.10.2 19:17
założe sie o każde pieniądze że jakby utworzyć szkoły tylko dla lgbt użalanie się tych ludzi było by nie mniejsze a może nawet większe... jeśli nieudacznik jak dr Błaszczyk nie potrafi wyleczyć zboczeń to niech nie chrzani że szambo jest perfumerią.... niektorzy naukowcy tak samo bredzą że uzytkownicy marihuany zapadają nierzadko na schizofrenie i tym pokrewne bo jest to skutkiem opresyjnych działan panstwa - otoz prawda jest inna, zrąbani ludzie niezaleznie od regulacji nawet po 1 zapalaniu zachoruja podczas gdy dogrobowo beda sie cieszyc z tej uzywki bez zadnych konsekwencji
Anonim2020.10.2 19:19
*podczas gdy inni
Marek Blaszczyk2020.10.2 20:50
Nie jestem doktorem. Prawda, że mógłbym napisać doktorat pod tytułem "Homofobia zabija polskie dzieci i rozbija polskie rodziny"
Anonim2020.10.2 21:26
W przeciwieństwie do ciebie trochę liznąłem trochę wiedzy na temat psychologii i byłem na tyle złosliwy że czasem znęcałem się nad znajomym wywołując u niego głód narkotykowy, bo on wcześniej próbował robić to samo. Później opowiadałem o tym innym i do dziś się z tego śmieje. Nie napisze że narkotyki zabijają - głupota zabija narkomanów i zboczeńców.
Anonim2020.10.2 21:54
Dodam że ludzie dzielą się zasadniczo na mądrych i idiotów. Inny mój znajomy mający problem z dopalaczami po 1 cennej radzie nigdy więcej tego gówna do ust nie wziął przyznając mi racje. Broń boże nie kazałem mu nie brać, powiedziałem jedynie jak w ułamku sekundy powstaje w mózgu iskra powodująca podjęcie decyzji na tak, czego on w ogóle nie był świadomy.
Anonim2020.10.2 19:01
Prof. van den Aardweg mówił też, że cechą charakterystyczną homoseksualistów jest skłonność do autodramatyzowania, do tragizowania własnego życia i dlatego jedną z metod jego leczenia jest stosowanie humoru, autoironii. Zauważył on, że homoseksualiści zazwyczaj nie potrafią się śmiać z samych siebie, nie mają do siebie dystansu, wyolbrzymiają swoje „ja”. Zauważył też zależność, że im bardziej człowiek potrafi się sam z siebie śmiać, tym rzadziej później wchodzi w stosunki homoseksualne. To jest widoczne, kiedy przeniesie się tę obserwację na całą społeczność gejowską ..... z kolei w Polsce bardzo znany aktywista LGBT Waldemar Zboralski dał przykład że mozna sie wyleczyć bez psychiatry. To często jak z paleniem. David Bowie rzucił sam a wcześniej przeklinał terapeutów i hipnotyzerów że mu nie pomogli.
Anonim2020.10.2 18:55
LGBT to wspólcześni wyznawcy płaskiej ziemii. Są ludźmi co obalają definicje medyczne I wciskają nam ciemnote bez dowodów, logiki, konsekwencji. W świecie nauki redefinicje robi się kompleksowo, a nie poprzez tworzenie wyjątków. Dowodem na płaskość ziemi nie może być samo zdjęcie ale wyjaśnienie wschodów, zachodów, pór roku, stref klimatycznych itd. LGBT nie wyjaśniają nic poza pitoleniem o wrodzonej orientacji. Nieuleczalna, niewątpliwie genetyczna schizofrenia to tez normalna orientacja? Homoterroryści obalają definicje medyczne tak samo jak na zachodzie obalają pomniki. LGBT ma tylko argument pięści...Dlaczego wśród homo jest proporcjonalnie kilkadziesiąt razy więcej pedofilów? 1bo są chorzy psychicznie 2bo bardzo często sami w dzieciństwie byli molestowani 3bo ich zboczenie w dużej mierze jest rzeczą wyuczoną 4bo jak sami mówią gardzą prostactwem (prostacy i zboczeńcy to nie ad persona) 5bo jak sami twierdzą wyjaśniając czemu kopulowali często z kobietami że muszą zbadać, sprawdzić, doświadczyć..
psychoza zwana orientacją2020.10.2 18:55
Biedroń nie wyklucza, że w przyszłości może jeszcze będzie heteroseksualny. "Może się to zmieni. Mam czasami takie marzenia erotyczne" - wyznawał. Jakie? "Na przykład nie oglądam homoseksualnych filmów pornograficznych, tylko hetero, bardziej mnie podniecają... Wydaje mi się, że takie łatki homo, hetero to mogą być jakieś 'nalepki', które dajemy, a które wcale nie muszą się zawsze sprawdzać, natura seksualności może być dość płynna" - mówił. Biedroń wyjawił, że próbował wiele razy "leczyć się" z homoseksualizmu dziewczynami. Te próby skomentował krótko: "Fuj!". I zaraz dodawał: "Kiedy próbowałem, musiałem się najpierw porządnie upić, a następnego dnia czułem straszny niesmak, pewnie taki niesmak czułbyś, gdybyś próbował robić to z facetem. Czułem takie obrzydzenie, taką niechęć, bo próbowałem wiele razy". Od jednej z tych kobiet usłyszał kiedyś: "Jesteś dobry w łóżku". "To chyba najbardziej oryginalny komplement, który mogłem usłyszeć w moim przypadku!" - śmiał się w rozmowie z jednym z portali.
błaszczyk ucz się to co to fobia2020.10.2 18:57
Nie ma ANI JEDNEGO dowodu że homoseksualizm nie jest chorobą. Uczucia, miłość? Odpowiadam - większość z nas kocha zwierzęta ale prawie nikt z nimi nie kopuluje. Jest za to szereg dowodów że ............ 1Homo to dezorientacja i choroba psychiczna tak jak ch.fizyczna jest impotencja i bezpłodność oraz tak samo jak ch.psychiczna są nałogi 2transwestyci z rozdwojeniem jaźni to ich bracia, podobnie jak transseksualiści którzy leczą się u psychiatry lub chirurga z pomocą hormonów 3)do 46% było molestowanych(wiki) 4choroba to opinia prześladowanej części lekarzy 5byli są i będą chętni do leczenia się także w Holandii 6częsty jest późny wiek rozwoju choroby 7nagminne są paranoidalne gadki o niepewności orientacji 8pasywni są NIEPODWAŻALNYM dowodem na różnorodność choroby 9często występują inne zaburzenia umysłowe 10nierzadkie są erekcje na płeć przeciwną przy niemocy w kontakcie bezpośrednim 11jest ogromna nadreprezentacja w środowiskach artystów, więźniów, duchownych z wybujałą wyobraźnią 12nadproporcjonalnie wielka liczba hiva i pedofilii 13fobia-paniczny strach utrudn normalne funkcjon, homofobia NIE ISTNIEJE ............................................. Choćbyście stanęli na głowie to osoby homo nadal będą się użalać jak na zachodzie. Zamiast leczyć własne zaburzenia, m.in. fobie to wmawiają je osobom zdrowym. Sam mam lęk wysokości ale wg klasyfikacji nie załapuje się na akrofobie bo to ekstrema zaburzeń. Homofobia to najwyżej lęk przed wyleczeniem z homoseksualizmu. Fobia – zaburzenie nerwicowe, którego objawem osiowym jest uporczywy lęk przed określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami, związany z unikaniem przyczyn go wywołujących i utrudniający funkcjonowanie w społeczeństwie. Stopień lęku jest różny, a pojęcie fobii jest zarezerwowane dla skrajnych przypadków spektrum. Co do analogii mowy potocznej fobii przypomnę że nikt nie nazywa drugiego idiotą robiąc zarzuty co do nadzoru szkół specjalnych, czy kaleką np za powolną budowę udogodnień dla osób niepełnosprawnych ............ Pojęcie choroby psychicznej nie musi wykluczać się z pojęciem grzechu, przykład kleptomania lub uzależnienia (nieumiarkowanie) ........Twierdzenie że zboczenia są wrodzone brzmią śmieszne jak preferencja wielu Włochów wyłącznie do blondynek rdzennie u nich nie występujących.Jak stwierdza włoski ekonomista Paolo Manasse, w artykule dla włoskiego „Metro”, Włosi wolą blondynki, a nawet wręcz preferują blond piękności, od Włoszek......Gdyby zboczenia były rzeczą jedynie wrodzoną to była by ich taka sama ilość w każdym państwie, każdej aglomeracji, grupie społecznej, przedziale wiekowym, płci i każdego roku. Wszyscy wiedzą że to bzdura
Marek Błaszczyk2020.10.2 20:53
Definicja medyczna brzmi: medycyna leczy ludzi chorych. Homoseksualność nie jest chorobą. Nie ma co leczyć ludzi w pełni normalnych. Kto tu obala definicje medyczne?
