11.05.20, 09:40Screenshot TVP Info / Youtube

Zwolennicy ISIS szykowali zamach w Polsce?! Trafili w ręce ABW

Na podstawie materiałów zebranych przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego Straż Graniczna zatrzymała czterech obywateli Tadżykistanu werbujących inne osoby do działań o charakterze terrorystycznym.

Z materiałów ABW wynika, że zatrzymani 7 maja br. cudzoziemcy prowadzili na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej działania polegające na werbowaniu konwertytów na islam w celu przeprowadzenia działań o charakterze terrorystycznym. Zgromadzony materiał dowodzi, że zatrzymane osoby sympatyzują i popierają działalność organizacji terrorystycznej - tzw. Państwa Islamskiego.

Cudzoziemcy zostali osadzeni w strzeżonym ośrodku Straży Granicznej w celu wydalenia i wpisania ich do wykazu osób niepożądanych na terytorium RP i strefy Schengen.

Czynności zostały przeprowadzone w oparciu o przepisy ustawy o cudzoziemcach oraz ustawy o działaniach antyterrorystycznych.

informacja prasowa

Komentarze

zapłacę za każdego obrzezanego2020.05.11 13:35
Hej wy z Państwa Islamskiego, Dam wam adres OBOJĘTNEGO i innych szmondaków z B'nai B'rith – Loża Polin.
stan2020.05.11 12:55
A Kopacz chciała ściągać ich tabunami. Chwała Tobie, Boże, że ustrzegłeś nas przed nieodpowiedzialnymi, ślepymi wykonawcami obcych rozkazów i pozbawiłeś ich władzy. Panie Boże, spraw, by przestali jątrzyć przeciwko Polakom lub na zawsze zniknęli z naszego kraju.
Jan Radziszewski 2020.05.11 12:05
- oni już są przez żydów zaczipowani tzn są także sterowani przez Nev Mesyjasza żydów tj Antychrysta.
AAAtomek2020.05.11 11:26
PISIS? Zwalczać!
anonim2020.05.11 11:19
TO ROBOTA RUSKICH - a Konfederacja idzie na pasku Putina - https://www.fronda.pl/a/dr-rafal-brzeski-braun-powtarza-to-co-rozpowszechnia-moskwa,144073.html
PiS to farbowane lisy2020.05.11 10:30
czyli Rosjanie w sojuszu z Izraelczykami, bo ISIS w interesie tego drugiego! https://www.youtube.com/watch?v=YPUhpzGKWnM W kontrze do słów w/w: https://www.youtube.com/watch?v=T8bkBX21YJY
stan2020.05.11 13:09
A czyż to coś nowego? Przecież w Izraelu był fetowany kłamliwy Putin, podczas gdy nasz prezydent miał tylko słuchać i milczeć. Politycy Żydzi - perfidny naród, tak jak komuniści (zresztą też w większości rekrutujący się z tej nacji).
Jan Radziszewski 2020.05.11 10:29
taka prawda 6 maja 2020 09:50 WEZWANIE JEZUSA NAZARETEGO DO SWOICH WIERNYCH LUDZI. WIADOMOŚĆ DO ENOCHA Moja trzoda, strzeżcie się masowych kampanii szczepień, finansowanych przez elity i chronionych i promowanych przez organizacje międzynarodowe, ponieważ szczepionki te mają na celu zdziesiątkowanie światowej populacji. Ogłaszam wam specjalną szczepionkę, która według elit służących złu uchroni całą ludzkość przed pandemiami; Uważaj na tę szczepionkę, ponieważ pochodzi ona z Mikroczipa, który po wstrzyknięciu do populacji narodów oznaczy ją znakiem bestii. Międzynarodowe organizacje i elity, które rządzą tym światem w milczeniu, chcą kontrolować ludzkość, aby przygotować ją na pojawienie się Antychrysta….pamiętajcie, że każdy, kto jest naznaczony znakiem bestii, straci życie Ducha i nie będzie już Owcą mojej trzody. Już wkrótce środki masowego przekazu zaczną ogłaszać masową kampanię szczepień dla całej światowej populacji, która będzie sponsorowana i finansowana przez elity i organizacje międzynarodowe. Przed szczepieniem przeprowadzą spis ludności na świecie w celu ustalenia liczby niemowląt, dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych. Nie bójcie się, ufajcie i módlcie się, a Niebo zajmie się ochroną was. Wszystko to zacznie się dziać po Ostrzeżeniu i Cudu; wszyscy, którzy nie są wpisani do Księgi Życia, zostaną utraceni….. Moja trzoda, wirusy i pandemie będą pretekstem do masowego szczepienia ludzkości; Te szczepionki rozbudzą nowe pandemie, które w ogromnej ilości zdziesiątkują populację świata. Podczas ostatniego panowania mojego przeciwnika ludzkość oznaczona Mikroczipem straci swoją tożsamość jako istota ludzka; Nie będą już mieć nazwy, ale będą znani pod numerem, który zostanie zakodowany w pamięci „Wielkiego Brata”…. http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/mensajesrecientes.html
stan2020.05.11 13:06
Koronawirus najbardziej zaatakował we Włoszech te rejony, gdzie najwięcej szczepiło się przeciw grypie. Żadnych szczepionek!!! Dzieciom podaje się kilka szczepionek na raz (maluchom!). Czy ktoś zbadał wzajemne oddziaływanie wszczepionych wirusów na siebie? Gehenna . To jest ukryty holokaust. Znamy tylko Hitlera (i Polaków) jako sprawców Holokaustu. A kto nam szykuje Holokaust i kto nawołuje do masowego zabijania dzieci? Prawdziwy Holokaust, to zagłada dzieci nienarodzonych. Żydów palono w krematoriach, a teraz ilu Wlochów spalono w krematoriach i kto to upowszechnia? Kto nawoluje do zjadania dzieci i dlaczego takie osoby legalnie zabierają głos na forum ONZ? Czy ktoś odpowie za stworzenie koronawirusa? I po co nam masońskie WHO? Kiedy Polska pójdzie śladami Trumpa i również wypowie posłuszeństwo mordercom z WHO?
Adrian2020.05.11 10:17
Może podobnie jak KK prowdzili działalność msyjną ?
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.05.11 10:14
W przypadku połączenia się obu pięknych organizacji szykuje się fajna nazwa: PIS + ISIS = PISISIS
Olin2020.05.11 11:28
woow, no mózg 12 latka. Ależ jesteś gigantem intelektu...... buhahahahahaahah
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.05.11 11:49
Racja, do tego trójkąta brakuje jeszcze Elżbiety Bawarskiej. Razem będzie: PISISISSISI
zapłacę za każdego obrzezanego 2020.05.11 13:36
Hej wy z Państwa Islamskiego, Dam wam adres OBOJĘTNEGO i innych szmondaków z B'nai B'rith – Loża Polin.
Saki Faki2020.05.11 20:20
Dodajmy amerykańską rzekę: MISSISIPISISISSISI
JS2020.05.11 9:58
Pewnie POKO ich zwerbowało. Oni zawrą pakt z samym diabłem żeby zdobyć władzę i rozszarpać Polskę na strzępy. Każdy, kto chce zrobić coś złego w Polsce, Polakom jest ich sprzymierzeńcem, przyjacielem. Pozdrawiam