06.07.21, 12:03fot. yt/tvp info

[Wideo] ,,Myślałem, że pan wyższy poziom reprezentuje’’ - dziennikarz do Tuska obrażającego go i unikającego odpowiedzi nt. Nowaka

Bardzo nerwowo zrobiło się na korytarzu sejmowym, kiedy dziennikarz TVP Info zaczął pytać o poprzednie i obecne wypowiedzi p.o. Platformy Obywatelskiej Donalda Tuska. Ten zaczął unikać wypowiedzi i obrażać dziennikarza, co reporter skrzętnie mu wypomniał. W pewnym momencie Tuska wręcz „zamurowało” i wbiło w posadzkę sejmową. To koniecznie trzeba zobaczyć!

Miłosz Kłeczek, dziennikarz TVP Info próbował dzisiaj na korytarzu sejmowym byłego premiera o historię zmian jego wypowiedzi na tamat sprawy Sławomira Nowaka. Wcześniej Tusk sprawę Nowaka okreśjał jako polityczną, a jego samego nawet jako „więźnia politycznego” Wczoraj jednak zmienił sposób wypowiedzi i stwierdził: „To sprawa między prokuraturą, sądem, a Sławomirem Nowakiem”.

Dlaczego odcina się pan o Sławomira Nowaka, wcześniej mówił pan, że to więzień polityczny (…) że jest w areszcie wydobywczym – zapytał dziennikarz TVP Info.

Ma pan inne zadanie na dzisiaj? – odpowiedział pytaniem na pytanie Tusk, najwyraźniej unikając odpowiedzi.

Proszę odpowiedzieć, to jest trik, który pan stosuje, bardzo popularny wśród polityków Platformy, ale bardzo słaby – zwrócił uwagę Kłeczek.

Coś się zmieniło (…) jeśli chodzi o wyobrażenie Polaków jaką funkcję pełni wasza telewizja – ciągnął Tusk obrażając dziennikarza i telewizję publiczną.

Panie przewodniczący czemu pan zmienił zdanie o 180 stopni ws. Nowaka? Już nie stoi pan murem za swoim byłym szefem gabinetu? – nie ustępował dziennikarz. Kiedy Tusk zdecydowanie już nie chciał odpowiedzieć na pytanie Kłeczek dodał: „Czy to jest za trudne pytanie? Czy pan nie potrafi odpowiedzieć?”.

Ja nie odpowiadam za proces wychowawczy jakiemu pan podlegał, ale mimo wszystko domagam się... – mówił Tusk

- Bardzo słabe uwagi, na niskim poziomie. Myślałem, że pan wyższy poziom reprezentuje – zripostował dziennikarz słowa Tuska.

mp/twitter/yt/tvp info

Komentarze

Anonim2021.09.7 1:56
PO = Partia Oszustów = KO = Koalicja Oszustów
Olo2021.07.7 8:58
Czego się spodziewać po folksdojczu który jest na krótkiej smyczy BND!
Anonim2021.07.7 6:30
PIS=złodziejstwo,obłuda,zakłamanie.Sobolewski to klasyczny przykład !!!!!!!!
Anonim2021.07.16 9:32
A PO to krystalicznie czysta ekipa. Poczynając od Nowaka.
harry2021.07.7 4:55
Wszyscy picowcy złodzieje utożsamiają Tuska z końcem Eldorado. Stąd ta furia nienawiści.
PRAWDA2021.07.6 20:36
Tusk bedzie siedział razem z Nowakiem - nie pomogą Niemieckie Słuzby Specjalne --
Krystian2021.07.6 18:59
Wszędzie Tusk,Tusk...no bo...my się Tuska nie boimy...my się Tuska nie boimy...my się Tuska nie boimy...pamiętajcie...my się Tuska nie boimy...!!!
co ?2021.07.6 19:08
zacieles sie jak stara plyta
harry2021.07.6 17:34
Tusk to paranoik więc siłą rzeczy skupia wokół siebie takich samych. Taki element swoje życie w paranoi traktuje jak najbardziej poważnie, normalnych ludzi traktuje zaś jako chorych. By ten element mógł w ogóle funkcjonować, ze schizofrenicznym uporem stosuje odwrócenie znaczenia wszelkich normalnych pojęć co jest trwaniem w permanentnym kłamstwie. Element robi to po to, by zgadzała mu się rzeczywistość. I tak na przykład Nowak to dla Tuska więzień polityczny terroryzowany przez oprawców z PIS. Ani słowa o "twardych" dowodach jakie Nowak sam na siebie dostarczył. Podobnie z 500+, programu nie zdążył wprowadzić a PIS mu go ukradł. I ani słowa o tym, że jego Rostowski podkreślał, że "piniendzy ni ma i nie będzie". No i Tuskowi i jego wyznawcom taka niby - rzeczywistość zupełnie się zgadza. Problem w tym, że to rzeczywistość rodem z psychiatryka, a dla normalnych ludzi psychiatryk przecież nie jest miejscem do życia.
