24.10.19, 15:30fot. Adrian Grycuk, lic. CC BY-SA 3.0 via Wikipedia, zdj. edytowane

Aborcja, czyli mordowanie chorych Polaków. PiS - to TRZEBA zmienić!!!

Nie milkną echa artykułu tygodnika "Niedziela" dotyczącego przeciągania sprawy ustawy zakazującej aborcji eugenicznej w Trybunale Konstytucyjnym. Dziś pojawiło się oświadczenie rzecznik Trybunału, według którego nie ma mowy o przeciąganiu tej i innych kwestii "z powodów politycznych"; chodziłoby jakoby tylko o względy proceduralne. 

Tymczasem fakty są nagie: jeżeli Trybunał Konstytucyjny nie rozstrzygnie kwestii legalności mordowania dzieci nienarodzonych z powodu ich chorób do momentu, w którym zbierze się nowy Sejm, to wniosek złożony w 2017 roku przez przez 107 posłów po prostu przepadnie. 

W Rzeczypospolitej życie Polaków nie jest w pełni chronione: w majestacie prawa mordowani są ludzie, między innymi dlatego, że lekarze diagnozują u nich zespół Downa.

To bestialstwo woła o pomstę do nieba.

Prawo i Sprawiedliwość jeszcze do niedawna ciągle zapowiadało, że się tym zajmie.

Ale się nie zajęło i jest, jak było: mamy w Polsce ustawę, która gwałci prawo do życia ludzi.

Co więcej, jest to w oczywisty i rażący sposób niezgodne z konstytucją, która nakłada obowiązek ochrony godności i życia KAŻDEGO człowieka.

Co powstrzymuje Prawo i Sprawiedliwość przed zmianą ustawy? Obawa przed protestami zwolenników cywilizacji śmierci na ulicach? Strach przed reakcją ambasad promujących bezbożne ideologie? A może jeszcze jakieś inne niejasne czynniki?

Jest bezsprzecznie prawdą, że Prawo i Sprawiedliwość w porównaniu z innymi dużymi partiami w Polsce wypada znacząco lepiej, odrzucając wiele elementów cywilizacji śmierci i ruchu dewiacyjnego.

A jednak kwestia ochrony życia ludzkiego od poczęcia, zwłaszcza w przypadku chorób takich jak zespół Downa, jest kwestią o ZASADNICZYM znaczeniu dla ładu państwowego i prawnego porządku. 

Jeżeli mordowanie dzieci nienarodzonych pozostanie legalne, to przy wszystkich niewątpliwych zaletach PiS wystawi sobie jak najgorsze świadectwo. 

Zgoda na zabijanie niewinnych ludzi nie jest ani prawem, ani sprawiedliwością. Jest tyranią, złem i bezprawiem.

