02.08.21, 17:30Fot. screenshot - YouTube (RMF24, Bloomberg Quicktake)

Za każdą cenę chce obalić PiS

Fundacja Batorego od lat wspiera organizacje walczące z polskim rządem. Teraz ogromne granty przyznała m.in. kontrowersyjnemu stowarzyszeniu sędziów „Iustitia”, „Ogólnopolskiemu Strajkowi Kobiet”, „Akcji Demokracja” i „Komitetowi Obrony Demokracji. Duże pieniądze popłynęły również do polskich organizacji wspierających ideologię LGBT.

Dotacje o łącznej kwocie 10,6 mln euro przyznano 217 organizacjom. Mają być to pieniądze przeznaczone na „projekty wspierające społeczeństwo obywatelskie, grupy narażone na wykluczenie oraz na działania w obszarze ochrony praw człowieka”.

W kategorii „Angażowanie obywateli i obywatelek w sprawy publiczne i działania społeczne” 75 tys. euro otrzymała „Akcja Demiokracja”, 74 720 euro trafiło do „Komitetu Obrony Demokracji”, 74 400 euro do Stowarzyszenia Sędziów „Iustistia” i 24 998 euro do „Ogólnopolskiego Strajku Kobiet”.

Przyznano też wsparcie na działania w zakresie „ochrony praw człowieka i równego traktowania”. Tutaj beneficjentami są takie organizacje jak Stowarzyszenia Lambda Warszawa, „Kampania Przeciw Homofobii” czy „Tęczowy Białystok”.

kak/wPolityce.pl, tvp.info.pl

Komentarze

JM2021.08.25 6:05
Dokąd ten stary szmaciarz i łachmyta będzie wsadzał ryja do Polski? Pozostaje nadzieja, że niedługo zdechnie.
B522021.08.15 17:48
nowoczesny bolszewizm polega na tym żeby tak wyprać mózgi żeby chłop nie wiedział czy jest chłopem czy babą następnie trzeba zwalczyć wiarę i wpuścić kozich synów i wtedy takim wymieszanym motłochem jest łatwo sterować
Prawda2021.08.14 12:42
Żydo --Komuna wściekle walczy z Polskim Narodem Katolickim wraz z Sikorskim ----Tesciem Rabinem ==Nowego Yorku ----
Filip2021.08.10 8:01
Powiedzmy to sobie wprost — koniec koalicji zbliża się wielkimi krokami. Partia Jarosława Gowina postawiła PiS ultimatum, od którego uzależnia dalszą współpracę. Gowin chce od Jarosława Kaczyńskiego m.in. ustępstw w sprawie podwyżek podatków zapowiedzianych w „Polskim Ładzie” oraz odstąpienia od ataku na telewizję TVN. W praktyce to tylko gra na czas, bo Gowin wie, że Kaczyński nie ustąpi. Dlatego szef Porozumienia już podjął strategiczną decyzję, że jego partia wychodzi z koalicji. Czeka tylko na odpowiedni moment. Uznał, że wakacje — gdy większość Polaków wypoczywa — to nie jest czas na polityczne przesilenie. A Gowin potrzebuje atencji wyborców, bo chce się z PiS rozstać z hukiem. Ważny jest też pretekst do rozwodu. Gowin chce doprowadzić do starcia o podwyżki podatków, które zamierza wprowadzić PiS. Wicepremier i jego ludzie uważają, że prezentując się jako twardzi przeciwnicy podwyżek, politycznie na takim odejściu z koalicji zyskają. Ale nie tylko Gowin wierzga Kaczyńskiemu. Coraz ostrzej atakuje PiS także drugi koalicjant — Zbigniew Ziobro. Lider Solidarnej Polski przybrał ostry kurs, po raz pierwszy oficjalnie ogłaszając, że gotów jest wyprowadzić Polskę z UE. Jednocześnie zaatakował tych przedstawicieli koalicji, którzy chcą się wycofać ze zmian w sądach, które zakwestionowała Unia. A zmiany w sądach poparł sam Kaczyński. Jeśli wierzyć w polityczne plotki, to szef PiS ma plan oparty na trzech filarach. Po pierwsze, przepędzenie Amerykanów z telewizji TVN, zamknięcie jej lub przejęcie nad nią kontroli. Po wtóre, usunięcie zbuntowanego szefa NIK Mariana Banasia, który serią kontroli będzie obnażał defekty i afery rządów PiS w kluczowych obszarach. Po trzecie, jak najszybsze uchwalenie podatkowych ustaw Polskiego Ładu, by pieniędzmi ściągniętymi od klasy średniej kupić sobie poparcie w elektoracie socjalnym. W finale tego planu są wiosenne wybory parlamentarne, coraz bardziej prawdopodobne, biorąc pod uwagę stopień rozkładu koalicji oraz obawy PiS, że Donald Tusk skonsoliduje opozycję. O tym wszystkim posłuchają państwo w najnowszym odcinku słuchowiska politycznego "Stan po Burzy", które prowadzą Agnieszka Burzyńska z "Faktu" oraz Andrzej Stankiewicz z Onetu.
ARON2021.08.9 17:01
WYRZ UCIC TEGO OSOBNIKA Z POLSKI
gośc2021.08.9 9:00
Ciekawe ile Soros zapłacił zdrajcy narodu Polskiego Tuskowi?
frank2021.08.8 10:23
Oczy, twarz sa odbiciem duszy. Wystarczy popatrzec na Sorosza i wszystko wiadomo.
B522021.08.5 19:57
POstkomuna dobra PISiory nie dobre bo się nie da lodów kręcić
Tacy sami2021.08.4 10:22
W PiS aż roi się od ludzi wywodzących się z takich fundacji zaczynając od Glińskiego ,swego czasu fundację Batorego chwalił sam Kaczyński.Nie wiem o co się panowie pożarli ale na pewno nie o dobro Polaków bądźmy pewni.Zapewne reprezentują inne loże masońskie a więc i inne interesy a raczej innych globalnych złodziei od i cała tajemnica
me2021.08.8 10:21
A ty tez widac oplacany. Bo stoisz gotowy i jak sie pokaze jakis artykul - to wiadro pomyj na rzad. Zalosny jestes. Sprzedales sie czlowieku i czynisz zlo.
george soros2021.08.3 21:42
Obalić, to on se może konia, jak da rady.
B522021.08.5 20:00
bez jaj raczej komika polnego
Nina2021.08.3 18:47
Ten stary żyd dorobił się majątku na nielegalnym handlu bronią, to była zaraza od początku istnienia. Próbował zniszczyć Polskę i Polaków przy pomocy dwóch innych żydków którzy na jego zamówienie opracowali żydowi Balcerowiczowi tzw. Plan Balcerowicza by gospodarczo nas wykończyć. Następnie finansował majdan na Ukrainie, taki sam chciał zrobić w Polsce dlatego finansował KOD, do dzisiaj finansuje Trzaskowskiego. Ta stara zaraza chciała by w Europie powstało jedno wielkie mocarstwo niemieckie, a reszta państw straciła swoją niepodległość. on ma duży wpływ na osoby z UE.
bogdanus2021.08.3 18:11
Dziadek, prędzej umrzesz niż obalisz PIS.
Hanna2021.08.3 15:46
Pomyśl człowieku - chyba , że jesteśniepełnosprawny Pomyśl człowieku -Soros daje kasę na obalenie PiS a ty piszesz , że ten rząd (PiS) popiera Sorosa. Ty jesteś naćpany czy jakiś durny. Weż przeczytaj co napisałeś ale ze zrozumieniem!
