05.08.21, 08:30Fot. Beyond Forgetting via Flickr, CC 2.0

'Weź tego Janka!!!' Szatan NIE WYTRZYMAŁ dotknięcia relikwią Jana Pawła II

Jest egzorcystą, wygania z opętanych szatana. "To niełatwe zadanie" - twierdzi ks. Maciej Gutmajer. I dodaje, że są chwile, gdy się boi, że chętnie pozbyłby się swojej misji. Ale tego nie robi, bo czuje, że jest potrzebny. Bo dręczonych przez demona ludzi jest wielu, a takich jak ks. Gutmajer, niecała setka w Polsce - pisze w "Gazecie Krakowskiej" Marta Paluch.

Ks. Maciej Gutmajer mówił, że to ciężka posługa, wygnanie szatana trwa bardzo długo. Realne życie wygląda zupełnie inaczej niż to, co widzimy na filmach. Ludzie przychodzą latami do egzorcysty.

Jeśli ktoś nie wierzy, że istnieje świat ducha, niech idzie na egzorcyzmy. To czysta manifestacja złego - mówi ks. Gutmajer.

Jak wynika z artykułu z 2012 roku, ks. Gutmajer był wówczas proboszczem w parafii Opatrzności Bożej w Bydgoszczy. W podziemnej kaplicy odprawiał egzorcyzmy, do czego namaścił go sam biskup. Pomagają mu w tym relikwie, które dostał z Krakowa - kosteczka św. Faustyny i kawałek osobistej bielizny Jana Pawła II. Każda z nich ma specjalny certyfikat.

- To nie jest kuglarstwo, działanie na pokaz ani żadne hokus-pokus. Egzorcyzm to modlitwa o uwolnienie. Jest liturgią, podobnie jak msza. A ludzie nie chcą słuchać tego, że by nie wpuścić szatana do swego życia, trzeba otworzyć się na Boga - żałuje.

W trakcie egzorcyzmów odmawia się m.in. litanię do Wszystkich Świętych, różaniec i koronkę do Bożego Miłosierdzia. Główne modlitwy wypowiada wyłącznie egzorcysta.

- Pytam się: czy wyrzekasz się szatana? I oni, choć wierzgają i krzyczą, zawsze mówią: wyrzekam się - mówi ks. Gutmajer. To tylko początek drogi.

Pewien chłopak przyprowadził do niego swoją dziewczynę - Annę, studentkę.

- Wcześniej wchodziła w jakieś układy ze złym duchem, uprawiała okultyzm, wywoływała duchy - wspomina ksiądz. Dostawała ataków, często w mieszkaniu. Raz wzięła nóż i chciała zabić swojego chłopaka.

- Opętanym często się to zdarza. Nie panują nad swoim zachowaniem - mówi ks. Gutmajer. Dziewczyna do pewnego momentu chodziła do kościoła.

- W pewnym momencie już nie mogła. Podchodziła do komunii i nagle wydobywał się z niej ryk, wrzask jakiś, rzucało nią o ziemię. To szatan w niej reagował alergicznie na poświęcone miejsce - mówi egzorcysta. Podczas wizyty u ks. Gutmajera Anna nie mogła nawet przekroczyć progu kościoła. Sztywniała, wiła się, krzyczała. Gdy ja wnosili, z wściekłością ustawiała się w poprzek drzwi.

- To niewyobrażalne dla kogoś, kto tego nie widział. W pięć osób musieliśmy ją trzymać i sprowadzać do podziemnej kaplicy, gdzie odprawialiśmy nad nią egzorcyzmy - opowiada ks. Gutmajer. Podczas tego rytuału zużyli kilka ręczników.

- Nie do uwierzenia, jak ona pluła. I tak celnie, zawsze w twarz - opowiada kapłan. Demon dostawał szału. Krzyczał, pluł, wyzywał.

- W pewnym momencie przez tę kobietę, która całkiem straciła świadomość, mówi głos - taki potworny, chrapliwy: "zabiję cię, zginiesz".

Dziewczyna gałki oczne miała wywrócone do góry, jej już w tym ciele nie było. W tamtej chwili był tylko szatan - opowiada ksiądz. Przez chwilę zapomnieli ją przytrzymać.

- Od razu rzuciła mi się do gardła. Jednym skokiem - wspomina ks. Gutmajer. Miał wtedy przy sobie relikwię - kawałek cienkiej bawełnianej skarpetki Jana Pawła II w pozłacanym relikwiarzu.

- Wkładam jej tę relikwię pod głowę i rozlega się wściekły, męski głos: weź tego Janka, weź to białe, zabierz go, śmierdzi! To świętość szatanowi śmierdziała - opowiada ksiądz.

Annę leczył półtora roku. Do tej pory pomagał kiluset osobom - dręczonym, niepokojonym, czasem opętanym. Relikwie, które go w tym wspomagają, trzyma blisko siebie, przy ołtarzu w kościele. Świętą Faustynę po lewej, Jana Pawła II po prawej stronie w specjalnych gablotkach.

Fronda.pl/gazetakrakowska.pl

Pierwotnie na portalu 12.02.2016 r.