fronda.pl

Komentarze

Mateusz ale nie bankier2019.10.25 7:35
Walczcie głupki o aborcję, o katolickie państwo narodu polskiego, a za cztery lata będziemy mieli tutaj 42% Lewicy. Spójrzcie tylko na wyniki prawyborów w liceach i szkołach wyższych.
anonim2019.10.24 23:25
W pośredniaku byłeś, "dziennikarzu" ?
..zk2019.10.24 23:35
Czyżbyś ty "anonimie" wracał z pośredniaka? Długo stałeś w kolejce ?
Ziuk 2019.10.24 22:57
Normalna kobieta, katoliczka nie usunie dziecka choćby był taki państwowy nakaz, zaś morderczyni, która ma za mały pokój, albo dziecko krzyżuje jej kariere, zabije dziecko w "postępowej" Europie. Gdy Hiszpania wzięła się za to w proponowany sposób, upadł prawicowy rząd i lewusy ruminują Hiszpanię do dziś. Byłem na wakacjach, rozmawiałem z Hiszpanami i mówili, co było powodem upadku prawicowego rządu, mówili też że żyje im się z roku na rok coraz gorzej, o "gościach" z Afryki pół. nawet nie chcieli wspominać. trzeba to oczywiście penalizować, ale najpierw trzeba stworzyć warunki, w których chore dzieci będą mogły żyć z pomocą państwa, bo to jest też czasem powod do desperackiego czynu często zestawionej samotnej matki
violencja2019.10.24 22:40
Dlatego z mężem nie głosowaliśmy na PIs, głosowaliśmy na Konfederację , która jest w 100% za życiem .Katolik nie może głosować za aborcją , a PIS ma krew dzieci /kilka tysięcy/ na rękach Kaczyński bronił zwierzątek futerkowych hodowanych w super warunkach , ale nie bronił ludzi w łonach matek.
Portofino2019.10.25 8:04
Konfederacja moze byc za wszystkim,im bowiem zdobycie wladzy nie grozi.
diki2019.10.25 8:31
tak samo jak wpis Portofino... problem jest prosty ... w społeczeństwie nie ma poparcia 50%+1 ... PiS o tym wie Konfederacja też ... ale ta druga traktuje problem instrumentalnie... to tak samo jak z Kukizem ... starająca się o przekroczenie 5% progu zdesperowane PSL podpisało wszystko Kukizowi aby "przeskoczyć" teraz mają 7-8% i będą "realizować" ...che che che.. w zasadzie wszystkie tezy Kukiza są głupie oprócz postulatów dotyczących sadów.. bo jedno-mandatowe okręgi nie są takie dobre..bo przegrani nie maja żadnej mniejszościowej reprezentacji czyli PiS do sejmu wziął by teraz 80% che...che...che... kasę na partię trzeba brać od polskiego podatnika a nie od rosyjskiego czy niemieckiego ... a najgłupsi są nadal "twardzi" wyborcy Kukiza ..bo zostali z własnej woli zrobieni w balona bo zagłosowali na PSL które jest anty-PiS a Kukiz to ledwie : "kwiatek do kożucha" ale wracając do meritum ..trzeba zrobić referendum i wygrać ...bo taki problem powinien być zapisany w konstytucji ... a jeżeli tylko w kodeksie (niższego rzędu) to przeprowadzone wygrane referendum było by jakąś gwarancją że opozycja tego nie ruszy ... kiedyś... takie to proste... ale prościej : złóżmy z PiS to uchwala ...no to nie zdobywa samodzielnej większości ...no to zacznie rządzić anty PiS i co będzie dziać ? poluzowanie prawa do aborcji pedałowanie LGBT małżeństwa homo, i adopcja po prostu nie rozumiesz że PiS ledwie ma siły (wyborcze (mandatu)) za robienie za ledwie TAMĘ ale nie ma już dość sił aby pójść bardziej do przodu ...bo na to nie dostało większego mandatu...takie to proste... co za proste aby to zrozumieć... to zróbcie droższe lepsze badania np. na 50 tyś osób to wam wyjdzie że ProLife ma w porywach 30% wic nikt tego nie ruszy do przodu... ale "DO TYŁU" to tylko "czerwone diabły" czekają ... PiS ma ledwie 9 posłów przewagi...powtarzam "ledwie" co przy czteroletnim wściekłym "ciamajdanie" i waleniem przez TVN i innych na czerwono nawiedzonych celebrytów to i tak niezły wynik takie są realia... ale co poniektórzy "violencja" i inni tego nie rozumieją
