14.01.19, 09:28fot. screen youtube.com

Ziemkiewicz o Jarosławie Kurskim: Jest hieną!

"Nazwijmy rzeczy po imieniu: redaktor podupadającej gazety jest hieną z wyrachowaniem zarabiającą na nieszczęściu" - napisał Rafał Ziemkiewicz komentując postawę wicenaczelnego "Gazety Wyborczej", który w skandalicznych słowach opisał wczorajszy atak na prezydenta Pawła Adamowicza.

Jarosław Kurski na łamach "Gazety Wyborczej" stawia bardzo ostre tezy, mówiące o ataku nożownika jako o "zbrodni politycznej" wywołanej przez szeroko pojęty obóz prawicy i partie prawej strony sceny politycznej.

"Nazwijmy rzeczy po imieniu. Wczoraj w Gdańsku doszło do politycznej zbrodni, do wyrachowanej i zaplanowanej próby zabójstwa polityka wybranego w powszechnych wyborach, polityka o niedawno odnowionym wielkim demokratycznym i politycznym mandacie" – napisał Kurski na Twitterze, odnosząc się do jednego z tekstów zamieszczonych na wyborcza.pl pt. "Zasiane ziarno nienawiści prędzej czy później wydaje plon".

Na takie zachowanie Kurskiego zareagował publicyta DoRzeczy Rafał Ziemkiewicz, który skrytykował postawę wicenaczelnego Gazety Wyborczej.

"Nazwijmy rzeczy po imieniu: redaktor podupadającej gazety jest hieną z wyrachowaniem zarabiającą na nieszczęściu" – skomentował Ziemkiewicz.

mor/DoRzeczy.pl/Fronda.pl

Komentarze

Jerzy Domański2019.01.14 17:36
Dajcie już Ziemkiewiczowi funkcję czyściciela kociej kuwety bo gada jak potłuczony a ciągle nic nie ma. Oczywiście, ziarno nienawiści wyda złowrogi plon. Winni są ci, którzy z uśmiechem traktowali wydawanie "wyroków śmierci", egzekucje przez wieszanie portretów i wiele więcej. Oni mają krew na rękach
Edward2019.01.14 12:10
Kurski to człowiek chory, tu żadne terapie nie pomogą. Koszmarnie uwikłani są redaktorzy GW.
ODA2019.01.14 16:15
Zgadzam sie.
Ala2019.01.14 17:00
GW to antypolska gazeta
Olo2019.01.14 11:16
Z to ten drugi to ideal!Taki jak autor tego artykulu.