20.01.20, 11:00(fot. screen)

Witold Gadowski: Gdzie się podziało 20 miliardów?

O organizacji rocznicy wyzwolenia Auschwitz, o przyznaniu medalu Pro Ecclesia et Pontifice dla dyrektora Cywińskiego, o pomyśle na Konstytucję inspirowanym prawem indyjskim, o Stanisławie K. i układzie, którego stał się ofiarą, o kolejnej odsłonie afery wszystkich afer, o KGHM i możliwych transferach w Sierra Gorda, o strajku kontrolerów lotu, o podróżnych przybywających do Dubaju z walizkami pełnymi pieniędzy, o filmie Dwóch Papieży i dwóch innych serialach Netflixa i HBO.

- Sam Wiaczesław Mosze Kantor to ciekawa postać. Sam mówi tak: W Rosji jesteśmy Żydami, ale gdziekolwiek indziej jesteśmy Rosjanami. Tym zaskarbił sobie przychylność Władimira Putina. Razem szykują piąte Forum Holokaustu, tym razem w Jerozolimie - mówił Witold Gadowski

- Spodziewam się zmasowanego ataku na Polskę. To Forum po to właśnie zostało zorganizowane - stwierdził

- Przypomnę, że dwa Światowe Fora Holokaustu odbyły się w Polsce. Jedno w Krakowie, pod patronatem Władimira Putina i Aleksandra Kwaśniewskiego – jakoś nas to wtedy zupełnie nie ruszało, a dużo to mówi o Kwaśniewskim – a drugie pod patronatem m.in. prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Teraz piąte Forum i na tym Forum spodziewam się zmasowanego ataku na Polskę. To forum właściwie po to jest zorganizowane przez Mosze Kantora. Kim jest Mosze Kantor? Jest oligarchą rosyjskim, który kiedyś za pierwsze zarobione pieniądze prowadził firmę informatyczną, kupił akcję koncernu chemicznego Acron. Z biegiem lat przejął te akcje i w 2012 roku podjął próbę wrogiego przejęcia tarnowskich Azotów. Przez długi czas walczył z polskim rządem. (…) W Izraelu Kantor jest bardzo honorowany, bo jest prezydentem Europejskiego Kongresu Żydów. Wkupił się tam licznymi darowiznami, licznymi lisimi przysługami, jakie wyświadczał dla żydowskiej diaspory w Europie – wskazał redaktor.

Tymczasem w warszawskim duszpasterstwie środowisk twórczych odbył się dzień judaizmu w Kościele.

– Przypomnę, za ks. prof. Chrostowskim: judaizm rabiniczny, którego dzień teraz ks. kard. Nycz tak pielęgnował i czcił w kościele (przypominam, że Żydzi, żeby wejść do Kościoła katolickiego, muszą mieć zasłoniony ołtarz i Krzyż, bo to ich obraża), powstał kilkadziesiąt lat po Jezusie Chrystusie w reakcji na wielkość i doniosłość wydarzeń związanych z życiem Jezusa Chrystusa na ziemi. Nie muszę dodawać, że judaizm rabiniczny jest antychrystusowy. To jest religia antychrysta. Negują Chrystusa, negują Jego boskość, negują Jego przesłanie, wychwalają Judasza jako człowieka, który przesłużył się dla diaspory żydowskiej i oczekują na nowego Mesjasza. Jakiż to dzień judaizmu może odbywać się w Kościele katolickim? Ten judaizm biblijny jest już endemiczny w diasporze żydowskiej. Biblijny, oparty na Abrahamie, Mojżeszu. To zupełnie inny naród, zupełnie inni ludzie – zwrócił uwagę dziennikarz.

Dziennikarz odniósł się również do kwestii ogromnych strat finansowych, które w ostatnich latach wygenerował KGHM. 

– Gdzieś zniknęło 18 mld złotych. Oczywiście, ktoś mi powie: Pan się nie znasz na analizach finansowych spółek, przepływów, kapitałów. Tak, nie znam się, ale liczyć potrafię. Na końcu zawsze liczy się pieniądze. (…) Raport NIK z lata zeszłego roku mówił o tym, że na skutek niegospodarności i złych decyzji podjętych przez zarząd w osobie pana Wirtha i współpracowników, KGHM właściwie stracił 20 mld złotych. Tyle NIK jeszcze za czasów pana Kwiatkowskiego. (…) Kto podjął decyzję o zakupie Quadry? Pan Wirth, który ostatnio z rąk pana prezydenta Andrzeja Dudy otrzymał tytuł profesorski. Chyba w nagrodę za znakomitą transakcję zakupu Quadry – mówił

- Przykład sytuacji w KGHM pokazuje, że Polska to kraj, gdzie nikt nie ponosi odpowiedzialności za wszystkie wybuchające afery – podkreślił Witold Gadowski.