nauczycielka.2019.10.24 21:56
Gdyby PIS był bardziej stanowczy to miałby popacie większości, a takie ustępowanie zgniłej UE, czy w Polsce nadzwyczajnej kaście powouje,że obywatele się od nich odwracają twierdząć,że są mało skuteczni.
Kamil S.2019.10.24 23:31
Zgadzam się z tobą, wiele wyborców PIS o tym tak samo mówi . Nawet mówią, że jeżeli nie będzie Ustawy Antyaborcyjnej, to nastepne wybory przegrają, bo nie zagłosują na nich!
JanP2019.10.24 20:33
Aborcja, czyli mordowanie PiS - to TRZEBA zmienić!!!
diki2019.10.24 19:41
zrobić referendum... wtedy obie strony będzie wiedziało "na czym stoją " i się uniknie nie potrzebnych starć światopoglądowych to raz... a dwa ewentualna opozycja w przyszłości tego nie ruszy nawet jak to będzie zapisane tylko w randze ustawy a nie konstytucji... a trzy ..za rozstrzygnięcie będą odpowiedzialni prze Bogiem obywatele "w prost" a PiS po prostu unika tematu bo wie że w tej sprawie większości społeczeństwa nie ma ... ale fundacje i ProLif i Konfederacja (macie już kasę) zróbcie wstępne badania nie na 1000 badanych a na 50 tyś (czyli trochę droższe i rzetelniejsze) i opublikujcie... jak będą złe ... na to czas na dalszą edukacje i nawracanie na ProLife... tyle na spokojnie można zrobić bo czasem zdaje mi się że ktoś "gra" tym problemem w innych celach a sam problem traktuje tylko instrumentalnie.. aby wiadomo komu "dowalić" i "rozwalić"
Simon2019.10.24 19:17
Ciekawe ze jak to pisalem co drugi dzien podobne rzeczy to Frondaki mnie zbanowaly na FB
abcd2019.10.24 18:30
Naturalną śmiercią dla mordercy jest śmierć na szubienicy, a naturalną śmiercią dla genetycznie uszkodzonego płodu jest śmierć w wyniku poronienia. Jednak co mówią "naturaliści", gdy im o tym powiemy? Nagle udają, że nie rozumieją problemu. I wtedy dowiesz się, że "godność ludzka" wymaga, aby do naturalnej śmierci nie doszło, bowiem każda śmierć jest NIENATURALNA. I dlatego społeczeństwo ma obowiązek wydawania miliardów złotych, aby utrzymywać przy życiu morderców i ratować genetycznie uszkodzone płody. Czytaj więcej: "Witaj w świecie obrońców zygot i przyjaciół morderców" https://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Witaj_w_%C5%9Bwiecie_obro%C5%84c%C3%B3w_zygot_i_przyjaci%C3%B3%C5%82_morderc%C3%B3w
41/22019.10.24 17:48
frondko czy juz poiformowalac swoje tepe dzidy o zachowaniu szpitala w poznaniu o 5 rano samotna starsza kobiete wypisano ze sor . mimo ze przyjechala karetka byla ttylko w pizamie , jestem przeciwnikiem aborcji . ale frondka i ich kc , sa za widac ze ten z torunia takze ,reprezentujecie tzw katolika liberalnego a ze tu wystepuje katolickie przeslanie ,to jest takie obludne jak wasz franciszek
Kamil S.2019.10.24 23:27
41/2 Proszę przeczytaj co napisałeś ! To jest jeden" groch z kapustą" ! Zacznij z dużej litery, stawiaj kropki jak zaczynasz następny wątek, nie urywaj wyrazów. Jedno niby zdanie bez początku i końca i wiele błędów. Imiona i nazwy własne piszemy dużą literą ! Poniżasz innych, a spójrz na siebie..... OK?
K442019.10.25 0:09
do pisowcow pisze z malej litery , Z duzej pisze do tych co szanuje koryto olewam ,jak waszego guru torunia. Chodzilem to takiej szkoly co wasza Zalewska gardzi takimi dziecmi
k422019.10.24 17:30
frondka kiedy eutanazja bedzie wprowadzona , na leczenie nie ma kaasy na propange tv p , znalazla kase dostali kolejna transze , czemu nie poiformowalac swoje wierne dzidy , o wypuszczeniu w poznaniu starszej samotnej kobiety w pizamie o 5 g rano szpitale podlegaja waszemu korycie ,
adrian manowski2019.10.24 16:53
