21.01.22, 17:54fot. yt/screen

Żaryn: W składzie rosyjskiej delegacji na rozmowy NATO–Rosja osoby powiązane z GRU i SWR

W składzie rosyjskiej delegacji na niedawne rozmowy NATO–Rosja widać było nagromadzenie osób powiązanych bezpośrednio z rosyjskimi służbami specjalnymi” – informował w piątek na Twitterze rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn. Precyzuje też z jakich rosyjskich służb pochodzili rosyjscy uczestnicy rozmów.

Strona już od jakiegoś czasu nie kryje się z wieloma działaniami prowadzonymi przeciwko NATO oraz w innych swoich operacjach. Jednak wysłanie na negocjacje osób oficjalnie powiązanych z rosyjskimi specsłużbami stanowi pewne nowum.

W składzie rosyjskiej delegacji na niedawne rozmowy NATO–Rosja widać było nagromadzenie osób powiązanych bezpośrednio z rosyjskimi służbami specjalnymi” napisał Żaryn.

Jak dodał, chodzi o członków GRU – Głównego Zarządu Wywiadowczego oraz SWR – Służbę Wywiadu Zagranicznego Federacji Rosyjskiej.

Wysłanie ludzi GRU czy SWR na rozmowy z przedstawicielami NATO pokazuje konfrontacyjną postawę Rosji oraz sugeruje, że Kreml chce realizować inną niż oficjalną agendę” – stwierdza Stanisław Żaryn.

Jak ocenia rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych, takie działania Rosji muszą być odbierane jako próba destabilizacji wschodniej flanki NATO.

Działania Kremla wobec Zachodu pozostają wrogie i muszą być oceniane jako próba destabilizacji wschodniej flanki NATO” – czytamy.

mp/twitter

Komentarze

Anonim2022.01.22 4:55
W Ameryce Wybory 2022, oraz https://www.bitchute.com/video/xc2fO_6o40A/.
kresy24.pl2022.01.21 23:50
kresy24.pl
katolicka deratyzacja Polski2022.01.21 21:18
Gdzie sie dwoch bije,tam Chiny skorzystaja z wyjatkowej okazji !
JanP2022.01.21 20:01
Jakiś nienormalny ten Żaryn. Na takie rozmowy z jednej i z drugiej strony wysyła się fachowców a nie polityków.
Saki Faki2022.01.22 17:28
Panie Janie składam reklamacje , przepłaciłem. Jak dawałem ci ssać mojego huzara jechało ci z gęby.
alzara_2022.01.21 19:45
Moim zdaniem trzeba do tych wszystkich spraw włączyć Japonię. Wojska Rosji są teraz gromadzone na jej granicach zachodnich. Japonia powinna wyczaić moment i wpuścić zielone ludziki na Wyspy Kurylskie i Sachalin i oderwać.
Olej2022.01.21 19:06
Większość obecnych oficjeli sowieckich pochodzi z GRU, dawnego KGB i innych. To jest ich standard. Dlatego zamiast się z nimi cackać trzeba im postawić ,,ścianę z żelbetonu'' nie do przejścia ! Jak Kennedy podczas kryzysu kubańskiego czy później berlińskiego, ani kroku w tył. Chcą grać do końca, zafundować im jazdę, i patrzeć jak długo wytrzymają. Wycelować cały arsenał atomowy państw NATO w ich kierunku, postawić armie w stan gotowości, wysłać siły ekspedycyjne w rejon Morza Czarnego. Tak żeby nie mieli wątpliwości, że żarty się skończyły. Trumpa się bali gdyż był dla nich nieprzewidywalny. Reagan również się nie certolił, kierując wszystko co było w zasięgu mocy USA w ich stronę. Żadnej miękkości, która ich tylko rozzuchwala. Z bandytą nie respektującym umów i traktatów, które sam podpisywał się nie negocjuje, tylko się go wali aby wiedział, że jego agresja przyniesie spodziewany i pewny skutek. Że tez świat nie ma ich dość !
Mirek2022.01.22 16:50
Ale przecież gwarantem bezpieczeństwa Ukrainy, gdy ta pozbywała się arsenałów broni atomowej były: Rosja, USA, Wielka Brytania. I co ? To był największy błąd Ukrainy, iż naiwnie zawierzyli w/w państwom. Gdyby mieli tą broń atomową to byłaby ona dzisiaj środkiem odstraszającym wobec agresywnych poczynań Rosji. Pracuję z Ukraińcami .To samo mówią, że to był ich błąd.
Anonim2022.01.21 18:58
Najlepszy przyjaciel Kaczyńskiego i największy sojusznik PiS, Wiktor Orban udaje się na kolejna wizytę do Moskwy w lutym 2022. To już 5 wizyta robocza u Putina w ostatnich latach przyjaciela Kaczyńskiego. Pewno będą omawiali kolejną strategię zniszczenia Europy i UE w ramię z Kaczyńskim.
Anonim2022.01.21 18:29
Media PiS i Kaczyńskiego "1 stycznia 2022 Minister spraw zagranicznych i handlu Węgier Péter Szijjártó otrzymał z rąk Siergieja Ławrowa rosyjski Order Przyjaźni"........................................................................https://dorzeczy.pl/swiat/246454/szef-wegierskiego-msz-odznaczony-rosyjskim-orderem-przyjazni.html
Anonim2022.01.21 18:06
Buhahahahahahaaaaa 😁😂🤣😂😁 ten bałwan dopiero teraz się zorientował, że 80% rosyjskich dyplomatów to wywiad, GRU, SWZ i SWR? Żenada i obraz podpoziomu PiSdzielskich kadr, skąd oni biorą takich gamoni?😁😁😁
Piotr Nowak 🖐🏻😁😁😁 teraz Anonim🌈🌈🌈2022.01.22 17:31
Przechodzę do treści, co drugi z PO ma wodogłowie u Budki to nawet więcej. Nikt się nie kapuje ze mamy agentów ruskich i niemieckich. Idę na Prezydenta PRL. Glosujcie na mnie, Anonim a dla was Piotr Nowak.