– Albo staniemy się narodem, który wymaga rozliczania afer, albo będziemy krajem znanym z tego, że wykrywane są tu afery, które nie mają winnych. Polska jest znana z tego od 30 lat, że wykrywane są w Polsce afery, których nikt nie spowodował. W Stanach Zjednoczonych, jak jakaś afera wybuchnie (np. afera Madoffa), to w końcu idzie siedzieć ten Bernie Madoff. Mówi się: a, masoni rządzą, tajne stowarzyszenia. Może tak, ale ktoś w końcu idzie siedzieć Nieważne, czy ten ktoś jest bardzo wysoko w hierarchii towarzyskiej i społecznej – on po prostu idzie do więzienia odpokutować za swoje winy. A w Polsce? Kraj niewykrytych afer – zaznaczył.

Redaktor poruszył także problem konfliktu polskich kontrolerów lotów, który może skutkować tym, że polska przestrzeń powietrzna może zostać pozbawiona kontrolerów.

– Od grudnia trwa konflikt na wieży Okęcie w Warszawie, gdzie kontrolerzy lotów, a więc ludzie o wysokich kwalifikacjach, którzy muszą być niezwykle skupieni, bo od nich zależy życie setek osób w powietrzu, zaprotestowali przeciwko temu, co zaczęły wprowadzać nowe, PiS-owskie władze. Zaprotestowali i cóż? 33 z kontrolerów otrzymało wypowiedzenia z pracy. Trwa konflikt, a to działalność 24-godzinna. Tam ludzie muszą być niezwykle skupieni, tam dyżur nie może trwać dłużej niż 5,5 godziny. Nie może być tak, że polskie niebo będzie bez kontroli. Działamy w ramach europejskich organizacji, które dbają o bezpieczeństwo lotów nad Europą. (…) Od 1 marca będzie zwolnionych 33 kontrolerów ruchu powietrznego. Na ich miejsce nie ma następców. Ten konflikt się rozszerza, to jest konflikt ze związkiem zawodowym kontrolerów ruchu powietrznego. (…) Jeżeli strajkują, to znaczy, że coś nie gra, że można narazić życie setek pasażerów. Tymczasem kierownictwo PAŻP niewiele sobie z tego robi. Niewiele sobie z tego robi odpowiedzialny za ten stan rzeczy nasz ulubiony minister infrastruktury Andrzej Adamczyk. Jest to kolejna afera w jego ministerstwie – afera PAŻP. Ku czemu to zmierza? Jeżeli PAŻP nie będzie w stanie wypełniać kontroli lotów na odpowiednim poziomie, zostanie ogłoszony przetarg i wygra ten przetarg niemiecka firma DFS. I o to chyba chodzi, żeby kontrolę nad polską przestrzenią powietrzną przejęła niemiecka firma – mówił dziennikarz

 

 