harry2021.07.6 17:30
usk to paranoik więc siłą rzeczy skupia wokół siebie takich samych. Taki element swoje życie w paranoi traktuje jak najbardziej poważnie, normalnych ludzi traktuje zaś jako chorych. By ten element mógł w ogóle funkcjonować, ze schizofrenicznym uporem stosuje odwrócenie znaczenia wszelkich normalnych pojęć co jest trwaniem w permanentnym kłamstwie. Element robi to po to, by zgadzała mu się rzeczywistość. I tak na przykład Nowak to dla Tuska więzień polityczny terroryzowany przez oprawców z PIS. Ani słowa o "twardych" dowodach jakie Nowak sam na siebie dostarczył. Podobnie z 500+, programu nie zdążył wprowadzić a PIS mu go ukradł. I ani słowa o tym, że jego Rostowski podkreślał, że "piniendzy ni ma i nie będzie". No i Tuskowi i jego wyznawcom taka niby - rzeczywistość zupełnie się zgadza. Problem w tym, że to rzeczywistość rodem z psychiatryka, a dla normalnych ludzi psychiatryk przecież nie jest miejscem do życia.
Dona2021.07.6 17:27
Tusk myśli że jak rzuci na stół nazwiskiem prezydenta US to wszystkim przysłowiowe kopary opadną, TĘPOTA I ŻENADA Kogo to obchodzi stary, tu jest Polska a ty nie reprezentujesz interesu tego kraju, spadaj i powspominaj jak to było jak Biden nie wiedział a teraz nawet nie pamięta kim ty jesteś, i tu palec środkowy unosi się do góry
gość2021.07.6 17:26
Spójrzcie jak wygląda Tusk. Nienawiść wyrzeźbiła mu się nawet na twarzy. To człowiek niebezpieczny - sfrustrowany desperat! Może pociągnąć za sobą młode pokolenie, które nie pamięta tego, co zafundował nam w przeszłości. Pokolenie, które nie doświadczyło biedy, ponieważ dorastało w świecie zmienionym przez PIS.
rebeliant2021.07.6 17:26
Ten dziennikarz to jakiś niepoważnie bujający w oparach sarwłarwiwru... Chłopie ty patrzysz w oczy personie militarnej, a nie pisarzowi poezji. Za Tuskiem stoi sieć bandycka (nakierowana na najazdy na Polaków), więc błędną jest retoryka wspominająca coś o braku klasy... on z fechtunkiem przyjechał, a nie o zabieganie o klasę.
Filip & Co.2021.07.6 17:24
Pewnie o tym nie wiesz, że w USA jest tzw. Polski Narodowy Kościół Katolicki. . . . NIE ma nic wspólnego katolicyzmem! Jest to sekta staruchów i staruch podobna do jehowych, tylko jeszcze gorsza bo BEZ pieniędzy. . . . .Ten "Polski Narodowy Kościół Katolicki" jest już w stanie szczątkowym, ale ma swoich kilku fanatyków. Jak każda FANATYCZNA SEKTA oni "wiedzą wszystko najlepiej". . . . Mają swoich "księży" a nawet pewnie jeszcze "biskupów" którzy otrzymali swoje "świecenia" od jakiegoś "narodowego papieża" pijaka. . . . Jest żałosna grupka kretynów i kretynek - JAK KAŻDA SEKTA! . . . . W Polsce mają swoją filę, a jakże, i chyba 1000 "parafian", na całą Polskę.
Filip & Co.2021.07.6 17:23
Gloryfikowali zbrodniarza i terrorystę Eric Rudolph, potem Shelley Shannon. NIE WYSZŁO! Chca zdyskwalifikować szczepionki ratujące życie. - - - NIE WYSZŁO! - - - - Pierrdolą o JAKIŚ WYIMAGINOWANYCH statystykach! - - - NIE WYSZŁO! - - - - Teraz te K U R W Y ŁUKASZENKI z "gorzowa, lubinia", pierrdolą o WOLNOŚCI SŁOWA, PIS-ie, PO, tylko ANI słowa o ŻYDACH z KONFEDERACJI na usługach PUTINA! - - - JAKIE TO WSZYSTKO PRYMITYWNE! - - - Nie dość, że piszą kremlowską "polszczyzną", powtarzają brednie PIESKOWA - PUTINA szczekaczka!
