14.12.19, 12:15fot. kuhnmi, lic. CC BY-SA 2.0 via Flickr

Winston Churchill: Przyszli faszyści będą nazywać się antyfaszystami

Na Ukrainie rosyjscy neonaziści odbywają ćwiczenia, wykorzystując toczącą się prawdziwą wojnę. Rosyjska Jedność Narodowa, Słowiański Sojusz, Czarna Sotnia, Stowarzyszenie Narodowo-Socjalistyczne są mocno obecne w Donbasie.

Właśnie oni – rosyjscy faszyści – przy wsparciu oficerów Głównego Zarządu Wywiadowczego (GRU) i FSB RF podżegali do terroru i wojny na wschodzie Ukrainy. Badacz prawicowo-radykalnych partii z londyńskiego University College Anton Szechowcow twierdzi, że Kreml poprzez pośredników zaproponował wielu liderom rosyjskich organizacji neonazistowskich wyjazd na Krym, a następnie na wschód Ukrainy. Jak się okazuje, takich ludzi potrzebuje Rosja.

Potrzebują ich rosyjskie służby specjalne do wojny hybrydowej przeciwko wolnemu światu i cywilizacji europejskiej. Oni właśnie w najbliższej przyszłości mogą zostać głównymi podżegaczami nowych wojen hybrydowych w Europie Środkowej i Wschodniej, w tym w Polsce. A to, że mają plany wojny hybrydowej przeciwko Zachodowi, nie budzi żadnych wątpliwości.

Większość rosyjskich neonazistów walczących na wschodzie Ukrainy nie chce zostać ujawniona, jednak są tacy, którzy regularnie urządzają wręcz sesje zdjęciowe. Dzięki nim świat dowiaduje się o rzeczywistej istocie „bojowników o wolność Noworosji”.


FOTOGALERIJA GWIAZDY „RUSKIEJ WIOSNY” W DONBASIE – JAK ONI WYGLĄDAJĄ? ---- TUTAJ --- JAGIELLONIA.ORG

Komentarze

Podatnik2019.12.15 9:35
OD ZAWSZE WIADOMO, ŻE WSZELKIE FASZYSTOWSKIE BRUNATNE PAJACE KRYJĄ SIĘ ZA HASŁAMI O PATRIOTYZMIE, A GDY MÓWI SIĘ O NICH PRAWDĘ, KRZYCZĄ ŻE SĄ OFIARAMI, ŻE PATRIOTÓW SIĘ PRZEŚLADUJE, ŻE ONI CHCĄ DOBRZE. A co takiego dobrego robią ci narodowcy, czy ich skrajniejsi koledzy czyli faszyści? Prześladowanie mniejszości, padanie na kolana przed klerem, zwalczanie partii które nie popierają ich chorej ideologii, prześladowanie kobiet, obcokrajowców, ludzi wykształconych.
Olej2019.12.14 21:08
Skóra cierpnie gdy się na to patrzy - obłęd ! Jak można w Sojuzie tolerować coś takiego gdy ich pamięć dotyka milionów ofiar niemieckiego nazizmu oraz milionów żołnierzy sowieckich poległych w Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej ? Nie inaczej jak obłęd ! Piekło wedle słów ideologa Dugina ,,gdzie jesteśmy tam jest piekło'' Nie myli się. W samym centrum Moskwy na dachach Kremla siedzą najprzedniejsze demony ciemności i grają na tych wszystkich kagiebistach jak na piekielnym fortepianie. I ta piekielna uwertura towarzyszy całej ziemi aby ją zepchnąć w otchłań. Kiedyś za I Sowieta byli dzieńdomcy, szarańcza wychowana przez sowieckie domy wychowawcze. Z nich oraz kryminalistów rekrutowano ,,awangardę'' armii na wszystkich frontach, tzw. pierwszą linię, jak szli nie pozostawiali niczego co żywe. To była dzicz ! Dlatego na wschodzie Polski powinna być milionowa armia gotowa ich zastopować i odrzucić aby nie dopuścić do wejścia na teren Polski. trzeba ich pokazywać opinii Europejskiej i polskiej, aby wiedziała co się czai za wschodnimi granicami Europy.
Stanisław Biełkowski2019.12.14 14:57
Kreml wysyła tych "passionariuszy" na przemiał na front również po to by nie zrobili oni jakiegoś buntu w samej Rosji
Michauowa2019.12.14 14:06
A naziole patriotami...