fronda juz pokazala jak nazywac i traktowac ludzi chorych / niepelnosprawnych ktorzy maja przesrane zycie z powodu choroby czy wypadku. Jesli kiedykolwiek aborcja ze wzledu na wykryte choroby genetyczne mialaby byc zakazana (bo takie widzimisie ma grupka ludzi ktorym wydaje sie, ze sa lepsi od innych bo figuruja w papierach pewnej uprzywilejowanej korporacji, wierzac bez zajakniecia w kazda bzdure wypluta przez pracownikow tejze korpo) to tylko i wylacznie wtedy kiedy ci "wspaniali" obroncy zycia beda wspolodpowiedzialni za takie ochronione wedlug ich zycie na rowni z rodzicami, ktorzy beda musieli sie nim zajmowac. Mam tu na mysli wszelka mozliwa pomoc materialna, duchowa, osobista tak aby takie dzieci i ich rodzica zylo sie dobrze. A nie tak jak w wiekszosci sytuacji wydaje wam sie, ze pomagacie "modlitwa" czy jakas "duchowa adopcja" ktora nie usmierzy bolu, nie pomoze w rehabilitacji, nie kupi specjalistycznego sprzetu czy drogich lekow, ktora nie zapewni chwili wytchnienia czy godnego zycia rodzica ktorzy musza takiemu dziecku np poswiecac uwage 24h na dobe. Wiec najpierw zacznijcie pomagadac takim ludzia, a dopiero potem zmieniajcie swiat swoimi zakazami.
hm2019.10.24 17:22
Trudne sytuacje zawsze będą w rodzinach, dziś masz wszystko jutro jakiś wypadek, choroba i nie masz nic, nieprawda że państwo nie pomaga, pewnie niewystarczająco ale raczej nie ma przypadkow że rodzina z niepełnosprawnym dzieckiem zostaje sama bez chleba i bez pomocy. Przecież rodzice kochają te dzieci. Przecież to ludzie są, nad zwierzętami chorymi ludzie się litują a dzieci zabijać? bo ciężko? Litości
adrian manowski2019.10.24 23:11
pomoc państwa jest w wielu przypadkach niewystarczajaca i oczekuje ze ktos wkoncu prawnie zoobowiarze tych najglosniej krzyczacych proliferow do meterialnego wziecia odpowiedzialnosci za tych wszystkich cierpiacych ludzi. Juz byl taki walsnie co kiedys mi powiedzial ze aborcja powinna byc zakazana bo to zabijanie itp ale na moje pytanie co on robi zeby pomoc takim ludzia to odpowiedz padla "że to nie jego problem tylko ludzi ktorym takie dziecko sie urodzi..."
AAAtomek2019.10.25 8:08
Szturm modlitewny za niepełnosprawnych! Żeby udało im się wyżebrać dzisiaj więcej pieniędzy na leki i godne życie?
Krzysz2019.10.24 16:41
Czy ktoś ma jakieś statystyki jak duża jest adopcja dzieci z zespołem downa? Ile statystycznie dzieci trafia do domów dziecka i jest adoptowanych? Pytam bo jeżeli zmusimy osoby, które nie mają ani środków, ani warunków, ani kwalifikacji do wychowywania zdrowego a dopiero co chorego dziecka, to wysyp osób chorych w domach dziecka wzrośnie i kto wtedy będzie je utrzymywał?
Sebastian Lorenc2019.10.24 17:03
Nie mam statystyk, pracuję w ośrodku adopcyjnym dla upośledzonych dzieci. Przez ostatnie trzy lata nie znalazł się nikt, kto chciałby adoptować upośledzone dziecko. Za to nie ma miesiąca, żeby nie przywożono nam z interwencji jakiegoś malucha-ofiary rodziców alkoholików, przemocowców, czy innych psychopatów.
41/22019.10.24 18:13
mam to ciebie pytanie ile dzieci polskich jest tzw adopcja zagranice , czy jest sprawdzane co sie dzieje z tymi dziecmi pozniej . dziwic pis prowadzi taka polityke powolnej eutanazji dzieci chorych ,poprzec wysokie ceny lekow . po za tym wyrzucenie chorych dzieci ze szkol pokazuje jako maja pogarde + brak takich osrodkow zeby rodzice na kilka dni sobie odpoczac a wolantariusz by zastapil opiece , mialy byc takie ale kc+ jedno mowi a co innego robi
Sebastian Lorenc2019.10.24 18:25
