15.11.19, 18:41(fot. screen)

Zaczęło się! Lewica coraz śmielsza. Prostacka nagonka na Kościół

 Beata Maciejewska, polityk z partii Wiosna Wojciecha Biedronia była gościem TVP INFO. I to w medium publicznym postanowiła prostacko zaatakować Kościół katolicki.

Lewicowa polityk w rozmowie odniosła się do wprowadzenia do szkół edukacji seksualnej. Jej zdaniem należy to zrobić, by...  chronić dzieci przed księżmi pedofilami.

– Dzisiaj stoimy przed faktem, że PiS próbuje zablokować edukatorów seksualnych i doprowadzić, ze mamy tylko coś takiego jak Kościół Katolicki. Warto, dlatego, że Kościół Katolicki jest miejscem gdzie jest masa pedofilów, którzy nie są w ogóle karani, to chociażby z tego powodu by chronić dzieci przed Kościołem Katolickim i księżmi pedofilami, należy wprowadzić edukację seksualną w polskich szkołach – powiedziała Maciejewska.

 

 

Komentarze

Dr Nobody2019.11.17 15:56
TO WY RODZICE JESTEŚCIE TEMU WINNI !!! Jak wy wychowujecie swoje dzieci cymbały jedne ???? Moje dziecko wiedziało, że jeżeli tylko usłyszy złe słowo (nie mówiąc w ogóle o jakimkolwiek dotykaniu !!!) to ta osoba dostanie w Ryyyyyyyyjaaaaaaa !!!! Obojętne kto to jest !!!
B522019.11.17 11:15
a co powiesz jak wprowadzą prawo żeby zamykać wszystkich zoków
szescboze2019.11.16 22:52
dobrze gada i ciesze sie ze taki swiezy powiew zmiany dociera rowniez do frondowiczow. moj ulubiony obecnie watek w sprawie pedofili w kosciele to ten co dymal te niepelnosprawne. na rozprawie spiewa pobozne piesni babunie klecza i klepia rozaniec - cos pieknego.
anonim2019.11.16 21:06
Taka prawda :D Księża chcą mieć embargo na edukację seksualną dzieci.
Durczykiewicz2019.11.16 19:57
Rozumiem, że ta pani sugeruje, że poza księżmi dzieci mają pozwalać się dotykać w miejscach intymnych swoje ciało...?? Absurd, jak dla mnie....
Cezary2019.11.16 16:42
Czy naprawde nie ma kary dla kogos kto szkaluje bezpodstawnie porzadnych ksiezy? W kazdym srodowisku znajdzie sie zbok. Juz nie dlugo nie bedzie mozna nawet powiedziec" ladnie wygladasz ladnie, bo to juz zainteresowanie. A moze na lekcji i w przedszkolu ta pani zademonstruja jak to jest z tym seksem. Pytam- Czy w Polsce zabraklo madrych i rozsadnych ludzi, zeby przeciwstawis sie tym co podnosza teraz nie tylko glowy, ale terroryzuja wiekszosc Polakow i ich dzieci tymi swoimi pomyslami. W zarodku nalezy niszczyc zlo, bo z pchly wyrosnie wol i wtedy bedzie juz za pozno.
Wojtek Polak2019.11.16 10:13
p. poseł nie prawda najwięcej owych pedofilów jest w środowiskach zboko-dewiantów czyli w środowisku czerfono-tęczofej zarazy.a ta wymieniona przez panią ''edukacja seksualna'' w dużej mierz jest stworzona przez własnie pedofilów ci już pani nie przeszkadzają. jak to jest że pedofilami nazywacie tylko księży a tych z poza kościoła negocjatorami satysfakcji seksu z nieletnimi. często prosesory ze środowiska lewackiego typu p,środa p. płatek czy inni ubolewają nad ciężkim życiem pedofilów. że pedofile nie krzywdzą dzieci ,a raczej są prześladowani czytaj pewnie przez katonarodowców z ciemnogrodu czy z wiochy przyklasztornej bo tak lewactwo nazywa kraj w którym żyje im przez gardło nie przejdzie Polska.cała ta lewacka banda nie nawidzi Polski i polskości {polskość to nie normalność} ale do władzy pierwsi się pchają, chora patologia.
