29.09.19, 14:10Screenshot Twitter - Rozsądny Konserwatysta

Aborcja w 9. miesiącu? Kasprzak: Jestem za

Kolejna szokująca deklaracja Pawła Kasprzaka. Lider Obywateli RP stwierdził wprost, że popiera legalną aborcję nawet wtedy, kiedy ma dojść do niej w ósmym czy dziewiątym miesiącu ciąży!

Kasprzak stwierdził:

Sytuacja braku regulacji pozwala przeprowadzać aborcję np. w 8-9 miesiącu ciąży. Opowiadam się za tym nawiasem mówiąc, bo jeśli ktoś się na takie coś decyduje, to ma, przepraszam, dobry powód”.

Warto w tym momencie przypomnieć, że lider Obywateli RP jest kandydatem Obywateli RP w wyborach do Senatu. Poniżej wypowiedź w formie wideo:
tet/twitter,Fronda.pl

Komentarze

anonim2019.11.19 22:46
Jak patrzę na tego Kasprzaka, to też jestem za.
j-232019.10.20 20:54
Poddać go aborcji, do skrzyni i dłubać pogrzebaczem
12342019.10.11 19:14
SKANDAL. Bluźnierstwa posłanki leszczyny podczas debaty w TVN 24. Niemrawe reakcje tzw. Katolickich polityków. Na kogo głosować? Gorąco polecamy :-) https://youtu.be/lLhCg_rHC9Y
Patrick2019.10.3 10:43
"Naród który zabija własne dzieci, jest narodem bez przyszłości" KOCHANI RODACY PAMIĘTACIE? 13 X i każdego dnia wybierajcie ŻYCIE!
ed2019.09.30 13:21
Facet znany z leżenia na chodnikach, o mentalności zwykłego mordercy, rzezimieszka, z apetytem na SENATORA RP! Zwykłe ścierwo.
katolik2019.10.2 14:40
takie wlasnie jest dno
mgr teologii2019.09.30 11:30
Za namawianie do zbrodni - prokurator, Jest paragraf! Prokuratorowie śpią?
Igor Seruga2019.09.30 12:08
Jakbyś był mgr to byś wiedział, że mówi się "prokuratorzy"
mgr teologii2019.09.30 12:32
Jakbyś był Ogorem to byś wiedział, że, jest np: "Prokuratorzy - rp.pl"
mgr teologii2019.09.30 12:36
Jakbyś był Igorem to byś i to wiedział: przypadek liczba pojedyncza liczba mnoga mianownik prokurator prokuratorzy / rzad. prokuratorowie[1][2] (Wikisłownik)
Lublinianka2019.09.30 3:53
Jako przeciwwagę dla mojej decyzji o nie wykonaniu obowiązkowych badań genetycznych dla kobiet w ciąży, które ukończyły 35 lat i dużego stopnia błędnych wyników tychże badań w przypadku moich 2 koleżanek, które w chwili wykonywania tych badań miały ukończone 42 lata, podam Państwu historię pacjentki prof. Woźniaka, który opiekował się mną w czasie ciąży. Jedna z jego podopiecznych wykonała to badanie genetyczne - wynik wskazywał na wadę genetyczną dziecka. Kobieta chciała mieć pewność czy dziecko jest rzeczywiście chore, więc zrobiła dodatkowe badanie genetyczne, za które zapłaciła 2000 zł - tzw. amniopunkcję, czyli pobranie płynu owodniowego z pęcherza płodowego, w którym rozwija się dziecko. Wynik tego badania okazał się NEGATYWNY. Niestety owa pacjentka nie mogła się z niego cieszyć - zanim otrzymała wynik badania STRACIŁA DZIECKO PRZEZ PORONIENIE, które było skutkiem ubocznym wykonanej amniopunkcji.😢😢😢 Wnioski z tych wszystkich historii wyciągnijcie Państwo sami 👣Pozdrawiam👣
ZERR02019.09.30 12:13
Dlatego namawianie kobiet na badania - bez podania konkretnych procentowych prawdopodobieństw choroby i ryzyka - to zbrodnia. Oznacza nic innego jak to, że z winy lekarzy ginie pewna liczba dzieci zdrowych. Powinno byc tak - jeśli badania po 'aborcji' pokażą, że dziecko było zdrowe, ubezpieczyciel abortera płaci milion zadośćuczynienia, i ma prawo do regresu. Zaraz by się okazało, ile naprawdę sa warte diagnozy.