Komentarze

Dorota2021.08.6 12:56
Też bym się wściekła, gdyby mnie ktoś dotykał ludzkimi zwłokami, kośćmi, czy skarpetkami jakiegoś trupa.
Jaka z ciebie "Dorota"...?2021.08.6 20:42
Przecież to słownictwo Lecha Kellera, starego zboka!...Nie oszukasz nas!
XD2021.08.6 11:33
Przede wszystkim dzieci nie wytrzymują dotknięcia relikwiami kleru.
Paweł2021.08.6 9:40
"uczestnicy obrzędu, tak jak sam egzorcysta, obowiązani są zachować dyskrecję i nie informować o nim ani przed faktem, ani po jego dokonaniu. Zakazane jest zatem udostępnianie przebiegu egzorcyzmu środkom społecznego przekazu, a nawet opowiadanie o przebiegu egzorcyzmu (por. EiMB 19)" Konferencja episkopatu Polski, Wskazania dla kapłanów pełniących posługę egzorcysty n. 42. Można powyższe wskazania porównać z dokumentem Rytuał. Egzorcyzmy i inne modlitwy błagalne,. Kongregacji Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów. Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego portal Fronda, opisuje i cytuje człowieka, który działa całkowicie przeciwnie do woli Kościoła. Egzorcyści ciągle się dokształcają, uczestniczą w wykładach i konferencjach. Trudno zatem domniemywać, że ten kapłan nie zna tych wskazań. Najprawdopodobniej zna, ale zrobi po swojemu, bo co mu będzie Watykan mówił co wolno, a co nie. Księża w Europie Zachodniej, błogosławią związki homoseksualne, bo niby czemu mają się dostosowywać do jakiś wytycznych. Można? Można!
Legion2021.08.6 9:08
"Pewien chłopak przyprowadził do niego swoją dziewczynę - Annę, studentkę. Podchodziła do komunii i nagle wydobywał się z niej ryk" - Dla mnie wszystko jasne - pewnie to nawet nie był jej jedyny chłopak - ale u miłosiernego Jezu nie ma większych kar niż parę zdrowasiek za to że dziewczyny się szybko nudzą bo chcą jakiejś nowej sterczącej miłości.
To prawda...!.. To nie żarty!...2021.08.5 23:56
"Clint" !... Czytając ten twój wpis, --- aż mnie przeszły dreszcze.! ... Otóż przypomniało mi się jak byłam na Mszy Uzdrowieniowej w W-wie. ---- Też było podobnie! --- Na moje nieszczęście stałam niedaleko jego i wszystko widziałam! . Też tak rzucało, dość młodym chłopcem.--- Nikt w to nie uwierzyłby!? --- Ale ja to widziałam! ---- Rzucało nim na podłogę, powykręcaną miał twarz, nogi, ręce, wrzeszczał nie swoim, ale grubym charczącym głosem! ... Wyobraźcie sobie, że 4 dorosłych mężczyzn chciało go utrzymać! .... NIE DALI RADY! .... Przyszedł Ksiądz Egzorcysta /bo to on m.in odprawiał też tę Mszę, modlił się nad nim i go egzorcyzmował i po jakiejś pół godzinie on uspokoił się! ...Spytał zdziwiony, ... co się stało i już był normalnie wtedy spokojny. ---- Bałam się, bo było ciasno, byłam blisko jego i to widziałam!... Cały Kościół się za niego modlił wraz z Egzorcystą!... Więc to, ... co opisuje "Clint" we wpisie, to na pewno prawda!
Clint2021.08.5 23:15
Egzorcyzm Nad Polską Boże w Trójcy Świętej Jedyny, błagam Cie i proszę za wstawiennictwem Bogurodzicy Dziewicy Maryi, Świętego Michała Archanioła, wszystkich Aniołów i Świętych o tę wielką łaskę pokonania sił ciemności na polskiej ziemi i całym świecie. Odwołujemy się do zasług Męki Pana Naszego Jezusa Chrystusa, Jego Przenajdroższej Krwi przelanej za nas i Jego Świętych Ran, Agonii na Krzyżu i wszystkich cierpień poniesionych podczas Męki i przez całe Życie Pana Naszego i Zbawcy. Prosimy Cię Jezu Chryste, wyślij Swoich Aniołów, aby strąciły złe moce do czeluści piekielnych, aby na polskiej ziemi i na całym świecie nastało Boże Królestwo. Aby łaska Boża mogła się rozlać na każde ludzkie serce, aby nasz Naród i wszystkie narody całego świata mogły doświadczyć Bożego pokoju. Nasza Pani i Królowo, błagamy Cię gorąco poślij swoich Aniołów, aby strąciły do czeluści piekielnych, wszystkie te złe duchy, które mają być strącone. A Ty Wodzu Niebieskich Zastępów dokonaj tego dzieła, aby łaska Boża mogła nam nieustannie towarzyszyć. Poprowadź wszystkie Zastępy Niebieskie, aby złe moce zostały strącone do czeluści piekielnych. Użyj całej Swej mocy, aby pokonać lucyfera i jego aniołów, którzy się sprzeciwili Woli Bożej i teraz chcą niszczyć dusze ludzkie. Pokonaj ich, albowiem masz taką władzę, a nam wyproś łaskę pokoju i Bożej Miłości abyśmy podążali za Chrystusem