POLA..2019.11.16 9:23
dlaczego dziennikarze niezalezni nie zajma sie badaniem pedofilii w innych grupach spolecznych CISZA SZA tam dopiero sie dzieje najlepiej odpierac to co uwiera w 4 liyery dewiantow atakujac KOSCIOL I KSIEZY ktory jest przeciwny gorszeniu spoleczenstwa POkazywaniem swoich zboczen na ulicy,zagranicy i probuje sie" edukowac "od najmlodszych lat dzieci i mlodziez przez zmarksistowanych ,oplaconych przez GURU inzynierii spoleczenstwa zepsutych do szpiku kosci ideologow precz od dzieci i mlodziezy NIECH DWIE LEJBY I DWOCH PEZIOLOW ZROBIA SOBIE W NARTURALNY SPOSOB DZIECKO i NIECH GO HODUJA PO SWOJEMU.WSTYD ZE KTOS TAKI REPREZENTUJE SEJM TO NIE SLUZY ROZWOJOWI POLSKI
Polak Ateista Dumny Gej2019.11.16 10:08
Dlatego, że w żadnej innej grupie poza kościołem pedofile nie są systemowo chronieni, lecz od razu odprowadzeni na komisariat i postawieni przed wymiarem sprawiedliwości. Przypominam, że za czasu 4-letniego nierządu PiSpsychopatów prokuratura nie wkroczyła do ANI JEDNEJ parafii. Nie inaczej będzie w nowej kadencji....
Japa2019.11.16 22:14
,,Dumny " śpisz czy o drogę pytasz . Znasz chociaż jeden przypadek natychmiastowego zgłoszenia takiego pedofilskiego przestępstwa ? 99% takich zgłoszeń ,,władza ' zwykle wroga kościołowi, dostaje po 20, 30, latach . Ksiądz nie żyje. Parafia odpowiada i płaci wysokie odszkodowanie . tylko w oparciu o zeznania ,,poszkodowanej , poszkodowanego. A tuż obok istnieje po miastach i ich dworcach ,,przemysł " usługowy dla pedofilów . I jakoś nie słychać o szybkim zgłoszeniu przestępstwa .. rozglądnij się wokół siebie Zgoda , w kościele zboki chronieni . To i tak lepsze . U Was zboki są nagradzani . To na posła , to na Prezydenta miasta stawiani.
Johan2019.11.16 9:22
Lekarze więcej wyrządzają nam, szkód niż ci nieliczni a la księża i to wyciągnięci na potrzebę z rękawa. Czy Lewica też będzie chciała odseparować nas od lekarzy ? Chcę tym przykładem pokazać JAKIE BZDURY nam wciska lewa Lewica. Prostackie gadanie dla plebsu !!
andrzejhahn32019.11.16 9:17
jeba ...ny kosciol katolicki jest to obrzydliwa zbrodicza instytucja i dlatego SRAM NA NIEGO
Jahiramać2019.11.16 9:39
Weź pigułkę , weź pigułkę
Hila2019.11.16 3:38
Skąd tego babsztyla wytrzasnęli.!! Lewica - od dawna nie powinna istnieć nie rozumiem dlaczego zapraszają tych ludzi do programu.
Alojzy Cedzidło2019.11.15 22:33
A ja przekornie , wierzący i praktykujący katol, stanę w obronie tej tow .Maciejewskiej. To nie Moskwa ją przysłała . Ani Bruksela . I w Słupsku zakwitła ,,Wiosna " .. TO MYŚMY , POLACY , NA NICH GŁOSOWALI . Tą hodowlę szumowin prowadzili za naszym cichym pozwoleniem To za naszym przyzwoleniem tow Bolek zorganizował ,,Nocna zmianę " i usunął rząd ,który chciał POLSKĘ oczyścić z czerwonej hołoty .A zostało tego jeszcze ,,skolko ugodno" To widać po naszych komentarzach. I to by było na tyle .
aaa_kotki_dwa2019.11.15 22:27
No, ostatnie info o szafarzu najświętszego sakramentu lubiącego w imię Jezusa molestować dzieci zwracało uwagę, że sprawa się rypła po tym jak wychowawczyni podjęła na lekcji temat molestowania seksualnego i wtedy dzieci zdały sobie sprawę co człowiek Chrystusa z nimi wyrabia. Stąd ten blady strach podłego chrystusowego kościoła maryjnych kochasi przed uświadamianiem dzieci.
zdumiony 2019.11.15 22:26
to po co taką idiotkę zapraszają do telewizji? Przecież z góry wiadomo że prymitywne babsko NIC mądrego nie powie
zdumiony głupotą jakiegoś babskiego prymitywa2019.11.15 21:56
tak żenująco głupawe baby mogą przynależeć tylko do partii zboczeńca
igor2019.11.15 21:49
żeby sie nie okazało, że ta pani jest pedofilką i dlatego oskarża innych, często tak jest, łapać złodzieja krzyczy złodziej w dużo kryminałach???