Lublinianka2019.09.30 3:25
@Maria Błaszczyk pod moim świadectwem umieściła komentarz - jeśli ktoś z Państwa jest ciekawe jego treści, zapraszamy do przeczytania. Oto moja ODPOWIEDŹ na jej wpis: Kolejny raz powtarzam NIGDY NIE ZABIŁABYM SWOJEGO DZIECKA!!!! I nie są to puste słowa, bo gdy poczęliśmy z mężem najmłodszego syna, miałam już ukończone 35 lat. Nie wiem, czy Państwo jesteście tego świadomi, ale niejaki Bartosz Arłukowicz z PO (nota bene syn ORMO-wca i PZPR-owca) gdy był ministrem zdrowia wprowadził OBOWIAZKOWE BADANIA GENETYCZNE DLA KOBIET W CIĄŻY, KTÓRE UKOŃCZYŁY 35 LAT. Wiecie Państwo jaki był tego efekt? Drastyczny wzrost liczby tzw.aborcji eugenicznych, czyli zabijania dzieci PRZYPUSZCZALNIE obciążonych wadami genetycznymi. JA ODMÓWIŁAM WYKONANIA TEGO BADANIA!!! @Mario Błaszczyk jak widzisz, zupełnie chybiłaś próbując mi wmówić, że zmieniłabym zdanie, gdybym spodziewała się chorego dziecka lub była w tzw. "niechcianej ciąży". Nie projektuj na mnie swojego wewnętrznego żalu wywołanego przez twoje osobiste traumatyczne doświadczenia lub przeżycia, jakiekolwiek by one nie były - to twoja prywatna sprawa - bo strzeliłaś jak kulą w płot 😕😕😕 Poza tym KAŻDA CIĄŻA była w moim przypadku CIĄŻĄ ZAGROŻONĄ PORONIENIEM lub PRZEDWCZESNYM PORODEM, więc wiem, co to znaczy strach i ciągły niepokój czy tym razem znowu zamiast narodzin nie będzie pogrzebu. Moja koleżanka Asia, która w tym samym czasie gdy ja spodziewałam się najmłodszego syna, również była w ciąży z 8 dzieckiem. Wykonała te badania genetyczne (miała wówczas 42 lata) - wynik nie był optymistyczny, bo w jej przypadku zaistniało bardzo duże prawdopodobieństwo urodzenia chorego dziecka. Jednak Asia urodziła - ZDROWEGO SYNA 😊😊😊 Podobnie jak inna moja koleżanka Ania - w maju tego roku 5 dziecko - ZDROWĄ CÓRKĘ 😊😊😊
Sebastian Lorenc2019.09.30 6:20
Te badania nie są i nie były obowiązkowe. Byly dostępne i darmowe dla kobiet które ukończyły 35 lat ale nie obowiązkowe. Moja koleżanka świadomie z nich zrezygnowała w dwóch ciążach, co uważam za nieodpowiedzialne, bo niektóre wady wykryte w okresie plodowym można leczyć, a nawet operować przed rozwiązaniem, co daje dzieciom większą szansę na zdrowie.
Igor Seruga2019.09.30 7:37
Przez takie zakute łby jak ty kobiety tracą szansę na wczesne rozpoznawanie choroby i leczenie. Czasem po urodzeniu jest juz za późno.
ZERR02019.09.30 12:19
U ilu procent dzieci rozpoznano chorobę i skutecznie ją wyleczono i przy tym nie byłoby szansy na leczenie po urodzeniu? Ile procent dzieci zginęło "dzięki" komplikacjom po badaniach? Jestes taki pewien że pierwsza liczba jest wyższa? Ja nie jestem. Z tego co wiem druga liczba jest wyższa. Medycyna to nie zabawa, to powazne sprawy. ZAWSZE sa za i przeciw. Zakuty łbie.
ja2019.09.29 22:08
Po prostu żyd, mało widzę kto pamięta ale w cywilizacji żydowskiej człowiek dostaje duszę dopiero przy porodzie, wcześniej nie jest człowiekiem.
oko2019.09.29 21:27
wyciąć mózg temu POpaprańcowi......facet nawet porządnej brody nie ma nie wspomnę o zębach
anonim2019.09.29 20:44
Tak wyglada STARY KRETYN
Tadeusz 2019.09.29 20:25
No bandzior i tyle !!!
Lupaszko2019.09.29 19:23
cwaniaczek bo ma móżdżek 10 miesięcznego niemowlaka
anonim2019.09.29 19:22
Bo to jest zydowski ABDERYTA
katolik2019.09.29 19:13
Na przykładzie tego stwora bo to nie człowiek,Ludzie głosujący na dno mor- społ-pol-popslsldwiosnanowoczesna i inne pogięte stwory rp TERAZ odpowiedzcie przed POLAKAMI czy wy też jesteście tak pogięci przez szatana. OBY Boże Miłosierdzie się wam objawiło 13 X w wyborach ,bo to jest szok że takie dno żyje w Polsce,podżega do morderstwa. publicznie,łau!!!Tylko PIS uratuje Polskę przed szatańską zarazą!!!
andrzej2019.09.29 18:42
a ty sie przypadkiem urodziles -nie bylo wtedy abrocji?
