09.10.15, 08:30

Wierzymy tylko w te informacje, które Kreml dementuje!

Rosyjskie pociski manewrujące, wystrzelone na Syrię z okrętów wojennych na Morzu Kaspijskim, miały zboczyć z kursu i spaść na Iran – twierdzą władze USA. Kreml dementuje te informacje i zapewnia, że wszystkie rakiety trafiły w cel.

Prawda czy fałsz? Znając życie to prawda. Amerykanie poinformowali, że cztery rosyjskie rakiety nie dosięgły celów w Syrii. Dwaj anonimowi przedstawiciele Pentagonu powiedzieli agencji AP, że nie jest jasne, czy pociski te spowodowały w Iranie znaczniejsze szkody. Departament Stanu przyznał, że tych informacji nie można potwierdzić. 

Rosjanie stanowczo zdementowali amerykańskie informacje. – W przeciwieństwie do (amerykańskiej telewizji CNN) nie odwołujemy się do anonimowych źródeł. Pokazujemy wystrzeliwanie naszych rakiet i cele, w które trafiły – wyjaśnił generał Igor Konaszenkow, rzecznik ministerstwa obrony, w rozmowie z agencją Interfax. 

Porada: wierzmy tylko w te informacje, które Kreml dementuje, a będziemy pewni, że to właśnie prawda!

mm/media

Komentarze

anonim2015.10.9 8:57
Miejscowy, "frondowy", mm zapewnia, że "znając życie" należy wierzyć Amerykanom z USA. Jednak to Rosjanie starają się pokazać wystrzelenie i uderzenie rakiet, a ludzie z USA niczym nie mogą potwierdzić swoich słów. Czy Polacy naprawdę są bardzo przekonani o bezwzględnej prawdomówności USA?
anonim2015.10.9 9:42
manipulacja amerykanska
anonim2015.10.9 9:42
manipulacja amerykanska
anonim2015.10.9 9:53
RobertW - Nie doszukuj się we frondowej propagandzie logiki. Oni piszą według dogmatu...USA zawsze dobre a Rosja zawsze zła! A z dogmatami to już tak bywa, że trzeba przyjąć na wiarę a jak fakty dogmatom przeczą to tym gorzej dla faktów.
anonim2015.10.9 9:55
RobertW - Wszystkie czyny USA są zawsze dobre i idealne. Natomiast z Kremla sączy się płynne zło! Amen!
anonim2015.10.9 10:03
Kiedyś Fronda była nawet całkiem porządnym portalem religijnym. Zdarzały się ciekawe i wartościowe teksty. Obecnie 80% to jest prymitywna polityczna propaganda. A pozostałe 20% to jest obrażanie inaczej myślących. Obecnie Fronda stoczyła się do poziomu prymitywnej gadzinówki.
anonim2015.10.9 11:30
Ja myślę, że powinniśmy poczekać na jakieś filmiki opublikowane przed wystrzeleniem rakiet przez Irańskie Obserwatorium Praw Człowieka z siedzibą na Kajmanach prowadzone przez byłego agenta Sawaku, który po RI zbiegł do Usraela. Na takie dowody nawet Nienawistny Putin nic nie wymyśli. Na poważnie po co te śmieci informacyjne.