bz/yt/radiomaryja.pl


Komentarze

Tyle w temacie2020.01.21 19:26
A gdzie się podziało to złoto które pisie z Londynu przywieźli JUŻ GO NIE MA komuniści nie ruszyli ale pisie ZOZ Je w trymi ga
Upsss2020.01.21 9:13
Żydzi twierdzą i oskarżają nasz naród ,że Polacy to antysemici. Przypominam to ich przodkowie ukrzyżowali Jezusa a Judasza mieli i do dzisiaj mają za bohatera!!! Jakim prawem oskarżają nas za anysemityzm skoro naszym Bogiem jest niejaki żyd Jezus!!! Kto tu jest antysemitą!!!! ??????????? HIPOKRYCI
Antoni bez Gaci2020.01.21 4:45
Właściwie o czym jest ten artykuł? O wszystkim i o niczym.co tylko nagle wpadło do głowy nie połączone żadną nicią przewodnią.serdecznie gratuluję .
hinol2020.01.20 23:46
gdzie się podziało? nie wiadomo. pan redaktor wie? nie wie. ma dowody? nie ma. insynuuje, gmera, coś tam wyjaśnia, dywagując. b fajne dziennikarstwo. napiszę tekst o tym jak zniknęło 800 miliardów, coś tam naopowiadam, coś nazmyślam, coś naopowiadam i będzie super. jak pan już będzie wiedział gdzie się podziały, i kogo oskarżyć to pan napisze poważny artykuł, a nie taką masturbację przy porannej kawie.
anonim2020.01.20 19:32
youtu.be/ijiWcGzIThQ
Urszula2020.01.20 17:53
Polska aby stać się państwem dobrobytu musi spełnić pewne warunki. Potrzebna jest tylko odwaga. https://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/22045-polskie-panstwo-dobrobytu-mrzonki-czy-realny-projekt
anonim2020.01.20 17:14
@Dell, mieszkam w Niemczech. Jak znaleźć? Na którym satelicie?
Olaf2020.01.20 20:04
Na YT
Dell2020.01.20 16:02
"(...) że powstanie anglojęzyczna TV, aby głos Polski był słyszalny i rozumiany w świecie. Słusznie! I co? I nic!" pisze beznikowiec 20.1.20 o 13:16 https://polandin.com/ - pod tym adresem od 11 listopada 2018 roku działa ten "nieistniejący" kanał. To już kolejne, w ostatnim czasie, niemal identyczne w treści kłamstwo na ten temat.
anonim2020.01.20 17:51
To ile to euro kołchoźników ogląda w tzw. piku?
Janka2020.01.20 20:33
Na jakiej platformie telewizyjnej to można obejrzeć w Niemczech? Ktoś to ma w swojej kablówce?
Wituś2020.01.20 14:08
Panie Gadowski gdzie pan byłeś jak rzadziło PO i PSL ?. Gdzie pan byłeś jak Tusek najperw wpompował kilkaset milionów w LOT , by potem usiłować go sprywatyzować? I po co właśnie teraz te pana "mądrości" pan wylewa?. I wreszcie gdzie pan byłeś i co pan światły wie o aferze FOZZ.
Janek2020.01.20 15:58
Panie Wituś, Pan powstrzyma ten ślinotok. I że tak zapytam, a gdzie w tym czasie Pan bywał, i co w tej sprawie zrobiłeś? I nie mam na myśli, jakiegoś komentarza na portalu. Jeżeli Pan zaglądnie na YT, tam Pan znajdzie wszystkie potrzebne informacje na temat Pana W. Gadowskiego. Z Panem Bogiem.
Japa2020.01.20 16:43
A to pan,,Wituś " doczekał zaszczytu . Taka ,,osobistość jak pan ekscelencja ,,Janek " postawił jego ,,Witusia " możliwości w ratowaniu OJCZYZNY ,przed możliwościami wpływowego dziennikarza Tylko to ,,Z Panem Bogiem " ,jako katolikowi coś mi nie pasuje . do sympatyka Mao Tse Tunga ..
Janek2020.01.20 17:36
Panie Japa, nie przypomina sobie abyśmy mieli przyjemność się poznać.
Japa2020.01.20 20:15
A niby z jakiej okazji Panie ,,Janku " miałbym dostąpić tego zaszczytu .Z jakiej ...Nie czuję się godnym ....
Alojzy Cedzidło2020.01.20 14:03