A kto jest na utrzymaniu Sorosa?2021.08.3 15:42
Np. całe bandy takich mend jak: katolik-matis89, Filip, Skrzypek na dachu, Radziszewski i tzw. "zainteresowane zdrowiem fizyczno-etycznym" szmondactwo kremlowskie - antyszczepieniowcy" i oczywiście kremlowska Konfederacja. Wiedzą o tym, ale udają, że nie wiedzą. WIEDZĄ!
matis892021.08.3 15:35
PIS na służbie u Sorosa itp.. Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta oficjalnie wspiera i reklamuje cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta i Nowego Ładu NWO do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi.
gość2021.08.3 13:22
Przyjdzie czas że Bóg jego obali może szybciej niż mu się zdaje.
Anonim2021.08.3 13:13
Jest jeszcze sprawiedliwość Boża działa do czasu kiedy Bóg odwoła do siebie jeżeli tej szansy nie wykorzysta idzie na wieczne zatracenie,wszystko odbywa się w czasie zaplanowanym przez Boga.
A kto jest na utrzymaniu Sorosa?2021.08.3 12:45
Np. całe bandy takich mend jak: katolik-matis89, Filip, Skrzypek na dachu, Radziszewski i tzw. "zainteresowane zdrowiem fizyczno-etycznym" szmondactwo kremlowskie - antyszczepieniowcy" i oczywiście kremlowska Konfederacja. Wiedzą o tym, ale udają, że nie wiedzą. WIEDZĄ!
A co Soros wyprawia/-wiał w USA!2021.08.3 12:39
Wydawał miliony, aby pokonać G. Bush, ponad 500 słownie PIĘĆSET "organizacji" stworzył do walki z G. Bush. I przegrał! . . . . . . . Jest to człowiek brut-kanalia który ma na sumieniu gospodarki w Azji, UK którego akcje kosztowały, że MILIONY straciły prace. Tak, to zwykły skürwysyn po trupach do celu! Żyd, nic dziwnego!
Gershon Soros i jego marzenia.2021.08.3 12:39
W USA Antifa, Black Lives Matter i inne radykale mendy domagają się, aby likwidować policja (defund) a zamian stworzyć .... komitety. Nie ma policji, nie ma aresztów, sądy są niepotrzebne a komitety to nic innego jak pierwowzór żydo - bolszewickie troiki. W czapę na miejscu, nie, nie kryminaliście, ale wrogowi ludu. . . . . . I teraz na scenie pojawia się Gershon Soros. Hojny jak zwykle daje MILIONY tym którzy domagają się likwidacji policji. . . . . . . Aż pytanie się prosi: CO JEST CELEM SOROSA? . . . . . . CHAOS, NOWA ŻYDO - BOLSZEWIA - ANARCHIA!
oto PIS2021.08.3 8:39
przypominam, że w Polsce działa legalnie agenda Sorosa "Fundacja im Stefana Batorego", z którą PIS całkiem spokojne i na dobrych układach współpracuje więc mamy kolejną odsłonę spektaklu teatralnego przeznaczonego dla głupiego polskiego goja jak to PIS walczy z Sorosem, po komentarzach widać, że odgrywany teatr spełnia swoje zadanie bo podniecenie pisowców sięga zenitu
Anonim2021.08.3 9:00
co sie czepiasz,jak przodkowie łajz z pis po psl sld jako szabasgoye podcierały w sobote 7ytowskie tyłki ,to maja zakodowaną we krwi szabesowom robote ,a jak cóś nie zatrybią ,to wyślą miejscowych icków do mosadu na instruktaż powtórzonego prawa dla szabesgoya z polina
Aldona2021.08.3 8:38
Gramsci Antonio ---->Zygmunt Bauman -------->Jorge Bergolio --------> Lucyfer Soros
pije po 13 tej2021.08.3 8:34
Czy aby pan Soros zasugerował upór wobec wyroku TSUE który dzisiaj skutkuje blamażem władzy , utratą zaufania wśród państw członkowskich unii . Czy aby pan Soros każe dodrukowywać pieniądze co skutkuje galopującą inflacją . Czy każe nam się zadłużać . Jedynym decydentem w Polsce jest póki co pan Kaczyński i to on podnosi apanaże swoim biernym ,miernym ale wiernym towarzyszom partyjnym wszystkim innym zamrażając czyli że POLSKI ŁAD jest z KRAJU RAD . Wystarczy nie ingerować w poczynania PIS a on sam unaocznia swoją marność nad marnościami.
Aldona2021.08.3 8:34
Na szczęście dla świata ten psychopata Soros już zdycha w męczarniach. Niestety pieniądze rozdzielił tak żeby zrobić największą krzywdę. Jedyna pociecha te te jego męczarnie zdychającej zafajdanej pokraki.
cytuje ze zmianami2021.08.3 8:41
Na szczęście dla świata ten psychopata Kaczyński już zdycha w męczarniach
Aldona2021.08.3 13:32
Według mojej wiedzy genialny polski polityk DR Jarosław Kaczyński jako człowiek niezamożny cierpi troszeczkę wiadomo rozłąka z kotem na parę godzin jest trudna. Lucyfer Soros ZDYCHA I NAWET NAFASZEROWANIE GO NARKOTYKAMI JUŻ NIE WIELE POMAGA. Najpierw czytamy na temat a potem piszemy na temat.
ala2021.08.3 14:36
Ty Kaczyńskiemu do pięt nie dorastasz! On to najskuteczniejszy polityk od 30 lat. Wykreował 3 prezydentów i 4 premierów. Nie ma w tej chwili polityka z takim dorobkiem. Odcisnął swoje piętno na ostatnim 30-leciu jak nikt inny. Kaczyński to w tej chwili chyba jedyny Mąż Stanu. Nie bał się poddać obywatelskiej weryfikacji w 2007 roku podając rząd do dymisji. Będąc przez 8 lat w opozycji potrafił utrzymać swoją partię mimo ciągłego ataku i ostrzału ze wszystkich stron. W 2015 roku potrafił wznieść się ponad podziały na prawicy, zjednoczyć ją i poprowadzić do wielkiego zwycięstwa, uzyskania większości parlamentarnej i samodzielnych rządów.
Anonim2021.08.3 8:17
PiSdzielce woleliby przyznawać granty naziolom, tak jak sami to robią.🤢🤮
wolontariusz2021.08.3 8:02
chętnie pomogę panie Soros obalić to pisowskie robactwo
gość2021.08.3 8:17
Co najwyżej możesz sobie możesz obalić 0,5 litra
ret2021.08.3 8:20
co nie zmienia faktu, że pisiorstwo to robactwo, też jesteś w tej ekipie?
cal.502021.08.3 8:30
AAAtomek, przemawia przez ciebie prawdziwa, genderowa "miłość bliźniego".
ret2021.08.3 8:44
uczę się od pisowców a szczególnie od Brudzińskiego gdzie wyzywanie publicznie ludzi od złodziei i hołoty jest codziennym standardem, trzeba uczyć się od najlepszych
Anonim2021.08.3 8:18
Wracaj trzepać kapucyna i nie wtrącaj się do rozmów dorosłych.😁😁😁
wolontariusz2021.08.3 8:26
kolejny pisowski kryptogej, samotny Kaczyński to wzór do naśladowania
Anonim2021.08.3 8:31
AAAtomek nie ściemniaj i wal Niemca w hełm
wolontariusz2021.08.3 8:46
jak nie ma twojej żopy to wybieram hełm, masz jaką fobię [email protected] pisowcu?
Anonim2021.08.3 9:17
Ha, ha... nie, cieszę się, bo jesteś jednak groźny dla Niemców
wolontariusz2021.08.3 17:30
i przyjemny dla twojej żopy
cal.502021.08.3 8:31
Na balkonie już byłeś?
rado2021.08.3 8:01
Masoneria (SOROS i spółka)chce za wszelką cenę zniszczyć Europę i Chrześcijaństwo używając NACHODŹCÓW ISLAMSKICH, wydał na ten cel kupę szmalu, jest wściekły na Polskę że nowy rząd PIS nie ugiął się i nie wpuścił żołnierzy islamskich a teraz wspiera wszystkich którzy chcą OBALIĆ POLSKI RZĄD - SOROS TO DEMON - ATAKUJE POLSKĘ ZE WSZYSTKICH STRON
XYZ2021.08.3 7:50
Jego pieniądze i jego sprawa na co wydaje.Nie robi nic niezgodnego z prawem.
