06.03.21, 09:15Screenshot Youtube - Telewizja Republika

TYLKO U NAS! Zbigniew Kuźmiuk: Dziwię się, że polscy europosłowie firmują antypolskie kłamstwa

Nie ulega wątpliwości, że przy tej okazji będzie się mówić po raz kolejny o strefach, których nie ma.” – mówi w rozmowie z nami europoseł PiS, Zbigniew Kuźmiuk, komentując projekt kolejnej już, opartej na fake newsach, rezolucji Parlamentu Europejskiego, uderzającej w Polskę. – „Ze zdziwieniem odbieram to, że inicjatorami tego rodzaju przedsięwzięć są osoby ze środowiska, które jeszcze nie dawno mieniło się środowiskiem chrześcijańskim.”

 

Tomasz Poller: W najbliższy wtorek Parlament Europejski ma głosować rezolucję w sprawie ogłoszenia Europy „strefą wolności LGBT”…

Zbigniew Kuźmiuk: Jest to inicjatywa pięciu grup politycznych w tym trzech największych, w dużej mierze inspirowana rzez polskich europosłów i przez nich podpisana, więc wszystko wskazuje na to, że zostanie przez większość parlamentarną przyjęta. Ona wprawdzie ma dotyczyć wszystkich krajów Unii Europejskiej, ale inspiracją były te ciągłe oskarżenia naszego kraju o ogłaszanie stref zakazanych dla osób identyfikujących się jako LGBT, choć były to informacje absolutnie nieprawdziwe. Co więcej, polskie prawo jest tak skonstruowane, że nie pozwala na przyjmowanie tego rodzaju uchwał wobec jakiegokolwiek środowiska, więc siłą rzeczy takie uchwały nie mogły powstać. Owszem, niektóre samorządy przyjmowały uchwały o ochronie rodziny. A mimo tego, mimo ewidentnej nieprawdy na jej podstawie zbudowano całą narrację, że w Polsce są takie strefy. No i w związku z tym jest ta inicjatywa, aby taką rezolucję przyjąć. Ale już na to, że polscy europosłowie kłamią na temat naszego kraju, niespecjalnie coś można poradzić…

Kolejny raz w kolejnym projekcie pojawia się wobec naszego kraju motyw gróźb, szantażu finansowego… Czy nie należałoby się niczego obawiać?

Nie ulega wątpliwości, że przy tej okazji będzie się mówić po raz kolejny o strefach, których nie ma. Szczęśliwie jest tak, że rezolucje Parlamentu Europejskiego to są jakieś stanowiska polityczne, które niespecjalnie przekładają się na rzeczywistość, wiec zakładam że i w tym przypadku tak będzie. Takich rezolucji, dotyczących naszego kraju jest od 2015 roku co najmniej kilkanaście, różnych… Wszystkie opierają się na półprawdach i kompletnych kłamstwach, pochodzących zresztą od polskich europosłów.

Warto przypomnieć, że jednej z takich rezolucji, z końca 2019, Parlament Europejski nie tylko potępił nieistniejące strefy ale zwrócił się w tym dokumencie do Komisji Europejskiej o zbadanie, czy stanowią one naruszenie prawa osób homoseksualnych do przemieszczania się… Czy ktoś w ogóle cokolwiek badał?

Nie mam żadnych informacji na ten temat. Komisja Europejska na pewno nie przyjęła jakiegokolwiek stanowiska w tej sprawie.

Skoro postanowiono ogłosić na cały świat, że w Polsce być może ogranicza się poruszanie po kraju danym osobom ze względu na ich preferencje seksualne i nikt tego nie weryfikował, to chyba europarlamentarzyści, którzy za tym głosowali, sami nie wierzą w to co mówią, piszą i produkują w formie uchwał…

Na strukturę Parlamentu Europejskiego nic nie poradzimy. Ma ona coraz bardziej lewicowy, żeby nie powiedzieć, lewacki charakter. To jest kwestia takiego a nie innego głosowania w wyborach do Europarlamentu. Ze zdziwieniem odbieram to, że inicjatorami tego rodzaju przedsięwzięć są osoby ze środowiska, które jeszcze nie dawno mieniło się środowiskiem chrześcijańskim. Mam na myśli Europejską Partię Ludową, która w tego rodzaju nie uczestniczyła. A teraz robi to coraz częściej, coraz chętniej. Europosłowie Platformy firmują to swoimi nazwiskami, co może być zaskoczeniem.