Lublinianka2019.09.29 18:12
Tylko w ciągu ostatnich 4 miesięcy w Centrum Zdrowia Matki Polki urodziło się 2 dzieci, których matki były w stanie śmierci mózgowej lub w śpiączce. Kolejne takie przypadki miały miejsce w Kujawsko-Pomorskim i na początku września w Krakowie. Niech lewactwo wreszcie się określi - czy kobieta rodzi dziecko (gatunkowo człowiek rodzi człowieka) czy rodzi "płód", który zgodnie z naukami biologicznymi i genetyką jest ETAPEM ROZWOJU CZŁOWIEKA!!!👶👦👧👨👩👴👵 Ja straciłam córkę i synka. Widziałam ich nie bijące serduszka na USG i mnie samej mało z żalu nie pękło serce, że nigdy ich nie przytulę, nie zobaczę ich uśmiechu, nie będę się z nimi cieszyć z pierwszych samodzielnych kroków, nie nauczę mówić, pisać, czytać, jeździć na rowerze, nie ulepię z nimi bałwana, nie upiekę z nimi ciasteczek itd. Nigdy nie zrozumiem, jak można ZABIĆ WŁASNE DZIECKO????!!!! Przecież w KAŻDYM SZPITALU na oddziale położniczym jest łóżeczko, w którym kobieta może pozostawić swoje dziecko, jeśli z jakichkolwiek powodów nie może go wychować!!!! Takie dzieci trafiają od razu do adopcji!!! Są też OKNA ŻYCIA, gdzie można zostawić dzieci, jeśli nie może lub nie chce się ich wychowywać!!! PO CO MORDOWAĆ SKORO MOŻNA DAĆ TEMU DZIECKU ŻYCIE I SZANSĘ NA SZCZĘŚCIE Z RODZICAMI, KTÓRZY JE POKOCHAJĄ!!! 👪
Maria Blaszczyk2019.09.29 20:09
Bardzo Ci współczuję - to jest to, czego chyba każda z nas się boi, gdy jest w upragnionej ciąży. Ale niezależnie od tego, jak bardzo każda z nas się cieszy z chcianej ciąży - bywa, że ciąża jest niechciana. Lub co gorsza - płód ma poważne wady. Całe szczęście, że można zostawić dziecko w szpitalu - akurat jeste sczerą przeciwniczką okien życia, należy skończyć z tym barbarzyństwem. Ale oddanie dziecka, by mogło znaleźć rodzinę jest rozwiązaniem zasługującym na najwyższy szacunek. Tym niemniej - to musi być decyzja kobiety. Nie można nikogo zmusić do udostępniania innym swojego ciała. Można wiec dążyć do zmniejszania stygmatyzacji kobiet, które rezygnują z praw rodzicielskich, dbać o to, by każda kobieta w Polsce wiedziała, ze jest taka możliwość itd. Ale odbieranie jej prawa do samostanowienia jest okrutne. Ty - czy ja - się cieszyłaś z Twojej ciąży. Ale gdyby każda Twoja myśl była przerazeniem i niechęcią, gdybyś nienawidziła tej ciąży ze wszystkich swoich sił, gdyby do ciąży tej doszło w traumatycznych okolicznościach lub gdyby urodzenie dziecka oznaczało np. zaniedbanie starszych dzieci, czy też gdyby się okazało, że płód jest bezmózgowcem albo ma jakąś wadę płuc, która będzie oznaczać konanie w potwornych męczarniach - to wtedy Twoje uczucia byłyby zupełnie inne...
ZERR02019.09.30 13:25
Stwierdzenie że można zamordowac dziecko BO "dojdzie do zaniedbania starszych dzieci"? Okej, dla "feministek 2 fali" zycie dziecka to tyle co wycharknięty glut. Chata za mała, dzieci za dużo, rezać trza. Wiesz co, jak słyszy sie po lewackiej stronie o 'prawie do samostanowienia', można rzygnąć. Zawsze pod tym hasełkiem jest ukryte jakieś barbarzyństwo i wręcz zbydlęcenie.
mrs mrs2019.10.19 11:47
Nie potrafię nigdy zrozumiec tego myślenia, że zabicie dziecka jest lepsze dla samego dziecka i jego matki niż oddanie dziecka do adopcji. Zostawienie dziecka do adopcji w oknie życie nazwane barbarzyństwem a zabicie dziecka nienarodzonego wybawieniem od bólu czy kłopotu - co za pokrętna logika. Smutek.
lol2019.12.7 12:27
o wrocil dzielnicowy z swojimi pseudo a gdzie mucha????
Majestic2019.09.29 18:07
Zawsze znajdzie się taki Kasprzak który będzie miał wiele powodów by innych eliminować.
PolakNieLeming2019.09.29 18:09
Więc trzeba uchwalić eliminowanie eliminatorów. :)
Majestic2019.09.29 18:11
kartka wyborcza to dobra metoda.
katolik2019.09.29 17:57
Jakie to dno mor -społ -pol i jakies stwory rp ,jacy to są pogięci nieludzie!!! Tylko PIS uratuje Polskę
PolakNieLeming2019.09.29 17:56
Gdyby matka Kasprzaka wiedziała kogo urodzi na pewno zdecydowałaby się na aborcję dla dobra Polski i Polaków.