Anonim2020.10.2 21:02
Homoseksualność wykazuje wszelkie znamiona choroby - zależnie od przypadku - mutacja, zaburzenia hormonalne, psychopatia pourazowa i najczęstsze obecnie choroby psychiczne indukowane w wieku dziecięcym. Śmiało obalam te wasze "definicje" pseudomedyczne, jako jaskrawo sprzeczne z niezaprzeczalną wiedzą, oraz pochodzące od ośrodków będących w jawnym konflikcie interesów - wśród członków APA zidentyfikowano min. 1/3 homoseksualistów, co dyskwalifikuje wszelkie ich opinie.
Anonim2020.10.2 21:08
czyli tak, są chetni do leczenia się a pan błaszczyk nie potrafi im pomóc więc nazywa to orientacją
Cool do Marek B.2020.10.2 18:23
Pytanie skierowane do dziecka czy chce bliskości/seksu to zwyczajne molestowanie ... Tak właśnie robią pedofile .... A co kiedy dziecko się zgodzi???? ... rozumiem, że nie będzie gwałtu??? ... Puknij się w ten pusty tęczowy łeb człowieku!!!
Marek Blaszczyk2020.10.2 20:55
Pukam się w głowę i pytam - czy obecny stan, w którym dziecku wpajamy tylko, ze ma się słuchać dorosłych sprzyja pedofilii, czy nie? A łeb mam siwo-łysawy, nie tęczowy.
Anonim2020.10.2 21:04
Wszelkie społeczeństwa, które nie wpajały dzieciom, że mają słuchać dorosłych, skończyły na śmietniku historii, albo raczej w rzeźni, gdy wrogie plemiona kończyły dzieło zniszczenia.
Marek Błaszczyk2020.10.2 21:06
Uzupełniam - do rodziców i edukatorów seksualnych należy nauczenie dziecka, że seks z dziećmi jest czymś wstrętnym. A zasada, że seks wymaga zgody OBU stron obowiązuje podczas całego życia. Jeżeli uważasz, że nieprzygotowywanie dziecka do trudnych sytuacji w życiu jest właściwą postawą - napisz to. Możemy rozmawiać, jak i kiedy szykować dziecko do życia w tym aspekcie. Czy dziecko, które jest wychowane do posłuszeństwa starszym, karcone za każdy opór i nie mające pojęcia, że grzebanie przy jego genitaliach to coś złego jest przygotowane na atak pedofila? Ja uważam, że nie. Przedstawiam zły pomysł? Podaj lepszy. Dotychczasowe rozwiązanie polegające na nic niemówieniu i liczeniu, ze akurat mojemu dziecku się TO nie przydarzy się nie sprawdziło.
Człowieku, czy pojmujesz to co piszesz?2020.10.2 21:21
jakie uzgadnianie seksu w wieku 6 lat?
Anonim2020.10.2 22:47
ile swoich dzieci wychowałeś z takim podejściem na lesby i pedały?
Anonim2020.10.2 23:07
Mnie przed gwałtem uratowała babka mówiąc że geje to pedofile. Nie dodała co prawda że ta zaraza w drodze do celu może udawać cool heteryka ale czujność własna mnie nie zawiodła.
cywilizacja kłamstwa2020.10.2 11:55
Jęsli osoba co konczy psychologie lub psychiatre smie powiedziec ze istnieje "homofobia" , nie rozumiejac istoty fobii ktore rzekomo leczy, to znaczy ze na tym swiecie ludzie maja gowna zamiast mózgu
Suweren2020.10.2 13:38
Semantyka... po co robić burzę w szklance wody?
stop tęczowemu obłędowi2020.10.2 10:18
"Preferencje seksualne są niezmienne, za to płeć można sobie wymyślać według fantazji." - czym jest to kretyńskie zdanie jeżeli nie ideologią? Dla tęczowych idiotów takie zdania to ludzie.
Marek Błaszczyk2020.10.2 21:16
A kto to zdanie powiedział? Bo ja rozmawiając z setkami osób LGBT i czytając rozmaite publikacje nigdy nic takiego nie widziałem. Wychodzi na to, ze napisałeś je sam. Idiotyczne i nieprawdziwe. A dzisiaj wpychałeś pod tramwaj człowieka czy ideologię?
Dam2020.10.2 9:37
Czyli podsumowując "to, że dzieci są zaszczuwane homofobicznym językiem jest nieważne, bo są też zaszczuwane w inny sposób". Z grubsza bym się nawet zgodził, gdyby nie to, że PIS do tego zaszczuwania sam swoje dokłada dając przykład.
zanim się napisze, warto nauczyć się czytać!2020.10.2 9:49
Nikt nie twierdzi, że zaszczuwanie kogokolwiek jest OK. póki co, mamy fejki produkowane przez totalniaków o jakichś "dzieciach LGBT" (okazuje się, że wcale nie były homo, pisze o tym nie tylko Frądel). Pewnie niedługo zaczną takich dzieci szukać w żłobkach.
Maria Błaszczyk2020.10.2 13:53
To, czy były homo, jest kwestią drugorzędną. Ważne, że padły ofiarą homofobii. To jest problem, a nie ich orientacja.
Anonim2020.10.2 15:18
To jest debilizm do kwadratu. Słowo PEDAŁ jest po prostu wyzwiskiem aplikowanym w 99% bez najmniejszego podejrzenia homoseksualizmu. Dokładnie tak samo jak SKURVVYSYN nie oznacza syna prostytutki. Czyli wychodzi na tro, że jak zawsze manipulujecie, tworzycie cały przemysł usprawiedliwiania dominacji Ludziówlgbt
Maria Błaszczyk2020.10.2 16:42
No tak... Słowo "pedał" zupełnie nic nie znaczy. Tak jak "Żyd". Ot, zamordowano kilka milionów ludzi i to, że to słowo uznano za zniewagę nic zupełnie nie miało wspólnego. Własnie to, co piszesz, pokazuje, jak głębokie znaczenie ma homofobia. Podobnie zresztą, jak mizoginia, w drugim wspomnianym przez Ciebie przykładzie. To one czynią z tych słów obelgę. Nikt - chyba - nie uważa bycia osobą straight za coś odbierającego człowieczeństwo, więc nikt nie obraża ludzi wymyślając im od heteryków. Nikt nie uważa bycia sekretarką za wyłączające ze wspólnoty ludzi - więc nie wymyślamy ludziom od "sekretarkosynów". To chyba dość oczywiste?