Komentarze

Polak2021.03.8 5:42
Sądząc po tytule można by pomyśleć że czopek Kuźmiuk dziwi się własnym kłamstwom...
Tylko PO2021.03.7 21:21
CZY to są Polscy europosłowie??? Ja się nie dziwie, ze głosują przeciw Polsce i przeciw PRAWDZIWYM POLAKOM PATRIOTOM. SOWIECI z CCCP-u umocowani na POLSKIEJ ziemi po 1944 roku z pozamienianymi swoimi CHACHŁACKIMI nazwiskami na POLSKOBRZMIĄCE nie są POLAKAMI, to jakieś PRZYBŁĘDY. Dobrze, ze kiedyś wyczyszczono Polskie wojsko z nich i po 1968 roku musieli wyemigrować z ziemi Polskiej.
Anonim2021.03.7 11:30
Z tego co wiemy, nie można dwóm panom służyć, oni służą Mamonie.
rm2021.03.7 10:05
W oświadczeniu opublikowanym we wtorek wieczorem Centrum Monitoringu Wolności Prasy działające przy Stowarzyszeniu Dziennikarzy Polskich zaapelowało o „wyjaśnienie zarzutów pracowników i byłych pracowników telewizji TVN na temat łamania praw pracowniczych oraz niewłaściwych metod zarządzania stacją skutkujących m.in. działaniami o charakterze cenzury prewencyjnej”.-Ze względu na pozycję telewizji TVN na polskim rynku medialnym oraz związane z nią oddziaływanie na społeczeństwo zarzuty te powinny stać się przedmiotem kontroli odpowiednich organów państwa nadzorujących media elektroniczne oraz instytucji zajmujących się przestrzeganiem w Polsce prawa pracy - zaznaczono. CMWP zapowiedziało, że będzie monitorować spór byłych pracowników TVN z nadawcą „pod kątem przestrzegania zasady wolności słowa i niezależności dziennikarskiej oraz praw pracowniczych” Zarzuty wobec TVN Grupy Discovery w zeszły piątek przedstawił we wpisie facebookowym Kamil Różalski, który przez ponad 20 lat pracował w firmie jako operator obrazu. Zapowiedział, że w najbliższym czasie poda konkretniejsze, udokumentowane informacje na ten temat. Natomiast w poniedziałek do większości czołowych redakcji w Polsce i wielu amerykańskich trafił anonimowy list podpisany przez „pracowników TVN”, w którym obszernie opisano zarzuty wobec kierownictwa firmy dotyczące zarządzania spółką i traktowania pracowników. „W 10-stronicowym dokumencie opisano domniemane kulisy odejścia kilku osób z zarządu TVN, niedawnych zwolnień oraz zaszczepienia się poza kolejnością przeciw koronawirusowi przez Kieli i dyrektora programowego firmy Edwarda Miszczaka. W bardzo złym świetle przedstawiono metody zarządzania Katarzyny Kieli, skrytykowano też globalne władze Discovery za to, że nie zareagowały na sygnały o nieprawidłowościach w polskim oddziale koncernu”.„List trafił do redakcji czołowych stacji telewizyjnych, radiowych, tytułów prasowych i serwisów internetowych w Polsce, a także najważniejszych mediów amerykańskich. W wykazie odbiorców są też przewodniczący i wiceprzewodnicząca Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, szefowie największych w Polsce domów mediowych i firm audytorskich, a także naczelni rabini w Polsce i Nowym Jorku”
niepokorny2021.03.6 18:40
Za zdradę ojczyzny czapa
P2021.03.6 22:19
Naprawdę? Dla wszystkich pisiowców????? 30% społeczeństwa??? No bez przesady! A co z resocjalizacją?
Po 11 ...2021.03.6 22:20
"Ojczyzny" ... wypada pisać z dużej litery, pisowski kmiocie.
Anonim2021.03.7 8:22
A donoszenia na swój kraj nie wypada pisać nawet małymi literami Po... wski zdrajco.
HUE2021.03.7 11:31
Hej wPISdu-owski hipokryto. Tyłek cię już nie bolał, jak Duda i Kempa donosili na Polskę do UE? I nie tylko oni.
hłe, hłe2021.03.7 15:00
Musicie mieć już tam u siebie tyłki nieźle rozkalibrowane z dużym przebiegiem, że interesują was teraz pisowskie. To na pewno w wyniku rozliczeń w naturze, za donoszenie za Polskę.
