13.08.19, 12:56(fot. pixabay)

Węgrzy nie dali się ,,tęczowej zarazie''! O.Gniadek: Warto protestować i uczyć się tego od Węgrów

- Warto protestować i uczyć się tego od Węgrów. Coca-Cola wycofuje się z agresywnej kampanii pro LGBT.

Na wolnym rynku działa demokracja konsumentów. Codziennie ma tu miejsce głosowanie za pomocą ich pieniędzy na preferowane towary i usługi. Kupując lub wstrzymując się od zakupu, konsumenci decydują o sukcesie lub porażce producentów. Wybierają w ten sposób tych przedsiębiorców, którzy najlepiej zaspokoili ich potrzeby, a odbierają środki produkcji tym, którzy nie wiedzą, jak im najlepiej służyć. Człowiek na wolnym rynku jest wolny i może dokonywać wyborów nie kierując się tylko czynnikiem ekonomicznym. Może kierować się na przykład względami moralnymi. I to pokazali Węgrzy.

Coca-Cola zauważyła, że może stracić. Wycofuje się z kampanii reklamowej pro LGBT. A myślałem, że są ideowi i zrobią to nawet wtedy, kiedy będą musieli do tego dołożyć 

Od środy w ramach kampanii reklamowej opatrzonej hasztagiem "loveislove" pozostaną tylko plakaty z tęczowymi butelkami coli. (..) Firma twierdzi, że jest to drugi etap kampanii i że od początku planowano, iż w pierwszym tygodniu na plakatach widać będzie pary, a w drugim – tęczowe butelki.

 

o.Jacek Gniadek SVD/Facebook

 

 

Komentarze

Voina2019.08.13 13:44
No tak, przeciez ludzie homoseksualni nie pija Coca-Coli, nie kupuja samochodow, nie wynajmuej mieszkan i nie palca podatkow. Wiec po jaki ch*j reklamowac te uslugi dla nich? Ups, a moze kupuja i wielkie biznesy o tym wiedza?
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.13 13:36
Uwaga na podróbke Polak Ateista Dumny Gej. To zwykły troll opłacany z pieniędzy kurii i Watykanu. Prawdziwy Polak Atiesta Dumny Gej jest tylko jeden. My LGBT i pedofile zrzeszeni w LGBT domagamy się praw legalizacji naszej orientacji seksualnej. Jesteśmy po to aby zniszczyć konserwatywne społeczeństwo i ukształtować nowy model człowieka europejskiego według nowej inżynierii społecznej. Wszelkie przejawy oporu są homofobiczne i niezgodne z prawem ludzkim i etycznym!
P2019.08.13 13:08
Odnoszę wrażenie że polskie klechy już niczym innym się nie zajmują...
ktoś2019.08.13 17:02
Ważne,że ty się zajmujesz polskimi klechami.
anonim2019.08.13 20:18
Oj ty durny nowaczku.
KAROL N.2019.08.14 1:17
To nie Nowak , przecież to nick " durnego geja" ! On używa różnych nicków, ten też! A teraz pod spodem będzie się tłumaczył i nakręca ilość komentarzy! To p rawdziwy jego debilizm ! O sobie pisał, że jest debilem! Czytałem to kilka dni temu jego wpis!
anonim2019.08.13 13:01
Brawo Węgry!
KAROL N.2019.08.14 1:11
A my następni po Węgrzech ! Szukajcie sobie miejsce wypadu !
Balonik na druciku 2019.08.13 13:01
Rzeczywiście, homofobia to coś czego można Węgrom zazdrościć.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.13 12:59
Okręgowa Inspekcja Pracy: w zwolnieniu pracownika IKEA nie ma nieprawidłowości Nowa informacja w sprawie mężczyzny grożącego gejom śmiercią Okręgowa Inspekcja Pracy w Krakowie wydała za pośrednictwem rzecznika praw obywatelskim Adama Bodnara oświadczenie w sprawie homofobicznego byłego pracownika sklepu IKEA, zwolnionego za cytowanie fragmentów Biblii mówiących o karaniu gejów śmiercią. Stwierdzono, że w decyzji firmy nie doszukano się żadnych nieprawidłowości. Pojawiła się nowa informacja w sprawie byłego pracownika sklepu IKEA, który został zwolniony po tym, jak w odpowiedzi na artykuł antydyskryminacyjny zamieszczony w wewnętrznym intranecie firmy, napisał na Facebooku: "Akceptacja i promowanie homoseksualizmu i innych dewiacji to sianie zgorszenia. Pismo Święte mówi: 'Biada temu, przez którego przychodzą zgorszenia, lepiej by mu było uwiązać kamień młyński u szyi i pogrążyć go w głębokościach morskich'. A także: 'Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, a ich krew spadnie na nich'". W sprawie zwolnienia interweniował rzecznik praw obywatelskich, Adam Bodnar. Okręgowa Inspekcja Pracy w Krakowie nie wykryła nieprawidłowości, dlatego kolejnym krokiem będzie zbadanie zdarzenia przez sąd. Bodnar zajął się sprawą z urzędu, zwracając się do firmy IKEA o zajęcie oficjalnego stanowiska oraz przekazanie odpowiedniej dokumentacji. Okręgowa Inspekcja Pracy w Krakowie sprawdziła m.in. wewnętrzne regulacje firmy, takie jak Regulamin Pracy i Kodeks Postępowania Grupy IKEA, a także sprawdzono legalność zatrudnienia i zakres prawnej ochrony, bezpieczeństwa i higieny pracy. Kluczowe informacje w regulaminach firmy dotyczą m.in. wsparcia dla fundamentalnych praw wszystkich ludzi i braku akceptacji dla dyskryminacji. RPO wydał komunikat, w którym czytamy: "W odniesieniu do wypowiedzenia umowy z pracownikiem, którego dotyczy sprawa, stwierdzono, że 'podano w sposób szczegółowy przyczynę wypowiedzenia ze wskazaniem naruszonych przez pracownika przepisów prawa pracy, w tym regulaminów wewnętrznych'". https://queer.pl/news/203214/decyzja-okregowej-inspekcji-pracy-w-krakowie-w-sprawie-homofobicznego-pracownika-ikea
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.13 12:59
Polska jako drugie Węgry to marzenia katofaszystów, które jednak nigdy się nie spełnią. Polacy są zbyt centrowi, a katolicko bardzo lajtowi i wybióczy. smuteczek :)
KAROL N.2019.08.14 1:08
Smuteczek geju , to będziesz miał za najwyżej 2 mce. ! Zobaczycie, jak będziecie paradować , ale po swoich kątach ! hahaha !
stahu2019.08.15 7:41
Po wyborach śmieci z ulic wymieciemy !
Zimne oko2019.08.14 13:47
Dlaczego jednokomórkowy zboku używasz angielskiego słowa gej. Używaj polskiego pederasta, które pięknie definiuje twoje śmierdząco - brązolubne zboczenie. Widocznie sperma, którą systematycznie pompują ci od tylca dotarła w końcu do twojego łba i uszkodziła ci tą jedyną komórkę, którą posiadasz, ty głupia amebo. Brzydzę się tym, że muszę dzielić z taką kreaturą jakiekolwiek wspólne mianowniki, jak chociażby Polski język,którego choć trochę się wstydzisz. Dla mnie jesteś pedalskim trollem, śmierdzącym ruskimi onucami.
katofaszysta2019.08.14 18:54
Jak widać pod czachą homofaszysty(sodomity) już ostro dymi niedługo się wypalą resztki móżdżku i zostanie tylko pusty dekiel bo już ma tylko urojenia.