do Królestwa Niebieskiego. Amen. KAŻDORAZOWE ODMÓWIENIE TEJ MODLITWY SPOWODUJE STRĄCENIE DO CZELUŚCI PIEKIELNYCH 50 TYSIĘCY ZŁYCH DUCHÓW. To wielka łaska, Pamiętajcie o tym, aby odmawiać tę modlitwę jak najczęściej. Za każdym razem, taka liczba złych duchów będzie strącona do czeluści piekielnych. Oto wielki dar od Boga przekazany przeze Mnie, Świętego Michała Archanioła w tym szczególnym dniu. Oto moce piekielne będą drżały na tę modlitwę, albowiem wielka rzesza złych duchów będzie musiała być strącona do czeluści piekielnych. To spowoduje wielkie uwolnienie w całym Polskim Narodzie i w wielu miejscach na całym świecie. /Święty Michał Archanioł w dniu 29.09.2011r./
Znam ten Egzorcyzm.2021.08.5 23:28
To się nazywa:" EGZORCYZM ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA". Często Go odmawiam i cieszę się, że Mocą Bożą ---- za każdorazowe odmówienie 50 tys, złych duchów jest strącone do piekła.
Anonim2021.08.6 6:42
Treść modlitwy Do Św. Michała Archanioła Św. Michale Archaniele, wpomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niech go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
Anonim2021.08.6 6:42
Modlitwa – egzorcyzm Potężna Niebios Królowo i Pani Aniołów, Ty, która otrzymałaś od Boga posłannictwo i władzę, by zetrzeć głowę szatana, prosimy Cię pokornie, rozkaż hufcom anielskim, aby ścigały szatanów, stłumiły ich zuchwałość, a zwalczając ich wszędzie, strąciły do piekła. Święci Aniołowie i Archaniołowie, brońcie nas i strzeżcie nas. Amen.
Anonim2021.08.6 6:43
Modlitwa – egzorcyzm W imię Boga w Trójcy Świętej Jedynego, Ojca, Syna i Ducha Świętego, uchodźcie duchy złe z tego miejsca, abyście nie widziały, nie słyszały, nie niszczyły, nie wprowadzały zamieszania do naszej pracy i planów. Nasz Bóg jest waszym Panem i rozkazuje wam, idźcie precz i nie wracajcie tu więcej. Amen. Mocą Bożą, mocą Twoją, Najwyższy Panie, uczyń nas niewidzialnymi dla naszych wrogów. Amen.
Anonim2021.08.5 18:58
W Hiszpanii w Monte Del Gozo właśnie usunięto pomnik Jana Pawła II .
wiara2021.08.5 21:42
Ludzie mają wolną wolę, mogą robić, co zechcą. Czy to oznacza, że zawsze robią dobrze? Nie. Egzorcysta opowiada o sytuacjach, jakie miały miejsce w czasie jego pracy. Tyle i tylko tyle. Owszem będą niedowiarkowie, ich zaprasza się na egzorcyzmy, by sami mogli zobaczyć to, co tu opisują.
'Weź tego Janka!!!'2021.08.5 17:13
Szatan NIE WYTRZYMAŁ dotknięcia relikwią Jana Pawła II - - -- -- Jest egzorcystą, wygania z opętanych szatana. "To niełatwe zadanie" - twierdzi ks. Maciej Gutmajer. I dodaje, że są chwile, gdy się boi, że chętnie pozbyłby się swojej misji. Ale tego nie robi, bo czuje, że jest potrzebny. Bo dręczonych przez demona ludzi jest wielu, a takich jak ks. Gutmajer, niecała setka w Polsce - pisze w "Gazecie Krakowskiej" Marta Paluch. Ks. Maciej Gutmajer mówił, że to ciężka posługa, wygnanie szatana trwa bardzo długo. Realne życie wygląda zupełnie inaczej niż to, co widzimy na filmach. Ludzie przychodzą latami do egzorcysty. Jeśli ktoś nie wierzy, że istnieje świat ducha, niech idzie na egzorcyzmy. To czysta manifestacja złego - mówi ks. Gutmajer. Jak wynika z artykułu z 2012 roku, ks. Gutmajer był wówczas proboszczem w parafii Opatrzności Bożej w Bydgoszczy. W podziemnej kaplicy odprawiał egzorcyzmy, do czego namaścił go sam biskup. Pomagają mu w tym relikwie, które dostał z Krakowa - kosteczka św. Faustyny i kawałek osobistej bielizny Jana Pawła II. Każda z nich ma specjalny certyfikat. - To nie jest kuglarstwo, działanie na pokaz ani żadne hokus-pokus. Egzorcyzm to modlitwa o uwolnienie. Jest liturgią, podobnie jak msza. A ludzie nie chcą słuchać tego, że by nie wpuścić szatana do swego życia, trzeba otworzyć się na Boga - żałuje. W trakcie egzorcyzmów odmawia się m.in. litanię do Wszystkich Świętych, różaniec i koronkę do Bożego Miłosierdzia. Główne modlitwy wypowiada wyłącznie egzorcysta. cd
cd2021.08.5 17:14