Anonim2020.10.2 17:05
Dlaczego słowo pedał nie miało by być obelgą? Przecież bycie osobą zaburzoną ze spektrum LGBT niesie liczne konsekwencje, niezmiennie groźne dla otoczenia takiej osoby. Diler narkotyków jest spoko gościem w porównaniu do Ludzi LGBT, bo skala dewastacji zniszczeń i tragedii jaka za nim się ciągnie jest zdecydowanie niższa. Taka jest moja opinia - ludzi LGBT należy się bać, jako zarażonych mentalnym wirusem śmiertelnie groźnym dla dzieci i młodzieży. W Holandii zarażono już ponad 20% młodych kobiet - one na 99% nigdy nie zostaną matkami, ani nie stworzą związków z mężczyznami, zostały psychicznie wysterylizowane. To jest gorsze niż straty wojenne.
Maria Błaszczyk2020.10.3 3:12
What if ze opposit is tru?, jak mawia filozof Slavoj Žižek? No bo nie. Nie niesie licznych konsekwencji, co zostało po stokroć udowodnione. No a jak ktos nie chce mieć dzieci, to chyba dobrze, że ich nie będzie miał? Przekoanie, że 80% kobiet nadaje się na matki i ich chce wydaje się mocno na wyrost. Chyba lepiej, by dzieci rodziły sie ludziom o minimalnych kompetencjach i gotowych kochać swoje potomstwo, niż ażdej osobie, która ma macicę? Już w średniowieczu kobiety masowo unikały tego losu chowając się w klasztorach. Nie róbcie z nas inkubatorów, macierzyństwo to wybór, jak każdy inny.
Ninel2020.10.3 3:43
Co to znaczy że ktoś "nie chce mieć dzieci"? Otóż - znaczy to że taki wzorzec mu WPOJONO. Jakby Hitler był mądrzejszy, nie goniłby Żydów do gazu, tylko zadbał o odpowiednią seksedukację ich dzieci, a Kwestia Żydowska zostałaby rozwiązana przy aplauzie postępowego świata. Poza tym - 99% kobiet nadaje się do roli matki, gdyż wszystkie nienadające się zostały dawno temu wyeliminowane w procesie ewolucji.
Dam2020.10.2 13:54
Twierdzą tylko, że nie warto się koncentrować na zaszczuwaniu homofonicznym językiem, bo dzieci są zaszczuwane też w inny sposób. Ale żeby cokolwiek robili aby jakiegokolwiek zaszczuwania nie było to nie widać.
Brawa dla tęczowych rozumowań!2020.10.2 14:17
Tak więc dzieciaki które się wyzywają od pedałów prezentują tym samym homofobię (nieistotne nawet, że czasem nawet nie rozumieją znaczenia). Ponieważ takie wyzwiska sa powszechne, więc mozna powiedzieć, ze właściwie wiekszośc dzieciaków jest ofiarami homofobii i sprawcami homofobii. Stąd wniosek że sa "dziećmi LGBT". Ciekawe jakie fobie prezentują innymi wyzwiskami?
Maria Błaszczyk2020.10.2 14:53
Nie pasuje co prawda do tej sytuacji, bo to, co spotkało tę dziewczynkę stało się po tym jak ogłosiła związek z inną dziewczyną, więc chyba te dzieci piszące „Je**ne lesbijskie ku*wy”, „fuj”, „jak na was patrzę, chce mi się wymiotować”, „dwie dzi**ki” wiedziały, o czym mówią. Ale tak Masz dużo racji. Jest takie przysłowie o tej skorupce, co nasiąka. Jak dzieci ciągle słyszą o straszliwym złu, jakim jest istnienie osób nieheteronormatywnych, to potem tym trącą, nawet gdy jeszcze nie rozumieją koncepcji "heteronormatywności". A ich ofiary cierpią, mają łamane na ulicy kości, próbuje się je zabijać bombami, wpychać pod tramwaj, bije, pluje na nie itd. Nie musisz wiedzieć, o co chodzi dokładnie z tymi Żydami, by być antysemitą - wystarczy, że chcesz mordować Żydów. Nie musisz być specjalistą od płci, by być mizoginem - starczy, że uwazasz, że kobiety są po to, by je gwałcić - ewentualnie można je też wykorzystać w gospodarstwie domowym. Nie musisz rozumieć, czym jest orientacja, by być homofobem - zupełnie starczy, że napadasz na nastolatka na ulicy i łamiesz mu obojczyk - serio, ten facet powiedział, że nie wie, czemu to zrobił, wyjaśniał to "impulsem tłumu"... I to nie było dziecko, tylko dorosły facet - tylko już dobrze nasiaknięty najwyraźniej.
babcia62020.10.2 16:30
To wybiórcza wrażliwość.
Maria Błaszczyk2020.10.2 16:43
Co jest wybiórczą wrażliwością? Stawanie po stronie ofiar, a nie oprawców?
Anonim2020.10.2 17:07
Ale kto tu jest oprawcą? Moim zdaniem oprawcą są siły (rząd USA) indoktrynujące małolaty i robiące z nich swoich "żołnierzy", roznoszących wirusy wywołujące psychiczną bezpłodność.
leszczyna2020.10.2 22:14
Odnośnie wpychania pod tramwaj co ustaliła policja względem tego zdarzenia?
Trolli ci tu dostatek2020.10.2 0:53
Ale Pietia najzabawniejszy.
Pietia2020.10.1 22:56
Chcieliście zmiany, to ją macie, koledzy Polacy. W bloku Zachodnim tęczowa degrengolada uchodzi za poprawność. Natomiast w Rosji kwitnie piękna kultura na chrześcijańskich fundamentach. Wy, katolicy i my, prawosławni wierzymy w tę sama Najświętszą Mateczkę. Jest nam przykro, że tak nas nie lubicie.
co ty pitolisz?2020.10.1 23:10
что ты несеш? kpisz czy o drogę pytasz?
Pietia2020.10.1 23:26
Ja nie kpię i zapewniam, że na sojuszu z Żydoameryką wy, Polacy wyjdziecie jak Zabłocki na mydle. US-żołdactwo przerzuca do polszy swoje kontyngenty i uzbrojenie, a wy płacicie za to miliardy i wydaje wam się, że uzbrojenie jest wasze. Poza tym, poczekaj jeszcze chwilę, zapłacicie Syjonistom za niemiecki holocaust.
*2020.10.1 23:45
A LGBT, dzieło KGB, otrzymamy w bonusie?
Pietia2020.10.2 0:33
Na dzień dzisiejszy to nie my, Rosjanie rozbijamy tradycyjny model rodziny, u nas jest 100% tradycjonalizm. Degrengoladą LGBT zatruwa was demoliberalny Zachód. My, prawosławni, pomijając drobne niuanse lubimy rzymskich katolików i jesteśmy skłonni do ekumenicznego dialogu. Z katolikami, bo z Zachodnimi Lutrami już nie.
qwerty2020.10.2 8:41
Pietia - trolu ile ci płacą ze pisanie tych bredni
Natalja Siwiec2020.10.2 9:20
Fronda nie jest w stanie zatrudnić dziennikarza, ale być może zatrudnia trolli, którzy celowo pobudzają i ożywiają komentarze, pokazując i zachęcając innych do głębokiej orki
Anonim2020.10.2 11:51
Wydało się ,że to Fronda ciebie zatrudnia.