Sebastian Lorenc2019.09.29 17:43
Dziś ratujemy 24 tygodniowe wcześniaczki (6 miesiąc). Aborcja w 8 czy 9 miesiącu ciąży to zabicie dziecka zdolnego do samodzielnego życia poza łonem matki. Nie wiem jaki "dobry powód" Kasprzak miał na myśli i chyba nie chcę wiedzieć.
ZERR02019.09.29 17:49
Dziękuję za głos rozsądku. Lewicowość nie musi oznaczac tego co ten 'kasprzak', czy jak mu tam, prezentuje.
Majestic2019.09.29 18:04
O jak ładnie, czasem potrafisz powiedzieć mądrze, rób to częściej a nie spotka cię konsekwencja w postaci przywołania do porządku. A tak do poruszanego tematu to w jednym szeregu z Kasprzakiem stali Platformy Obywatelskiej działacze, oni też mogą podobnie myśleć do niego, tylko z racji przedwyborczej s.. gorączki nie powiedzą tego na głos. Oddaj głos na kogoś kto o dziecku nie powie że to zlepek komórek, przemyśl to sobie jeszcze raz.
Sebastian Lorenc2019.09.29 18:06
Czy ja ci stalkerze Matuszewski nie mówiłam żebyś do mnie nie pisał?
Majestic2019.09.29 18:10
Wolność słowa mówi ci to coś, czy tylko powtarzasz to przy okazji zbiegowiska KODu. Mam prawo napisać komentarz do twojego wywodu. A za pomówienia i rozprzestrzenianie danych, rodo ci się kłania, to gdybym był mściwy, to czekałby cię rozprawa sądowa.
Sebastian Lorenc2019.09.29 18:12
Tylko dzięki temu, że Agnieszka się zlitowała nie spotkaliście się na sali sądowej. Jak myślisz skąd mamy Twoje dane Krzysztofie Matuszewski z Poddębic. Chcesz ponownych odwiedzin?
Majestic2019.09.29 18:19
Nie zapraszam marginesu społecznego, ale jeśli bardzo chcesz wracać szybciej niżeli przyjedziesz to ruszaj cztery litery a przekonasz się że Jestem zawodnik i w rzeczywistości twardy!
Sebastian Lorenc2019.09.29 18:23
taaak, taki twardy że prześladowanie kobiety najlepiej ci wychodziło. Jakim trzeba byc miękkim fiuutem żeby atakować kobiety. Taki z ciebie zawodnik nieudaczniku parkingowy.
Majestic2019.09.29 18:37
Prześladowanie, puknij się w łeb, zwykłe komentowanie niedorzecznych wypowiedzi użytkownika, to w twoim odczuciu jest nękaniem.
ZERR02019.09.29 18:42
Ty nawet jak wcinasz kaszankę z cebulą, nie jesz jak ludzie, tylko rozrywasz jak kłami ścierwo. Współczuje twojej matce, ta to ma krzyz pański z takim przerośniętym płodem.
Sebastian Lorenc2019.09.29 18:53
Prokurator miał inne zdanie na ten temat stalkerze.
Majestic2019.09.29 19:26
miał takie pojęcie o tym co ty, nie można Mi tego zarzucić, a każdy kto przypisuje Mi prześladowanie dokonuje pomówienia, odnotuj to sobie gnoju!
Sebastian Lorenc2019.09.29 19:44
zboczony cwelu upublicznić tu co wypisywałeś? Mam wszystko zebrane, chcesz? Jestes pewny, to wrzucę.
ZERR02019.09.29 18:23
Beton też jest twardy, i co z tego wynika?
2019.09.29 18:29
Bu ha ha ha :) Jesteś tylko męską cIipą... Krzysztofie. Ty cwelu. :)
Majestic2019.09.29 18:55
Nie powiesz Mi tego inaczej niżeli przez sieć internetową menelu. Za takie stwierdzenie pod Moim adresem poza internetem dostałbyś żulu po gębie.
ZERR02019.09.29 18:21
Ty juz nie doxxxxdalaj z łaski swojej. Żebyś ty miał ćwierć tyle rozumu co psychopatii, to byś może nawet docentem został. A tak co? A tak jajco. W piwnicy.
Majestic2019.09.29 19:29
Czytaj uważnie, Mam prawo powiedzieć tej czy owemu że to co wyczynia nie jest dobre i to właśnie czynie. A ty nie wchodź z butami tylko zanim zaczniesz rozmowę kilka razy się zastanów nad tym co chcesz mi powiedzieć, unikniesz nieprzyjemnego karcenia.
2019.09.29 18:07
O jest niedzielny cwelik :) Uważaj na słowa Krzysiu. Do nogi.
Majestic2019.09.29 18:13
Nie podchodź MI pod rękę bo znowu dostaniesz po głowie i po co ci to potrzebne?
Sebastian Lorenc2019.09.29 18:10
Do budy stalkerze
Majestic2019.09.29 18:15
odpowiem abyś zrozumiał, w budzie jest już twoja stara Platformersie.