Filip2021.07.6 17:12
Dokonania Jarosława Kaczyńskiego. Politycy z PiS-u doprowadzili do wydania 1,5 mld zł na budowę bloku C elektrowni w Ostrołęce, po wybudowaniu obiekt jest rozbierany. Politycy z PO nie chcieli wybudować bloku C za co byli krytykowani m. in. przez Andrzeja Dudę. Politycy z PiS-u doprowadzili do ruiny stadniny w Janowie. Mateusz Morawiecki w porozumieniu z Jarosławem Kaczyńskim zmarnował 134 mln zł na w wybory kopertowe, bez podstawy prawnej. Podkomisja smoleńska Antoniego Macierewicza zmarnowała miliony i nie dokonała żadnych nowych ustaleń. Łukasz Szumowski wydał miliony na respiratory, których nie ma i nie będzie. Ochrona Jarosława Kaczyńskiego rocznie kosztuje polskiego podatnika około 1,5 mln zł. Przemysł stoczniowy przez sześć lat rządów PiS-u nie został odbudowany. W wyniku łamania praworządności przez rządzących Polska może stracić pieniądze z Funduszu Odbudowy. Nasz kraj ma otrzymać pieniądze z tego Funduszu pomimo PiS-wi, a nie dzięki PiS-wi. Rządzący wielokrotnie złamali Konstytucję i prawo europejskie. Zbigniew Ziobro zmienił przepisy, żeby akt oskarżenia i dowody winy Daniela Obajtka wycofać z sądu. Daniel Obajtek nie potrafi udokumentować pochodzenia swojego majątku. Mamy największą inflację w Unii Europejskiej, a zadłużenie finansów publicznych rośnie jak nigdy do tej pory. Propaganda pisowska do perfekcji doprowadziła umiejętność podawania zmanipulowanych i przekłamanych informacji. Mam nadzieję, że Donald Tusk uratuje nas przed dalszymi szaleństwami Jarosława Kaczyńskiego. Mateusz Morawiecki był wieloletnim doradcą Donalda Tuska i nie jest krytykowany za działania, za które pisowcy krytykują Donalda Tuska. Pod względem korupcji, nepotyzmu i kolesiostwa PiS przebił wszystkie dotychczasowe ekipy rządzące. W spółkach skarbu państwa nie zasiadają fachowcy, tylko pisowcy. Naród we wszystkich kolejnych wyborach, musi PiS-wi pokazać czerwoną kartkę i wrócić do normalności.
Foster2021.07.6 16:37
Dzisiaj w TVP Info powiedzieli, że codziennie będzie pytany o Nowaka. Jaki wniosek ?. Akt oskarżenia do sądu jesze długo nie wplynie. To ich metoda. Tylko niech się nie nazywają dziennikarzami.
jle_ffm2021.07.6 17:30
Bo to są pseudo-dziennikarze, wysłani na front walki przez partyjnego prezesa Kurskiego. (podobne jak za komuny ci z Trybuny Ludu).
BO to2021.07.6 17:36
Bo to jest pseudopolityk który nie potrafi rozmawiać dziennikarzami .
6969692021.07.6 16:07
Wszędzie Tusk,Tusk...no bo...my się Tuska nie boimy...my się Tuska nie boimy...my się Tuska nie boimy...pamiętajcie...my się Tuska nie boimy...!!!
Wyższy poziom?2021.07.6 16:03
A skąd miałby on wziąć ten "wyższy poziom"? Z dziadka z wermachtu? Czy może z lewackiej pały kozojebców? Innych przodków brak.
harry2021.07.6 16:14
Jak widać państwo PiS nieźle płaci swoim funkcjonariuszom. I proszę jeszcze raz. Nie nazywajcie pracowników Kurskiego dziennikarzami! To w większości zwykłe, brutalne, cyniczne, tępe polityczne pałki.
matis892021.07.6 16:50
Tak samo PISTVN i PISPolsat. Dlatego lewackie PISiory od totalsów PIS niby opozycji są niewiarygodne i dwulicowe.
harry2021.07.6 17:28
Sygnalizuję, ten lewacko - tęczowy popapraniec powyżej posługuje się moim nickiem. Tylko na tyle stać idiotę, któremu wydaje się, że jest inteligentnie dowcipny. A to zwykły rynsztokowy łachman jakich wielu w szeregach motłochu Tuska.
harry2021.07.6 19:57
Tusk to paranoik więc siłą rzeczy skupia wokół siebie takich samych. Taki element swoje życie w paranoi traktuje jak najbardziej poważnie, normalnych ludzi traktuje zaś jako chorych. By ten element mógł w ogóle funkcjonować, ze schizofrenicznym uporem stosuje odwrócenie znaczenia wszelkich normalnych pojęć co jest trwaniem w permanentnym kłamstwie. Element robi to po to, by zgadzała mu się rzeczywistość. I tak na przykład Nowak to dla Tuska więzień polityczny terroryzowany przez oprawców z PIS. Ani słowa o "twardych" dowodach jakie Nowak sam na siebie dostarczył. Podobnie z 500+, programu nie zdążył wprowadzić a PIS mu go ukradł. I ani słowa o tym, że jego Rostowski podkreślał, że "piniendzy ni ma i nie będzie". No i Tuskowi i jego wyznawcom taka niby - rzeczywistość zupełnie się zgadza. Problem w tym, że to rzeczywistość rodem z psychiatryka, a dla normalnych ludzi psychiatryk przecież nie jest miejscem do życia.