Przeciem nie polityk i mogę się mylić , tym bardziej , że te ,,dumania" oparłem o materiał Frondy a nie o oryginalne wypowiedzi pana Gadowskiego. Takie opisywanie wszystkich ,,nieszczęść "i katastrof Polski tu pod rządami PiS-u , jakkolwiek nie z przypisywaniem win PiS-owi ,ale bez wyjaśnienia przyczyn i powodów , stwarza sugestie ,że winowajcą jest jednak PiS . Bo wprawdzie nie zawinił , ale nie goni nie karze winnych To taka zakamuflowana ,,pomoc " totalnym . A więc PRZYCZYNY .Nie tylko SKUTKI .Przyczyny tej pozornej niemocy karania winnych. A jest w , moim przekonaniu, o czym pisać. Pisowską ,,niemoc " najlepiej widać w tej naszej ,,togowej 'hecy. .Nie mogę sobie wyobrazić abym będąc , sędzia , wytypowanym przez kogokolwiek w tym i przez PiS , upolityczniał swoje wyroki decyzje . pod czyjekolwiek zalecenia oprócz obowiązujacego prawa .To co się obecnie dzieje w togach , to nic innego jak obrona możliwości swobodnego robienia z siebie ,,szmat" pod każdym względem . Ktoś twierdzi ,że nie wszyscy sędziowie to..... Słusznie nie wszyscy . Tylko dlaczego ci ,,nie wszyscy' siedzą tak cicho ? Dlaczego? Reasumując . Najlepiej iśc na skróty --winien PiS i po sprawie.
Janek2020.01.20 13:32
Każdy, kto chce rządzić, musi szybko reagować. Wyprzedzać zdarzenia, krytykę. To przynosi sukces, to przynosi poparcie, zwolenników. PiS zwinął sztandar! Pierwszym tego objawem, były marsz czarnych koszul w Warszawie. Ten marsz zdołał pobić KOD, policzył głosy totalnej opozycji do następnych akcji. Z akcji, na akcję totalna opozycja rośnie w siłę w Polsce, i w eurokołchozie. PiS wówczas miał okazję policzyć głosy prawej strony. Nie zrobił tego, i już nie zrobi, przegrywa batalię, i przegra. No cóż, pan Gadowski jest jednym z wielu wołającym na puszczy. Nie chce źle dla PiS, dla Polski. Szkoda, że pisowski układ tego nie rozumie. A jeśli pisowski układ nie rozumie pana Gadowskiego, to także nie rozumie Polaków. Przegra.
Japa2020.01.20 14:43
No dobra ,panie ,,Janku " .Wybory na karku . Zrób Pan coś aby prezydentem została osoba ,która by Polskę uratowała i przywrócił ją Unii E .bo o Rosji Pan chyba nie myśli .
Janek2020.01.20 15:49
@Japa Ma Pan rację, nie myślę o Rosji. Uważam, że dziś, bez własnej silnej armii mogącej przeważyć lub co najmniej zrównoważyć siły wroga, to sojusze polityczno-wojskowe to fikcja. Wszystkie rządy, także obecny, nie modernizuje polskie wojsko tak, jak wynika to z aktualnych potrzeb. Rząd skupił się na pomocy rodzinom, co miało ruszyć gospodarkę. Gospodarka rozwija się, co jest przedmiotem dumy rządu, a wojsko w zaniku, te homeopatyczne zakupy nie odpowiadają potrzebom. Warto zauważyć, że komunistyczne Chiny uratowały przed agresją sowiecką kilka krajów z byłego obozu demoludów wyrażając swój sprzeciw w KPZSRR. Także Polskę. Warto również zauważyć, że dziś pomocy w Chinach szuka Aleksander Łukaszenka. Pragnę zauważyć, że nie szuka pomocy w Polsce, Niemczech, Francji, Eurokołchozie, czy też Ameryce. Dzisiaj tylko Chiny mogą skutecznie sprzeciwić się Rosji na jakimś kierunku agresji. Warto mieć więcej sojuszników.
Japa2020.01.20 16:30
No to już coś jest . Jakaś konkretna propozycja . Rosję załatwią Chiny . Tylko jest jeden niebezpieczny ,,moment " w Pana diagnozie . To wyzwolenie od komucha . Napuszcza Pan na naszego Wyzwoliciela Lecha Wałęsę , Mao Tse Tunga .Myli Pan ,ze Wałęsa odstąpi mu rozwalenie muru berlińskiego?
Janek2020.01.20 17:27
Sorry Panie Japa, staram się czytać ze zrozumienie, ale sedna sprawy nie widzę. Jak to mówią, starość nie radość. Pan wybaczy, że nie odpowiem.
Japa2020.01.20 20:06
Oj tak tak , panie Janie . Starość nie radość Ja to nawet nie pamiętam gdzie to o tych zasługach Towarzysza Mao czytałem. Pn widzę tez nie pamięta . Starość ni radość ....Pozdrawiam.
STANISLAW2020.01.20 13:17
Panie Witoldzie, dla jakich sprawiedliwych przekażesz władzę po PISie? Dla Mikke, dla Petru czy Tuska?
Janek2020.01.20 13:45