ZERR02019.09.29 18:25
Możesz nie wyskakiwać z łapami jak szczerbaty do orzechów? Grzeczna rozmowa była a ty jak zwykle.
ZERR02019.09.29 18:39
Jak sie nie zamkniesz, znowu cie matka zamaluje szmatą po pysku, a ojciec da szlaban na kieszonkowe. Uwierz mi - nie chcesz tego.
Max Fiend2019.09.29 18:20
OK, ale ostatnie zdanie ma matka i nikt nie ma prawa jej tego odbierać. To wyłącznie jej decyzja i wynikające z tego konsekwencje. Nie ma znaczenia, czy ktoś uważa późną aborcję za niemoralną.
ZERR02019.09.29 18:22
Więc prawo musi wkraczać - z całą surowościa, żeby tacy jak ty nie krzywdzili ludzi, bredząc cos o 'ostatnim zdaniu'
Max Fiend2019.09.29 23:11
Przykro mi bardzo, ale "prawo" nie ma prawa wkraczać w żadnym momencie rozwoju ciąży. Może jeszcze wprowadzisz przymus rodzenia albo będziesz robił przymusowe cesarki? A może będziesz ubezwłasnowolniał matki i przykuwał je do ściany, żeby przypadkiem nie wyszły z roli przymusowych bioinkubatorów? :-D
Sebastian Lorenc2019.09.29 18:49
W 9 miesiącu dziecko waży ponad 3 kg, ma w pełni rozwinięty mózg, jest zdolne do samodzielnego życia, oddychania. W razie zagrożenia życia matki wystarczy cesarka i żyją oboje. Zabicie na tym etapie dziecka niczym się dla mnie nie różni od uduszenia noworodka, a to już nie jest wybór matki.
ZERR02019.09.29 19:34
"Aborcja" w 8 czy 9 miesiącu to nic innego jak wywołanie porodu i zabicie dziecka podczas. Mniejsza o szczegóły.
Maria Blaszczyk2019.09.29 19:58
No ale na litość boską, czy Ty naprawdę masz ludzi za psychopatycznych wariatów? Nikt nie przeprowadzi takiej "aborcji" w przypadku dziecka zdolnego do przeżycia. Znasz jakikolwiek taki przypadek? Mówimy to tragediach. Skrajnych decyzjach, gdy kobieta wybiera pomiędzy dwiema potwornymi możliwościami. Tym, czego większość ciężarnych obawia się nawet pomyśleć...
ZERR02019.09.29 20:05
Jak to nikt? Sprawa dr Gosnella pokazała, że jednak ktoś. Nie ma żadnej "potwornej mozliwości" gdy "lepszy" jest poród z jednoczesnym zamordowaniem dziecka od identycznego porodu, tylko że bez morderstwa. Wystarczy że 'doktor' nie wrzuci noworodka do kubła z woda, albo nie przetnie mu kręgosłupa specjalnymi nożyczkami. I to jest cała różnica.
Maria Blaszczyk2019.09.29 22:55
Widzisz, Ty uważasz, że skazanie niewinnego dziecka na męczarnie jest OK. Ja nie. Więcej. Nie widzę różnicy z zamęczeniem go własnoręcznie. Brak decyzji też jest decyzją.
ZERR02019.09.30 0:36
Uprawiasz rozumowanie godne skał tajgetu. W moim świecie dożynanie chorych lub dzieci jest uznawane za obrzydliwość. W twoim zapewne jest inaczej.
Sebastian Lorenc2019.09.29 20:09
No wiesz, niektórych na pewno tak ;) Każda aborcja jest dramatem i tragiczną decyzją, ale ta pod koniec ciąży niczego chyba nie zmienia. Bo kobieta znosiła trudy takiej ciąży przez 9 miesięcy, niczego już nie zmieni aborcja w tym momencie. To moje zdanie. Rozumiem, że można myśleć inaczej. Ja nie potrafię.
Maria Blaszczyk2019.09.29 23:11
Czy ja wiem... Nawet gdyby chodziło o dobrostan matki tylko, to te ostatnie tygodnie ciąży, nawet jak wszystko jest OK, są trudne i obciążające. A jednak chodzi na ogół też o ograniczenie cierpienia dziecka, dla którego poród i umieranie z powodu jakiejś dysfunkcjonalności narządowej - płuc czy nerek czy czegoś w tym rodzaju - oznaczałoby godziny czy dni męczarni. W kazdym razie - szczerzę życzę Tobie, sobie samej i każdej innej kobiecie na świecie - by ie usłyszała, że jej dziecko na ma szans na przeżycie, za to czeka je okrutna agonia.