PiS właściwie, zaostrzeniem przepisów zakazał adopcji zagranicznych, ostatnie adoptowane u mnie dziecko, to był mały, 3 letni chłopczyk z porażeniem czterokończynowym. Adoptowała go włoska rodzina. Byliśy w kontakcie z tamtejszą instytucją- odpowiednikiem naszej opieki społecznej. Ale w sumie z adopcyjną rodziną też. Odwiedzili nas niedawno wszyscy. Adopcje zagraniczne były jedynym ratunkiem dla "moich" dzieci. W obecnych realiach czeka je dożywocie w placówce. Największe problemy obecnie to małe dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych, rehabilitacji ruchowej i sensorycznej, wózków inwalidzkich, butów specjalistycznych. Kiedyś kpiono tu z takich butów, ale ich koszt to około 600-800 zł. NFZ dofinansuje jedną parę rocznie. Zakładając, że dziecku rośnie noga i mamy klimat umiarkowany, to rodzic-opiekun musi kupić samodzielnie tych par jeszcze kilka. Sumując wszystko, są to ogromne koszty, które dla większości rodziców są nie do przeskoczenia. To smutne, bo w tym wszystkim ofiarami są dzieci.
41/22019.10.24 21:13
dzieki za informacje ,nasze spoleczenstwo trzeba najpriew wychowac , pokazywac tych ktorzy po roznych wypadkach lub pozniejsze choroby ktore uaktywniaja , i zdrowego jest najgorszym wypadku roslinka , za rozne choroby ponosza nieraz lekarze wine , zle odbiora porod . wiem ile nfz daje na szkla 18 zl a kosztuje troche lepsze 200 -300 zl . przykre jest to ze kc+ tyle obiecywalo a nic nie pomaga ,a jeszcze utrudnia zycie , trzymaj sie zdrowa i miej naDZIEJE ZE TO SIE ZMIENI ,JAK MINIE KACZYZM
Kamil S.2019.10.24 23:19
41/2 Piszesz: "jak minie Kaczyzm"..... A może napiszesz, co zrobiło PO z Tuskiem przez 8 lat? Dlaczego się do tego nie odniesiesz? Mogli dużo zrobić dla dzieci prze tyle lat, czy coś zrobili?? Wiem że nie. U nich ciągle było: " piniędzy nie ma i ni będzie..." ! A może mam niedokładne wiadomości? Oświeć mnie, proszę.
K442019.10.25 0:02
DZIEKI MINISTROWI ZDROWIA ZA PLATFUSOW , ZMIENIL PRZEPIS ZE CI KTORZY MAJA RESZTKI WZROKU+ ZACME MAJA PIERWSZENSTWO ,OPERACJI ZACMY . wDZIECZNY IM TAKZE ZA KOMPUTER +INTERNET MAM OPLACANY DO POCZATKU 2021 .ORAZ DOSTALEM RENTE RODZINA ,PISUARY NIE ODBIORA MAM DO KONCA ZYCIA ,
anonim2019.10.25 9:37
Ciekawe z tą zaćmą ,za PO czekało się parę lat ,mam doświadczenie w rodzinie,a teraz praktycznie od ręki idzie się na ten zabieg.
AAAtomek2019.10.25 8:04
Polacy w d.... maja dzieci, szczególnie te z niepełnosprawnościami. Grunt, to namachać swoje koryto i zaszkodzić sąsiadowi. Kwientenscencja polskości?
violencja2019.10.24 22:32
Odpowiem inaczej staram się obiektywnie, obserwacje z dawnych lat -tak tylko dla ciekawości i bez oceniania, Agnieszka ma terażniejsze,nowsze, proszę brać poprawkę.Rodzina państwa N. tuż po wojnie ma sporą gromadkę dzieci , ostatnia rodzi się Zosia z zespołem Downa , rodzice już starsi. Rodzina sprawnie opiekuje się Zosią , czasem dają Zosi trochę wódki , aby mieć spokój. Po latach ojciec umiera , starej matce ubywa sił i próbuje cedować opiekę nad Zosią swojemu starszemu rodzeństwu, bez skutku , każdy zmęczony już swoimi obowiązkami. Zosia w końcu trafia do sióstr zakonnych/jej starsza siostra jest zakonnicą/ żyje tam kilka lat i umiera , ludzie z tym zespołem nie żyją długo. Gościłam Zosię u siebie/ jestem dalszą rodziną ,po mężu , krew nie łączy/ Mieszkałam z Zosią w moim domu przez 2 tygodnie, tacy ludzie b. dużo czują i są wrażliwi na wahania otoczenia .Ważna jest opieka , oni reagują i nie można ich bombardować wieloma bodżcami, chcą mieć coś dla siebie , ale też nie można ich pozostawiać całkowicie samotnymi
xx2019.10.24 16:37