622019.11.15 21:37
Frondko to twoja wina i tego penerskiego koryta ze ta CZERWONA K PODNOSI LEB , SZKALOWAC TO POTRAFIC KONFEDERATOW , TO TERAZ MACIE TO CO CHCIELICIE
stan2019.11.15 21:27
A teraz to przypomnienie z Frondy: "Gwałtowna propaganda komunistyczna łączyła całą hierarchię kościelną z „faszystami” i za pomocą tej techniki starała się zmasakrować Kościół, atakując jego kapłanów. To nie była nowa taktyka. Byłam świadkiem, jak używa się jej w naszym własnym kraju raz po raz. Gdy komuniści organizowali katolickich robotników – irlandzkich, polskich i włoskich – w związki zawodowe, zawsze wbijali klin między świeckich wiernych i kapłanów, schlebiając świeckim i atakując księży- wspomina Bella V. Dodd w swojej autobiografii pt. „Szkoła Ciemności” Adresuję to do nienawistników Kościoła na tym forum - przeczytajcie chociaż tę książkę, bo widać, że nie macie żadnej wiedzy historycznej i zabieracie głos w sprawach, o których nie macie pojęcia.
Dam2019.11.16 6:40
KK ściśle współpracował z faszystami w Hiszpanii i Włoszech, a od Mussoliniego dostał nawet ziemię pod Watykan. Więc w tym przypadku propaganda miała coś wspólnego z prawdą.
leszczyna2019.11.16 15:29
Zgadza się, Watykan stoi na Traktatach Laterańskich.
Alojzy Cedzidło2019.11.16 17:28
Oj marzycielko , marzycielko . Oni będą czytać ?.W życiu nie spróbują . Ich wyszkolili ., część w PZPR , potem w SLD Oni z kolei przekazują swoja ,,wiedzę " rodzinie " A potem walka w internecie. . Fakty się nie liczą .Prawda też . To tak jak za PRL-u Wybrany towarzysz na I Sekretarza obojętnego szczebla , od momentu wybrania stawał się w swoim środowisku ,,autorytetem" w każdej dziedzinie. Na tej stronie mamy przykład takiego ,,Sekretarstwa " .Temat :,, głupolka z Wiosny " , a oni nawet tego nie zauważyli.
stan2019.11.15 21:23
Powinna powiedzieć, by chronić dzieci przed Biedroniowymi zakusami. Dla przypomnienia, jak lewactwo zwalczało Kościół. Nie udała się akcja, więc wymyśliło lewactwo nową akcję, by uderzać nie w pedofilów, ale w Kościół. W EU "tęgie głowy" zastanawiają się nad legalizacją pedofilii. Czy aż tak sprzyjają Kościołowi i biorą go w obronę, czy może jednak zagrożenie dla dzieci to lewactwo unijne?
trzeźwo myślący2019.11.15 21:19
Edukatorzy seksualni? A któż to taki? To nauczyciele z dyplomami, czy podstępna tęczowa zaraza, która instruowała, że trzeba to robić podstępem, podstępem wdzierać się do szkół! Rodzice, trzeba postawić tamę tym edukatorom. Bez wiedzy i zgody rodziców żadne dziecko nie ma prawa być edukowane przez tych ludzi. Nie zapisywać dzieci do tych szkół, które wyrażą na to zgodę..
iza2019.11.15 20:52
Pokażcie mi jednego biskupa w tym kraju, który został skazany za ukrywanie pedofilii????? Prokuratura tak boi się biskupów, że odmawia rozpoczęcia śledztwa przeciwko Jędraszewskiemu, Gądeckiemu, Hoserowi, Czai. Edukacja seksualna jest potrzebna także po to,aby chronić dzieci przed pedofilami wśród księży, skoro państwo boi się biskupów.
stan2019.11.15 21:33
Z pewnością pedofilów ukrywa niejaka "iza", ponieważ tu zarzuca ukrywanie,a sama nie zgłosiła tych faktów do prokuratora. Z wpisu wynika, że zgłosiłaś? Zgłosiłaś i kto ci odmówił, który prokurator? Imię nazwisko i która prokuratura? Proszę o odpowiedź!