harry2021.07.6 19:56
Tusk to paranoik więc siłą rzeczy skupia wokół siebie takich samych. Taki element swoje życie w paranoi traktuje jak najbardziej poważnie, normalnych ludzi traktuje zaś jako chorych. By ten element mógł w ogóle funkcjonować, ze schizofrenicznym uporem stosuje odwrócenie znaczenia wszelkich normalnych pojęć co jest trwaniem w permanentnym kłamstwie. Element robi to po to, by zgadzała mu się rzeczywistość. I tak na przykład Nowak to dla Tuska więzień polityczny terroryzowany przez oprawców z PIS. Ani słowa o "twardych" dowodach jakie Nowak sam na siebie dostarczył. Podobnie z 500+, programu nie zdążył wprowadzić a PIS mu go ukradł. I ani słowa o tym, że jego Rostowski podkreślał, że "piniendzy ni ma i nie będzie". No i Tuskowi i jego wyznawcom taka niby - rzeczywistość zupełnie się zgadza. Problem w tym, że to rzeczywistość rodem z psychiatryka, a dla normalnych ludzi psychiatryk przecież nie jest miejscem do życia.
matis892021.07.6 15:43
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
uczeń2021.07.6 17:10
Jeszcze starszy przekaz mówi, że uczniowie zapytali się Jezusa po co ludziom uszy, jeśli nie słuchają Jego nauki? - W roku 2020 będzie epidemia koronawirusa... - I wtedy zaczną słuchać Twojej nauki? - Nie, ale będą mieli o co zaczepiać maseczki.
Fajfus2021.07.6 15:38
Z tego tyfuska to zwykła łajza zaschło mu w ryju i ani me ani be ani kukuryku to zwykła przymulona niemota !
odp2021.07.6 16:18
Wyobrażacie sobie, że Tusk zamienia 10 lat temu TVP w telewizję rządową i nasyła pracowników tej rządowej instytucji na J.Kaczyńskiego? Co J.Kaczyński jako lider opozycji wchodzi do Sejmu to skaczą po nim pracownicy rządowej tv.. To nie są media.
Nina2021.07.6 15:37
Tusk to zwykły kundel niemiecki, szkodnik Polski i Polaków. Na dodatek arogancki cham.
Filip2021.07.6 17:19
Zadedykuję tobie "Nino" cytat: "lepiej jest zachować milczenie narażając się na podejrzenia o głupotę, niż wypowiadając się potwierdzać te podejrzenia".
cynik2021.07.6 15:33
Kiedyś potrafiono rozróżniać dziennikarza od propagandysty.
Alan2021.07.6 15:24
TVP jak zawsze na poziomie gówna.
Mirek2021.07.6 16:25
Do tej pory porównywałem TVP do kremlowskiej telewizji. Amok, jakiego w TVP dostali po powrocie Tuska pokazuje, że oni wyprzedzają już nawet rosyjską telewizję państwową.
x2021.07.6 14:57
Przyjedźcie do Olsztyna i zobaczcie wreszcie poziom tutejszego WSI, to co tutaj sie dzieje to się w pale po prostu nie mieści.
AAAtomek2021.07.6 14:55
4-dzień prawicowej sraxxxxxxxczki z powodu Tuska 😂😂😂😂😂 ⚡️⚡️⚡️ Buhahahahahha.
Rumcajs2021.07.6 17:32
4-dzień tuska sraxxxxxxxczki z powodu TVPinfo😂😂😂😂😂 ⚡️⚡️⚡️ Buhahahahahha.
robaczek2021.07.6 14:50
KOMPLEKS TUSKA U PISIURKUF ; ] ........................................CYRK ;]
Anonim2021.07.6 14:49
Z PiSdzielskimi politrukami się nie gada, tylko wali w mordę.😁
Jola2021.07.6 15:16
To typowy wasz poziom -dno !!!!Wszystkie wypowiedzi ordynarne i chamskie ! !!!!!
as2021.07.6 14:47
Nie odpowiada tylko bełkocze, ZERO odpowiedzi, same uszczypliwości, a na końcu ucieczka.
Panie były Premierze,2021.07.6 14:40
nie trzeba być bystrzakiem, aby zauważyć jak Pan się szmulał, zwykle z tyłu, za "wielkimi" politykami UE, prez. Trump wręcz od Pana odganiał się jak od gównianej muchy. Aż wstyd! Krążą dowcipy w Brukseli o pańskim "angielskim", Panie były Premierze. Trochę godności na starość! Tacy jak pan, tacy jak Kaczyński, cały ten solidarnościowy "proletariat" powinien raz na zawsze ZNIKNĄĆ z polskiej sceny POLITYCZNEJ!
sołtys2021.07.6 14:30
Herr Thusk wygląda jak zołnierz abwery w 45 roku -nerwowy i sie poci
XYZ2021.07.6 14:29
A o tej reporterce z TVPIS która rozmawiała z Tuskiem nic nie napiszecie.
kibic2021.07.6 14:23
Brawo Panie Kłeczek. Ujawniać wszystkie przekręty tego rudego szczura !!!