Anonim2020.10.1 22:42
Czymże ta liczba wobec ponad tysiąca dzieci zabijanych w Polsce z podpuszczenia lewactwa. Codziennie giną dzieci, którym odmówiono prawa do życia. I to jest w porządku?
*2020.10.1 21:59
W sumie to ciekawe czy "katolicka kretynizacja" i "po 11" to ten sam troll, który prowokuje głupimi wpisami w których występuje jako antysemita?
To jest kołchoz pełen parchów i mend!2020.10.1 22:05
"katolicka kretynizacja" i "po 11" to ten sam troll,"
Anonim2020.10.1 22:33
Nic podobnego, Po 11 nigdy nie był antysemitą, a swoją ksywkę zapożyczył z wypowiedzi żyda (komunistycznego prof.) w Auschwitz - przedtem pisał "po 11 nie bądź obojętny...)
ten2020.10.1 22:16
Moim zdaniem jest bez znaczenia, ilu lewackich półgłówków tutaj pluje i jakich nick'ów używa. Ja z reguły g*wno szerokim łukiem omijam.
Po 11 ...2020.10.1 22:28
Ja obstawiam, że to ten sam popapraniec, tyle że, jak jest trzeźwy to podpisuje się "kretynizacja", a jak się nawali to "po 11". To taka alkoschiza.
katolik2020.10.2 9:22
i jeszcze ta cała Natalja. Wszystko wychodzi z jednego IP, to mogą być pomimo jednego adresu różne komputery, czyli farma trolli.
DOBRE STRONY EPIDEMII.2020.10.1 21:38
Miejsca publiczne są wolne od starych skürwysynów jak Woleński, Hartman, Passent, Urban, Keller-Krawczyk, itp. Siedzą parchy w domach i srrają ze strachu w nieprane gacie. Boją się stare, zwiędłe chüje, że pozdychają. Świat jest przyjemniejszy bez ich obecności w życiu publicznym. Nie pierdzą tramwajach, autobusach, nie czuć ich odoru z gęby i smordu niewypranej odzieży. Niech gniją w swych norach, jedynie co im pozostało to plucie jadem w mediach. A TO NIE MA NAJMNIEJSZEGO ZNACZENIA!
Po 11 ...2020.10.1 21:35
To wszystko pikuś w porównaniu z tym żydem, co zainscenizował własne samobójstwo. On też opowiadał, że do samobója skłoniły go prześladowania. Udał własną śmierć, a potem, a kuku, wyskoczył z jaskini. We wszystko wkręciło się kilku naiwniaków.
rebeliant2020.10.1 21:34
Zanim było LGBT to lewica walczyła o przychylenie swobody bandyterce - zwłaszcza tej szkolnej. A w niektórych przypadkach, to właśnie trzeba wezwać panów policjantów, zwieźć na dołek i przetresować pałą. Od destrukcji dyscypliny narzucanej przez starszyznę się zaczęło. Nauczycielowi nie wolno to i tamto, a nauczyciel powinien mieć jeszcze asystę w razie czego, bo on od uczenia jest, a nie od pościgów. Powinna być straż szkolna na porządku dziennym wyposażona w pały i inne sprzęty.
Tak wygląda "argumentacja"2020.10.1 21:30
wychowanka PRL-u, żyda z tytulami naukowymi nazwiskiem Jan Hertrich-Woleński, cyt.: - - - - " JAKIM КURWА TRZEBA BYĆ DЕBILEM ŻEBY РОJЕBÓW ZАJЕBАNYСН Z RUCHU NARODOWEGO POPIERAĆ SZMATY RASISTOWSKIE CO Z NOŻAMI КURWА LATAJĄ I UKRAIŃCOM I ŻYDOM GROŻĄ POWINNI WSZYSCY РОJEBY ZDECHNĄĆ РІЕRDОLОNE Z TO." - - - - Takich PRL "naukowców" wychował, takim nadawał tytuły!
PolwN2020.10.1 21:30
LGBT - esencja fałszu i zakłamania. LGBT - wojująca frakcja lewackich ekstremistów. LGBT - pierwszy agresor Kościoła. LGBT - mistrz w deprawacji młodzieży. LGBT - obietnica wolności do przedwczesnej śmierci.
Pokaż Woleński, Hartman, Passent, Urban2020.10.1 21:28
jakim jesteś żydowskim bohaterem a nie żydowskim gajowym. Pisz o żydach w taki sposób w jaki piszesz o Polakach, katolikach o naszych obrządkach. Pośmiej się, wydrwij kaziroctwo wasze, kretyńską kabałę, tysiąc waszych "10 przykazań", idiotyczne zakazy, nakazy szabesowe, obrządki imbecyla z pejsami do ziemi, itp. itd.
yurek2020.10.1 21:28
"LGBT- Krótko i na temat" oglądaj na kanale kiki85uuu
Jaki typ mendy2020.10.1 21:28
jest najbardziej aktywny na katolickim forum. Menda parchata czyli żyd. Żyd nienawidzi KK, żyd nienawidzi Polski i Polaków, taka jego natura. A która z mend jest najbardziej aktywna? Prof. doktor Hertrich-Woleński! Tak, tak, menda parchata z tytułami naukowymi, PRL-wskim ale zawsze. Stary skurvvysyn ma 80 lat i w tym wieku jest parchem - trollem. Ile on tu przybrał sobie pseudonimów? Zmienia "styl pisania", interpunkcje, wymyśla sobie życiorys i to wszystko po to by się WYS*RAĆ na forum katolickim. Stary skurvvysyn hipokryta, grafoman wie że katole nie cenzurują więc się wyżywa, wychodzi z niego talmudzki parch.
rebeliant2020.10.1 21:27
A gdzie jest szpicruta i dyscyplina, która powinna być dzierżona w rękach ludzi dorosłych ? Używanie przemocy na ogół jest szkodliwe, ale w przypadkach, gdy mamy już sprawcę/sprawczynię na widelcu to pas lub pała powinny zadźwięczeć. Może wówczas, gdy dręczony uczeń/uczennica widząc, że ich krzywda nie została wykpiona śmiesznymi konsekwencjami, to samobójcze kroki zostałyby zaniechane. Więcej państwa i porządku trzeba - tego zaprowadzanego pałą również.
"Marek Błaszczyk & Maria Błaszczyk" ...2020.10.1 21:27
Dlaczego parchy jak: Woleński, Hartman, Passent, Urban są tacy PRO-HOMO? Może mają w rodzinach HOMO-ZBOKÓW, może sami są CICHODAJKI, ale i to NIE JEST ICH GŁÓWNA MOTYWACJĄ! . . . . . Kościoł Katolicki jest i te miliony moherów, katoli, prawaków (czyt. szmalcowników), innymi słowy, ciemna masa która parch otwarcie GARDZI. Taki parch jest od czasow biblijnych. Zachęcam do czytania, a wytrwałych do przyczytania "Ksiąg Jakubowych" i choć to w dużej mierze fikcja literacka, ale czytelniku dowiesz jaki parch jest ZABOBONNY. Nic dziwnego, że chrześcijaństwo było i jest dla ludzi jak powiew świeżego powietrza, NADZIEJĄ i WOLNOŚCIĄ od ZABOBONÓW.
