25.04.14, 16:25fot. Youtube

Zwłoki zabitych dzieci ogrzewają mieszkańców USA!

Chodzi o dzieci zabite w kanadyjskiej prowincji Kolumbia Brytyjska. Ich szczątki są transportowane do Oregonu i tam używane do produkcji energii elektrycznej.

Szef resortu zdrowia tej prowincji poinformował w mailu do B. C. Catholic, że „odpadki biomedyczne”, które zawierają „tkankę ludzką, takie jak usuniętą chirurgicznie tkankę rakową, amputowane członki o raz tkankę płodu” są spalane w Stanach Zjednoczonych, by produkować energię.

Minister zapewnił, że proceder jest w pełni zgodny z prawem.

Administracja Oregonu stwierdziła w wywiadzie dla B. C. Catholic, że to najprawdopodobniej właśnie do przedsiębiorstwa Covanta Marion w tymże stanie trafiają „odpadki” z Kanady. Są używane do produkcji energii elektrycznej.

To nie pierwszy taki przypadek na świecie. Fronda informowała już wcześniej, że podobny ohydny proceder ma miejsce w Wielkiej Brytanii.

pac/lsn

Komentarze

anonim2014.04.25 22:57
W Oświęcimu krematoria nieludzi, w USA spalarnie odpadków medycznych.
anonim2014.04.26 0:20
Fronda zatrudnia takich ignorantów, którzy "kupują" wszystko w ciemno. Ktoś wyżej już napisał, że ciało ludzkie potrzebuje do spalenia energii i to w znacznej ilości, a nie wytwarza jej. Jeśli by tak było, wystarczyłoby pod ciało ludzkie podłożyć zapałkę i dalej płonęłoby samo. Naprawdę nie trzeba specjalnej wyobraźni ani wiedzy, żeby o tym wiedzieć. Ale cóż, jakby napisać prawdę, że szczątki ludzkie, w tym abortowane dzieci, są po prostu spalane, nie byłoby takiej sensacji. Po raz kolejny żenada. Z Bogiem.