tadek2019.11.15 20:51
tylko idyjota albo wyjatkowy komunista antykoscielny moze takie glupoty wypisywac, ze jest tak duzo pedofily w Kosciele! Ilu naprawde ujawniono? 6 na 10000? Ilu procentowo jest wsod aktorow? setki! Swoja droga, czemu prokuratura takich klamcow nie sciga?
iza2019.11.15 20:57
Jest różnica między występowaniem przestępstwa, a jego ujawnianiem. Kościół chroni swoich pracowników -pedofilii, biskupi przenoszą ich z parafii na parafię, dlatego trudno ofiarom dochodzić sprawiedliwości. Jeżeli ktoś zdecyduje się wystąpić się przeciwko księdzu, to społeczność lokalna urządza lincz na ofierze i broni pedofila w koloratce. Tylko w kościele pedofil może być przenoszony przez 30 lat z parafii na parafię i mieć kontakt z dziećmi. W innych grupach zawodowych pedofil trafia do pierdla, tam, gdzie jego miejsce. Dane kościelne są zaniżone.
Alojzy Cedzidło2019.11.16 17:35
Pełna zgoda , pani ,,izo " .Pełna zgoda . KK chroni swoich pracowników podobno zboczonych . Święta prawda Zamiast ich wybierać na Prezydentów , Posłów jak u totalnych , to ich chroni. O chwaleniu się tą usterką w naturze w kinie internecie prasie nie wspomnę
Iza2019.11.15 19:34
I co nie zgadza się?. Kościół jest siedliskiem pedofili , nie są karani, bo biskupi przenoszą ich z miejsca na miejsce.
622019.11.15 21:47
k,,rw to cale lewackie sc ktore pier,,z kim popadnie , kazda s,,a wspiera sodomite teczowego
Jahiramać2019.11.16 9:38
Ten deficyt masz pariasie od urodzenia czy cię naszedł , gdy tatuś zaczął ci wchodzić do wanny podczas kąpieli.
Mirek T2019.11.15 19:27
Do jełopa (powyżej), który wabi się Piotr Nowak : Popatrz no ty Nowak ile internet uczynił nam złego ! Kiedyś, kiedy jeszcze nie było internetu, to tylko twoja rodzina wiedziała, że jesteś debilem !
tusek-hund 2019.11.15 19:41
mniej wulgaryzmów, Mirek T
MirekT2019.11.15 20:43
Jakich wulgaryzmów?
Alojzy Cedzidł2019.11.16 17:01
Mylę ,że to nie o Ciebie chodzi . On ten ,,tusek -hunt ", nie pokapował ,że ten wulgarny to z T VN z Inowrocławia
ect2019.11.15 19:13
Wredna i zakłamana ta kobieta bardzo w tym co mówi.
MirekT2019.11.15 19:19
Wredna i zakłamana to Ty jesteś, proboszcz Ci wmówił, że to dzieci gwałcą klechów?
tusek-hund2019.11.15 19:13
Po wyjściu z Unii Europejskiej Zjednoczone Królestwo stanie się outsiderem, drugoligowym graczem – powiedział szef Rady Europejskiej Donald Tusk podczas swego wystąpienia w Kolegium Europejskim w Brugii.
MirekT2019.11.15 19:16
Umiesz tylko cytować matole, napisz coś swojego!
tusek-hund 2019.11.15 19:36
dzięki, debilu lewacki
Japa2019.11.16 21:44
A o tej spermie z ręki i jej zlizywaniu już trzy razy wlepiałeś To kto ci to napisał , czy to twoje przeżycia z panią Raczkowską ?
orgi2019.11.16 4:34
volkSSdojcz tfuSSk ma tylko jeden cel ...... stosunek z makrelą
2019.11.15 19:06
Jakiego Wojciecha? Pisie debile. :) On ma na imię Robert :) Wiejskie pisie tłuki :P
mandarin oriental2019.11.15 19:16
Nowak to wyjatkowa zboczona menda ,mysle ze nadstawia zadu dla zboczenca biedronia, prawdopodobniej to ta sama LIGA...