Alojzy Cedzidło2021.08.3 7:27
Czegoś tu nie rozumie . Organizacje jawnie pracujące na szkodę Polski i Polaków , Wspierane finansowo przez znanego wroga polskiej kultury , bezkarnie " pracują " na terenie Polski . To już przeżywaliśmy podczas dwóch okupacji Polski , Tyle tylko ,że byli to folksdojcze i kapusie lub udający Polaków Żydzi lub Ruski. Czyżby historia się powtórzyła .Sądząc po treści niektórych komentarzy , chyba tak .
jle_ffm2021.08.3 7:45
Ja też tego nie rozumiem, jak taka przestępcza organizacja pod nazwą PiS może działać na terenie Polskie i tak mocno szkodzić swojej własnej Ojczyźnie.
Olin2021.08.3 7:53
demokracja - mówi ci coś mały mózgu
Alojzy Cedzidło2021.08.3 12:38
Drogo by Pana Szanownego kosztowały takie oskarżenia skierowane do mniej tolerancyjnych organizacji . Z kogo Pan bierze przykład , z her Tuska? . Tez podobnie twierdzi .
soros to wzór lewaka2021.08.3 7:16
psychodeliczny Soros jest ubogi jak każdy komunista , szczery jak tow. stalin i konsekwentny jak fuhrer hitler
Menda!2021.08.3 7:08
Węgierski Żyd, który za pieniądze wydawał Żydów Niemcom w czasie II wś.
kałmuk2021.08.3 8:07
dlatego antysemitami mają być Polacy, holokaust żydom (biedocie) zrobili sami żydzi (ci bogaci) ale nie wolno o tym oficjalnie mówić bo za mówienie prawdy idzie się w lewackiej Europie do więzienia na 3 lata
Olo2021.08.3 6:50
PiS to podobni bandyci i zdrajcy jak PO czy SLD/PSL, tylko konfederacja!
A pewnie!2021.08.3 6:59
Tylko oni mają kontakty z Rosją, jeżdżą na Krym, ich rodziny pracują w rosyjskich spółkach. Kupieni dawno temu zdrajcy.
broszka2021.08.3 8:09
nie starczyło dla nich etatów w polskich spółkach skarbu państwa bo wszystkie etaty obsadzają pisowcy ze swoimi rodzinami, cytuję B. Szydło "te pieniądze się nam należą"
Konfederacja2021.08.3 7:01
to śpiący w Sejmie Korwin, chory umysłowo Braun, Bosak o niejasnych powiązaniach z ruskimi.
wikary2021.08.3 8:28
teraz idź się sam przebadaj
adm2021.08.3 7:13
Olo to ruski prowokator
do głupiego ola2021.08.3 7:36
Kon-Fede-Rosja
kefas2021.08.3 6:18
ile pisowieci wpakowali w ordo iuris i rydzykowe media ?
ile?2021.08.3 6:51
podaj liczby i ewentualnie porównaj z milionami euro płynącymi z ZAGRANICY dla bolszewickiej, pedalskiej zarazy
Ale2021.08.3 6:56
jesteś zmanipulowany! Popierasz Sorosa, tę gnidę?
Japa2021.08.3 7:31
Nie widzisz " kefasie " różnicy w ich " pracy " .? Alboś ślepy , albo z tej samej branży.
Anonim2021.08.3 5:47
zdeleggalizować te organizacje zasilane przez Sorosa a dziłające na szkodę Polski i Polaków i wynocha z Polski !!!!
Anonim2021.08.3 6:29
Chcesz zdelegalizować PIS i Radio Maryja?
Ot co.2021.08.3 7:29
Łudzisz się, że poda ci jakieś liczby? On g*wno wie, g*wno je a tak w ogóle to d*pie siedzi.
jle_ffm2021.08.3 6:33
Nie na szkodę Polski i Polaków tylko PiS i pisowców. Wyrażaj się precyzyjnie!
Anonim2021.08.3 6:44
PiS-ory to tchórzliwy gatunek zwierzaka. Miało być wstawanie z kolan, a okazało się, że nadal klęczą i to na betonce, bo euro- kołchoz za*ebał im klęcznik.
harry2021.08.3 5:46
Naszym celem jest służyć ludziom- powiedział Kaczyński podwyższając podatki i wynagrodzenie posłów.
Kiedy, idoto?2021.08.3 7:04
Masz coś z głową?
nam się te pieniądze należą2021.08.3 8:31
kłamca Kaczyński powiedział, że do polityki nie idzie się po pieniądze i dlatego zarządził podwyżki politykom w wysokości 40-70%, czego tu tu nie rozumiesz
Anonim2021.08.3 5:26
To tylko jakiś promil tego co rząd pakuje w ideologię katolicką, ile 25mld w tamtym roku? z tego jedynie 200mln na rydzykomedia.
witia2021.08.3 4:54
Gościu stoi nad grobem. Na nic jego pieniądze. Dałby na coś pożyteczniejszego. A tak forsa w błoto. No ale ma z czego dawać. Bankructwo mu nie grozi.
Tresura żydka, zapraszam na widowisko!2021.08.3 1:22
Trudno starą k urwę żydowska jak Skrzypek na dachu wytresować ale możliwe ...... NOW kike .... jump, jump motherfucker .... up and down you lazy jew piece of shit .... up, up .... get your ass off that wheelchair fatso!!!
Gershon Soros i jego marzenia.2021.08.3 1:20
W USA Antifa, Black Lives Matter i inne radykale mendy domagają się, aby likwidować policja (defund) a zamian stworzyć .... komitety. Nie ma policji, nie ma aresztów, sądy są niepotrzebne a komitety to nic innego jak pierwowzór żydo - bolszewickie troiki. W czapę na miejscu, nie, nie kryminaliście, ale wrogowi ludu. . . . . . I teraz na scenie pojawia się Gershon Soros. Hojny jak zwykle daje MILIONY tym którzy domagają się likwidacji policji. . . . . . . Aż pytanie się prosi: CO JEST CELEM SOROSA? . . . . . . CHAOS, NOWA ŻYDO - BOLSZEWIA - ANARCHIA!
A co Soros wyprawia/-wiał w USA!2021.08.3 1:19
Wydawał miliony, aby pokonać G. Bush, ponad 500 słownie PIĘĆSET "organizacji" stworzył do walki z G. Bush. I przegrał! . . . . . . . Jest to człowiek brut-kanalia który ma na sumieniu gospodarki w Azji, UK którego akcje kosztowały, że MILIONY straciły prace. Tak, to zwykły skürwysyn po trupach do celu! Żyd, nic dziwnego!
Yarosław2021.08.3 8:52
dlatego jego agenda w Polsce "Fundacja im Stefana Batorego" ma się całkiem dobrze i bezpiecznie, ciekawostką jest to, że fundacje Sorosa zawsze przyjmują nazwy, które patriotyczne mające zmylić lud tubylczy
Skrzypek na dachu2021.08.2 21:54
PiS naprawde wspolpracuje z Sorosem , ale tylko udaje poboznych patriotow do sciemy .
trzaska2021.08.3 5:52
Wybacz ,ale trudno znaleźć drugiego takiego idioty na tym portalu.
zeniko2021.08.3 8:55
to dlaczego PIS współpracuje z agendą Sorosa w Polsce "Fundacja im Stefana Batorego"? raczysz to wyjaśnić otumaniony pisowcu
ktos2021.08.3 11:25
tam nie ma żadnego pisowca tam jest cała degrengolada z lewactwa
adm2021.08.3 7:32
"skrzypek na dachu" to ruski prowokator
Skrzypek na dachu2021.08.2 21:48
Greta Thundberg to tez autystyczne dziecko sorosowskie , napewno zjadala za duzo Kinda Supriz .
