24.05.21, 13:59Fot. 826 PARANORMAL via Flickr, CC BY 2.0

[Wideo] Dziennikarka przeszła przez New Age i okultyzm. Odnalazła się w Bogu

Teraz jest znaną dziennikarką najbardziej popularnego w Polsce tygodnika, jednak jej droga do tego punktu, była bardzo zawiła. To była droga poprzez New Age, okultyzm i "pozytywne myślenie", aż do kompletnego odrzucenia Boga. Agata Ślusarczyk, dziennikarka "Gościa Niedzielnego" podzieliła się tym, jak Bóg wydobył ją z newage'owskiej pustki.

- W moim poprzednim życiu też byłam dziennikarzem, wtedy wydawało mi się, że mogę wszystko. Mam dobrą pracę, znajomości w świecie polityki, kultury, ale czułam w sercu smutek i pustkę. Moje życie sprowadzało się do imprez, znajomych. To była pustka, bo świadomie w swoim życiu odrzuciłam Boga - mówi Agata Ślusarczyk.

- Interesowałam się okultyzmem, energiami. Teraz wiem, że to się nazywa New Age. To doprowadziło mnie to tego, że zrezygnowałam z Boga. Ja dla siebie sama byłam Bogiem - dodaje.

- Czułam, że moje ciało nie jest moim ciałem, że ktoś we mnie zamieszkał. To zaczęło we mnie narastać. Pewnego wieczoru doszło do tego, że nie byłam w stanie porodzić sobie z lękiem - opowiada.

mp/yt/salve tv

Komentarze

Polak2021.05.25 5:30
Czyli z łagodniejszych form okultyzmu przeszła do bardziej niebezpiecznej, radykalnej formy okultyzmu. Czemu właściwie uważacie że to poprawa?
Ala2021.05.25 3:40
Jak to mówią "z deszczu pod rynnę ",
Wybrała szyizm czy sunnizm?2021.05.24 18:21
jw.
Rozum2021.05.24 17:46
W Bogu ale w którym?
aaa2021.05.24 17:22
a tym bogiem jest Odyn. Jezus zeswoim starym to mit, tak jak mity greckie i rzymskie
Zarabiaj w domu Poradnik2021.05.24 16:21
Bitcoin Time jest to platforma działająca na rynku od dwóch lat. Gdy platforma dostała mnóstwo pozytywnych opinii od partnerów z zagranicy, została także wprowadzona do Polski, gdzie teraz cieszy się ogromną popularnością i zdobyła uznanie wśród ogromnej liczne klientów. Platforma przeważa nad konkurencja tym, że jest przejrzysta.Platforma Bitcoin Time posiada wszystkie funkcje wyprzedając konkurencje i w ten sposób umożliwia zarobek każdemu początkującemu traderowi, jak i profesjonaliście. Jeśli jesteś klientem platformy Bitcoin Time to zyskujesz dostęp do: - Stałej pomocy z naszej strony 24/7 - Darmowego wsparcia i pomocy Twojego brokera - Platformy, która jest bardzo łatwa w obsłudze - Renomowanej platformy Mało tego, otrzymasz także dostęp do materiałów edukacyjnych, które pokażą Ci jak zacząć zarabiać, dodatkowo otrzymasz oprogramowanie autotradingowe, a także pomoc naszego profesjonalnego zespołu po stronie systemu, i Twojego brokera.Handlowanie kryptowalutami nigdy nie było tak proste! Wystarczy ustawić oprogramowanie, które zacznie dla nas zarabiać pieniądze przez cały czas. Zacznij zarabiać --> http://bitcointime.com.pl
rebeliant2021.05.24 14:55
Coś czuję, że ja nie odnajdę się ani w new age, ani w Bogu - tylko wszechmoc i basta !!!
AAAtomek2021.05.24 14:27
I przeczytała internet, dwa razy! A co!