ala2021.03.6 16:28
Bruksela od lat demonizuje rządy Polski i Węgier, przedstawiając je jako coś podobnego do dyktatury tylko dlatego, że premierzy Wiktor Orban i Mateusz Morawiecki frontalnie bronią wartości wobec ideologicznych dogmatów lewactwa
Hue2021.03.7 11:32
To powiedz mi jak Węgry chronią wartości, skoro maja związki partnerskie?
do @ dziadka2021.03.6 15:13
Kuźmiuk, łżesz jak każdy PiSdzielec. "Strefa wolne od LGBT" - takie napisy pojawiły się w wielu miejscach w Polsce.
Anonim2021.03.6 14:35
--- a ! Premier uciekł !!. .............. https://ninanonimowa.neon24.pl/post/160617,a-premier-uciekl
Anonim2021.03.6 14:36
--- AGRO-UNIA spacyfikowana , na polu przez ZOMO , naczalstwo uciekło lemuzynami opłacanymi potem polskiego Rolnika. SÓL ZIEMI ! polski chłop, Rolnik !, pozostał na ziemi Matce jak Żołnierz polski -OPUSZCZONY w dniach grozy. -------Wincenty Witosie !! przyjacielu mojego dziadka , Wzywam do Apelu !!! , ratuj polski sławiański Lud !.
Anonim2021.03.7 15:42
To zdecydujcie się Anonimie, bo jeśli UNIA spacyfikowana to raczej odjeżdżał z uśmiechem.
Tak na marginesie2021.03.6 13:07
Teraz uważnie patrzcie i zapamiętujcie, kto kapuje na Polskę, żebyście wiedzieli jak przyjdą wybory na kogo oddać głos. Tylko raz na cztery lata możecie coś zmienić. I głupio się nie tłumaczcie, że nie wiedzieliście na kogo głosować, bo ci co dziś sprzedają swój honor za kasę albo uznanie u wroga (czytaj: poklepywanie po ramieniu) w kampanii wyborczej będą kłamać w żywe oczy, że chcieli dobrze. Pamiętajcie to co teraz się dzieje jak do wyborów jest 1, 2, 3 lata, w tym czasie odkrywają się zdrajcy. Ten obecny czas, to czas na dokonanie wyboru, później to już tylko wrzućcie głos i nie słuchajcie wychwalania się i kłamstw w kampanii wyborczej.
ala2021.03.6 16:30
Polscy parlamentarzyści z totalnej, wybrani przez Polaków regularnie donoszą, stawiają Polskę w krzywym zwierciadle. Przedstawiają nieprawdziwe informacje. Europosłowie z totalnej kilka razy głosowali w parlamencie europejskim, za sankcjami dla Polski. Jak trzeba bardzo nienawidzić własnego kraju, w którym się człowiek urodził, wychował, mieszka, uzyskał wykształcenie, i ma to wszystko co ma? Jeszcze nigdy w państwie polskim, nikt nigdy tak w jawny i nienawistny sposób nie występował przeciwko swoim współobywatelom.
Tak na marginesie2021.03.7 11:39
Zapamiętaj ich, powiedz o nich przyjaciołom, rodzinie, znajomym i nie głosuj na nich, głosuj na tych co nie donoszą, tylko tak można powyrywać te chwasty.
ONLY PEACE2021.03.6 13:04
To nie są Polacy.Oni sami nie wiedzą kim są.Stalin namatrioszył w papierach dziadków jak cholera.Np.Niejaki Szechter
Tak na marginesie2021.03.6 12:55
Bo to nie są polscy europosłowie a ci co na nich głosowali to nie są Polacy. To są zdrajcy i zaprzańcy na usługach obcych wrogich nam państw. I nie bawmy się tu w dzielenie, kto jest zdrajcą a kto pożytecznym idiotą, wszyscy są zdrajcami, co są przeciw własnemu państwu, co na własne państwo donoszą i kolaborują z wrogami a ich wyborcy też, bo poprzez swój wybór ułatwili im to. Ot i cała prawda, o której wszyscy wiedzą ale nikt nie chce tego powiedzieć głośno.
Tak na marginesie2021.03.6 13:15
Właśnie jeden ze zdrajców dał mi łapkę w dół. Widzicie jak się ujawniają. Zobaczmy ilu ich będzie.
prawda nie zadowoli nikogo2021.03.6 12:46
zboczenie to niekoniecznie to samo co choroba. Nie da sie dowiesc ze biseksulizm jest choroba i nie da sie dowiesc ze homoseksualizm choroba nie jest.
Anonim2021.03.6 12:38
po 11, udowodnij wyzszosc homoseksualizmu nad kazirodztwem, nie dasz rady cieniasie
Grizzly2021.03.6 12:21