Będzie ciężko, będzie wrzask, czarne marsze, atak Brukseli i różnych lewackich komitetów z całego świata ale warto spróbować, bo mordowanie dzieci ze względu na to że są chore to jest jednak barbarzyństwo. TK powinien w końcu wydać orzeczenie że jest to niezgodne z konstytucją, bo jest, PiSowi pozostanie tylko wykonać i po sprawie. Chyba stać nasze państwo na to aby zaopiekować się tymi dziećmi jeśli rodzice nie będą chcieli.
AAAtomek2019.10.24 17:12
To może zaadaptujesz niepełnosprawne dziecko?
xx2019.10.24 17:50
Bo jeśli nie to należy je zabić? Jesteśmy ludźmi czy zwierzętami? Sądzę że mało jest ludzi, którzy odmówili by pomocy choremu dziecku i że nie ma rodziców którzy mając niepełnosprawne dziecko żałują że go nie zabili. Wszystko można zorganizować, mamy 21 wiek.
41/22019.10.24 18:04
a ty masz takie dziecko rodzinie , skoro piszec o innych , to napisz czy takie dziecko wychowujesz . no lepiej zabic , a sumienie utopic wodce , fajne masz poglady
Ja2019.10.24 16:23
Zostawić wybór kobiecie!!!! Braknie miejsc w ośrodkach dla niepełnosprawnych!!
Björn Larsson2019.10.24 16:21
kota Kaczyćskiego. Jeszcze raz podejmujemy próbę nawrócenia tej grupy lewaków na wiarę katolicką, chociaż zdajemy sobie sprawę, że będzie to bardzo trudne ! Myślę jednak, że nie będą chcieli być podobni do krów ateistek w mojej oborze. Wyczyścimy wasze nozdrza do tego stopnia, że minie wam nawet alergia do sierści kota Kaczyńskiego, a PIS będziecie nosić na rękach i chwalić go przy wszystkich okazjach. Będziemy wam pokazywać przykład z Tczewa, gdzie lokalny członek PO nagrał warszawskiego gangstera Neumanna, bo już miał dość tych debili, kłamców, złodziei i zdrajców, bo żygał na samą składnię liter PO. Źyczę wam wszystkim ojszczynogom powodzenia w nauce ! jak będziecie powtarzać za mną prawdę oczywistą, to będziecie robić to samo co kot, którego wychowały psy. Ten kot zaczął szczekać i razem z nimi atakuje inne koty.
Daria Danilczyk2019.10.24 16:21
Kaczyńskir się boi, bo czyta sondaże i wie, że ludzie nie popierają fundamentalistów religijnych, a sojusz z kościołem obu stronom powoli wychodzi bokiem. Teraz konfederacja zaszła go z prawej flanki i spełnił się najgorszy sen kaczorka - albo poprze turbokatolicyzm i przegra, albo posunie się w lewo i też będzie w sytuaji nie do pozazdroszczenia.
Zosia2019.10.24 16:26
Ty Daria, dlaczego ty się tak przejmujesz Kaczyńskim. Myślisz może , że jesteś mądrzejsza od niego ?! Zapytaj Korwina Mikke to ci odpowie czy kobiety czy męższyźni są mądrzejsi !
violencja2019.10.24 21:59
Tutaj nie chodzi o Korwina czy też Kaczyńskiego , obu mam w głębokim poważaniu , chodzi o życie innych ludzi , tych najsłabszych.Kaczor boi się , stary kawaler.Występował w obronie zwierząt futerkowych , ale ludzi najsłabszych już nie broni.
41/22019.10.24 18:02
zupelnie mi zwisa kc , zostanie tylko tam same odpady ,konserwatyzm katolicki stopniowo przejdzie do konfederacji , ku wscieklosci tych ktorzy aborcja zaslaniali swoje brudne interesy . albo jestes z Bogiem albo z judaszem . nie mozec stac jedno dupo na dwoch stronach . wygraja ci ktorzy sa za zyciem , ci ktorzy wybiora judasza pojda tam gdzie nigdy nie obejrza slonca . Wybor nalezy do ciebie ,obrazanie konserwatywnych katolikow fundamalistami masz problem
Kamil S.2019.10.24 23:08
Daria D. vel Lech Keller !....." du....y g...." WIDZĘ, ŻE TROCHĘ OSÓB JUŻ ZAPOMNIAŁO, ŻE POD NICKIEM DARII D./ jak wyżej/ WYSTEPUJE TEN DKELLER L. NIE ZMYŚLAM, PRZECIEŻ WSTAWIAŁ NA TEN TEMAT NIEDAWNO SWÓJ KOMENTARZ Z NICKAMI I NIE TYLKO. PISAŁ TEŻ JAKI TO Z NIEGO DEBIL I JAKI S......SYN ! JAK TRZEBA BĘDZIE , TO ZACYTUJĘ! ZAPISAŁEM SOBIE! Pytam, co można myśleć o takim człowieku, który nawet siebie ma w głębokim "niepoważaniu? A teraz śmie bezczelnie pisać i obrażać nas, a sam jest na usługach czerwonej komuny .
