04.09.15, 12:45

Zwiefka: Nawet YouTube rozumie, że Kaczyński to Putin

Platforma Obywatelska nie może dać sobie rady z najnowszym spotem Prawa i Sprawiedliwości. Przypomnijmy, że PiS wskazuje w nim, iż w Polsce setki tysięcy dzieci są głodne. Pokazuje też kłamstwa polityków Platformy Obywatelskiej, który wbrew twardym danym, mówili co innego. Nic dziwnego, że PO jest zamurowana: trudno walczyć z faktami. Dlatego od wczoraj przeciwko spotowi PiS wytaczane są najcięższe działa. Groteska panicznych prób przeciwdziałania prawdzie przez PO sięga zenitu.

Najpierw do akcji wkroczyła telewizja TVN i Monika Olejnik. W spocie wykorzystano bowiem krótki i głośny fragment programu „Kropka nad i”, w którym Stefan Niesiołowski mówi o szczawiu. TVN stwierdził, że nie wyrażał zgody na wykorzystanie nagrania polityka w spocie. Z kolei Monika Olejnik, dziennikarka, którą codziennie słyszą i widzą tysiące Polaków, była oburzona, że… na nagraniu słychać jej głos!

Na tym jednak nie koniec. Dziś przeciwko spotowi wystąpili sami politycy Platformy Obywatelskiej – i to w jakim stylu! „To klasyczne metody prania mózgu. PiS dopuszcza się manipulacji. To praktyki nieetyczne, niemoralne i zabronione” – powiedziała na konferencji prasowej Joanna Mucha.

„Zdjęcia obrazujące nędzę dzieci zostały zrobione przez Amerykanina i Rosjankę. Nie przedstawiają polskich dzieci” – przekonywał z kolei Tadeusz Zwiefka, dodając, że zawiadomi Krajową Radę Radiofonii i Telewizji.

Mucha wskazywała, że zdjęcia głodnych dzieci widać tylko przez cztery setne sekundy i ma być to nielegalnym, podprogowym przekazem. „To materiał podprogowy działający celowo na naszą podświadomość” – powiedziała Mucha.

„Jak bardzo trzeba nie lubić swojego kraju, jak chętnie używać nieetycznych i niemoralnych argumentów. To straszny element” – dodał Zwiefka.

Zwiefka wskazywał też, że YouTube przydaje materiałowi automatycznie rosyjskie napisy. „To też o czymś świadczy” – mówi polityk, sugerując, że nawet YouTube rozpoznaje tyrańską, putinowską twarz Kaczyńskiego.

Mucha i Zwiefka chyba już nie raz mieli do czynienia z podprogowymi materiałami. Inaczej wątpliwe, by mogli szczerze popierać Platformę Obywatelską…

A OTO GROŹNY, PODPROGOWY SPOT PiS, KTÓRY PIERZE MÓZGI PLATFORMERSÓW:

kad

Komentarze

anonim2015.09.4 13:08
mucha wydała na koncert madonny lekką rączką 7 baniek, zatrudniała swojego nadwornego fryzjera a na sporcie to znała się jak wilk na gwiazdach i ona dziś mówi o moralności ? hipokryci lenie, nic nie zrobili przez te 8 lat, afera za aferą i kradzież mienia pod płaszczykiem prawa, a winny oczywiście PiS i Kaczyński, niesioł obraża wszystkich ale on się nie kłóci on taki dobry, muchołap, ale to wszystko do czasu !!!
anonim2015.09.4 13:22
Pani Mucho, a przekaz nadprogowy pani konotuje?
anonim2015.09.4 13:24
Platfusy, Bogu dziękujcie za Kaczyńskiego. Bez niego, nie istniejecie! Podprogowa Zwiefna Mucha. Bo padnę :)))))))
anonim2015.09.4 14:02
Szeregowy Zwiefka Mundur odprasowany?
anonim2015.09.4 18:10
Zwiefka Zwiefka ... to ten dziennkikarzyna co w stanie wojennym prowadził dziennik telewizyjny w mundurze prawda? Propagandzista Jaruzelskiego i Urbana ? - znaleźli sobie autoryteta nie ma co :))))
anonim2015.09.6 6:58
...ten sam; który zwiefkał z Bruksela PO POdpisaniu listy obecności ........
anonim2015.09.7 16:09
Bitka POwskich zadaniowców z PISowskimi zadaniowcami-system dwupartyjny-naród podzielony. Jak długo jeszcze mamy znosić różne odmiany socliberalizmu? Nie lepiej oddać władzę nad własną kieszenią normalnym ludziom przez uproszczenie prawa, puszczenie urzędników do domu i obniżkę podatków? Musimy was znosić?