Brawo PiS2021.08.2 21:18
Tak trzymać.
Anonim2021.08.2 21:12
Soros nie daje niczego za darmo jak każdy Żyd trzy razy się zastanowi ile na tej transakcji zarobi. Fundacji Sorosa przekazuję ulubione słowo Lempart.
A co Soros wyprawia/-wiał w USA!2021.08.2 20:47
Wydawał miliony, aby pokonać G. Bush, ponad 500 słownie PIĘĆSET "organizacji" stworzył do walki z G. Bush. I przegrał! . . . . . . . Jest to człowiek brut-kanalia który ma na sumieniu gospodarki w Azji, UK którego akcje kosztowały, że MILIONY straciły prace. Tak, to zwykły skürwysyn po trupach do celu! Żyd, nic dziwnego!
Gershon Soros i jego marzenia.2021.08.2 20:45
W USA Antifa, Black Lives Matter i inne radykale mendy domagają się, aby likwidować policja (defund) a zamian stworzyć .... komitety. Nie ma policji, nie ma aresztów, sądy są niepotrzebne a komitety to nic innego jak pierwowzór żydo - bolszewickie troiki. W czapę na miejscu, nie, nie kryminaliście, ale wrogowi ludu. . . . . . I teraz na scenie pojawia się Gershon Soros. Hojny jak zwykle daje MILIONY tym którzy domagają się likwidacji policji. . . . . . . Aż pytanie się prosi: CO JEST CELEM SOROSA? . . . . . . CHAOS, NOWA ŻYDO - BOLSZEWIA - ANARCHIA!
Tresura żydka trwa!2021.08.2 20:44
Trudno starą k urwę żydowska jak Skrzypek na dachu wytresować ale możliwe ...... NOW kike .... jump, jump motherfucker .... up and down you lazy jew piece of shit .... up, up .... get your ass off that wheelchair fatso!!!
Skrzypek na dachu2021.08.2 20:42
"Prof. dr" Jan Hertrich-Woleński jest, jak mówi jego własnoręcznie napisana bullshit Wikipedia, - "urodzony" bez pomocy rodziców. Coś jest z tymi gudłajami; jeden jest "czystej krwi niemieckiej żydem" a ten Jan Hertrich-Woleński zrodzony bez pomocy rodziców? Ulepiony z gówna, ale kto, co "tknęło" to gówno do życia?
Skrzypek na dachu2021.08.2 21:51
Asio oszuscie , wymysl sobie swoj wlasny nick podszywaczu .
Skrzypek na dachu2021.08.2 20:42
Kazdy kto glosowal na PiS chyba myslal ze to glupie i uczciwe pobozne patrioci , a to jednak nic takiego , bo to jeszcze gorsze bandyci , klamczuchy , socjalisci zamordzisci niz PO PSL i Lewica .
Tresura żydka trwa!2021.08.2 20:40
Trudno starą k urwę żydowska jak Skrzypek na dachu wytresować ale możliwe NOW kike .... jump, jump motherfucker .... up and down you lazy jew piece of shit .... up, up .... get your ass off that wheelchair fatso!!!
Skrzypek na dachu2021.08.2 20:33
PiS i PO to jedno zlo , na uslugach bezboznych globalistow banksterow miedzynarodowych .
Suweren2021.08.2 20:40
Ta... mów mi o tym... Też tak myślałem, a dziś... nie ma innego wyboru... JPRDL.
Suweren2021.08.2 20:31
W takich momentach warto zadać sobie pytanie, co reprezentuje dziś polski rząd: izolacjonizm, nacjonaizm, partykulryzm, radykalizm i demokeratuarystyczną tyranię mentalnego karła. Rząd ZSSR też "należało" obalić.
Skrzypek na dachu2021.08.2 20:38
PiS to zamordyzm panstwowy , antywolnorynkowy socjalizm korporacynosyndykalistyczny , ktory odbiera wolnosc walute i wlasnosc biednym uczciwym pracowitym ludziom .
Suweren2021.08.2 20:43
Musimy zagrać wliteraki :)
Suwerem2021.08.2 20:46
Our battle will be legendary!
Skrzypek na dachu2021.08.2 21:44
Ponury demonkreaturystyczny bezduszny Rzad PiS moze tylko skonczyc tak jak ta komedia Bonapartyzmu Jaruzela ktory tez sprzedal dusze diablom , albo tragifarsa degengrolady niczym rozpadu nieudolnej Platformy na proch pyl i trociny z Judaszowego worka trocin . PiS narobil takie dlugi ze juz nie widzi sposobjak sie z tego wydostac , bo jedyne lekarstwo zburzy gospodarczy domek z kart PiSowskiej panstwowej korporacijnosyndykalistycznej gospodarki , a to znaczaco obnizyc podatki do 10% , zaprzestac dodruk proznych pieniedzy i ograniczyc wydatki na biurokracje , zomo , sanepid i administracje tylko do tego niezbedne na wojsko i policje . Chiny Rosja i nawet Hindusi musza tez sie wycofac z dyktatury panstwowej a USA musi zawrocic o 180 stopni obecny rozpend w tym kierunku , ale wiadomo ze bez mydla to bedzie bardzo bolesny Great ReReset . Klamstwa o Plandemii juz sie robia nudne i ludzie maja dosc bo cos sie za bardzo nie zgadza , chyba kazdy juz wie ze maseczki to glupota .
Suweren2021.08.2 20:39
*Demokreaturastyczną.
Suweren2021.08.2 20:50
** Demokreaturatystyczną. Ok, chyba w ońcu się udało :)
Suweren2021.08.2 21:32
Ileż to czasem wysiłku potrzeba by owiedzieć jedno słowo...
Gershon Soros i jego marzenia.2021.08.2 20:30
W USA Antifa, Black Lives Matter i inne radykale mendy domagają się, aby likwidować policja (defund) a zamian stworzyć .... komitety. Nie ma policji, nie ma aresztów, sądy są niepotrzebne a komitety to nic innego jak pierwowzór żydo - bolszewickie troiki. W czapę na miejscu, nie, nie kryminaliście, ale wrogowi ludu. . . . . . I teraz na scenie pojawia się Gershon Soros. Hojny jak zwykle daje MILIONY tym którzy domagają się likwidacji policji. . . . . . . Aż pytanie się prosi: CO JEST CELEM SOROSA? . . . . . . CHAOS, NOWA ŻYDO - BOLSZEWIA - ANARCHIA!
A co Soros wyprawia/-wiał w USA!2021.08.2 20:29
Wydawał miliony, aby pokonać G. Bush, ponad 500 słownie PIĘĆSET "organizacji" stworzył do walki z G. Bush. I przegrał! . . . . . . . Jest człowiek brut-kanalia który ma na sumieniu gospodarki w Azji, UK którego akcje kosztowały, że MILIONY straciły prace. Tak to zwykły skürwysyn po trupach do celu!
Tresura żydka trwa!2021.08.2 20:28
No żydku Skrzypek na dachu .... jump, jump motherfucker .... up and down you lazy jew piece of shit .... up, up .... get your ass off that wheelchair fatso!!!
Skrzypek na dachu2021.08.2 20:23
Soros kupuje tanio ale sprzedaje drogo . Kiedy daje jednego dolara na Fundacje Otwarte Granice , Tenczowa Rownosc czy Szkolenia globalistyczne Bilderberg Trialoga Batorego , to domaga sie sto dolarow od podatnika na te jego dobroczynne agencje , nieruchomosci na koszt Miasta i charytatywne zwolnienie od podatkow i oplat jakichkolwiek . Taki interes to jest dobry interes bo nawet Burgomajster Trzaskowski macha tenczowe choragiewki na sorosowski rozkaz .