Marek Błaszczyk2020.10.1 21:10
Jestem współzałożycielem My, Rodzice, Stowarzyszenia matek, ojców i sojuszników osób LGBTQIA. Ostatnich parę lat spędziłem rozmawiając z rodzinami (pewno kilkaset osób to było, o ile nie więcej), w których przynajmniej jedna osoba jest gejem, lesbijka, osoba transpłciową, interpłciową, niebinarną , itp. P. Poller ma tylko w jednym rację. Samobójstwo to bardzo poważna sprawa. Wyjaśnianie samobójstwa jednym czynnikiem, to wielkie uproszczenie. Reszta artykułu to żałosne wywody, z których ma wynikać, że Nawalny otruł się sam, a władze rosyjskie nie miały z tym nic wspólnego, a amerykańscy/niemieccy/żydowscy autorzy tej haniebnej prowokacji powinni zostać osądzeni i ukarani. Otóż, samobójstw z powodu obłędu ideologii JP (nie to, nie Jan Paweł, to Je..ć Pedałów) jest znacznie więcej niż te cztery, wymalowane na murze MEN. Sam znam kilka, gdzie rodzina prosiła o dyskrecję i ta prośba została wysłuchana. Znam też dziesiątki historii doprowadzania młodych ludzi do decyzji o targnięciu się na życie, gdzie ta próba była nieudana. Znam też wiele przypadków ludzi w ciężkiej depresji, którzy boją się wyjść za próg swojego mieszkania, doprowadzonych do tego stanu przez ideologię JP. Znam też historię chłopaka, którego koledzy z liceum dowiedziawszy się, że jest gejem, założyli grupę na FB zabićpedała o przystąpili do systematycznego wykańczania ofiary. Skończyło się na ucieczce rodziców z dziećmi do Warszawy a chłopak zwiał do Londynu. Babcia została w miasteczku. I tak , ideologia JP doprowadziła do podziału rodziny na trzy części. O to chodzi Wam, którzy „bronicie wartości rodzinnych”? Znam tych historii setki. Polska żyje w stanie głębokiego absurdu, gdzie zboki owładnięte ideologią JP niszczą polskie rodziny ( w tym moją) i zabijają dzieci. A absurd polega na tym, że ci dewianci cały czas wrzeszczą o obronie życia i rodziny.
Anonim2020.10.1 21:39
Nie wiem dlaczego przemilczasz fakt, że minimum 2/3 samobójstw wśród Ludziów LGBT jest spowodowanych "niewiernością" lub jawną przemocą ze strony tzw partnera. Czyli główna, podstawową przyczyną samobójstw Ludziów LGBT są inne Ludzie LGBT. Dlaczego nikogo to nie dziwi?
Marek Błaszczyk2020.10.2 0:00
Moja wiedza pochodzi bezpośrednio od ludzi, a nie od ideologów JP. Istnieje cały przemysł fałszywych danych dla uzasadnienia prześladowania osób LGBT. Te obrzydliwe czarne furgonetki właśnie są wymalowane takimi kłamstwami. A jak się nie zgadzasz - poproszę o link do pracy naukowej, z której pochodzą te "dane".
Anonim2020.10.2 0:32
Wskaż jedno "kłamstwo" z czarnej furgonetki. Otóż - wszystko co tam napisano jest prawdą i cytatem z jawnie propedofilskich Zaleceń WHO stworzonych na podstawie prac sadysty i pedofila A. Kinseya, wynalazcy oryginalnego sposobu gwałcenia dzieci z zastosowaniem stoperów. Bajdełej, ciekawe, że Człowieki LGBT tak się plują na hasło "stop pedofilii"... chyba mają nieczyste sumienie.
Dam2020.10.2 8:11
Można by zacząć od tego, że nie rozróżniasz nauki o czymś od nauki czegoś. Ale już rozmawiałem z wieloma, co myślą, że jak się nie powie młodym o czymś, to się nie dowiedzą. Nie działało to 50 lat temu, nie zadziała zwłaszcza teraz, kiedy mogą wszystko cokolwiek wyczytać w Internecie. No i albo jesteś, albo udajesz idiotę nie zauważając, że nie samo hasło "stop pedofilii" jest problemem (bo to jest jak najbardziej potrzebne), tylko kojarzenie go z ludźmi, których akurat nie lubicie (przy okazji dzięki edukacji seksualnej udało się w Polsce pedofilów złapać i osądzić, ale tego też jakoś nie zauważyłeś). Ciekaw jestem, czy gdyby jeździła furgonetka z hasłem "stop pedofilii" i księdzem, nie miałbyś nic przeciwko.
Nie dam2020.10.2 8:28
Akcja stoppedofilii ujawniła rzeczy naprawdę niewygodne dla organizacji LGBT. A co do księży pedofili to przecież również mówi się o tym powszechnie
Marek Błaszczyk2020.10.2 11:00
1. jak chcesz czuć się mądrzejszym ode mnie, powodzenia. Moja uwaga: ludzie mądrzy nie wyrażają myśli (lub ich braku) tak bełkotliwie jak Ty. 2. Większość księży nie jest pedofilami. Byłbym absolutnie przeciwny furgonetce głoszącej, że księża to pedofile. Takie stwierdzenie to kłamstwo. 3. Nie miałbym natomiast nic przeciwko furgonetce, z napisem, że co najmniej 1/3 polskich biskupów kryła i wpierała pedofili. To prawda.
Marek Błaszczyk2020.10.2 11:11
Przepraszam, poprzednia odpowiedź była dla poprzedniego komentatora. Akcja stoppedofilii niczego nie wyjawiła w sprawie LGBT - nie padły żadne dowody wspierające te oskarżenia. Fakty podawane przez tow. Kaję Godek i tow. Dzierżawskiego odnoszą się do rzeczy niesprawdzalnych. Podają nazwiska jakiś Australijczyków, którzy podobno zgwałcili wychowywanego przez siebie syna. Może być to prawda, może być jak z rozdawaniem samochodów na Placu Czerwonym. Nie w Australii tylko we Francji i nie zgwałcili, tylko kupili lody. W ciągu półtora roku prowadzenia tej akcji wyszło na jaw wiele faktów, świadczących o systemowości ochron pedofilów w kościele katolickim. Muszę przyznać, że tow. Dzierżawski&Godek nieźle odwracają uwagę od tych faktów.
Anonim2020.10.2 15:35
Zło jakie przychodzi z Sektą LGBT to wcale nie incydentalne przecież ataki gejów-pedofilów. Bo w końcu ile małolatów mogą oni zaliczyć? Nawet 1000 rocznie to drobiazg niegodny uwagi. Prawdziwe, wielkie Zło LGBT ma dwa rogate łby. Pierwszy taki, że na masową skalę wmawiają (skutecznie) homoseksualizm dzieciom, co daje dla społeczeństwa efekt mniej więcej taki, jakby ktoś wymordował co trzecią młodą kobietę. Drugi jest taki, że w naturalny dla siebie sposób natychmiast tworzą sitwę/mafię zboczeńców przenikającą wszelkie Instytucje, i paraliżującą wszelki rozwój. Drobny przykład działalności zboczeńców to zakonspirowana we wszystkich Kościołach lawendowa mafia, ochraniająca gejów-pedofilów. Jeśli wywalczycie "prawa gejów", dokładnie taka sama sytuacja zapanuje wszędzie, i oczywiście wszystko będzie ukrywane i tuszowane, jak do tej pory. Nie jest przypadkiem, że kultury akceptujące zboczenia nie znają rozwoju naukowo-technicznego. Nie jest przypadkiem, że do rozwoju KONIECZNE było poskromienie wyuzdanej seksualności w tym zboczeń.