Polak Ateista Durny Gej2019.10.24 16:20
Niestety zmieniłem mój pogląd dotyczący aborcji. Długo byłem przeciwnikiem aborcj. Po przeczytaniu jednak kilkudziesięciu notek i kilkuset komentarzy na portalach społecznościowych, po wielokrotnym wysłuchaniu polityków totalnej opozycji zmieniłem radykalnie mój pogląd i odtąd jestem za aborcją. Wierzę też, że lekarze oprócz chorób płodu mogą również zdiagnozować i przewidzieć stan rozwoju mózgu płodu. Ale jeśli nawet nie potrafią, to i tak na świat przyjdzie przynajmniej kilku pismaków lub pseudopolityków mniej.
k422019.10.24 17:36
zapisz do pis idealnie bedzuiec wsrod swoich
Foster2019.10.24 16:16
Jestem zwolennikiem PIS-u, i przez takich jak ja, Janda czuje się jakby ktoś na nią sr-ał ! W związku z tym mam pytanie do was lewackich szczochów „komentujących” m.in. tutaj na Frondzie, czy wy czujecie się tak samo jak Janda ?!! Ci, którzy odpowiedzą pozytywnie niech podają mi swoje adresy, wtedy przyjadę do nich osobiście i nawalę im na łby !
AAAtomek2019.10.24 17:02
Adres ul. Krakowskie Przedmieście 46/48
Kamil S.2019.10.24 22:51
AleTomek? To twój adres??? Obyś się nie mylił ! Dobrze radzę !
Naczelny2019.10.24 17:52
słowiczku niezłe dziś odpierdala, podszywa się już pod wszystkich
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2019.10.24 16:12
Je.bać prolifowską hołotę! Jak nazywali się najsłynniejsi prolifowcy? HITLER I STALIN!
Otto2019.10.24 16:07
Wiem, że jest jeszcze troszkę za wcześnie na życzenia noworoczne, ale mam jeszcze tylu znajomych brzydkich,alkoholików,i innych idiotów do których powinienem napisać. Zaczynam więc od tych atrakcyjnych, inteligentnych,pięknych oraz bogatych PO-wców i od razu pomyślałam o was lewackie szczochy z Frondy. Szczęśliwego Nowego Roku dla was i waszych bliskich. Niech was szlag trafi !!!
Piotr Nowak2019.10.24 16:05
Proponuję sondaż dla lewackich szczochów na Frondzie ! Pytanie: Kto z was, lewackich przygłupów zamiast wpisać „x” w kratce przy nazwisku, skreślił/a logo POKO za nazwiskiem ?! Prosimy o rzetelne odważne odpowiedzi, gdyż wynik sondażu chcemy porównać do wyników uzyskanych przez przedszkolaków biorących udział w przedwyborczej próbie Komisji Wyborczej !
2019.10.24 17:00
I po co spamujesz, idioto?
Leon Napoleon2019.10.24 18:09
Czyś ty zgłupiał? Matoły poskreślały logo w kartce bo nie włączyły myślenia i nie potrafią czytać ze zrozumieniem! Takimi inteligentami jesteśmy otoczeni na codzień. Co w tym było trudnego? Ludzie nie rozumieją prostych treści. Dzieci się skoncentrowały. Podeszły do tematu zadaniowo i pokonały tytanów intelektu z PO. Przestań szukać teorii spiskowych. Miejcie pretensje do siebie.
Piotr Nowak2019.10.24 16:00
Ten obóz szkodzący Polsce, zwany PO lub POKO musi jak najszybciej opuścić scenę polityczną w naszym kraju, a wielu z nich z zarzutami zdrady stanu stanąć przed TS. Członkowie tej zarazy tak zagalopowali się w anty-PIS-ie, że dla nich ratunku już nie ma. To co oni uprawiają to żadna polityka, a kłamstwa, nienawiść, zło i zdrada, którą posługują się w UE . I jak do tego dodać ich złodziejstwo i korupcję na skalę niebotyczną, bo w wysokości setek MLD zł i brak zdolności rządzenia państwem, to wyłania się obraz antypolskiej mafii politycznej ! To wrogowie Polski ! W dużych miastach mafiozi z PO są stowarzyszeni ze starym układem esbecko-postpeerelowskim. Ci ludzie zmienili język polityki na język nienawiści. Oni chcą Polaków patroszyć, dorzynać, strząsać z drzew, taplać w błocie ... Jeśli chcemy mieć Polskę jako strefę wolną od nienawiści, to oni muszą odejść prędzej czy później – ale muszą odejść w zapomnienie obłożeni anatemą do trzech pokoleń !