Jeśli ktoś nie wierzy, że istnieje świat ducha, niech idzie na egzorcyzmy. To czysta manifestacja złego - mówi ks. Gutmajer. Jak wynika z artykułu z 2012 roku, ks. Gutmajer był wówczas proboszczem w parafii Opatrzności Bożej w Bydgoszczy. W podziemnej kaplicy odprawiał egzorcyzmy, do czego namaścił go sam biskup. Pomagają mu w tym relikwie, które dostał z Krakowa - kosteczka św. Faustyny i kawałek osobistej bielizny Jana Pawła II. Każda z nich ma specjalny certyfikat. - To nie jest kuglarstwo, działanie na pokaz ani żadne hokus-pokus. Egzorcyzm to modlitwa o uwolnienie. Jest liturgią, podobnie jak msza. A ludzie nie chcą słuchać tego, że by nie wpuścić szatana do swego życia, trzeba otworzyć się na Boga - żałuje. W trakcie egzorcyzmów odmawia się m.in. litanię do Wszystkich Świętych, różaniec i koronkę do Bożego Miłosierdzia. Główne modlitwy wypowiada wyłącznie egzorcysta. - Pytam się: czy wyrzekasz się szatana? I oni, choć wierzgają i krzyczą, zawsze mówią: wyrzekam się - mówi ks. Gutmajer. To tylko początek drogi. Pewien chłopak przyprowadził do niego swoją dziewczynę - Annę, studentkę. - Wcześniej wchodziła w jakieś układy ze złym duchem, uprawiała okultyzm, wywoływała duchy - wspomina ksiądz. Dostawała ataków, często w mieszkaniu. Raz wzięła nóż i chciała zabić swojego chłopaka. - Opętanym często się to zdarza. Nie panują nad swoim zachowaniem - mówi ks. Gutmajer. Dziewczyna do pewnego momentu chodziła do kościoła. - W pewnym momencie już nie mogła. Podchodziła do komunii i nagle wydobywał się z niej ryk, wrzask jakiś, rzucało nią o ziemię. To szatan w niej reagował alergicznie na poświęcone miejsce - mówi egzorcysta. Podczas wizyty u ks. Gutmajera Anna nie mogła nawet przekroczyć progu kościoła. Sztywniała, wiła się, krzyczała. Gdy ja wnosili, z wściekłością ustawiała się w poprzek drzwi. - To niewyobrażalne dla kogoś, kto tego nie widział. W pięć osób musieliśmy ją trzymać i sprowadzać do podziemnej kaplicy, gdzie odprawialiśmy nad nią egzorcyzmy - opowiada ks. Gutmajer. Podczas tego rytuału zużyli kilka ręczników. - Nie do uwierzenia, jak ona pluła. I tak celnie, zawsze w twarz - opowiada kapłan. Demon dostawał szału. Krzyczał, pluł, wyzywał.
Rozum2021.08.5 16:58
Przestańcie ćpać! Promocja narkotyków jest karana!
'Weź tego Janka!!!'2021.08.5 16:42
Szatan NIE WYTRZYMAŁ dotknięcia relikwią Jana Pawła II - - -- -- Jest egzorcystą, wygania z opętanych szatana. "To niełatwe zadanie" - twierdzi ks. Maciej Gutmajer. I dodaje, że są chwile, gdy się boi, że chętnie pozbyłby się swojej misji. Ale tego nie robi, bo czuje, że jest potrzebny. Bo dręczonych przez demona ludzi jest wielu, a takich jak ks. Gutmajer, niecała setka w Polsce - pisze w "Gazecie Krakowskiej" Marta Paluch. Ks. Maciej Gutmajer mówił, że to ciężka posługa, wygnanie szatana trwa bardzo długo. Realne życie wygląda zupełnie inaczej niż to, co widzimy na filmach. Ludzie przychodzą latami do egzorcysty. Jeśli ktoś nie wierzy, że istnieje świat ducha, niech idzie na egzorcyzmy. To czysta manifestacja złego - mówi ks. Gutmajer. Jak wynika z artykułu z 2012 roku, ks. Gutmajer był wówczas proboszczem w parafii Opatrzności Bożej w Bydgoszczy. W podziemnej kaplicy odprawiał egzorcyzmy, do czego namaścił go sam biskup. Pomagają mu w tym relikwie, które dostał z Krakowa - kosteczka św. Faustyny i kawałek osobistej bielizny Jana Pawła II. Każda z nich ma specjalny certyfikat. - To nie jest kuglarstwo, działanie na pokaz ani żadne hokus-pokus. Egzorcyzm to modlitwa o uwolnienie. Jest liturgią, podobnie jak msza. A ludzie nie chcą słuchać tego, że by nie wpuścić szatana do swego życia, trzeba otworzyć się na Boga - żałuje. W trakcie egzorcyzmów odmawia się m.in. litanię do Wszystkich Świętych, różaniec i koronkę do Bożego Miłosierdzia. Główne modlitwy wypowiada wyłącznie egzorcysta.
cd2021.08.5 16:43
Jeśli ktoś nie wierzy, że istnieje świat ducha, niech idzie na egzorcyzmy. To czysta manifestacja złego - mówi ks. Gutmajer. Jak wynika z artykułu z 2012 roku, ks. Gutmajer był wówczas proboszczem w parafii Opatrzności Bożej w Bydgoszczy. W podziemnej kaplicy odprawiał egzorcyzmy, do czego namaścił go sam biskup. Pomagają mu w tym relikwie, które dostał z Krakowa - kosteczka św. Faustyny i kawałek osobistej bielizny Jana Pawła II. Każda z nich ma specjalny certyfikat. - To nie jest kuglarstwo, działanie na pokaz ani żadne hokus-pokus. Egzorcyzm to modlitwa o uwolnienie. Jest liturgią, podobnie jak msza. A ludzie nie chcą słuchać tego, że