Marek Błaszczyk2020.10.2 10:59
1. jak chcesz czuć się mądrzejszym ode mnie, powodzenia. Moja uwaga: ludzie mądrzy nie wyrażają myśli (lub ich braku) tak bełkotliwie jak Ty. 2. Większość księży nie jest pedofilami. Byłbym absolutnie przeciwny furgonetce głoszącej, że księża to pedofile. Takie stwierdzenie to kłamstwo. 3. Nie miałbym natomiast nic przeciwko furgonetce, z napisem, że co najmniej 1/3 polskich biskupów kryła i wpierała pedofili. To prawda.
Ech.....2020.10.2 11:10
Skoro sie wypowiadasz i nie zgadasz z rozmówcą, to znaczy że uznajesz, że to co twierdzisz, jest jakoś tam mądrzejsze. Rozmówca może myśleć o swoich słowach dokładnie to samo. Gdybyście się obaj mieli za głupków, to pewnie nie wymienialibyście myśli. A jednak mimo wszystko rozmawiać warto.
Marek Błaszczyk2020.10.2 10:52
Proszę uprzejmie. Podam dwa kłamstwa , z bardzo wielu. 1.Napis "uczą 6 (?)latki wyrażać zgodę na seks". Jest dokładnie odwrotnie. Próbujemy nauczyć dzieci, że seks z nimi wymaga ich zgody, nie wolno im nic w tej sprawie narzucać. A więc, chcę, żeby dziecko wiedziało, że ma prawo do ODMOWY. Sytuacja obecna jest korzystna dla pedofili. Dzieciak, który nie wie, ze ma prawo do odmowy, jest świetną ofiarą. A więc czarne furgonetki wspierają pedofilię. 2. Wszystkie towarzystwa naukowe: psychiatryczne, seksuologiczne, psychologiczne na całym świecie mówią jasno: NIE MA ŻADNEGO ZWIĄZKU POMIĘDZY ORIENTACJĄ SEKSUALNĄ A PEDOFILIĄ. To jest oczywistość. Cała kampania obciążania osób LGBT związkami z pedofilią jest jednym wielkim kłamstwem. Pedofili wśród gejów i lesbijek jest proporcjonalnie tyle, ile wśród osób hetero. Dowodem są chociażby osoby skazane za pedofilię w Polsce. To są niemal wyłącznie ojcowie, wujkowie, ojczymowie dziewczynek. Jak ich spytasz o LGBT, to usłyszysz, jak się tym brzydzą i jak samo istnienie lesbijki rani ich uczucia religijne. Od tej reguły jest wyjątek. Powołania do kleru katolickiego często mają związek z własną, zaburzoną seksualnością. Dlatego wśród księży jest nadreprezentacja pedofilów i nadreprezentacja osób homoseksualnych, broniących się przed prawdą o sobie w ten wynaturzony sposób.
Coooo!!!??? Pan tak to poważnie?2020.10.2 11:00
Drogi sześciolatku, zanim nauczyć się wreszcie sznurówki wiązać na dwie kokardki a nie jedną, nauczę cię negocjowania seksu. Tak więc, jeżeli ktoś namawia cię do odbycia stosunku, możesz powiedzieć tak lub nie. Seks to w ogóle fajna sprawa, zarówno z chłopczykiem jak i z dziewczynką, bo przecież jesteś, sześciolatku świadom swojej orientacji seksualnej, która jest niezmienna. Oczywiście, możesz zdecydować. A teraz chopczyku przebierzemy cię w sukienkę i wybierzemy sobie płeć.
Marek Błaszczyk2020.10.2 11:27
1. ofiary pedofilów nie wiedzą, że wolno im powiedzieć NIE. Zabranianie uczenia ich tego jest wspieraniem pedofilii. 2. Moje wnuki są nauczone, że bliskość fizyczna wymaga ich zgody. Ta sama wnuczka potrafi w ciągu pół godziny przytulić się do mnie, odmówić przytulenia i odwzajemnić bliskość. Mnie zachwyca taki sposób wychowania dzieci. 3. Sześcioletnie dzieci nie mają jeszcze orientacji seksualnej. Mogą co najwyżej sygnalizować, że prawdopodobnie będą homoseksualne w przyszłości 4. Orientacja seksualna nie zawsze jest niezmienna. Rzadko, ale zdarza się ewolucja. Zresztą biseksualizm też jest orientacją. 5. Możesz decydować. I o orientacji i o płci. Rodzice powinni ci w tym towarzyszyć. 6. a teraz, dziewczynko, załóż dżinsy, to kompletnie zmieni twoje odczucie własnej płci. Swoją drogą, jeśli to takie straszne, to czy Szkoci przestali być mężczyznami od noszenia spódniczek?
Anonim2020.10.2 11:53
To jest kłamstwo - ofiary i "ofiary" pedofili doskonale wiedzą, że agresor to agresor, nie wciskajcie nikomu ciemnoty. Pouczanie dzieci, że tylko "wolno im", a nie że "muszą" odmówić zboczeńcowi, jest jawnym wspieraniem pedofilii. Skoro wolno mi nie iść na lody, to znaczy że wolno im iść, jeśli tylko zechcą. Samo pouczanie dzieci, że istnieje jakaś pedofilia oznacza u wielu z nich rozbudzanie chorobliwej ciekawości - dokładnie tak samo, jak pogadanki do 7-latka jaka to wódeczka jest niedobra... To jest ta "wasza" obrzydliwa, propedofilska seksedukacja - pouczacie dzieci, że mają pełne prawo wyrazić świadomą zgodę pedofilowi na seks. Inaczej pisząc - wg WHO pedofilia jest zła jest tylko wtedy, gdy ofiara nie wyrazi zgody. W innych przypadkach jest okej.To postawa tak obrzydliwa, że aż dech zatyka. Jeśli chcecie w taki sposób wychowywać swoje dzieci, wolna droga, nie mój cyrk, nie moje małpy, ale od dzieci normalnych ludzi odwalcie się równo, bo w obronie naszych dzieci przed zboczeńcami jesteśmy gotowi na wiele, może na wszystko.
Maria Błaszczyk2020.10.2 16:47
No własnie nie. I każdy, kto wie cokolwiek o przemocy i psychologii ofiary, wie o tym. No a chyba pominąłeś np, kawałek o "wieku zgody" - co pokazuje, jak wybiórczo czytasz to, co czytasz. Otóż jest tam zupełnie jasno napisane, że tylko osoba po przekroczeniu wieku zgody może ją wyrazić. Jak prawda nie pasuje do narracji, to tym gorzej dla prawdy, co?
Anonim2020.10.2 17:10
Prawda jest taka, że WHO poucza 6 i 9-latki, że mają prawo do satysfakcjonującego seksu. Ogłupione małolaty wiek przyzwolenia mają w poważaniu, przecież zostało im powiedziane, że mają PRAWO.
Maria Błaszczyk2020.10.3 3:18
WHO poucza??? A w jaki sposób konkretnie to robi? WHO to organizacja działająca w ramach ONZ. Serio, latają i pouczają przeszło miliard dzieci na świecie w odpowiednim wieku? Stachanowcy jacyś to muszą być... Wiesz, jak się nie potrafi zrozumieć nawet, czym jest ten dokument i jakie jest jego przeznaczenie - to może lepiej się nie wypowiadać na ten temat...