Proszę się na nie nie obrazić, ale tak postawiona sprawa świadczy o trollingu. Tanie pyskówki nie służą Polsce. Polsce dziś potrzeba rzeczowej debaty po prawej stronie. Już wyraźnie widać, że konsekwentna polityka PiS niszczenia wszystkiego co jest prawej stronie przynosi opłakany skutek dla Polski. To jest to miejsce, gdzie przegrał PiS, i gdzie przygrywa chrześcijańska Polska.
Japa2020.01.20 14:34
Jak widać panie ,,Janku " to Pan już rozpoczął ,,rzeczową debatę " czyli huzia na PiS , A może by tak od przyczyn zacząć a potem o skutkach..
Janek2020.01.20 18:19
Racja, Panie Japa, od przyczyn, a zatem od Magdalenki, tam Pan znajdziesz skutki, i idoli tzw. transformacji ustrojowej Polski, czytaj grabieży majątku Polski. Poniżej wideo, Pan spojrzy, może dostrzeże tych idoli, co ciągle są w służbie, co dziś znów naprawiają ustrój Polski. youtube.com/watch?v=UNzApqG2IWg youtube.com/watch?v=vdFNpB0E1rs
Japa2020.01.21 12:53
A ten toast Michnika , Wałęsy ,Kiszczaka to na czyją cześć czy okazję? A ci Pana ,,idole ' to w Sądach siedzą? O KOD-ach Czerskiej nie wspomnę
Japa2020.01.21 12:56
Nie zauważył Pan ,że odpowiada Pan sam sobie?
OrdinaryOrange2020.01.21 13:29
Tak patrząc po Was - "miłość" Polaka do Polaka jest niezwykle "budująca". Szczególnie na katoprawicy... ale co tam, razem ze skrajnymi "lewakami" rozpieprzycie ten kraj, nie po raz pierwszy w jego historii. Cóż,taki los Prawdziwych Dumnych Polaków z "najswojszą" racją.
anonim2020.01.20 13:16
Z żalem to mówię, PiS po objęciu władzy, po atakach eurokołchozu na reformy, po atakach żydostwa i Ukraińców na zmianę ustawy o IPN obiecał społeczeństwu, że powstanie anglojęzyczna TV, aby głos Polski był słyszalny i rozumiany w świecie. Słusznie! I co? I nic! Kolejne zmarnowane lata, kolejne niechlujstwo, nieróbstwo, arogancja władzy. I co? I płacz! Płacz na rynku lokalnym! Przekonujemy się nawzajem w Polsce, a niestety decyzje zapadają poza nami, w eurokołchozie, w USA, w Izraelu, w Rosji. Zatem tam, gdzie nasz społeczny głos nie dociera. W jaki sposób PIS-TV chce dotrzeć do społeczeństwa zachodniego, kształtować jego opinię, jak oni nie znają języka polskiego, a w większości posługują się językiem angielskim? Te polskie połajanki między sobą w rządowej TVPis obliczone są rynek lokalny, a zatem zupełnie są niesłyszalne tam, gdzie zapadają decyzje w sprawie Polski. Winą za taki stan rzeczy należy obciążyć nie tylko ścisłe kierownictwo PiS, ale przede wszystkim Jacka Kurskiego, Prezesa TVPis, pierwszego propagandzisty TVP. Czy ktoś zamierza rozliczyć p. Jacka Kurskiego Prezesa TVP z publicznej obietnicy utworzenia w TVP kanału anglojęzycznego? Na co idą miliardy zł z budżetu Państwa przekazywane do publicznej TVP, na opłacanie układu lokalnych propagandzistów? I to jak niskich lotów! Jedyny sukces międzynarodowy TVPis jest Eurowizja, zdaniem p. Jacka Kurskiego, a to za mało, aby kształtować opinię publiczną na zachodzie, aby zwykli ludzie nas rozumieli, dowiedzieli się o reformach, jakie zamierzamy wprowadzić, aby poznali nasze zdanie o polityce historycznej. Jeżeli brakuje w przestrzeni medialnej polskiego kanału anglojęzycznego, to niech kierownictwo PiS nie dziwi się, że przegrywa już nie tylko w eurokołchozie, ale i w krajach starej UE, w Polsce. Oczywistym jest, że PiS wziął odpowiedzialność za Polskę, za Polaków. A jak tak dalej pójdzie, to Polską będą rządzić lewacy i żydokomuniści, i to dzięki niechlujstwu i nieróbstwu PiS i partyjnym przybudówkom. A na to nie było i nie ma naszej zgody. Nie dlatego też ginęli z rąk komunistów robotnicy i kapłani Solidarności. Czy coś w tej sprawie się zmieni?