by nie wpuścić szatana do swego życia, trzeba otworzyć się na Boga - żałuje. W trakcie egzorcyzmów odmawia się m.in. litanię do Wszystkich Świętych, różaniec i koronkę do Bożego Miłosierdzia. Główne modlitwy wypowiada wyłącznie egzorcysta. - Pytam się: czy wyrzekasz się szatana? I oni, choć wierzgają i krzyczą, zawsze mówią: wyrzekam się - mówi ks. Gutmajer. To tylko początek drogi. Pewien chłopak przyprowadził do niego swoją dziewczynę - Annę, studentkę. - Wcześniej wchodziła w jakieś układy ze złym duchem, uprawiała okultyzm, wywoływała duchy - wspomina ksiądz. Dostawała ataków, często w mieszkaniu. Raz wzięła nóż i chciała zabić swojego chłopaka. - Opętanym często się to zdarza. Nie panują nad swoim zachowaniem - mówi ks. Gutmajer. Dziewczyna do pewnego momentu chodziła do kościoła. - W pewnym momencie już nie mogła. Podchodziła do komunii i nagle wydobywał się z niej ryk, wrzask jakiś, rzucało nią o ziemię. To szatan w niej reagował alergicznie na poświęcone miejsce - mówi egzorcysta. Podczas wizyty u ks. Gutmajera Anna nie mogła nawet przekroczyć progu kościoła. Sztywniała, wiła się, krzyczała. Gdy ja wnosili, z wściekłością ustawiała się w poprzek drzwi. - To niewyobrażalne dla kogoś, kto tego nie widział. W pięć osób musieliśmy ją trzymać i sprowadzać do podziemnej kaplicy, gdzie odprawialiśmy nad nią egzorcyzmy - opowiada ks. Gutmajer. Podczas tego rytuału zużyli kilka ręczników. - Nie do uwierzenia, jak ona pluła. I tak celnie, zawsze w twarz - opowiada kapłan. Demon dostawał szału. Krzyczał, pluł, wyzywał.
cd2021.08.5 16:43
- W pewnym momencie przez tę kobietę, która całkiem straciła świadomość, mówi głos - taki potworny, chrapliwy: "zabiję cię, zginiesz". Dziewczyna gałki oczne miała wywrócone do góry, jej już w tym ciele nie było. W tamtej chwili był tylko szatan - opowiada ksiądz. Przez chwilę zapomnieli ją przytrzymać. - Od razu rzuciła mi się do gardła. Jednym skokiem - wspomina ks. Gutmajer. Miał wtedy przy sobie relikwię - kawałek cienkiej bawełnianej skarpetki Jana Pawła II w pozłacanym relikwiarzu. - Wkładam jej tę relikwię pod głowę i rozlega się wściekły, męski głos: weź tego Janka, weź to białe, zabierz go, śmierdzi! To świętość szatanowi śmierdziała - opowiada ksiądz. Annę leczył półtora roku. Do tej pory pomagał kiluset osobom - dręczonym, niepokojonym, czasem opętanym. Relikwie, które go w tym wspomagają, trzyma blisko siebie, przy ołtarzu w kościele. Świętą Faustynę po lewej, Jana Pawła II po prawej stronie w specjalnych gablotkach.
Anonim2021.08.5 16:16
tak naprawde ,to czart powiedział ; rozlega się wściekły, męski głos: weź tego Janka i Staszka Dziwisza ,weź ich , zabierz bo, śmierdzi
Anonim2021.08.5 15:37
Ale papieżowi musiały walić stopy. Ta skarpeta chyba była po jakiejs wędrówce po górach albo pościgu za ministrantami w celu ich zgwałcenia.
Marian2021.08.5 15:10
Po co Fronda ośmiesza Boga i wiarę takimi bzdetami?
uwielbiam takie artykuły 🥰🥰🥰2021.08.5 15:02
Upadek kościoła możliwy jeszcze za mojego życia, a mam niecałą 40stkę 😁😍
Anonim2021.08.5 16:21
tu nie ma co upadać ,wszystko dawno leży ,oprócz kasy z budżetu i ruchu w nieruchomościach
kasia2021.08.5 14:46
byłam na takim egzorcyzmie i zycze kazdemu to przezyc aby móc przejżec na oczy że szatan istnieje
Za to2021.08.5 18:05
najwyraźniej ortografia nie istnieje. A może to sztuczka szatana?
rebeliant2021.08.5 14:39
Przestańcie podsyłać pomysły kleruuchom, bo teraz będzie wysyp zgwałconych ministrantów z kneblem zrobionym ze śfięłtej skarpety.
rebeliant2021.08.5 14:36
"kawałek cienkiej bawełnianej skarpetki Jana Pawła II w pozłacanym relikwiarzu" - no to teraz święte skarpety pójdą pełną parą, a sejfy wypełnią się po brzegi. A swoją drogą to na przykład takie Cyganki to o wiele szybciej takiego Szatana wypędzają - jest szacher macher i po sprawie... no a czasami to jest telefon "dziadziu ratuj" i myk 100k zł za balkon. Odnośnie ewentualnego Boga Jahwe - żadnym szatanem nie zasłoni swojej odpowiedzialności i nie zatrze świadectw za odebraniem mu wszechmocy.
mateuszjegliński2021.08.5 14:30
Co to za brednie posoborowe? Egzorcyzmy, to nie szopki z relikwiami. Od kiedy egzorcyści zabierają jakieś relikwie na egzorcyzmy, poza tym egzorcyzmy potrafią trwać latami, a tu relikwie papieża działają, jak czarodziejska różdżka. Posoborowe brednie i tyle.