41/22019.10.24 17:53
wasze koryto takze
XXX2019.10.24 15:58
Życie to nic miłego. Abortować wszystkich!
janie2019.10.24 15:49
Podajcie prosze ile dzieci niepelnosprawnych jest adoptowanych przez rodziny katolickie
Kamil S.2019.10.24 22:47
janie! Nie wiesz co piszesz! Jeżeli rodzina adoptuje dziecko, nigdzie w papierach nie ma, nie wymagają aby wpisać jakiego są wyznania . Więc głupio pytasz, nie ma takich statystyk..
Gnostyk2019.10.24 15:47
Musicie sie tego nauczyc! To ze Kaczynski powie cos dobrego o Kosciele, to nie czyni z PIS-u partii katolickiej! Najwazniejsze sa czyny, a nie deklaracje.
Gość2019.10.24 15:46
I jak zwykle w artykułach o aborcji, fronda opiera się o przykład dzieci z zespołem Downa. Mikrocefalia, rozszczep kręgosłupa, niewykształcenie kończyn, wady serca powodujące powolną śmierć w kilka godzin po porodzie, nie wyglądają na plakatach już tak miło i przyjemnie jak uśmiechnięte, pyzate buzie dzieci z ZD.
Ura-Bura - syn Baby Jagi2019.10.24 18:09
Kobieta ciężarna, która samodzielnie przerwie swoją ciążę, obojętnie na jakim etapie, byle przed rozpoczęciem porodu - nie odpowiada, nie popełnia przestępstwa. Na jakiej więc podstawie ma odpowiadać ktokolwiek - udzielający jej pomocy na jej żądanie. Czy logiczne jest oskarżanie o przestępstwo za pomoc w legalnym czynie?
Kamil S.2019.10.24 22:42
Gość, To tym bardziej powinna być zakazana aborcja ! Dziecko urodzi się, po kilku godzinach i umrze, jak piszesz. Więc myślę że umrze przy środkach znieczulających! Wtedy normalnie sie dziecko pochowa na cmentarzu i nie będzie zabóstwa najbardziej bezbronnej istoty! Przykazanie V Boże mówi :"....Nie zabijaj..."!
Zych ze Zgorzelic2019.10.24 15:40
Przez 4 lata PiS nie zrobił nic, żeby powstrzymać mordowanie bezbronnych dzieci. Posłowie KONFEDERACJI wezwali w czwartek Trybunał Konstytucyjny do niezwłocznego rozpatrzenia wniosku o zbadanie konstytucyjności przepisów dopuszczających aborcję ze względu na ciężkie wady płodu. https://fakty.interia.pl/polska/news-konfederacja-wzywa-tk-do-rozpatrzenia-wniosku-ws-przepisow-d,nId,3297379
janie2019.10.24 15:47
Wiekszosc Polakow jest przeciw zaostrzeniu ustawy i PIS o tym wie.Nic nie zrobi by nie narazac sie wiekszosci.Przez cztery maozna uchwalic wszystko, majac wiekszosc w Sejmie i Senacie.
Gnostyk2019.10.24 15:49
To z tego wynika, ze wiekszosc Polakow to nie sa katolicy. Kazdy katolik musi powtarzam MUSI! akceptowac koscielne stanowisko na temat abrocji bez zadnych zastrzezen. To jest jedna z najwazniejszych spraw.
Dam2019.10.24 18:46
Tutaj się zgadzam, Katolicy stanowią mniejszość, a mniejszość nie ma prawa narzucać większości swojego zdania, czy katolicka, czy tęczowa, czy jakakolwiek inna.
anonim2019.10.25 9:58
Katolicy nic nie muszą,katolicy wiedzą Kto jest dawcą życia i do Kogo życie należy . Nie pisz bzdur Gnostyku jak nie masz o czymś pojęcia .
Zych ze Zgorzelic2019.10.24 15:51
Są jednak jeszcze parlamentarzyści, którzy bardziej wolą ''podobać się Bogu, niż ludziom''
Gość2019.10.24 15:53
To niech idą na księży albo do zakonu. Psim obowiązkiem każdego parlamentarzysty jest SŁUCHAĆ SWOJEGO PANA który jak widać ma inne spojrzenie na kwestię aborcji niż kler.
41/22019.10.24 17:51
o jakich polakach piszec o tych ktorzy glosowali na poko pis to faktycznie moga byc za plyna tam gdzie smieci .
Bizon2019.10.24 15:57
No dobrze, ale dlaczego PO i PSL nie zrobili tego przez aż 8 lat ?!!!!
Inka2019.10.24 18:01
Dlatego,że popierają aborcje