09.01.15, 12:49Zbrodnie głośne i zbrodnie ukrywane (fot. Twitter)

Zbrodnie głośne i zbrodnie ukrywane. 12 osób zginęło w zamachu w redakcji. Tego dnia abortowano 500 dzieci

Cała Europa jest wstrząśnięta! Najważniejsi politycy potępiają zbrodnię! Tysiące policjantów ściga przestępców. Media informują o odrażającej zbrodni na pierwszych miejscach. Co się stało? 7 stycznia, terroryści zamordowali w Paryżu 12 osób.

Tego samego dnia, aborterzy we Francji zamordowali około pięciuset nienarodzonych dzieci. W państwach Unii Europejskiej ofiar było około pięciu tysięcy. Żaden ważny polityk nie wypowiedział się w tej sprawie. Ani jeden policjant nie zajął się poszukiwaniem sprawców. Masowe media nawet nie zająknęły się o sprawie.

Skąd taka różnica? Czy chodzi o to, że zamordowane dzieci nie obraziły nikogo, dlatego nie można mówić o „wolności słowa”? Może ktoś z oświeconych mnie oświeci?

Mariusz Dzierżawski/Stopaborcji.pl 

Komentarze

anonim2015.01.9 12:55
Taki jest Matrix Panie Mariuszu... Niewielu jest obudzonych. Dopiero teraz zaczynam doceniać proroctwo Wachowskich. Ameryka od Wolności do Faszyzmu https://www.youtube.com/watch?v=kHcr5bq7Jv8
anonim2015.01.9 16:53
Właśnie, czy papież spotykając się niedawno z komuchem Hollandem potępił te morderstwa, tak jak teraz obecne wydarzenia?