Anonim2020.10.3 3:49
Doskonale wiemy czym jest ten dokument i jakie jest jego przeznaczenie - otóż jego celem jest hodowla nowego człowieka, pozbawionego właściwości i cech normalnego człowieka, posłusznego robola na potrzeby międzynarodowych korporacji, oraz pozbawionego zdolności do tworzenia trwałych związków międzyludzkich, nazywanych rodziną, oraz pozbawionego psychicznej zdolności i chęci do posiadania potomstwa. Cel ten został dawno temu wypowiedziany, jako postulat depopulacji świata ze szczególnym uwzględnieniem zlikwidowania ludności europejskiej, jako szczególnie niedogodnej dla bankierskich kandydatów na władców świata.
Anonim2020.10.2 17:43
Opowiada Pan głupoty. Wystarczy przypomnieć historię jednego z pierwszych mężczyzn uznanych za kobietę, jeszcze w PRL. Wywiad z nim był opublikowany w czasopiśmie "Express Reporterów". Opowiada on, że jego matka "zawsze chciała mieć córkę" i przebierała go w sukienki. Jak widać, w tym przypadku presja rodzica, przebieranki padły na podatny grunt i zaowocowały zniszczeniem osoby. Czyli - na 99,99% zachowania wobec dziecka niezgodne z jego płcią nie spowodują szkód, ale raz na 10000 efekt jest dewastujący. Z czego wynika, że raz na 100 efekt jest dewastujący, ale mniej. To jest rosyjska ruletka.
Kik2020.10.2 13:20
"Próbujemy nauczyć dzieci, że seks z nimi wymaga ich zgody". Co to ohydne brednie? Zdrowi, normalni ludzie uczą dzieci, że seks między nimi a osobą dorosłą, jest z gruntu niedopuszczalny i zły, a osoba która to dziecku proponuje, to sprawca, agresor, który powinien ponieść karę. To jest jasna granica, jasny komunikat dla 6-cio czy 9-ciolatka. Wszystkie inne ohydne, lewackie akrobacje w tym temacie, mają podłoże czysto pedofilskie. Co więcej, chcecie wmówić dzieciom, że seks z dorosłym za ich zgodą jest w porządku. To jest dopiero perfidny atak na poczucie bezpieczeństwa i zdrowie dziecka. Seks dorosłego z dzieckiem za jego zgodą, czy bez, to zawsze jest zbrodnia. Jeżeli dziecka tego nie nauczono, że zawsze jest ofiarą w takiej sytuacji, wpędzi się je w poczucie winy, wtedy kiedy będzie mu się wydawało, że się zgodziło. Bo manipulować dziećmi, nie jest trudno, zwłaszcza jeżeli zabiera się za to doświadczony pedofil, sorry "negocjator". Skutki tkwienia w takim poczuciu winy, mogą być dla dziecka tragiczne. Co do nauki wyrażania zgody na bliskość. Nie trzeba ich tego uczyć. Dzieci robią to naturalnie i spontanicznie. Przytulają się jeśli chcą i do kogo chcą. Mój 3,5-letni syn, jeżeli nie chce dać babci buziaka na powianie mówi po prostu "nie" i po temacie, jeżeli chce się przytulić to biegnie i nie trzeba go namawiać. Więc to "uczenie" zgody na bliskość, to też sztuczny lewacki twór, stanowiący podłoże do tego, o czym mowa wyżej.
Ninel2020.10.2 16:58
To są kłamstwa - statystyczny związek zaburzeń LGBT z pedofilią jest bezpośredni, bezsporny i doskonale znany. Pomimo tego, że środowiska skrajnie lewicowe (wspierane przez Rząd USA, co tłumaczy np. uznanie LGBT za "normę" a nie za zboczenie) od dekad usiłują poprzez manipulacje słowne zatuszować ten fakt. 81% oskarżanych księży atakowało chłopców, teorie o "łatwiejszym dostępie" są kuriozalne, i wyczerpują znamiona lewicowego tuszowania związku pedofilii z LGBT. Kolejnym kłamstwem jest rozpowszechnianie "opinii", jakoby drastyczna większość sprawców pochodziła z rodziny ofiary. Jest dokładnie odwrotnie - związki rodzinne z ofiarą ma 17-20% sprawców, a 55% to są osoby całkowicie samotne. Kłamstwo to współgra z lewicowo-faszystowskim stereotypem, jakoby rodzina była siedliskiem i praprzyczyną wszelkiego zła, i z tego powodu należy ją zniszczyć - jak widzimy, zniszczyć okaleczając emocjonalnie dzieci poprzez propagandę Seksedukacji wg WHO+LGBT
homofob i arachnofob2020.10.1 21:52
Margociarnia z Czerską i przyległościami zrobiły serie fakenewsów. Co ma do tego grupa przestępców niszczących życie gejowi z ich szkoły, o której mówisz? Za nawoływanie na FB do czyjejś śmierci są wyroki, skoro jesteś działaczem, to chyba to kojarzysz. Te sześciokolorowe torby były dla wiekszości ludzi obojętne, ale teraz po rozróbach margociarni kojarzą się tylko z wywoływaniem konfliktów i używaniem dzieciaków do polityki.
Marek Blaszczyk2020.10.2 0:04
Tę grupę przestępców ktoś nauczył, że życie osoby homoseksualnej jest nic nie warte. I zrobił to tow. Jędraszewski, redaktorzy Frondy, towarzyszka Godek.... Jak widać nie ma wyroków za nawoływanie do czyjejś śmierci, są całkiem konkretne profity.
Anonim2020.10.2 0:46
Ja tylko zauważę, że WSZYSTKIE cywilizacje, które akceptują homoniewiadomo, tkwiły na poziomie neolitu i grzebania patykiem w błocie. Jak widać, dopiero poskromienie homoniewiadomo pozwoliło Ludzkości stworzyć cywilizację naukową i technologiczną. Oczywistym jest wniosek, że akceptacja/afirmacja i uprzywilejowanie homoniewiadomo musi prowadzić do totalnego zezwierzęcenia społeczeństwa i do powrotu do form skrajnie prymitywnych. Tak jak zalecał Marks - aby zaprowadzić Komunizm, należy zniszczyć rodzinę a ludzkość sprowadzić do poziomu wspólnoty pierwotnej. Jak widać - rozpaczliwy opór który normalne społeczeństwo stawia Człekom LGBT to walka o nasze życie i o życie naszych dzieci. Tutaj nie ma wątpliwości - oni chcą nas wyniszczyć i nie cofną się przed niczym.
Dam2020.10.2 8:13
Tutaj to pokazałeś, że jesteś nieukiem. Starożytna Grecja i Rzym jak najbardziej akceptowały homoseksualizm i były najwyższymi cywilizacjami w swoim okresie. Cesarstwo Rzymskie upadło po przyjęciu Chrześcijaństwa. Wróć do podstawówki się douczyć.
coraz weselej!2020.10.2 9:44
I jeszcze do tego uprawianie historii przy pomocy cepa. Nawet taki Rzymianin, owszem, szedł sobie na orgię (pewnie nawet w ramach gejowskiego sado maso jakiegoś niewolnika przy okazji seksu życia pozbawił), ale potem i tak wracał do legalnej żony, z którą płodził potomstwo. Chrześcijanstwo, które swój wzorzec małżeństwa oraz potępienie homoseksualizmu przejęło od Żydów, stworzyło cywilizację europejską. Czyli wszystkiemu winni są Żydzi i księża więc plećmy bajki o wyidealizowanych Grekach i Rzymianach.