622019.11.15 21:45
wyglada na to ze biedron ma racje ze kot alik ma to same schorzenie ,jak chcecz zobaczyc zboczencow to przyjedz do poznania ,kazdy ci powie gdzie znajduje park l,,a aktywni sa w nocy
tusek-hund2019.11.15 19:17
pederasta psi syn
Alojzy Cedzidło2019.11.15 22:47
Panie ,,Piotrze Nowaku " kochany , jak by powiedział pan Szczerba . Coś u Pana z tym oglądem sytuacji w Polsce jest nie tak. Pisze Pan ,-.. Wiejskie pisie tłuki" co by się tłumaczyło tak ; .,, Pisie matoły a my OKO geniusze " To jak to wytłumaczyć ,że te matoły już trzeci raz pokonały takich geniuszy jak Wy... Tak szczerze pisząc , to ja pokonany wstydził bym sie takie pierdoły pisać .
tusek-hund2019.11.15 19:05
– Donald Tusk odpowiada za wybuch wojny polsko-polskiej. To on to rozpętał w 2005 r. i to był wehikuł jego kariery – oświadczył Legutko.
MirekT2019.11.15 19:13
Legutko to stary bezdzietny kawaler. Kumpluje się z kulawym z Żoliborza, wymieniają się między sobą spostrzeżeniami, na temat nowych technik masturbacji !!!
.....2019.11.15 19:25
twoja stara jeszcze sie puszcza ?
MirekT2019.11.15 20:41
Moja nie jest stara, a ty puszczasz się z wikarym cioto!!!
trzeźwo myślący2019.11.15 21:10
Erotoman na forum katolickim? Jesteś obnażacz czy podglądacz?
MirekT2019.11.16 11:38
Ty to jesteś erotoman gawędżiarz i zliż spermę z reki bo klawiaturę zachlapiesz!!!
Ola2019.11.16 3:43
Mam nadzieje że odpowiesz karnie za te hipokryzję debilku z wypranym mózgiem
orgi2019.11.16 4:30
mirek , POj....bie seksualny , "t . fuj rozwuj " szarych komórek jest na poziomie ....pantofelka
Dam2019.11.16 6:39
Zaczęło się od "dziadka z Wermachtu" wyciągniętego przez Kurskiego i dobrze o tym wiesz, zasrany kłamco.
MirekT2019.11.15 19:04
Jak to się stało, ze TVPpis to wyemitowało, czyjeś głowy polecą ! Jak ta Pani prawdę powiedziała, to już było za póżno, nie włączyli PRZEPRASZAMY ZA USTERKI. Jeszcze jedna taka wpadka i Kurski poleci na zbity ryj !!!
Jahiramać2019.11.16 9:26
Turowski już nie jest prezesem radiokomitetu.
XYZ2019.11.15 19:02
Takie jest jej zdanie i ona reprezentuje tych co ją wybrali.
Hila2019.11.16 3:41
To swoje zdanie niech wygłasza tym co ją wybrali. Jak dla mnie to obrzydliwe jest słuchanie bełkotu lewicowego. Niech lepiej opowie co wie o Ince czy Zagończyku.
MirekT2019.11.16 6:44
To słuchaj tylko Radia Maryja!!!
Magda2019.11.15 18:56
"Złodziej krzyczy: łapać złodzieja!" Przedstawicielka partii zboczeńców tonie w hipokryzji. A to dopiero przedsmak tego, co wyjdzie z wrót bezrefleksyjnie otwartych przez PiS.
MirekT2019.11.15 19:08
Wrota to się za tobą na zawsze w TWORKACH zamknąć!
ect2019.11.15 19:11
PiS jest refleksyjne tylko zakłada współpracę z masonami, którzy chcą zniszczyć wszystko co najwartościowsze, zwłaszcza Kościół. Np. Gliński Ministerstwo Kultury, Zalewska Ministerstwo Edukacji, teraz lewica Ministerstwo Rodziny. Nie ma na kogo głosować tak naprawdę, bo i po prawej i po lewej jest masoneria, masoni są także w Kościele. Pan Bóg wprowadzi swoją sprawiedliwość ale zanim to nastąpi ucierpi jeszcze wiele dzieci. Ludzie wydają się nie rozumieć, że za to całe zło czeka świat karząca ręka Boża.
OjciecTadeuszRydzyk2019.11.16 6:33
Madzia, zajmij się lepiej swoimi upośledzonymi dziećmi!
cenisz dobre dziennikarstwo?2019.11.15 18:52
Tak, tak, zaczęło się. Następne w kolejności będą "trzy dni ciemności". Czy jakoś tak.