W euroburdelu pedalstwo stanie się przymusowe tak jak w Chinach badanie odbytu na Covid!
Grizzly2021.03.6 21:42
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won zwyrolu pedalski!
Grizzly2021.03.7 8:16
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won tęczowy parchu!
B522021.03.6 11:28
tu jest kolejne kłamstwo lewactwo jak cepa używa stężenia zanieczyszczeń stałych powołują cię na PM2,5 jakoby powietrze nad Polską było nie napawające się do oddychania jak pokazuje system Copernicus powietrze nad Brukselą jest bardziej zanieczyszczone jak nad Górnym Śląskiem jeżeli chodzi o PM2,5 do sprawdzenia na www.windy.com zakładka PM2,5 do manipulacji używane są czujniki które głupieją od mgły pylenia roślin i trzepania dywanu
afds2021.03.6 11:26
Które strefy nie istnieją, te udokumentowane na https://en.wikipedia.org/wiki/LGBT-free_zone?
ryszard2021.03.6 11:09
Miejsca przysługujące Polsce w PE, zajmują Polacy i szpicle. Więc niech Pan Kuźmiuk nie rżnie głupa, mówiąc, że to "polscy europosłowie". Tak bredząc szkodzi Polsce nie mniej niż ci szpicle. an kumiuk
B522021.03.6 11:31
widocznie nadchodzi czas na wyjście z eurokołchozu
Alojzy Cedzidło2021.03.6 10:52
Teraz wiadomo po co przybijano tablice przy jezdniach " Strefa wolna od LGBT" Od dawna planowano takie głosowanie w UE . A ja mam propozycję nie do odrzucenia . Podzielić Polskę na Naturapolen i Egebetepolen. Odgrodzić murem aby nie było nietolerancji .. Bramy nie robić, aby " narybku " nie podkradali . Zaczną wymierać to dojdą do wniosku ,że trzeba wrócić do dawnej Polski. Orgazm to nie poczęcie nowego życia .
fdf2021.03.6 10:40
Z innej beczki: co się dzieje z Antonim M.?
Japa2021.03.6 10:55
A skąd ta nagła zmiana beczki .Wracasz do rodziny .Do beki z pomyjami?
katolicka deratyzacja Polski = PiS2021.03.6 10:39
jak słyszę PIS to myślę sobie "katolicka deratyzacja Polski" wielonickowy naczelny z frondy - idiota, wariat, szuja, oszołom, kłamca, szubrawca, Judasz
Anonim2021.03.6 10:35
No i cóż z tego, że oni [PO, KO, PSL, lewactwo] byliby gorsi od PiS? jak wy - PiS-owcy, różnice się od ONYCH tylko politycznym marketingiem? sprzedajecie, tak jak robili to oni, suwerenność Polski!
katolicka deratyzacja Polski2021.03.6 10:31
Partie komunistyczne,takie jak PO i Lewica sa kontrolowane przez pedofilow. Partie totalitarne zawsze mialy charakter homoseksualny,przesladowania ludzi Roehma w SA mialy tylko charakter przejsciowy.
Kto na kogo2021.03.6 15:15
Wypisz, wymaluj - jak w Pisie
Prawda W Oczy2021.03.6 10:29
PEDERASTIA to obrzydliwe ZBOCZENIE. Podobnie jak inne "orientacje seksualne LGBT+" pedofilia, zoofilia, koprofilia
ks. Bogusław2021.03.6 10:28
Panie Kuźmiuk, miałem pana za człowieka szerokich horyzontów a tu brak wyobraźni! A nie czytał pan o Brutusie, Judaszu, Volksdeutschach, Targowiczanach, Dzierżyńskim i i wielu innych?
robert2021.03.6 10:20
Widać nie są polskimi posłami tylko posłami z Polski. Proste.
Laki2021.03.6 10:04
Kuźmiuk zakłamana szujo, przypomnij sobie jak Sakiewicz sprzedawał naklejki "Strefa wolna od LGBT" jak się wtedy cieszyliście.
Anonim2021.03.6 10:10
A jak ci naklejkę taką Sakiewicz przyklei na rowerku, to też stanie się wolny?
katolicka deratyzacja Polski2021.03.6 10:25
Komunisci zawsze klamia. A kto wsadzal homosiow do wiezienia,tawariszczi ?
Ryszard2021.03.6 10:01
Jeszcze jeden „zdziwiony”...
Anonim2021.03.6 9:30
Jesteście na wojnie z KO i lewactwem, a więc skąd to zdziwienie? dziwię się, że do tego doprowadziliście przez nieudolne rządy i niechlujne "reformy"? rozpętaliście burzę! daliście małpie [ Komisji Europejskiej ] brzytwę, to nią skutecznie wywija? jesteście w odwrocie? rugują was już prawie na wszystkich polach? sprzedaliście suwerenność Polski? to są namacalne fakty!