XYZ2021.07.6 14:22
Dla Frondy nie mam nic ważniejszego od Tuska.Obsesje jakąś macie?
sołtys2021.07.6 14:27
Bo rzadko główny agent BND na Polske podaje sie za Polaka
Anonim2021.07.6 14:31
PiSdzielce posrane, więc wyją. Miło posłuchać.... 😁😁😁😁
ja2021.07.6 14:41
Tak biedaka zestresowali, że wziął urlop po 3 dniach "pracy".
TVPiS2021.07.6 14:20
"małpa w czerwonym" - Lech Kaczyński o dziennikarce
TVNazi tusk2021.07.6 17:39
"małpa w czerwonym" - Donald Tuski o dziennikarce
Anonim2021.07.6 14:14
Ale nadal odpowiada na więcej pytań niż przeciętny polityk PiS.... Jak to szło tam w rządzie PiSowskim: "To nie jest temat konferencji"
Tomek2021.07.6 14:18
hab acht volksdeutschu
Belka2021.07.6 14:21
Biedny Tusek..ani błyskotliwy ani młody, wiele mu ubyło a i gęba jakaś taka jak te niemieckie gęby mu się zrobiła No i nerwowy jakiś...Żal chłopa...tak mu się dobrze i bogato żyło w UNII a tu w tej Polsce i biednie i zadają mu bardzo trudne pytania, biedny..
Anonim2021.07.6 14:53
Pożyje trochę i nauczy się tej nowe polityki nie odpowiadania na trudne pytania, tak często stosowanej przez polityków PiS.
rychu2021.07.6 14:02
Varfluchte Deutsche Schweine
Anonim2021.07.6 14:18
Ruskie trolle to ani po polsku, ani po niemiecku nie potrafią bez błędów pisać. 😁😁😁
rychu2021.07.6 14:20
W jidysz to napisz poprawnie bo to jezyk bliski niemieckiemu
Anonim2021.07.6 14:29
Po co, Pisdzielski głąb i tak nie przeczyta.
rychu2021.07.6 14:32
Spi erdalaj parchu w podskokach
rychu2021.07.6 14:01
Thusk Deutsche Banditen
Izydor2021.07.6 13:56
Donald Tusk podrapał się po nosie. Fronda: "HIT. Zaoranie. Skandaliczne osczerstwa Tuska". Tusk to może nie moja bajka ale ten ból dudy katoprawicy jest zacny. Dziękujemy.
słtys2021.07.6 14:04
Ty je bany parchaty gudłaju
Anna2021.07.6 14:09
Izydor napij się, będzie ci lżej...
Józef Bonkzdupytuska2021.07.6 14:14
Izydor to pewnie pierze brudne pieniądze a w wolnych chwilach genialnie komentuje pateraka Tuska.
Anonim2021.07.6 14:17
On się drapie z boku głowy, gdy dostanie niewygodne pytanie lub coś ściemnia.
"aŁtorytet" tusk i jego "osiągnięcia"2021.07.6 13:56
Warto przypomnieć jak europejska prasa podsumowała osiągnięcia Tuska na stanowisku przewodniczącego Rady Europejskiej. Nazwała go: „Gangsterem za trzy grosze, aroganckim łobuzem, diabelnym euromaniakiem, żenującym głupim arogantem, protekcjonalnym pacanem”.
Anonim2021.07.6 14:15
Tweety Pereiry czy jakiegoś innego PiSdzielskiego politruka to nie "europejska prasa", tylko bredzenie idioty. 😁😁😁😁
Anonim2021.07.6 14:21
To opinia Brytyjczyków - o ile mi wiadomo Polacy nie wykupili jeszcze prasy brytyjskiej.
OBUDŹ SIĘ....2021.07.6 15:58
..... Anonimie! JEST XXI wiek - INTERNET!!!
Albert2021.07.6 13:46
Bezczelny gnój, chamski, arogancki i na dodatek ledwo się potrafi wysłowić po polsku. I jeszcze się dziwi, że Tusk go zlekceważył.
wy2021.07.6 14:00
to trafna opinja o ryzym i msciwym
Antek2021.07.6 14:11
Albert..nie sądzę,że ty potrafisz w mowie i piśmie władać naszym językiem. Śmierdzisz ruskimi onucami więc nie sil się na poprawianie nas, Polaków...