Gershon Soros i jego marzenia.2021.08.2 20:21
W USA Antifa, Black Lives Matter i inne radykale mendy domagają się, aby likwidować policja (defund) a zamian stworzyć .... komitety. Nie ma policji, nie ma aresztów, sądy są niepotrzebne a komitety to nic innego jak pierwowzór żydo - bolszewickie troiki. W czapę na miejscu, nie, nie kryminaliście, ale wrogowi ludu. . . . . . I teraz na scenie pojawia się Gershon Soros. Hojny jak zwykle daje MILIONY tym którzy domagają się likwidacji policji. . . . . . . Aż pytanie się prosi: CO JEST CELEM SOROSA? . . . . . . CHAOS, NOWA ŻYDO - BOLSZEWIA - ANARCHIA!
Anonim2021.08.2 20:16
Kup pan cegłę! Stany Zjednoczone sprzedają Ukrainę ..................... https://spiritolibero.neon24.pl/post/162962,kup-pan-cegle-stany-zjednoczone-sprzedaja-ukraine
Pewnie tego nie wiesz, ale udajesz,2021.08.2 20:19
że nie wiesz 𝐧𝐞𝐨𝐧𝟐𝟒.𝐩𝐥 jest opłacany przez żyda oligarchę i kolesia Putina Romana Abramowicza! PAMIĘTAJ, że 𝐧𝐞𝐨𝐧𝟐𝟒.𝐩𝐥 to SZCZEKACZKA KREMLA!
Tresura żydka trwa!2021.08.2 20:14
No żydku Skrzypek na dachu .... jump, jump motherfucker .... up and down you lazy jew piece of shit .... up, up .... get your ass off that wheelchair fatso!!!
Skrzypek na dachu2021.08.2 20:26
Trump won in Arizona.........and Virginia .
A co Soros wyprawia/-wiał w USA!2021.08.2 20:10
Wydawał miliony, aby pokonać G. Bush, ponad 500 słownie PIĘĆSET "organizacji" stworzył do walki z G. Bush. I przegrał! . . . . . . . Jest człowiek brut-kanalia który ma na sumieniu gospodarki w Azji, UK którego akcje kosztowały, że MILIONY straciły prace. Tak to zwykły skürwysyn po trupach do celu!
Skrzypek na dachu2021.08.2 20:10
Pan George Soros to ten lewy antywolnorynkowy ale Pan Jaroslaw Kaczynski tylko udaje pobozne prawice bo tez jest zamordzista antywolnorynkowy .
Skrzypek na dachu2021.08.2 20:10
Tak przyznaje, jestem skończony! Fronda jest moim narkotykiem a ja nałogowcem i jak każdy nałogowiec zatraciłem wszelką godność, poczucie wstydu i szacunek do samego siebie. Byleby tylko rzygnąć nienawiścią na Frondzie. Z poważaniem: prof. dr Jan Hertrich-Woleński, Loża Polin.
Skrzypek na dachu2021.08.2 20:11
Asio podszywaczu , wymysl sobie swoj wlasny nick .
errrd2021.08.2 20:10
Tak długo jak rodzinki prominentnych pisowcow będą zasiadać w fundacjach sorosa tak długo nic im u nas nie zagraża
Skrzypek na dachu2021.08.2 20:03
PiS jest na uslugach bezboznych globalistow ale tylko udaje poboznych patriotow dla sciemy .
Wyrwij nas Panie!2021.08.2 20:17
A kto nie jest na usługach globalistów? Cały świat mówi jednym językiem. Wszyscy rządzący podporządkowali się tej narracji pandemiczno - szczepionkowej, bo widać nie mieli wyjścia (tak działa ten świat przejęty z całym mieniem i inwentarzem przez tych właśnie globalistów). Trzeba wiary i modlitwy, by Bóg wyrwał nas z tych szatańskich sideł.
Obalam plany Sorosa.2021.08.2 19:59
I co z tego obalenia? George Soros lat 91. Bóg czeka na Twoją skruchę, bo jest miłosierny. Wielu próbowało zawojować świat i nikt już o nich nie pamięta.
re2021.08.2 20:10
ona ma 2 synów...
Mądrość Syracha2021.08.2 20:31
I co z tego? Pokolenie żyjących bez Prawa zmarnieje, mówiąc krótko jest obmierzłe Panu.
Anonim2021.08.2 19:57
Kruk krukowi oka nie wykole? w jednej żydowskiej gminie?
Anonim2021.08.2 19:55
Dzieci, covid i szczepienia - 02.08.2021. .............. https://zygumntbalas.neon24.pl/post/162956,dzieci-covid-i-szczepienia-02-08-2021
A co Soros wyprawia/-wiał w USA!2021.08.2 19:54
Wydawał miliony, aby pokonać G. Bush, ponad 500 słownie PIĘĆSET "organizacji" stworzył do walki z G. Bush. I przegrał! . . . . . . . Jest człowiek brut-kanalia który ma na sumieniu gospodarki w Azji, UK którego akcje kosztowały, że MILIONY straciły prace. Tak to zwykły skürwysyn po trupach do celu!
Skrzypek na dachu2021.08.2 20:01
Trump wygral wybory w 2016 i 2020 .
A żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński,2021.08.2 19:53
ten to ma klawe życie. Cały dzień na wózeczku przed komputerkiem, całą noc przed komputerkiem pisze i pisze żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński paszkwil za paszkwilem a kupkę robi w pieluszkę albo do basenika, siusiu wężykiem mu same leci do woreczka z siusiaka. Żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński dostaje insulinkę co i rusz, żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński ma dializę co i rusz, ale pisać nie przestaje. Żydek "prof. dr" Hertrich-Woleński to ma klawe życie, ale jedzonko gówniane, bo jak mówi przysłowie; czym się odżywiasz tym się stajesz.
Gershon Soros i jego marzenia.2021.08.2 19:50
W USA Antifa, Black Lives Matter i inne radykale mendy domagają się, aby likwidować policja (defund) a zamian stworzyć .... komitety. Nie ma policji, nie ma aresztów, sądy są niepotrzebne a komitety to nic innego jak pierwowzór żydo - bolszewickie troiki. W czapę na miejscu, nie, nie kryminaliście, ale wrogowi ludu. . . . . . I teraz na scenie pojawia się Gershon Soros. Hojny jak zwykle daje MILIONY tym którzy domagają się likwidacji policji. . . . . . . Aż pytanie się prosi: CO JEST CELEM SOROSA? . . . . . . CHAOS, NOWA ŻYDO - BOLSZEWIA - ANARCHIA!
Skrzypek na dachu2021.08.2 19:51
To ja, chüj żydowski Skrzypek na dachu Siedzę jak taki chüj żydowski od rana do rana i napierdalam rzygi w klawiaturkę. Gówno ja chüj żydowski wiem o USA bo NIBY SKĄD?! Gówno ja chüj żydowski wiem o medycynie oprócz tego syfu którym się faszeruje aby nie zdechnąć. To ja chüj żydowski jeszcze NIE nauczyłem się manipulować takim głupstwem jak IP.
Skrzypek na dachu2021.08.2 20:05
Asio podszywaczu , wymysl sobie swoj wlasny nick .
Skrzypek na dachu2021.08.2 19:49
Kazda reklama i politycy to klamstwo . Czekoladowe jajeczko Kinda Suprajz powoduje autyzm i ubytki u dzieci .
A co Soros wyprawia/-wiał w USA!2021.08.2 19:48
Wydawał miliony, aby pokonać G. Bush, ponad 500 słownie PIĘĆSET "organizacji" stworzył do walki z G. Bush. I przegrał! . . . . . . . Jest człowiek brut-kanalia który ma na sumieniu gospodarki w Azji, UK którego akcje kosztowały, że MILIONY straciły prace. Tak to zwykły skürwysyn po trupach do celu!