logika2021.08.5 14:13
Dlaczego trzeba "święcić" różne miejsca? Bóg stworzył je nieświętymi?
Mogłeś to wpastować jutro!2021.08.5 13:32
Ale nie, musiał w czwartek!
sct2021.08.5 13:15
Cóż to za bzdury?Odbija wam już kompletnie??Robi tu sobie ktoś jaja z naszej wiary??Tzw.redakcja ma chyba troszkę nierówno pod kopułą. "Janek"-Nie dość że to obraźliwe to nawet nieprawdziwe(Karol)
Anonim2021.08.5 16:24
masz racje powinno być Lolek,to może dla tego wojtyła tak forował na chama wałęse.jako bolek i lolek ,to wiele tłumaczy ,bez lolka kto by wiedział o jakimś agencie stoczniowym?
Legion2021.08.5 12:47
Te opętania powodują ludzie "Po tamtej stronie co nie chcą służyć Jezusowi Adamowi Szatanowi a są zmuszani bólem do służby -przypomina to działanie Syndrom a z I nie ma mocnych - jak ktoś oglądał. Z prawdziwym Lucyferem nie mają one nic wspólnego bo lucyfer to krzyż - Bóg ojciec a zarazem Duch Święty w dwóch czasach jako jedna osoba - dla tego w jednym czasie musi być bezpłciowy żeby była czystość.
Na plażę zawsze zabieraj czapeczkę2021.08.5 13:04
Udaru słonecznego nie należy lekceważyć. Trzeba jak najszybciej położyć się w cieniu, pić przegotowaną wodę a na czoło kłaść kompresy ze zsiadłego mleka.
Anonim2021.08.5 13:10
Dokładnie tak, ale jak nie pomoże, trzeba wzywać karetkę z czterema silnymi pielęgniarzami i kaftanikiem...😁
Legion2021.08.5 13:54
Przyjdzie na was czas śmieci feministyczne i na wasze rodziny.
Anonim2021.08.5 15:25
ssij brudną pałę, cwelu.
Legion2021.08.5 17:46
ja nie jestem cwelem ale twoja mama to dziwka a twój tato to pantofel - wiesz śmieciu agenturalny że to prawda. - przyjdzie na was czas ścierwo feminizmu i na wasze rodziny.
Legionie - idź już spać2021.08.5 22:02
Jestem katolikiem i nie życzę sobie aby ośmieszano moją wiarę takimi kretyńskimi powiastkami jak ten nieszczęsny artykuł. A tobie radzę - odpocznij. To pomaga bardziej niż święta skarpetka.
Fronda - czołowy lewacki portal2021.08.5 12:28
Fronda na pierwszym miejscu w ośmieszaniu katolicyzmu. OKO PRESS wymięka. Gratuluję redakcji.
myślący2021.08.5 12:24
Zgraja ateistów z problemami duchowymi wypisuje tutaj obraźliwe treści o Bogu Świętych i Sakramentach, przed wszystkim przeciw Matce Najświętszej - nasza odpowiedź dla was biedni ludzie to MODLITWA za was o nawrócenie. ps. nie dziwi was że 'marnujecie" czas na wypisywanie tych głupot na tej stronie i innych, jak Boga nie ma to po co tak się angażujecie na walkę z nim ?
Izydor2021.08.5 13:49
To jest niestety ciężka i niewdzięczna praca u podstaw, oświecanie najbardziej zaczadziałego katoprawactwa.
Polak2021.08.5 14:09
I co właściwie ci zasugerowało że odklepywanie wierszyków przyniesie jakikolwiek skutek poza dalszym ośmieszaniem waszych czarów?
Izydor2021.08.5 12:11
Fronda nie zawodzi. Czwartek i taki zacny lolcontent. Z niecierpliwością czekam co przygotowaliście na piąteczek.
Piotr Nowak2021.08.5 12:10
Średniowiecze w XXI wieku
'Weź tego Janka!!!'2021.08.5 12:02
Szatan NIE WYTRZYMAŁ dotknięcia relikwią Jana Pawła II - - -- -- Jest egzorcystą, wygania z opętanych szatana. "To niełatwe zadanie" - twierdzi ks. Maciej Gutmajer. I dodaje, że są chwile, gdy się boi, że chętnie pozbyłby się swojej misji. Ale tego nie robi, bo czuje, że jest potrzebny. Bo dręczonych przez demona ludzi jest wielu, a takich jak ks. Gutmajer, niecała setka w Polsce - pisze w "Gazecie Krakowskiej" Marta Paluch. Ks. Maciej Gutmajer mówił, że to ciężka posługa, wygnanie szatana trwa bardzo długo. Realne życie wygląda zupełnie inaczej niż to, co widzimy na filmach. Ludzie przychodzą latami do egzorcysty. Jeśli ktoś nie wierzy, że istnieje świat ducha, niech idzie na egzorcyzmy. To czysta manifestacja złego - mówi ks. Gutmajer. Jak wynika z artykułu z 2012 roku, ks. Gutmajer był wówczas proboszczem w parafii Opatrzności Bożej w Bydgoszczy. W podziemnej kaplicy odprawiał egzorcyzmy, do czego namaścił go sam biskup. Pomagają mu w tym relikwie, które dostał z Krakowa - kosteczka św. Faustyny i kawałek osobistej bielizny Jana Pawła II. Każda z nich ma specjalny certyfikat. - To nie jest kuglarstwo, działanie na pokaz ani żadne hokus-pokus. Egzorcyzm to modlitwa o uwolnienie. Jest liturgią, podobnie jak msza. A ludzie nie chcą słuchać tego, że by nie wpuścić szatana do swego życia, trzeba otworzyć się na Boga - żałuje. W trakcie egzorcyzmów odmawia się m.in. litanię do Wszystkich Świętych, różaniec i koronkę do Bożego Miłosierdzia. Główne modlitwy wypowiada wyłącznie egzorcysta.