3072019.11.15 18:51
"307 Dywizjon Myśliwski Nocny „Lwowskich Puchaczy” był jednostką lotniczą Polskich Sił Powietrznych w Wielkiej Brytanii. Został sformowany 24 sierpnia 1940 r. w Blackpool z personelu 5. i 6. pułku lotniczego. Od kwietnia 1941 r. do kwietnia 1943 r. stacjonował w bazie RAF w Clyst Honiton, broniąc południowo-zachodniej Anglii przed nocnymi nalotami. "
KKK2019.11.15 19:25
Mnie się podobają twoje wpisy, bo przy okazji uczysz historii tych lewackich PO-je-bów, dla których Stalin miał usta słodsze od malin.
3072019.11.15 19:33
KKK- Dziękuję bardzo
MirekT2019.11.15 20:45
Jesteś rozszyfrowany KKKur-wo!!!
Alojzy Cedzidło2019.11.16 16:49
Mireczku wyjdz z tej inowrocławskiej kloaki . utoniesz w niej , a to nie chwalebne. Dobijesz 307 a i KKK tez, FAKTAMI kulturalnie wyłożonymi Udowodnij im głoszenie nieprawdy . Kulturalnie.. A o tow Maciejewskiej , czyli na temat , byś co nie ,,słodził . Z tej samej łażni czerwono- wiosennej korzystacie.
AAAtomek2019.11.15 18:49
Jak dziecko dowie się na lekcji o edukacji seksualnej, że "wujek" i "ksiądz" i nikt więcej nie może jej dotykać w jej miejscach intymnych, będzie to z wartością i dla Kościoła! Odsetek spraw karnych pedofilskich w Kościele zmniejszy się drastycznie! Chcecie mniej księży pedofilów? Wprowadźcie edukacje seksualną do szkół od najmłodszych lat, dostosowanych do wieku uczniów!
Michał Jan2019.11.15 19:03
Albo odwrotnie - dotknie nas plaga wymyślonych zgłoszeń. Przy takich oskarżeniach nie stosuje się prawa, tylko lewo.
B522019.11.15 19:10
jest poste rozwiązanie w średniowieczu dewiantów wkładali na stos zniknie trochę księży i całe lewactwo jestem za
purim2019.11.15 19:51
Te 2-3 zdania można spokojnie powiedzieć na lekcji wychowawczej i nie trzeba specjalnych edukacji.
anonim2019.11.16 21:07
Ale zjawisko wykorzystywania seksualnego to nie tylko 2-3 zdania Skarbie :3
trzeźwo myślący2019.11.15 21:13
Nie trzeba niczego wprowadzać, bo już są zajęcia w szkołach z tego tematu - wychowanie do życia w rodzinie, m.in. o świadomym macierzyństwie. O co chodzi lewakom?
anonim2019.11.16 21:08
Czy świadome macierzyństwo zapobiega molestowaniu w rodzinie?
622019.11.15 21:39
jestes sku,,,lem uwazaj zeby twoi starzy nie dowiedzieli co ty robic po ciemku
AAAromek2019.11.15 23:58
raczej dowie się, że zgodnie z prawami seksualnymi masturbacja jest źródłem dobrostanu duchowego
Alicja2019.11.17 20:01
Nie wiesz co mówisz, w związku z tym przeproś wszystkich ładnie i już się nie odzywaj, proszę.
Jan2019.11.16 3:45
a pocałuj Ty Się W swój wpis!
3072019.11.15 18:47
"Polska flaga powiewała w piątek nad Exeter, angielskim miastem w hrabstwie Devon. To pamiątka po wydarzeniach sprzed 77 lat, kiedy to polscy lotnicy uratowali miasto przed zniszczeniem w niemieckim nalocie."
Stachu przez "ch"2019.11.15 18:53
A już myślałem, że na pamiątkę mordu dokonanego tam przez Jakuba Tomczaka.
tusek-hund2019.11.15 19:27
jesteś ograniczony a szkoda
Alojzy Cedzidło2019.11.15 22:06
Nie bardzo rozumie tego ,,ograniczenia" Co ten ,,Stach " ma na myśli . Bo jeśli tego śpiewaka z Sejmu , co nasz Hymn zamordował , to wielki "szacun dla ,,Stacha :
Urszula2019.11.16 9:08
https://www.youtube.com/watch?v=FjQyaILvhn0
Alojzy Cedzidło2019.11.16 10:52
Noooo ... To jasne ,że ciemne .
pilot2019.11.15 19:29
Szacun