Skrzypek na dachu2021.08.2 19:59
Trump wygral wybory w 2016 i 2020 pomimo Open Borders BLM i Antifa , sorosowskie agencje wspolpracowali z gugle fejkbuk i DNC aby oszukac wyniki bo Pan Prezydent Donald Trump dostal ponad 100mln glosow a falszuwy uzurpator Joe zombi Biden mniej niz 60mln . Kazdy juz wie ze zaczyna sie sypac klamstwo w Arizona gdzie glosowalo ponad 100% wyborcow .
Filip2021.08.2 19:46
Ekipa pisowska na masową skalę marnotrawi publiczne pieniądze, łamie praworządność, kradnie i kłamie, przebijając wszystkie dotychczasowe ekipy pod względem ilości afer. Działa na szkodę kraju używając jednocześnie narracji hurrapatriotycznej. Twierdzi, że ma monopol na patriotyzm, uczciwość, nieomylność i mądrość. Jarosław Kaczyński chory na władzę, nie cofnie się przed żadną podłością w celu jej utrzymania. Chce pod pretekstem "repolonizacji mediów" przejąć TVN, żeby wyborcy nie mieli dostępny do informacji niekorzystnych dla rządzących. Wie, że jak straci władzę, to jej już nigdy nie odzyska. Ten człowiek szkodzi naszemu krajowi, dlatego powinien stracić władzę. Dostrzegam wiele analogi pomiędzy PiS-em i Targowicą. Jarosław Kaczyński rozwalając Unię Europejską realizuje strategiczne cele Władimira Putina. Rosja nie mając Unii Europejskiej będzie mogła dyktować Polsce warunki. W latach 90-tych Tadeusz Rydzyk potępiał wstąpienie Polski do Unii Europejskiej i NATO, dlatego rosyjskie służby specjalne sfinansowały mu budowę masztu. Natomiast w Rosji otrzymał przekaźniki. Teraz Jarosław Kaczyński, Andrzej Duda, Zbigniew Ziobro i Tadeusz Rydzyk działają wspólnie w kierunku wyprowadzenia Polski z Unii Europejskiej. Chłopi głosujący na PiS, nie będą mogli eksportować swoich produktów do innych krajów europejskich, ze względu na cła. Będą ponosili konsekwencje swoich złych wyborów.
Skrzypek na dachu2021.08.2 20:31
PiS wprowadza nastepny obowiazkowy Lockdown w Piatek 13ego Sierpnia i bedzie trwalo 15 lat .
Skrzypek na dachu2021.08.2 19:45
Jarek Kalkenstein , syn donosiciela Ludwika , i Jerzy Soros to tacy podobni z wygladu niczym braciszki .
Skrzypek na dachu2021.08.2 19:47
To ja, chüj żydowski Skrzypek na dachu Siedzę jak taki chüj żydowski od rana do rana i napierdalam rzygi w klawiaturkę. Gówno ja chüj żydowski wiem o USA bo NIBY SKĄD?! Gówno ja chüj żydowski wiem o medycynie oprócz tego syfu którym się faszeruje aby nie zdechnąć. To ja chüj żydowski jeszcze NIE nauczyłem się manipulować takim głupstwem jak IP.
Skrzypek na dachu2021.08.2 20:49
Asio podszywaczu Asio .
tak to ja matis89, CHUJ nie katolik!2021.08.2 19:42
Wybaczcie Polaki, że jestem taka brudna k urwa białoruska! Robie co mi ten ch uj Łukaszenka każe. Piierdoliłem i dalej piierdole jak połamany ch uj o szczepionkach, o papieżu, ale ANI jednym słówkiem nie bąknąłem o szczepionkach Putina i tego bandyty z Chin Xi. ................. Gówno prawda, że jestem "katolikiem"! Jestem zwykłą, starą k urwą!
matis892021.08.2 19:40
Frondo komu kit wciskacie. Szatanistyczny, lewacki PIS całą plandemią przekrętów i wciskaniem szajsu szczepionkowego oddaje hołd Sorosowi itp., nabija im kieszenie i robi to na ich rozkaz. Jeszcze na ich rozkaz chcą realizować cyfrowe państwo bezgotówkowe i cyfryzację. To jego sługusy.
Skrzypek na dachu2021.08.2 19:38
To ja, chüj żydowski Skrzypek na dachu Siedzę jak taki chüj żydowski od rana do rana i napierdalam rzygi w klawiaturkę. Gówno ja chüj żydowski wiem o USA bo NIBY SKĄD?! Gówno ja chüj żydowski wiem o medycynie oprócz tego syfu którym się faszeruje aby nie zdechnąć. To ja chüj żydowski jeszcze NIE nauczyłem się manipulować takim głupstwem jak IP.
Skrzypek na dachu2021.08.2 19:43
Asio oszuscie , wymysl sobie swoj wlasny nick .
Skrzypek na dachu2021.08.2 19:45
Asio ty zydku Hertrich-Wolenski !
Skrzypek na dachu2021.08.2 20:57
Asio glupku , wymysl sobie swoj wlasny nick , bo nie znam wasci .
LEWACTWO TO RAK2021.08.2 19:37
Rozmnaża się w organizmie żywiciela i karmi jego kosztem. Niczego nie produkuje oprócz toksyn i kolejnych komórek rakowych. W końcu doprowadza do wyniszczenia ciała swej ofiary i przerzuca się na następną.
skuter2021.08.2 19:37
Ten pan jest tylko pionkiem za nim stoją inni o wiele mocniejsi , których nazwisk nigdy nie poznamy
Skrzypek na dachu2021.08.2 19:37
Greta Tundberg to autystyczne dziecko Sorosa . Pewnie matka dawala codziennie Kinda Suprajz .
A co Soros wyprawia/-wiał w USA!2021.08.2 19:31
Wydawał miliony, aby pokonać G. Bush, ponad 500 słownie PIĘĆSET "organizacji" stworzył do walki z G. Bush. I przegrał! . . . . . . . Jest człowiek brut-kanalia który ma na sumieniu gospodarki w Azji, UK którego akcje kosztowały, że MILIONY straciły prace. Tak to zwykły skürwysyn po trupach do celu!
Skrzypek na dachu2021.08.2 19:30
Nic bardziej mylnego , bo PiS doskonale wspolpracuje z Sorosem i tylko udaje poboznych patriotow , ale naprawde oddaje gotowke za wartosc nieruchomosci rozszczeniowcom , a pazernym bezspadkowcom nowo odremontowane te same budynki , chroni tenczowych podpalaczy kosciolow , a brutalnych tajniakow policyjnych nasyla na rozpraszanie i uprzykrzenie rocznicowe zgromadzenia . Przekupiony przez globalistow banksterow PiS i biskupi usluszne klamia i namawiaja na trujace szczepionki eksperymentalne retrowirusowe mRNA aby odebrac ludiom wlasnosc wolnosc wiare walute wieprzowine witaminy i wodke . Dosc tego klamstwa bo nikt nie chce aby glupi Rzad PiS sie zachowywal jak straznik w zoo , dosc juz tego kowid klamstwa i Lockdown , bo to Schwab Soros i Rockerfeller wydaje te rozkazy nie PiS .
Skrzypek na dachu2021.08.2 19:35
To ja, chüj żydowski Skrzypek na dachu Siedzę jak taki chüj żydowski od rana do rana i napierdalam rzygi w klawiaturkę. Gówno ja chüj żydowski wiem o USA bo NIBY SKĄD?! Gówno ja chüj żydowski wiem o medycynie oprócz tego syfu którym się faszeruje aby nie zdechnąć. To ja chüj żydowski jeszcze NIE nauczyłem się manipulować takim głupstwem jak IP.
Skrzypek na dachu2021.08.2 22:03
Trump wygral w Arizona i Wisconsin .
Irena2021.08.2 19:28
George Soros to kanalia, wszędzie wtyka nos i miesza. Wielki bogacz chce za pieniądze w każdym kraju ustawiać rządy i wybierać prezydentów. Stary dziadyga już nad grobem stoi a jeszcze próbuje niszczyć.