ZERR02019.09.29 20:17
Wszyscy 'lekarze' przeprowadzający takie 'zabiegi' to co najmniej psychopaci. Jakieś obiekcje? A skądże! http://wyborcza.pl/1,75399,13906757,Amerykanski_sad__Lekarz_przeprowadzajacy_pozne_aborcje.html
Max Fiend2019.09.29 23:23
Niestety, jest to nadal wybór matki. Żeby temu zapobiec, musisz ograniczyć jej niezbywalne prawa w momencie, kiedy jeszcze nie doszło do porodu a płód nie nabrał praw jako obywatel. Jak sobie to wyobrażasz? Nawet teraz w prawie tak późna aborcja jest tylko aborcją a nie morderstwem.
violencja2019.09.29 21:25
Dobrze to objaśniłaś Agnieszko.Nie zawsze się z Tobą zgadzam , ale dzisiaj świetnie wykazałaś brak logiki u niektórych osób.
Zygfryd2019.09.29 17:29
Cóż idiotów i czcicieli śmierci i szatana nie brakuje gosc ma popaprane pod sufitem i tłumaczy zabijanie indywidualna decyzja każdego ? chore głupie durne i pozbawione sensu piekna naszego życia
PePe2019.09.29 17:21
Ojej, a dlaczego lewacka szczujnia pod tym artykułem tak zamilkła??? Obiadek się przedłuża? Czy pan Kasprzak wyszedł za bardzo przed szereg z progresją?
dobry POwód ...2019.09.29 17:11
Należy w przyszłości rozważyć możliwość legalnej aborcji do 8 lub 9 roku życia płodu.
PolakNieLeming2019.09.29 18:08
A ja jestem za aborcją lewactwa, POpaprańców, KODziarzy i reszty targowicy. Wyjątkowa Kasta też powinna się załapać do tej grupy. Polska od razu złapałaby drugi, głęboki oddech po wieloletnim duszeniu.
Olej2019.09.29 16:53
Nie jest zdrowym nasze społeczeństwo jeżeli jakaś jego część promuje i popiera starego durnia, którego sposobem na zaistnienie jest jazgot, charczenie, i wypluwanie z siebie diabelstwa.
katolik2019.09.29 17:54
bo zniewolone przez szatana,poza tym za PIS mają za dobrze.trzeba by ich na wojnę wysłać
Olej2019.09.29 16:50
Likwidacja starych durniów ! Jestem za !
PolakNieLeming2019.09.29 18:04
Zanim się obejrzysz, kmiocie, przyjdzie czas na ciebie.
katolik2019.09.29 16:47
SZ A T A N J E S T W P O L S C E I chce zniszczyć Polaków Tylko PIS uratuje Polskę. Niech Boże Miłosierdzie ujawni się
Max Fiend2019.09.29 16:34
O życiu płodu decyduje biologiczna matka, która jest jego jedynym źródłem pokarmu. Jeżeli ma powód, może dokonać aborcji w dowolnym momencie.
PolakNieLeming2019.09.29 18:03
Szkoda, że twoja takiego powodu nie miała. Jednego idioty na świecie byłoby mniej.
Max Fiend2019.09.29 18:18
Biologia jest nieubłagana a takie opinie i ich autorów mam serdecznie w .... :-D :-D
marisa2019.09.29 20:31
w d....pie to mamy ciebie wszyscy głupcze , szkoda ,ze twoja biologiczna samica nie zrobiła to z toba
Max Fiend2019.09.29 23:04
Już odpowiedziałem gdzie mam taki bulgot nadętych bigotów :-D
wilhelm2019.09.30 13:24
Ja wohl! Fuhrer Max.
Raca Prawdy2019.09.29 23:31
Napisałeś, że "o życiu...decyduje...". Podaj, proszę, skąd czerpiesz takie wartości, w oparciu o co uzurpujesz sobie prawo decydowania o innym życiu? Czy wg Twojej chorej ideologii możesz pojechać do Kliniki Budzik p.Ewy Błaszczyk i zadźgać nożem dziecko w 2-letniej śpiączce, bo jesteś jego żywicielem (m.in. z Twoich podatków ta placówka funkcjonuje)? A może zdecydujesz o zabiciu 100-niegostarca, bo zbyt długo pobiera emeryturę m.in. z Twoich podatków? Życie w śpiączce, życie starca, życie człowieka poczętego jest i musi być prawem chronione, inaczej umrze człowieczeństwo.
Max Fiend2019.09.30 9:24
W oparciu o biologię. Matka jest jedynym biologicznym żywicielem i jej organizm jest źródłem pokarmu i tlenu dla embrionów. Skoro kobieta ma niezbywalne prawo do decyzji o swoim organizmie, to również decyduje o organizmach korzystających z jego zasobów.
ZERR02019.09.30 13:06
Nie ma czegoś takiego jak "niezbywalne prawo do decyzji o swoim organizmie".
Max Fiend2019.09.30 23:11
Jest i stanowi jedno z podstawowych praw człowieka w cywilizowanym świecie.
Jarku i Arku2019.09.29 16:21
I patrzcie - Mengle kandyduje do Sejmu RP.
Leon Napoleon2019.09.29 16:55
Mengele... Trafnie powiedziane!