cd2021.08.5 12:03
Jeśli ktoś nie wierzy, że istnieje świat ducha, niech idzie na egzorcyzmy. To czysta manifestacja złego - mówi ks. Gutmajer. Jak wynika z artykułu z 2012 roku, ks. Gutmajer był wówczas proboszczem w parafii Opatrzności Bożej w Bydgoszczy. W podziemnej kaplicy odprawiał egzorcyzmy, do czego namaścił go sam biskup. Pomagają mu w tym relikwie, które dostał z Krakowa - kosteczka św. Faustyny i kawałek osobistej bielizny Jana Pawła II. Każda z nich ma specjalny certyfikat. - To nie jest kuglarstwo, działanie na pokaz ani żadne hokus-pokus. Egzorcyzm to modlitwa o uwolnienie. Jest liturgią, podobnie jak msza. A ludzie nie chcą słuchać tego, że by nie wpuścić szatana do swego życia, trzeba otworzyć się na Boga - żałuje. W trakcie egzorcyzmów odmawia się m.in. litanię do Wszystkich Świętych, różaniec i koronkę do Bożego Miłosierdzia. Główne modlitwy wypowiada wyłącznie egzorcysta. - Pytam się: czy wyrzekasz się szatana? I oni, choć wierzgają i krzyczą, zawsze mówią: wyrzekam się - mówi ks. Gutmajer. To tylko początek drogi. Pewien chłopak przyprowadził do niego swoją dziewczynę - Annę, studentkę. - Wcześniej wchodziła w jakieś układy ze złym duchem, uprawiała okultyzm, wywoływała duchy - wspomina ksiądz. Dostawała ataków, często w mieszkaniu. Raz wzięła nóż i chciała zabić swojego chłopaka. - Opętanym często się to zdarza. Nie panują nad swoim zachowaniem - mówi ks. Gutmajer. Dziewczyna do pewnego momentu chodziła do kościoła. - W pewnym momencie już nie mogła. Podchodziła do komunii i nagle wydobywał się z niej ryk, wrzask jakiś, rzucało nią o ziemię. To szatan w niej reagował alergicznie na poświęcone miejsce - mówi egzorcysta. Podczas wizyty u ks. Gutmajera Anna nie mogła nawet przekroczyć progu kościoła. Sztywniała, wiła się, krzyczała. Gdy ja wnosili, z wściekłością ustawiała się w poprzek drzwi. - To niewyobrażalne dla kogoś, kto tego nie widział. W pięć osób musieliśmy ją trzymać i sprowadzać do podziemnej kaplicy, gdzie odprawialiśmy nad nią egzorcyzmy - opowiada ks. Gutmajer. Podczas tego rytuału zużyli kilka ręczników. - Nie do uwierzenia, jak ona pluła. I tak celnie, zawsze w twarz - opowiada kapłan. Demon dostawał szału. Krzyczał, pluł, wyzywał.
cd2021.08.5 12:04
- W pewnym momencie przez tę kobietę, która całkiem straciła świadomość, mówi głos - taki potworny, chrapliwy: "zabiję cię, zginiesz". Dziewczyna gałki oczne miała wywrócone do góry, jej już w tym ciele nie było. W tamtej chwili był tylko szatan - opowiada ksiądz. Przez chwilę zapomnieli ją przytrzymać. - Od razu rzuciła mi się do gardła. Jednym skokiem - wspomina ks. Gutmajer. Miał wtedy przy sobie relikwię - kawałek cienkiej bawełnianej skarpetki Jana Pawła II w pozłacanym relikwiarzu. - Wkładam jej tę relikwię pod głowę i rozlega się wściekły, męski głos: weź tego Janka, weź to białe, zabierz go, śmierdzi! To świętość szatanowi śmierdziała - opowiada ksiądz. Annę leczył półtora roku. Do tej pory pomagał kiluset osobom - dręczonym, niepokojonym, czasem opętanym. Relikwie, które go w tym wspomagają, trzyma blisko siebie, przy ołtarzu w kościele. Świętą Faustynę po lewej, Jana Pawła II po prawej stronie w specjalnych gablotkach.
Anonim2021.08.5 16:19
co to za kretyn przepisuje to samo
Anonim2021.08.5 11:43
Każda onuca pocięta na kawałki i sprzedana - ile to kasy???? ktoś się dziwi, że kleruchy tak kochają "relikwie"?
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.08.5 10:49
szatan wystraszył się smierdzącej jankowej onucy! krwa katole to debile skoro wierzą w takie bzdury!!!
UWAGA! TYLKO U NAS!! PILNE!!!2021.08.5 10:44
"Miał wtedy przy sobie relikwię - kawałek cienkiej bawełnianej skarpetki Jana Pawła II" :) :) :) - no ludzie... rece opadaja...
Anonim2021.08.5 10:45
"weź to białe, zabierz go, śmierdzi!" :) :) :) :)
Przemek2021.08.5 10:33