Gershon Soros i jego marzenia.2021.08.2 19:26
W USA Antifa, Black Lives Matter i inne radykale mendy domagają się, aby likwidować policja (defund) a zamian stworzyć .... komitety. Nie ma policji, nie ma aresztów, sądy są niepotrzebne a komitety to nic innego jak pierwowzór żydo - bolszewickie troiki. W czapę na miejscu, nie, nie kryminaliście, ale wrogowi ludu. . . . . . I teraz na scenie pojawia się Gershon Soros. Hojny jak zwykle daje MILIONY tym którzy domagają się likwidacji policji. . . . . . . Aż pytanie się prosi: CO JEST CELEM SOROSA? . . . . . . CHAOS, NOWA ŻYDO - BOLSZEWIA - ANARCHIA!
kamil2021.08.2 19:26
Oni już się sami załatwili robiąc Morawieckiego premierem a Niedzielskiego ministrem śmierci. Ci głupcy już nic nie wygrają. Soros szkoda kasy. Chyba, że Morawieckiego z Niedzielskim opłacasz. To przecież twoi rodacy.
JANOSIK2021.08.2 19:20
Jeszcze chwile a sami sie obala,nie potrafili przez 6 lat z niczym zrobic porzadku.Orban sie nie pitolil i swojego obywatela dawno wywalil z uniwersytetow a u nas jeszcze trzymaja i jajca.Kurna, ja mam robic za was porzadek?A jak my mamy robic to znaczy ze nie jestescie nam wcale potrzebni.Pozdro
JANOSIK2021.08.2 20:55
Minusy?Zabolalo? A co napisalem gdzies nieprawde?Pozdro
ceramik2021.08.2 19:12
To nie tylko Soros chce rozwalić Rząd Polski, ale żydostwo całe. Na pohybel.
salmonella łysiejąca modelka2021.08.2 19:07
młodzieńczy spór
Anonim2021.08.2 19:07
Boją się efektu domina, bo wiadomo, że wolność i samostanowienie, są lepsze od totalitaryzmu, nawet aksamitnego.
cynik2021.08.2 19:07
30 lat temu Polacy walczyli o wolność i prawa człowieka. Dzisiaj ornamentatorzy pisz, że organizacje walczące o prawa człowieka są wrogiem polskiego rządu. Co poszło nie tak?
Antifa jest!2021.08.2 19:25
Opłacana przez Sorosa.
cynik2021.08.3 8:31
Nie zrozumiałeś pytania.
astm.2021.08.2 19:06
Za niedługo tę starą żydowinę co wspiera te antypolskie organizacje szlak trafi i kto będzie te szamba czerwone wspierał?
Krystian2021.08.2 19:03
"Dyktatura to państwo, w którym wszyscy boją się jednego, a jeden wszystkich." - (Alberto Moravia)
Anonim2021.08.2 18:57
Raz krzyżem raz kotem PiSowską hołote!
Anonim2021.08.2 19:30
pewnie kilka lat baranie myslales nad tym idiotycznym wpisem,nie stac ciebie na nic lepszego???
zlośliwy2021.08.2 18:51
Skoro wspieranie organizacji walczących o prawa człowieka jest walką z polskim rządem to z kim/z czym walczy polski rząd?
vita2021.08.2 19:14
"walczących o prawa człowieka"? czy walczących o prawa lgbt...
złośliwy2021.08.2 20:58
Jeżeli tylko z tym ci się to kojarzy to współczuję.
akcja demokracja2021.08.2 18:46
"Fundacja Batorego od lat wspiera organizacje walczące z polskim rządem. " - Przepraszam , ale NIE ROZUMIEM. To polski rząd ma WEWNĘTRZNEGO JAWNEGO WROGA i ZGADZA się na to ??? To jakiś ABSURD ! A może to nie jest POLSKI rząd ?
and2021.08.2 19:12
Odkrycie Ameryki. Fundacja S. Batorego miała się dobrze za rządów lewaków ale jak prawica doszła do władzy to wyją że brak tolerancji , demokracji, pomocy zagranico . Tylko za rządów pis nie ma cenzury a oponenci polityczni są tolerowani.To jak dotąd jedyny propolski rząd nad czym Soros bardzo ubolewa a myślał że kasą można wszystko załatwić .
złośliwy2021.08.3 6:29
Żyjesz w rzeczywistości alternatywnej?
Ix Ypsilon2021.08.2 18:39
He, spotkało się dwu chazarskich tak zwanych żydów. Z tego nic dobrego dla Polski wyjść nie może.
OKO2021.08.2 18:39
Żydo --Komuna zawziecie walczy z Narodem Polskim Katolikim od Bieruta 1946 rok ===Polacy mają być NIEWOLNIKAMI --
Olej2021.08.2 18:38
Nie jest to żadne novum. Ta organizacja wpisana jest w czerwoną narrację przeciw Polsce. W istocie wszystko co rozsadza społeczeństwo i jego spójność w tradycji polskiej jest wspierane. ośrodkiem koordynowanym przez fundację jest Uniwersytet na Krakowskim Przedmieściu. Stąd doktorzy włażący na pomniki i oddający swą fizjologię, kurw......profesorki i inny rodzaj naukowości stosowanej. Humanistyka języka marginesu. A premier Mazowiecki wieszczy konieczność kompromisu z Unią. Kpi czy o drogę pyta ??? To jest wszystko dyktat i przedmiotowe traktowanie Polski i jej społeczeństwa, które jakoby źle demokratycznie wybrało swoją władzę. Berlin tradycyjnie demokratyczny pokaże nam jak wygląda demokracja. Czas najwyższy panie premierze zadać cios i przestać się certolić w kompromisy. Nikt po tamtej stronie ich nie oczekuje. Berlin dąży by was wykończyć i przejąć władzę swoimi pionkami. Czas zacząć stopowanie polskich pieniędzy do unijnej kasy. Najwyższa pora pokazać kły i dać odczuć gospodarce niemieckiej co będzie znaczyć mieszanie w Polsce. Dość tego !!!!! Spora grupa mądrych i rozsądnych ludzi wyraża podobny pogląd i zdecydowanie.
Anonim2021.08.2 18:34
Współpraca żydowskich i chrześcijańskich złodziei przebiegała zwykle w oparciu o schematyczny, wręcz stereotypowy podział ról. Żydzi byli pomysłodawcami akcji, zajmowali się ich logistyką i zabezpieczeniem. Chrześcijańscy "specjaliści" wykonywali konkretną "robotę", włamanie, kradzież lub rozbój. https://lublin.wyborcza.pl/lublin/7,164873,24136534,gangi-przedwojennego-lublina-zyd-myslal-polak-szedl-na-brudna.html
gość2021.08.2 18:59
Cyt. żydowską wyborczą ?żenada.
anonim2021.08.2 18:30
będzie ponosił konsekwencje w piekle... katoliczka uratowała mu życie.... a teraz zwalcza wszystko, co Boże a wspiera wszystko co najgorsze....
Gershon Soros i jego marzenia.2021.08.2 18:26
W USA Antifa, Black Lives Matter i inne radykale mendy domagają się, aby likwidować policja (defund) a zamian stworzyć .... komitety. Nie ma policji, nie ma aresztów, sądy są niepotrzebne a komitety to nic innego jak pierwowzór żydo - bolszewickie troiki. W czapę na miejscu, nie, nie kryminaliście, ale wrogowi ludu. . . . . . I teraz na scenie pojawia się Gershon Soros. Hojny jak zwykle daje MILIONY tym którzy domagają się likwidacji policji. . . . . . . Aż pytanie się prosi: CO JEST CELEM SOROSA? . . . . . . CHAOS, NOWA ŻYDO - BOLSZEWIA - ANARCHIA!
matis892021.08.2 18:22
Szatanistyczny, lewacki PIS realizuje rozkazy Sorosa i NWO. Morawiecki ofcijalnie nazwał to Nowym Porządkiem Świata NWO, czyli przyznał się do służby dla Sorosa i masonerii. Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta oficjalnie wspiera i reklamuje cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta i Nowego Ładu NWO do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi.
oficer LWP2021.08.2 18:26
Brawo .......PiS. Lubie satanistyczne kawałki.
oficer LWP2021.08.3 8:59
dlaczego się parszywcu podszywasz po mój nick, tępy głupi parszywy łeb nie potrafi nic innego, co za ludzie łajno, zacytuję żyda Żakowskiego "do dołu z wapnem"
Ty matis89 katoliku,2021.08.2 18:27
a wczoraj na mszy byłeś? Spełniłeś obowiązek katolika? Proste pytanie. Bez odpowiedzi.