Anonim2020.10.2 12:00
Naprawdę chcesz się powoływać na Grecję? Serio? Po pierwsze - pederastia dotyczyła wąskiej klasy posiadaczy, z natury skłonnych do wynaturzeń, a nie mas udowych. Po drugie - to w Grecji powstały takie słowa jak: pederasta - miłośnik chłopców, tradycyjnie 12-15 lat, oraz pedagog - strażnik ochraniający dziecko przed porwaniem, zgwałceniem i zamordowaniem przez bogatych pederastów. Homoseksualizm w Grecji służył kontrolowaniu mas ludowych i niewolników, było to narzędzie opresji.
Anonim2020.10.2 12:04
Cesarstwo Rzymskie "upadło" wskutek upadku obyczajów - podobnego jak dzisiaj. Rzymianki powszechnie wybrały samorealizację i odmawiały rodzenia dzieci, dokładnie jak dzisiaj, a Państwo otwierało się na "uchodźców", dokładnie jak dzisiaj.
Anonim2020.10.2 0:47
Niech Bóg ma nas w opiece i doda sił w walce beznadziejnej z Mocami Zła, z potęgami Banków, Korporacji i Mocarstwami diabła na ziemi. Niech Maryja zawsze dziewica natchnie nas odwagą w godzinie próby ostatecznej, gdy warzyć się będą losy świata. Niechaj wszyscy Święci i Święte Boże dodadzą nam otuchy, gdy stanąć nam przyjdzie przeciwko Mocom i Potęgom skrytym za Smokiem i Bestią. Tak nam dopomóż Bóg i Święty Krzyż.
Total Mayhem2020.10.1 20:51
"Pedał" to "powszechne przezwisko" i to... najlepszy dowód, że nie ma większego problemu. Ot, logika frondelka.
Anonim2020.10.2 15:21
Oczywiście że nie ma problemu. Od wyzwiska nikt jeszcze nie umarł. a jeśli skoczył z mostu to dlatego, że Sekta LGBT mu nawciskała do głowy bredni. Poza tym tak jakoś wcale, w najmniejszym stopniu, nie przejmuję się losem dowolnego popaprańca. Life is brutal XD
x2020.10.1 20:50
Duda ma krew na rękach. Dużo krwi.
Kolejna ludzia LGBT2020.10.1 20:42
"Miała niebieskie duże oczy, ciemne brwi, ładnie zarysowane w łuk, rzęsy ciemne, długie, cerę bardzo ładną, jasną, pięknie osadzoną szyję. Głos miły, niski, nogi śliczne, stopy drobne. Była lesbijką, gustowała w młodych, ładnych dziewczętach, specjalnie Polkach." Co to za miła osoba LGBT? To strażniczka z Auschwitz , Irma Grese, osobiście mordująca więźniarki.
BogaNIEMA2020.10.1 20:21
Czy w następnym artykule Tomasz P. zaneguje holokaust?
jesteś pase2020.10.1 20:34
ciiicho, przecież frondziarze to kryptomojżeszowcy i mordują dzieci na macę
Maria Błaszczyk2020.10.1 20:17
"Biorąc pod uwagę to, co zaprezentowali, wątpię. W ubiegłym roku w Polsce miało miejsce 224 samobójstw nieletnich." Po pierwsze - tyle trafiło do statystyk, a nie każde trafia. Dziecko umiera wskutek zatrucia tabletkami - zgłaszane to jest jako śmiertelne zatrucie. Dziecko ginie pod ciężarówką - wypadek drogowy. Dziecko skacze z dużej wysokości - uraz wielonarządowy. Itd... Ale nie w tym rzecz. Rzecz w tym, że ta liczba rośnie z roku na rok. I tak - nie tylko faszystowska nagonka na osoby nieheteronormatywne jest tu przyczyną. Likwidacja psychiatrii dziecięcej jest również niesłychanie ważna. Polityka familiocentryczna ma swoje znaczenie. Ale fakt pozostaje faktem. Dzieci LGBT mają znacznie częśćiej myśli samobójcze niż inne dzieci. Nietrudno się więc domyślić, że częściej popełniają samobójstwa. Bo choć nie każde wystąpienie myśli samobójczych musi skończyć się próbą s - to mało która próba ma miejsce bez wcześniejszych myśli samobójczych. I skoro liczba prób wzrasta tak gwałtownie - to siłą rzeczy oznacza więcej dzieci LGBT wśród ofiar.
Albo konkrety albo bzdety o faszyzmie2020.10.1 20:31
problem w tym, że homoseksualiści sa bardziej podatni na problemy psychiczne i samobójstwa. Jest tak także w krajach, gdzie wszystkie fanaberie LGBTpluscośtam zostały zrealizowane.
Darek2020.10.1 21:23
Homofobia na zachodzie wciąż istnieje, nawet w tych krajach gdzie są związki partnerskie itd. Tak samo jak istnieje rasizm w USA - potrzeba wielu pokoleń od wprowadzenia formalnej równości aby faktycznie problem przestał istnieć. Mimo to w krajach zachodnich samobójstw wśród dzieci i młodzieży LGBT jest jednak mniej niż w Polsce.
Maria Błaszczyk2020.10.2 13:51
Dane, poproszę. Przede wszystkim kraju, gdzie "wszystkie fanaberie zostały zrealizowane". Bo mieszkam w Holandii. Z równością tu jest stosunkowo dobrze. A jednak... Tu co i raz ktoś wygrywa proces o dyskryminację. Podobnie w Danii czy Niemczech. Może na Malcie jest lepiej? Udowodnij najpierw, że taki kra jistnieje. A ja tymczasem mam dowód na to, jak prawna równość zmniejsza śmiertelność dzieciaków z tej grupy. Po wprowadzeniu równości małżeńskiej w USA drastycznie spadła liczba samobójstw wśród adolescentów: https://jamanetwork.com/journals/jamapediatrics/article-abstract/2604258
Anonim2020.10.2 15:45
Jest dobrze? Może i tak, a tymczasem wskaźnik urodzeń spadł poniżej 1,0 dziecka na białą kobietę XD, co nie powinno dziwić, skoro odsetek lesbijek wśród młodych kobiet przekroczył 20%. Jak widać Natura sama rozwiąże wasz problem, i przywróci równowagę.
lewackie zidiocenie przeraża2020.10.1 19:44
Tęczowe NSDAP wymyśla "dzieci LGBT". Ciekawe co będzie dalej. Bo jak się zagalopują to zaczną chronić dzieci poczęte LGBT, domagając się aborcji dzieci hetero
***2020.10.1 19:29
...ta...."dzieci LGBT",................ciekawe co jeszcze wymyślicie..........baranie flaki!
Tomasz Poller?2020.10.1 19:29
?
Jerzy2020.10.1 19:19
To prawda, tylko u was są publikowane tak oderwane od rzeczywistości i rozumu bzdety.
To po chüja tu jesteś i2020.10.1 19:22
marnujesz swój "cenny"czas, matole?!
mee2020.10.1 19:15
zmieńcie kwalifikację na państwo wyznaniowe..dlaczego Nas oszukujecie, że takie nie jest? podszywacie się!
bee2020.10.1 19:19
"zmieńcie?" tzn. kto? . . . "Nas"? Tzn. kogo?