Albert2021.07.6 15:10
Sądząc po poziomie polszczyzny, trzecia klasa podstawówki to było pięć najpiękniejszych lat twojego życia. Nie fikaj więc do mądrzejszych od siebie analfabeto.
moher z Krakowa2021.07.6 13:41
I dziad unijny nie miał nic mądrego do powiedzenia !
jacek2021.07.6 13:33
żenujące zachowanie propagandy tvp
Jan2021.07.6 14:13
Żenujące zachowanie tuska, żenujące.....Schamiał w tej UNII
@ ! @ ! @ ! @2021.07.6 13:32
Ciekawe czym się zajmą dziennikarze TVP po wyborach.
hehehe2021.07.6 13:41
już przygotowałeś liczydła do policzenia głosów razem z tuskiem?? NIE wasze doczekanie!
%%%%2021.07.6 14:12
Nie ciekaw się to już ich zmartwienie ewentualnie będzie.
Suweren2021.07.6 13:31
"Dziennikarz TVP Info" - wręcz słownikowy przykład oksymoronu.
Wyjaśnij co znaczy "oksymoron".2021.07.6 13:43
Własnymi słowami, a nie cytatem ze słownika.
Olga2021.07.6 14:16
Nie wyjaśni bo to za trudne dla takich co się tylko popisują ale nic nie wiedzą
granatowy na gebie z rozpaczy2021.07.6 14:03
czy jestes taki elokwentny czy piszesz te slowka ze slownikiem na kolanach czlowiek prawy i z zasadami ryzego nie broniby
żydku, żydku ...2021.07.6 14:06
żydku, żydku ...
Henryk2021.07.6 14:15
Oj ty tłuczku...
Suweren2021.07.6 14:51
Mogę wam wyjaśnić synonimem, jeśli dalej jesteście zainteresowani. Rozumiem, że trudno wam uwieryć, że można posługiwać się polszczyzną w tym stopniu, co ja. Wszak każdy mierzy podług siebie.
też suweren2021.07.6 16:51
Na pewno podług ?
dama pik2021.07.6 13:25
donald padł..i już się nie podniesie!!!....😁🤣
Anonim2021.07.6 13:35
Mokry sen PiSdzielca.
ja2021.07.6 14:05
za---ny rozum Anonimka
Jan2021.07.6 14:17
Zwykły, ruski cham jesteś.....reprezentujesz tu sowiecką kulturę...
gośc2021.07.6 13:24
Zdrajca Narodu Polskiego śmiał wrócić do Polski. W normalnych czasach dla zdrajców Narodu była tylko jedna kara. I co na to Naród Polski ? Niedługo uformuje nowy rząd i przyjmie nowych Nowaków żeby było jak było
mp2021.07.6 13:40
Niektórzy uważają, że Jarosław już ukarał brata Lecha.
ala2021.07.6 13:23
Ktoś POwiedział: "....Tusk czerpie satysfakcję z takiej czystej złośliwości, czystej wredoty....". I miał rację!
Panie były Premierze,2021.07.6 13:14
nie trzeba być bystrzakiem, aby zauważyć jak Pan się szmulał, zwykle z tyłu, za "wielkimi" politykami UE, prez. Trump wręcz od Pana odganiał się jak od gównianej muchy. Aż wstyd! Krążą dowcipy w Brukseli o pańskim "angielskim" Panie były Premierze. Trochę godności na starość! Tacy jak pan, tacy jak Kaczyński, cały ten solidarnościowy "proletariat" powinien raz na zawsze ZNIKNĄĆ z polskiej sceny POLITYCZNEJ!
Anonim2021.07.6 13:17
Chyba ktoś ci się z Dudylem pomylił...
Sprawdź sobie poziom cukru starcze!2021.07.6 13:21
Te tanie herbatniki...
NIE utożsamiaj Pana Kaczyńskiego z tuskiem!2021.07.6 13:31
konfederasto! nie wychylaj łba z tego KOrwinowego kibucu! bo Tusk Panu Kaczyńskiemu może jedynie co, to zawiązywać sznurówki przy butach!
Od kiedy to kapcie mają sznurówki?!2021.07.6 13:49
Nie masz chwili do stracenia, dzwoń po karetkę.
Anonim2021.07.6 13:13
Ode mnie taki zakłamany wypierdek Kur.wizji to zarobiłby kopa w tłusty zad. Podziwiam cierpliwość Tuska, że tego nie zrobił.
Foster2021.07.6 14:11
Lepiej tego nie mogleś ująć. Ja również miałem podobne odczucia. Dzień wyjścia z UE jest już bliski.
Do Anonim2021.07.6 14:24
Tusk ma chudy zad
Kajka2021.07.6 17:49
Kto by mu nogę rozmachał?
Anonim2021.07.6 13:08
Dzieki mentalnosci frondy PIS moze krasc i defraudowac do woli. Nic nie widzieli, nic nie slyszeli, a co zlego to Tusk.