On tak na poważnie? Jeśli tak, to może trzeba by izolować?
A2021.08.5 10:28
Borze Ścięty. Takie bajanie w XXI wieku.
Jawny2021.08.5 10:26
Czy reakcja szatana w czasie egzorcyzmów z relikwiami świętego Papieża nie przypomina Wam wpisów Anonima - kundla szatana?
Anonim2021.08.5 11:56
Buhahhahahhahaaa 😁😂🤣😂😁 Wyegzorcyzmuj mnie Lolkową onucą, bardzo się ubawię....
Piotr2021.08.5 10:15
STOP KŁAMSTWOM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO. NIE ŻYJEMY TYLKO RAZ (REINKARNACJA ISTNIEJE). Dziecko pamięta swoje poprzednie wcielenie. Rodzice oniemieli. Przedziwna historia spotkała pewną rodzinę z Wielkiej Brytanii. Odkąd tylko ich córeczka Sally nauczyła się mówić, opowiadała na swój temat historie wprawiające w osłupienie. Dziecko przez lata twierdziło, że jest chłopcem i że pamięta, jak wyglądają jego prawdziwi rodzice. Na początku rodzina podchodziła do sprawy z uśmiechem. Rodzice myśleli, że dziewczynka jest po prostu bardzo pomysłowym dzieckiem. Jednak Sally coraz częściej opowiadała tę samą historię wzbogaconą o rozmaite detale, które dodawały opowieści wiarygodności. Dziewczynka upierała się, że naprawdę ma na imię Joseph, a jej rodzice Anna i Richard nie są jej prawdziwymi rodzicami. Powoli sytuacja przestawała być zabawna. Dziecko upierało się również, że nie mieszka tam, gdzie powinno, i że jego prawdziwy dom jest gdzieś nad morzem. Rodzice przyznają, że ich córka niejednokrotnie pytała o statki, mimo że nigdy w życiu nie zabrali jej na wybrzeże. Poza tym Sally była pewna, że ma braci, podczas gdy w rzeczywistości była jedynaczką.
Wycieraj pupcie Polskim Panom, wycieraj!2021.08.5 12:01
Bo będziesz obudzony i zreinkarnowany z kopem w dupsku na bruku.
MaxFiend2021.08.5 10:02
Janka? Przecież to Karol :-D
KleruchCałeLataDręczyLudziZaForsę2021.08.5 10:01
Katolik to dużo gorzej, niż idiota. To jest jakaś praforma biomasy albo pulpa organiczna.
Majki2021.08.5 9:35
Im bliżej weekendu tym lepszy lol-content na Frondełku-Kundelku. Ciekaw jestem kiedy zaczną się pojazdy po Gowinie i Porozumieniu, bo nie popiera Nowego Wała Partii Karmicielki. Buziaczki dla was !
Józef2021.08.5 9:30
zbliża się weekend, zaczynają się bajki.
Anonim2021.08.5 9:21
Jan Paweł II w grobie przewraca się, jak widzi, że Polska jest w gronie czterech państw, które zgodziły się na eksperymenty medyczne na zdrowych dzieciach poniżej 12 roku życia.
Polak2021.08.5 9:15
"egzorcyzmy. To czysta manifestacja złego." - i pierwszy raz szamanowi zdarzyło się powiedzieć prawdę o chrześcijańskim okultyzmie.
Anonim2021.08.5 9:10
Buhahahahhahahahaaaaa 😁😂🤣😂😁 Wyganianie diabła skarpetką, mysłałem ze juz nic mnie nie ubawi dziś, a tu proszę... BTW, ciekawe czy kleruch kojarzy, że przemoc fizyczna wobec tej dziewczyny (wnoszenie na siłę do kościoła) jest karalne?
bardzo śmieszne2021.08.5 9:49
Myślisz że ks. egzorcysta na siłę szuka opętanych? Nie, to oni szukają księdza i proszą o pomoc lub ich bliscy widząc jak szatan ich niszczy. I nie skarpetką tylko modlitwą, wyraźnie jest to napisane w artykule. A reakcja diabła na skarpetkę mówi sama za siebie. Śmiej się dalej głupku, z własnej głupoty.
Anonim2021.08.5 10:07
Musiała zdrowo capić...
Po 11 ...2021.08.5 8:58
A na zdjęciu Papież czytający w niebie artykuł o skarpetce ... mina mówi wszystko ...
Po 11 ...2021.08.5 8:56
A jak skarpetki, to czemu nie majtki? Może i używane majtki don Stanislavo rozparcelował po świecie? Ciekawe co było droższe (bardziej święte), część przednia, czy tylna? Chyba jednak ta złocona, a nie ta spatynowana....
Po 11 ...2021.08.5 8:47
Kawałek cienkiej bawełnianej skarpetki Jana Pawła II w pozłacanym relikwiarzu.... Dziwisz ty cwaniaczku, nawet skarpetkom nie odpuściłeś?
AAAtomek2021.08.5 8:47
Nieprana skarpetka nawet szatana odpycha?
Durniu2021.08.5 8:50
Zalozyles skarpetki na stopy i myslisz,ze masz tam choc czastke rozumu.
AAAtomek2021.08.5 8:39
"To niewyobrażalne dla kogoś, kto tego nie widział. W pięć osób musieliśmy ją trzymać i sprowadzać do podziemnej kaplicy, gdzie odprawialiśmy nad nią egzorcyzmy - opowiada ks. Gutmajer. Podczas tego rytuału zużyli kilka ręczników." ______ Nad kobietą? ______ Faceci... ______ Podziemna kaplica? ______ A propos, była pełnoletnia?