07.10.17, 14:35Zdj. P. Tracz, KPRM, Flickr, domena publiczna CC0

Ziobro dziękuje Kaczyńskiemu: Jest pan architektem sukcesu Dobrej Zmiany

Trwa konwencja Solidarnej Polski, której gościem jest prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński. Podczas swojego wystąpienia lider Solidarnej Polski, Zbigniew Ziobro podziękował Kaczyńskiemu. 

"Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński jest gwarantem jedności obozu Zjednoczonej Prawicy i historycznego zwycięstwa „Dobrej Zmiany”-powiedział minister sprawiedliwości podczas sobotniej konwencji. 

"Bardzo dziękuje panie prezesie, że jest pan dzisiaj z nami nie tylko dlatego, że jest pan architektem tego dziejowego, historycznego zwycięstwa „dobrej zmiany”, obozu patriotycznego. Zwycięstwa podwójnego, bo przecież po pierwsze prezydenckiego, a później parlamentarnego"- przypomniał Zbigniew Ziobro, który w swoim wystąpieniu zwrócił uwagę na rolę mniejszych ugrupowań w ramach Zjednocznej Prawicy, takich jak Solidarna Polska i Polska Razem, ponieważ te partie „aktywnie współuczestniczą w budowie dobrej zmiany w Polsce”.

Minister Sprawiedliwości podkreślił, że wsplne zwycięstwo było pod przywództwem Jarosława Kaczyńskiego.

"To co niezwykle ważne w polityce, o czym my Polacy zwłaszcza doświadczeni latami różnych perypetii i rządów, złych zmian w naszym kraju, zwłaszcza my, ludzie prawicy o tym wiemy, że jedność jest niezwykle ważna. I to właśnie pan, biorąc pod uwagę ten różnorodny, składający się z różnych podmiotów, różnych ludzi mających czasami różne wartości, punkty widzenia obóz, pan jest gwarantem jego jedności"- powiedział lider Solidarnej Polski.

yenn/PAP, Fronda.pl