Cool2019.09.29 16:13
Jeśli w świetle prawa można zabić dziecko, to z mozna zabić każdego, ... wystarczy "dobry" pretekst.
ZERR02019.09.29 15:58
Ktoś tam "jest za" prawem zabijania ludzi, jesli sie ma "dobry powód"? Jakoś nie widzę ani jednego proaborcyjnego lewaka, któremu by sie to barbarzyństwo nie podobało. Lewacy usprawiedliwiają aborcję, bo "to nie człowiek". Jak widać, milcząco usprawiedliwiają aborcję również wtedy, gdy nawet ich zdaniem, jest to człowiek.
ZERR02019.09.29 16:19
I to jest właśnie DOWÓD na skrajna wręcz obłudę proaborcyjnego lewactwa - im w istocie chodzi o prawo do mordowania każdego niewygodnego dziecka. Gawęda o "płodach" służy tylko i wyłącznie okłamywaniu społeczeństwa. No cóż, wiemy dlaczego lewactwo szczuje przeciwko "płodom" - szatan wymaga ofiar z ludzi. Im większe cierpienie mordowanej ofiary, tym "lepiej". Dlatego lewactwo szczuje, aby aborcje były wykonywane z takim wściekłym sadyzmem.
Maria Blaszczyk2019.09.29 18:13
Nie "niewygodnego"... Przecież tu chodzi o niekontynuowanie ciąży z płodem bez szans na przeżycie. I chodzi o zmniejszenie cierpienia, także tego biedactwa. Kobiety to nie inkubatory na trupki. A zwiększanie cierpienia dla niewinnej istoty, która miała niefart mieć jakąś upiorną wadę, to właśnie jest sadyzm...
ZERR02019.09.29 18:32
Po pierwsze - nie 'płodem' tylko DZIECKIEM Ustawa o Rzeczniku Praw Dziecka za dziecko uznaje każdą istotę ludzką od poczęcia do osiągnięcia pełnoletniości - i to w zasadzie zamyka głupie dyskusje. Płód to dziecko. Przedszkolak to dziecko. Nastolatek to dziecko. Chcesz komus "zmiejszać cierpienia" przez zamordowanie go? JPRDL To nie wchodzi w żadna rubryka.
Maria Blaszczyk2019.09.29 23:06
Nie "zamordowanie". Kolejne słowo którego używasz przypadkowo. "Morderstwo", czyli zabójstwo kwalifikowane, to co innego. Nie pasuje do tego przypadku. I jako osoba uważajaca, że są rzeczy gorsze od śmierci - np. cierpienie w określonym natężeniu bez szans na ulgę i osobiście woląca ją od takiego cierpienia - po prostu staram się trzymać zasady wpojonej mi jaki berbeciowi: "Nie czyń drugiemu, co Tobie nie miłe". Jak chcesz w wersji religijnej, to służę: "Wszystko, co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie!" (Mt 7,12 A ustawa o RPD zaznacza, że jest to w rozumieniu tej ustawy. No cóż, jest to kuriozum, ale takie rzeczy się zdarzają niestety. Że wspomnę "ryby lądowe"...
ZERR02019.09.30 9:58
Kuriozalne jest stwierdzeinie, że aby "nie czynic drugiemu co niemiłe" trzeba go zaszlachtować. Morderstwo? 'Aborcja' dziecka w 100% wypełnia normalną definicję***, i będzie to karane śmiercią. Nie drgnie mi powieka gdyby trzeba było podpisać wyrok KS na 'abortera' za takie jatki. ***Normalna definicja nie ma nic wspólnego z bełkotem 'prawników'. Normalni ludzie mają normalny język a nie żargon skorumpowanej korporacji.
Lublinianka2019.09.29 19:43
Ale masz zryty beret 😨😨😨 Pij mniej alkoholu, bo ewidentnie szkodzi ci na mózg 😕😕😕
PolakNieLeming2019.09.29 18:02
Uważam, że żaden lewak, żaden osobnik popierający aborcję nie jest człowiekiem, tylko człekopodobną gnidą.
Alojzy Cedzidło2019.09.29 15:44
A co ? Jeśli pani Jachira na poślicę , to pan Kasprzak popierający mordowanie dzieci tuż przed narodzeniem senatorem być nie może?
Raca Prawdy2019.09.29 15:32
Kasprzaku, a mniej sobie taki pogląd, wszak jesteś wolnym człowiekiem i żyjesz w demokratycznym państwie. Jak taki pogląd uważam za kretyński. Różni nas m.in. to, że Ty i Tobie podobni odbieracie prawo takim jak ja do posiadania/głoszenia poglądu o ochronie życia od chwili poczęcia, a ja takim jak ty tego prawa nie próbuje odebrać, choć mam radykalnie odmienny pogląd w tej kwestii. W całym tym KOD-zie walczysz rzekomo o demokrację. Przejawem podstawowym demokracji jest uznanie woli uprawnionej większości. Ta w RP opowiada się w znakomitej większości przeciwko Twojemu poglądowi na temat aborcji. Możesz to po prostu uszanować w myśl wartości demokratycznych, o które rzekomo dbasz?