Japa2020.01.20 14:23
No i proszę . Mamy diagnozę . Co by nie powiedzieć ,,jak tak dalej pójdzie " koniec z POLSKĄ . No to po diagnozie ,,recepta " szanowna ,, dato "Kto ma tą naszą ojczyznę Polskę ratować .KTO i jak. . Może by Erdogana poprosić .jak by się Francja i Niemcy zgodziły.
Dell2020.01.20 15:56
https://polandin.com/ Tak się nazywa ten "nieistniejący", według ciebie, kanał - działa od 11 listopada 2018. Po raz kolejny kłamiesz.
anonim2020.01.20 17:12
@Dell, mieszkam w Niemczech. Jak znaleźć? Na którym satelicie?
Daria2020.01.20 13:04
No to chlup, panie red.!
anonim2020.01.20 12:59
Może zamiast ukraińskiej onucy, swoje komentarze polityczne miał pan Witold Gadowski? Warto coś przeczytać lub posłuchać mądrych ludzi.
fryc2020.01.20 12:50
Może Fronda zamiast Kurki ,Sakiewicza zacznie publikować Gadowskiego . Zapewniam zwiększy to ilość czytelników.
anonim2020.01.20 12:48
A co do sponsorów i kupczenia sumieniami, to wybór między Baalem a Miłującym Logosem istniał od wieków. Niektórzy wiedzą to o wiele lepiej niż my, mają lepszą i dłuższą pamięć!
klaus2020.01.20 12:40
co z tego ,że Pan Redaktor Gadowski sobie pogada, liczy się tylko TVN, GW, gdyby tam pojawił się tego typu artykół reakcja natychmiastowa, a tak moze sobie do woli gadać, i pisać czy to Gazecie Polskie, Do Rzeczy rządzący z tym się nie liczą, dla nich jest swięte to co napisze GW. powie TVN.
Polak2020.01.20 12:33
Kaczor zjadł.
72020.01.20 12:30
KGHM-Problem należy rozwiązać? fajny eufemizm. A może po prostu rozliczyć złodziei.Program cela plus wobec pisiorów nie działa.
anonim2020.01.20 12:18
Pan Adamczyk imponował ofiarnością i skromnością, możliwe dwa problemy: albo funkcja go przerosła, zdarza się nic w tym nadzwyczajnego, albo się zmienił pod wpływem nowych przyjaciół, którzy pojawili się wraz z awansem tegoż. Tak czy inaczej, problem należy rozwiązać. Podobnie z KGHM.
Michal2020.01.20 11:57
Witek, Ty się zajmij robieniem zacieru bo w tym jesteś dobry. Aż się dziwie, że Polmos jeszcze Cię nie zatrudnił. Takich specjalistów Polsce potrzeba, szczególnie teraz gdy wstajemy z kolan wódka jest potrzebna.
Michał Jan2020.01.20 15:47
Znaczy, nieprawdę napisał?
Cool2020.01.20 11:34
Brak konsekwentnego rozliczenia, zbrodniarz, kolaborantów, zdrajców złodziei, aferzystów ... fałszowanie historii, pogarda dla polskich Bohaterów i Ofiar! ... niewolniczy i restrykcyjny system polityczno-ekonomiczny, utrwalany przez kolejne (nie)rządy .. ... pokazują, że Polska jest wciąż pod zaborami!
PoLitrzeWyrzygujęWszelkieTajemniceProstoZMostu2020.01.20 11:27
Zna się na wszystkim, w każdym temacie jest fachurą i może objaśnić kolegom detale, zawiłości i tajniki. Kolegom od opróżniania flachy za flachą, ma się rozumieć. Spuchnięta gęba Gadowskiego nie jest spuchnięta od testowania na własnej skórze tanich kosmetyków. To fizyczne oznaki pokrewieństwa nawyków z arcy-ochlajem Głódziem.
JS2020.01.20 11:26
W Anglii dzieci uczy się być uczciwym wobec swoich rodaków, innych nacji które zamieszkują W. Brytanię. Nie piszę, że wszyscy ale jak oni jak widzą, że ktoś chce zrobić coś nieuczciwego reagują. A jak jest u nas ? Pozdr.
Gość2020.01.20 11:21
Rozeszło się na 1 (słownie: JEDEN) rok sponsorowania patologii, inflacji i zachodnich przedsiębiorstw. I to przed poprawką, która zakłada niemal podwojenie tej wartości. Nie ma za co.
and1232020.01.20 11:19
Lubię p. Gadowskiego bo to jeden z niewielu dziennikarzy, który zadaje sobie trub szukania nowych źródeł rzetelnych informacji. Bardzo nam takich ludzi potrzeba.
kapral2020.01.20 23:58
Madoff oszukał Żydów a to już zbrodnia. Poleciałem Bolkiem.