franek2021.03.6 9:39
masz racje icek ko i lewica tj smierdzaca zakala w polsce
Maciej Piwowar2021.03.6 9:49
@ Anonim Coraz Częściej zgadzam się z Twoimi poglądami. A co do tzw OPOZYCJI to LEWICA ( wszelkiej Odmiany od Anarchistów do Lewicy) ma w GENACH być WASALEM Stalinowskiej Moskwy ,lub Lewackiej Brukseli.A co do Liberalno--Lewackiej opozycji ,to ONI dobro Unii stawiają ponad DOBREM NARODU Polskiego.Taka Jest BRUTALNA PRAWDA.
Anonim2021.03.6 10:32
No i cóż z tego, że oni [PO, KO, PSL, lewactwo] byliby gorsi od PiS? jak wy - PiS-owcy różnice się od ONYCH tylko politycznym marketingiem? sprzedajnie suwerenność Polski!
Po 11 ...2021.03.6 9:24
Tak się porobiło, że stosunek do LGBT stał się ogólnoświatowym probierzem praworządności, demokracji i wolności. Kraje w których brak tych wartości, uważane są za niedemokratyczne. Jak się spojrzy na mapę to trudno się z tym nie zgodzić. Dlatego walka o prawa LGBT jest de facto nie tylko walką o prawa tej mniejszości, to walka o wolność dla wszystkich.
Maciej Piwowar2021.03.6 9:50
@ Po 11,Czy Ty Czytasz co za BZDETY piszesz??????????
Po 11 ...2021.03.6 9:57
Ja nie czytam, ale tobie za czytanie dziękuję.
Anonim2021.03.6 10:03
Czyli jak u nas się porobiło, jak porobiło też jest OK. Bzdura, nikt nie wierzy w LGBT jako wyznacznik demokracji i wolności, bo to zaprzeczenie demokracji właśnie jest, gdy mniejszość rządzi większością. LGBT jest dobrym pretekstem żeby uderzać w państwa, które chcą pozostać samodzielne, bo stanowi rewolucyjne obejście panującego porządku prawnego. Ale to nadal tylko tępe narzędzie w rękach tych którzy chcą udawać że mają czyste ręce i Po*****ch zdrajców, którzy takie działania popierają. LGBT pójdzie w niepamięć kiedy się zużyje.
Do kretyna Po 11...2021.03.6 21:44
Chcesz w dupcie?
cal.502021.03.6 9:58
Tak to ci się porobiło w mózgu od czytania GW i KP oraz słuchania donosów na Polskę do Brukseli. Przestań czytać lewicowe, lewackie i w sumie prostackie donosy na Polskę a zaczniesz zdrowieć.
katolicka deratyzacja Polski2021.03.6 10:27
Nic dziwnego,ze pedofile popieraja Unie Antyeuropejska.
ladychapel2021.03.6 9:22
Rekompensaty dla gospodarstw domowych za podwyżki cen prądu to już polityczna prehistoria. Powszechnych rekompensat za 2020 rok nie będzie, chociaż wicepremier Sasin zapowiadał je wiele razy.
mlody2021.03.6 9:28
WAM ICEK W POLSCE JUZ NIC SIE NIENALEZY Z WAMI TO TYLKO SAME KOSZERNE PROBLEMY.
jle_ffm2021.03.6 9:31
A czego spodziewałeś się po Sasinie, mistrzu politycznej porażki? Przecież on czego się nie tknie to mamy gwarancje klapy i niepowodzenia.
mlody2021.03.6 9:34
masz racje icek sasin krzyzyje wam koszerne plany
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.03.6 9:20
jak widać kościół nie lubi konkurencji!
franek2021.03.6 9:24
TY SIE ICEK NAJLEPIEJ WYPOWIADAJ NA TEMAT SYNAGOGI.
Grizzly2021.03.6 9:20
Bo to nie są posłowie a zaprzańcy i sprzedawczyki!
mlody2021.03.6 9:30
TAK CZESCIOWO TO SPRZEDAWCZYKI NIEMIEC, ROSJI I IZRAELA.
Morawiecki musi odejść!2021.03.6 9:18
POdobnie aparatczyk PZPR Gliński! kasą zajumana Polakom chce POdlizywać sie artystom wątpliwej jakości!A ty były PSlowcu gdzie byles jak kaczor chciał wybijac norki??? https://nczas.com/2021/03/06/w-danii-zrobia-ekshumacje-wybitych-15-milionow-norek/
Grizzly2021.03.6 9:21
Ty odejdź a nawet wypier... stąd POye..ńcu razem z POKO(POwszechną KOrupcją)!
mlody2021.03.6 9:31
spadaj icek z tymi norkami do izraela