19.11.21, 08:30Screenshot TVP Info

Wojna hybrydowa. Żaryn ostro o słowach posła KO: Proszę się z tego wycofać!

Skandaliczne słowa posła Koalicji Obywatelskiej. W rozmowie na antenie TVP Info Dariusz Joński opowiadał o rzekomych 70 ofiarach wśród imigrantów. Ostro zareagował Stanisław Żaryn.

Joński we wspomnianej rozmowie powoływał się na słowa wiceburmistrza Michałowa. Odnosząc się do jego wypowiedzi, rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych napisał na Twitterze:

„Poseł Dariusz Joński powtarza kłamstwa o rzekomych 70 ofiarach. Pytany o źródła twierdzi, że «trzeba było wpuścić media». W czasie ataku hybrydowego na Polskę takie słowa to skrajna nieodpowiedzialność”.

W dalszej części zaapelował:

„Panie pośle proszę wycofać się z tych słów, bo na dziś sprawa wygląda tak: Białoruś ogłasza, że prowadzi «śledztwo przeciwko Polsce» i rzekomych zbrodni na migrantach. Pan dziś wychodzi i plecie coś o 70 ofiarach i tuszowaniu prawdy przez rząd”.

Jak widać, niektórzy posłowie nadal nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji…

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze

Filip2021.11.19 13:53
Nieoficjalnie: Bruksela robi krok w kierunku ukarania Polski za łamanie praworządności. Komisja Europejska ma w piątek wysłać listy do Polski i Węgier, co jest nieformalnym pierwszym krokiem w kierunku uruchomienia nigdy wcześniej niestosowanego mechanizmu "pieniądze za praworządność" – podaje POLITICO. Łamiąc praworządność rządzący szkodzą naszemu krajowi bardziej niż Białoruś!
Anonim2021.11.19 12:58
ok
Seneka2021.11.19 12:39
Takie słowa,to jawna działalność dywersyjna.
-2021.11.19 10:34
Posłowie KO wciąż mają problemy z prawidłowym używaniem rozumu. Raczej nie liczyłbym na to, że Dariusz Joński zacznie myśleć.