Skrzypek na dachu2021.08.2 19:41
Kto " ty " jestes glupi czy podly , ze wtracasz sie czlowieku miedzy innym czlowiekiem a Bogiem .
Suweren2021.08.2 18:21
Wysoki Rządzie wzywamy do dekretu zakazu finansowania z obcych podmiotów polskich fundacji. Takie prawo jak w IV Rzeszy, USA, Rosji itd. Chcemy to samo.
Gówno wiesz o USA.2021.08.2 18:29
Gówno wiesz o USA.
wy sie2021.08.2 18:20
sami obalacie ustepstwami przed pedalska bruksela,wstyd,2 lata wam zostaly,miala byc silna polska,a zostawicie germanska kolonie
ARON2021.08.2 18:18
WYRZUCIC TEGO OSOBNIKA ZYDOWSKIEGO Z NASZEGO KRAJU
ak2021.08.2 18:16
Ach ten język ! Za komuny to co drugi "obalał". Aż w końcu komuna padła.
ka2021.08.2 18:38
Lechu najwięcej w Arłamowie obalił
Anonim2021.08.2 18:14
A kto tego Żyda wpuścił do Polski ze swoimi dywersyjnymi fundacjami ? Ja ? Niby Fronda mi sugeruje że ten PiS jest taki nieżydowski i Soros mu nie pasuje ? Tak troszczy się o Polaków ? Po prostu przestał stawiać na ich konia . To przecież normalna działalność tego typu dywersantów . Przyczółek : fundacja charytatywna na początek a później wpływ się zwiększa a z biegiem czasu ma się wpływ na całym obszarze . Czyż tak nie działa KK ? Oni to nazywają ewangelizacją .
gość2021.08.2 19:20
I co KK mieszasz z Sorosem. To jak koktajl Molotov.
Gershon Soros i jego marzenia.2021.08.2 18:12
W USA Antifa, Black Lives Matter i inne radykale mendy domagają się, aby likwidować policja (defund) a zamian stworzyć .... komitety. Nie ma policji, nie ma aresztów, sądy są niepotrzebne a komitety to nic innego jak pierwowzór żydo - bolszewickie troiki. W czapę na miejscu, nie, nie kryminaliście, ale wrogowi ludu. . . . . . I teraz na scenie pojawia się Gershon Soros. Hojny jak zwykle daje MILIONY tym którzy domagają się likwidacji policji. . . . . . . Aż pytanie się prosi: CO JEST CELEM SOROSA? . . . . . . CHAOS, NOWA ŻYDO - BOLSZEWIA - ANARCHIA!
AAAtomek2021.08.2 18:11
Jeden nawiedzony kretyn-prawak, zwolennik obecnego reżimu, zapewne emeryt, nierozumiejący i bojący się świata - pisze pod różnymi nickami i dyskredytuje Bogu niewinnego człowieka Sorosa. :Paradne!
oficer LWP2021.08.2 18:24
Tomku chce poprawkę, przyjeżdżaj mam samogon gazowany.
Wania Antonim - słuchajcie goje Polaky2021.08.2 18:09
jedyne co możemy negocjować - czy majątek Polski to 20 % dla Polaków czy 10 % dla Polaków
tchorz , klamca2021.08.2 18:05
Orban poradzil sobie z sorosem ,wykurzyl go z Wegier, u nas tchorze siedza pod stolem i trzesa portkam, godzac sie na wszytko. Dudzie sam palac sie wyrósł,w krakowie podobno tak malo zarabia? skrupowani , zdrajcy, ludobojcy.
Anonim2021.08.2 17:51
Soros to ideolog bardziej niebezpieczny od Hitlera . W latach 80ty gangster finansowy i spekulant giełdowy.!!!!!!!!!!!!1
Anonim2021.08.2 17:53
Jeszcze groźniejsi są ci co mają cały system finansowy świata (za pośrednictwem banków centralnych), bo są ponad pieniądzem. To klan Rotschildów. O nich nikt nie mówi, a mają wszystko co najcenniejsze w swoich rękach. Są ukryci na widoku.
Smolarze won2021.08.2 17:51
do kibucu na Synaju
gdzie jest ABW2021.08.2 17:50
w końcu to małe wydatki dla tego Żyda - a ile jeszcze będzie można zgolasić Polaków
Anonim2021.08.2 18:23
i przekupi każdego zas....anca i nie ważne sond rząd sejm czy senat
katolik2021.08.2 17:44
przecież wiadomo, że soros, gtes, szwab wspiera mordowanie Narodu polskiego ręką SSPIS nazistów i Episkopatu Polski na czele z Abp Gądeckim
bea2021.08.2 17:50
Pis nie jest z sorosem ale Popaprancy z PO Tusk grupa bilederberg sikorski trzaskowski to sa kable uczniowie sorosa
katolik2021.08.2 20:10
ok, dzięki. Małe uzupełnienie- SSPIS nazisci nie są z sorosem
Kaczyński służy Masonom!2021.08.2 17:38
Masoneria myśląc, że cel opanowania świata jest już na wyciągnięcie ręki zaczęła się między sobą żreć. Bo i diabły w piekle niby współpracują ale się jednocześnie naparzają, bo każdy chce być tym największym. Soros reprezentuje ten odłam, który na przykład chce likwidacji Izraela, a inni wprost przeciwnie. Najlepiej wyjaśnia to dr Stanisław Krajski na swoim kanale YT. Kaczyńscy jako wychowankowie tego Jana Józefa Lipskiego - masona 33 stopnia ale tej części masonerii, która wspierała również Piłsudskiego, dając mu kasę na przewrót - jest po stronie przeciwnej do opcji Sorosa ale jak najbardziej po stronie Masonerii, która chce opanować świat i ludzi. Z tym, że jedni chcą to zrobić jak we Francji - na rympał i po trupach, a inni ewolucyjnie, w białych rękawiczkach. To tak z w skrócie - polecam wspomnianego dr Krajskiego jako jednego z najlepiej w tym temacie obeznanych.
max2021.08.2 17:48
Co nowe bajeczki krypto-masona Brauna i jego kumpla S.Krajskiego. Jak myślicie dlaczego Krajski ma tak rozległą wiedzę o masonerii , przypadek?
do max2021.08.2 17:51
On stosuje tzw. "biały wywiad" - czerpie wiedzę z ogólnie dostępnych źródeł. Ty też tak możesz. Masoni są obecnie tak potężni, że coraz mniej się kryją ze swoimi planami. Na przykład na Monumencie w Georgii napisali jawnie, że ma być 500 mln ludzi na świecie. Krajskiego moim zdaniem uwiarygadnia fakt, że w dzieciństwie został poświęcony Matce Bożej.
Anonim2021.08.2 17:37
tyńcowy białystok ,co za nazwa. a nie było kwaczy jak orban wypier..lić tego batorego won i kopa w du..pe smolarom i innym 5 kolumnom nasadzić na droge ?,ale nie ,z jakiś dziwnych względów nie ma nawet dyskusji na ten temat. to w co gra pis??/ udaje patriotyzm, a są to tylko zwykłe żydowskie wypierdki ściemniacze
ANONIN2021.08.2 17:53
Coś ci się po pie....ło
Anonim2021.08.2 18:09
a ty ślepy ,czy durny?