Rumcajs2021.07.6 17:41
Dzieki mentalnosci gazety wyborczej PO moze krasc i defraudowac do woli. Nic nie widzieli, nic nie slyszeli, a co zlego to Kaczyński
Anonim2021.07.6 13:04
Buhahahhahahahhaaa, a od kiedy ten PiSdzielski politruk to dziennikarz????😁😁😁😁😁 Każda szanująca sie i profesjonalna redakcja wykopałaby go na zbitą mordę!
o TW Oskarze2021.07.6 12:53
Kolejny przykład tego jak Tusk doskonale przyswoił sobie sposoby o których możemy przeczytać np. w Erystyce Schopenhauera . Tusk to typowy przykład gada , który na trudne pytania stosuje chwyty erystyczne .
AAAtomek z loży Polin2021.07.6 12:51
Wszędzie widzę antysemitów i pazernych księży-pedofilów... ALE lubię ich druty obciągać! Lubię jak mi w kichę dają i PŁACĄ! Nie ma to jak DUŻY chüj narodowca!
sfgh2021.07.6 12:50
jeżeli on atakuje słownie i obraża dziennikarzy TVP to trzeba mu dopiekać tak jak on.brawo kłeczek.
rbaczek2021.07.6 12:49
KOMPLES TUSKA U PISURKUF ;] ............................... i znowu dostana po głowie ;] ..................... juz to czują w powietrzu;]
CHŁODNYM OKIEM EUROPEJCZYKA2021.07.6 12:46
Całkiem fajnie ten nienawistny przygłup Tusk jest witany gdziekolwiek się pojawi. Oj, to będzie naprawdę interesujący objazd Polski. Jak tak dalej pójdzie, emerytka Merkel będzie go musiała u siebie zatrudnić do podlewania przydomowego ogródka.
kiwi2021.07.6 12:56
Najlepiej niech jeździ w kakakasku, albo hehehełmie.
AAAtomek2021.07.6 12:44
"Miłosz Kłeczek, który w TVP poluje na sędziów w programie "Kasta", do 2017 r. zajmował się wielomilionowymi biznesami. Jako prezes jednej ze spółek nie wykonał prawomocnego wyroku sądu. Dług bezskutecznie próbował ściągnąć komornik." - https://wyborcza.pl/7,75398,25785116,jak-pogromca-kasty-z-tvp-uciekal-przed-prawem.html
robaczek2021.07.6 12:43
KOMPLEKS TUSKA W PELNEJ KRASIE ;] ................................. fajni jestescie pisureczki ............................ tacy mało skomplikowani i łatwi w kierowaniu ;] ................................................................. NA KOLANA PRZED PANEM I PLEBANEM I gryźć kogo wskażą ;] ............................. grzeczne owieczki ;]
oj2021.07.6 12:52
robaczku ty jesteś taki malutki że Tusk wydaje ci się wielki ale on wielki nie jest i to nie są kompleksy tylko zwykłe wkur.wienie na oszusta
why nie poinformowano mnie że TVP nie jest nasza2021.07.6 12:40
a może jest jakaś niespodzianka w zaprzyjaźnionych mediach - My nie sapery
POdPIS2021.07.6 12:40
2 miliardy to mało żeby zatrudnić fachowca jak chociażby Urban i uprawiać inteligentną propagandę a nie takie prostackie chwyty jak ten pożal się Boże dziennikarzyna.
harry2021.07.6 12:40
Tusk to paranoik więc siłą rzeczy skupia wokół siebie takich samych. Taki element swoje życie w paranoi traktuje jak najbardziej poważnie, normalnych ludzi traktuje zaś jako chorych. By ten element mógł w ogóle funkcjonować, ze schizofrenicznym uporem stosuje odwrócenie znaczenia wszelkich normalnych pojęć co jest trwaniem w permanentnym kłamstwie. Element robi to po to, by zgadzała mu się rzeczywistość. I tak na przykład Nowak to dla Tuska więzień polityczny terroryzowany przez oprawców z PIS. Ani słowa o "twardych" dowodach jakie Nowak sam na siebie dostarczył. Podobnie z 500+, programu nie zdążył wprowadzić a PIS mu go ukradł. I ani słowa o tym, że jego Rostowski podkreślał, że "piniendy ni ma i nie będzie". No i Tuskowi i jego wyznawcom taka niby - rzeczywistość zupełnie się zgadza. Problem w tym, że to rzeczywistość rodem z psychiatryka, a dla normalnych ludzi psychiatryk przecież nie jest miejscem do życia.
to z wykształcenia historyk2021.07.6 12:39
więc mniejsze wymagania
hahaha... plusy dodatnie i plusy ujemne.2021.07.6 13:03
z tw.Oskara taki historyk, jak z tw.Bolka elektryk!
kefas2021.07.6 12:37
pisowiecki zmasowany atak na Tuska trwa, to oznaka olbrzymiego strachu prawiczków
?2021.07.6 12:44
Tusk ostatnio apelował o uwolnienie Nowaka z aresztu, mówił że to więzień polityczny a teraz mówi że to nie jego sprawa tylko sądu i prokuratury, dziennikarz zapytał dlaczego zmienił zdanie, to jest atak?
