14.01.16, 21:03Piotr Nisztor

WAŻNE! Piotr Nisztor zdradza kto inwigilował dziennikarzy KONIECZNIE ZOBACZ!

Telewizja Salve Tv przedstawia wywiad z Piotrem Nisztorem o inwigilacji dziennikarzy. Czy dziennikarzy inwigilowały służby kontrwywiadu wojskowego? I czy stoi za tym rząd Tuska-Kopacz? POSŁUCHAJ KONIECZNIE!

Komentarze

anonim2016.01.14 23:02
Służba Kontrwywiadu Wojskowego to państwo w państwie to ruska agentura w Polsce. Powinni te bande rozp....w cztery strony świata!
anonim2016.01.15 0:04
"Niedaleko mojego mieszkania zainstalowali się w tzw. „dziupli” funkcjonariusze jednej ze służb – opowiadał w TVP Info Piotr Nisztor, dziennikarz „Gazety Polskiej”. – Funkcjonariusze wytwarzali specjalnie notatki operacyjne, które miały służyć rozpracowaniu nas i bliskich nam osób (...) I robili to w sposób taki, że kłamali w tych notatkach – dodawał Sylwester Latkowski." Przecież to są idiotyczne tłumaczenia tzw niezależnych opłacanych przez PiS. Tacy ludzie powiedzą wszystko co im każe Szydło dla kasy i stanowisk w znacjonalizowanych mediach. "Pani premier chce spotykać się z osobami, które w taki sposób czerpią informacje na co dzień, którzy często także kreują te informacje czy wchodzą w interakcje. To są nie tylko dziennikarze, ale przede wszystkim blogerzy, liderzy opinii, osoby, które biorą udział w debacie publicznej za pomocą nowych technologii." „http://www.radiomaryja.pl/informacje/tweetup-z-premier-beata-szydlo/”