Groza2021.07.6 12:45
No bo Tusk jest straszny - raz jak popatrzył na dziecko to się rozpłakało.
tusku! nie strasz polskich dzieci!2021.07.6 13:10
gdy był "phemiehem", uczestniczył w uroczystym apelu w jednej ze szkół podstawowych w Polsce, i na jego widok dziecko - uczeń ok. 9 letni, zemdlał.
nawet dziecku zaszkodziła ruda zaraza2021.07.6 13:37
to było 03 września 2012 r. podczas inauguracji roku szkolnego w szkole podstawowej w Sulęczynie (woj. pomorskie), w której brał udział Donald Tusk, i jeden ze stojących przy nim uczniów zemdlał.
sl_ko2021.07.6 12:59
Ależ skąd. Jaki strach ? To jest po prostu czysta radość i przyjemność z możliwości dokopania temu gadowi. Czasy kiedy wszystkie media robiły dla tuska już dawno minęły. Teraz będzie musiał się trochę postarać, żeby zasłużyć no brawa, i "antypisowski" bełkot już nie wystarczy.
Safeks2021.07.6 14:32
Raczej obrzydzenia
Rumcajs2021.07.6 17:36
żyd kefas troll tuska. platfusia zmasowany atak na Polske trwa, to oznaka olbrzymiego strachu tuska.
słabe to jest2021.07.6 12:33
Pytanie było proste, sprawa Nowaka jest na afiszu, Tusk też jest na afiszu, nic w tym dziwnego że dopytują, powinien odpowiedzieć a nie jak niewygodne pytanie to mówi że nieodpowiedni dziennikarz i nieodpowiednia tv i nie odpowiada
mp2021.07.6 12:32
Dziękujmy Bogu za Tuska. W końcu polityk z klasą nam się trafił.
kiwi2021.07.6 12:34
Wiadomo - kolega Sławka N.!
pm2021.07.6 14:36
Po jego zachowaniu widać, że tylko z jedną klasą.
ala2021.07.6 17:19
Polacy się wstydzą za Tuska! Tusk tylko za to, jak zachował się i działał w sprawie katastrofy smoleńskiej winien stanąć przed Trybunałem Stanu. To co czynił, w żaden sposób, nigdy nie powinno zaistnieć, by oddać całość sprawy w ręce Rosji. Kłamał i kłamali jego posłańcy. To co czynili było szyderstwem wobec tych, którzy zginęli i wobec ich rodzin. Zaplombowane trumny nigdy nie miały być dostępne i miały skrywać tajemnicę zbezczeszczenia. Wszyscy odpowiedzialni za ten stan, winni ponieść dotkliwe konsekwencje prawne, karne i zniknąć z przestrzeni życia publicznego.
gośc2021.07.6 17:24
Ten złodziej zrobił się cholernie nerwowy w obawie ze Nowak sypnie i jego. Tego agenta Stasi przysłała do Polski Merkel mając nadzieje ze jeszcze raz zdoła oszukać Polaków.
robaczek2021.07.6 12:30
w TVP nie pracuje już zaden dziennikarz przeciez ;] ...........................same miernoty ;]
kiwi2021.07.6 12:33
Czyli Tusk i Trzaskowski boją się miernot? A może to miernoty nie potrafią odpowiedzieć na proste pytanie?
xyz1232021.07.6 12:38
toto powyzej nie powinno byc dziennikarzem nazywane... Myslaem, ze TVP mialo totalnie propagandowy odlot za rzadow PO i wtedy przeszedl PiS... Ten typ prowadzi jakas pogadanke w TVPiS i jego dziennikarstwo opiera sie na zasadzie kopiowania przekazu dnia PiS i zadawania pytan w stylu "dlaczego Tusk to czyste zlo" i "dlaczego PiS to najlepsze co spotkalo Polske" SERIO. W razie niewygodnych pytan i odpowiedzi zawsze przekrzykuje bioracych udzial w dyskusji i im przerywa. Generalnie sporo ponizej dna i wodorostow...
Jenny2021.07.6 12:14
Nikt normalny z TVP info nie rozmawia,ignorowac to scierwo.
lempart2021.07.6 12:29
Wyperda**ć. Bo to są funkcjonariusze. Ja, kur***a wam to zawsze mówiłam
Niebieski72021.07.6 12:31
Nagrywać to ignorowanie i pokazywać wyborcom, zwłaszcza przed wyborami - nikt normalny nie zagłosuje na kogoś kto się tak zachowuje.
Rumcajs Sramy na WasTuskobydło2021.07.6 17:34
Nikt normalny z tuskiem nie rozmawia,ignorowac to scierwo.
Foster2021.07.6 12:12
Ten atakujący to niby dziennikarz ?. Nie wierzę.
TY Foster2021.07.6 14:39
Dobrze ze nasz płemieł uszedł z życiem w tym ataku