Patriota 2019.09.29 15:29
Podczas II wojny światowej w kościele św. Doroty w Licheniu hitlerowcy urządzili szkołę dla chłopców z Hitlerjugend. Młodych Niemców zaprawiano – w okrucieństwie. Kiedy w lipcu 1944 roku chłopcy zaczęli się skarżyć swojej wychowawczyni Bercie Bauer, że w kościele „coś ich straszy” wymierzyła ona z pistoletu i strzeliła do krucyfiksu. „Gdyby Bóg istniał, powinien natychmiast mnie ukarać” – powiedziała. Kilka godzin później, kiedy jechała na stację kolejową do Konina, przelatujący samolot – prawdopodobnie niemiecki, ostrzelał jej wóz. Berta Bauer zginęła na miejscu. Kule trafiły ją dokładnie w te same miejsca na ciele, w których znajdują się otwory po kulach na krucyfiksie.
dzielnicowy2019.09.29 15:28
Polskę trzeba oczyścić z komunistycznego śmiecia, kłamców, złodziei i zdrajców, czerwonej i tęczowej zarazy,Kasprzaków i innych ! Z tymi pasożytami nie można prowadzić dialogu. Oni nie mają nam nic do powiedzenia, a jeśli już to faszerują Polaków kłamstwami, manipulacjami i nienawiścią, wymyślają głupoty, szczują, a na prawdę reagują agresywnością. Tutaj nawet utylizacja nic nie pomoże. Powinniśmy zachowywać spokój, nie zapraszać ich do mediów, nie przekonywać ich, nie dyskutować z nimi. Oni nie potrafią normalnie rozumować i nie usłuchają żadnych argumentów. Najsmutniejszą rzeczą, wręcz niewiarygodną jest jednak to, że nadal ok. 30% polskojęzycznych osobników popiera tych przestępców . To smutne, ale oni mają przestawione mózgowia, inaczej – mutacja myślenia. ! Do nich nie dociera NIC ! Proszę sobie wyobrazić, że nawet ludzie wykształceni, ba profesorowie, ludzie mediów, aktorzy, celebryci, itd. zachowują się jak pacjęci w domach wariatów. To obóz zdrady narodowej, który powinien być wyeliminowany z życia publicznego.
Reytan2019.09.29 15:13
Eutanazja dla Kasprzaka ? Jestem za !
marisa2019.09.29 20:25
w sumie to przesłanki są: zdefotmowany , madrością nie grzeszy ,organy też w kiepskim stanie, Eutanazja na życzenie tego komu pan kasprzak nie odpowiada -te same kryteria co przy aborcji
dzielnicowy2019.09.29 15:03
No, ten faszysta Kasprzak jest za aborcją w 9 miesiącu. To kto to jest ? MORDERCA !!!
katolik2019.09.29 18:05
i podżeganie do morderstwa
Leon Napoleon2019.09.29 15:02
Faktycznie pomysły lewackiego idioty! O aborcji rozmawiają idioci i tylko ci, którym dano szansę się urodzić. Może należy porozmawiać o eutanazji dla morderców dzieci?
ja2019.09.29 14:56
tu chodzi o kasę, coraz większą kasę i zyski na depopulacji. Można będzie uśmiercić każdego, znaleźć tylko dobry powód. Taki zawsze powód się znajdzie. Teraz zaczyna się od aborcji i eutanazji na życzenie... później będzie zabijanie wszystkich : najpierw permanentnie chorych, kalekich (niesprawnych), następnie wszystkich starych, a później biednych i bezrobotnych nawet czasowo (depopulacja)l Aby zmniejszyć ludzkość: to już mamy - trucie powietrza, żywności i wody. Greta Thunberg jest polityczną agenturą (ikoną) tego masońskiego i lewackiego systemu depopulacji.
Zocha 2019.09.29 18:17
Zostaw poglądy dla siebie i popatrz na dane statystyczne. Np. aborcja w Kanadzie jest legalna na każdym etapie ciąży (nawet w dziewiątym miesiącu), czy to wpłynęło na ilość aborcji w tym kraju? NIE. W niektórych przypadkach dane są wyższe w krajach, w których aborcja jest nielegalna. http://www.johnstonsarchive.net/policy/abortion/wrjp336abrate2.html
glupkow nie sieja sami rosna jak chwast2019.09.29 14:54
zydokomuna to niecch aborcjonuje swoje dzieci .
Dominik2019.09.29 19:25
Czyli przyznałeś że kobiety nie podzielające twoich poglądów mogą sami decydować o własnej ciąży? Brawo i tylko o to chodzi w prawie do aborcji - nikt nikogo nie zmusza.
marisa2019.09.29 20:20
inteligencją to ty nie grzeszysz ,abortuj swoje dzieci,nikt ciebie nie upilnuje, zawsze jakiś rzeżnik się znajdzie, który ma w głowie taki gnój jak ty.W ten sposób oczyszczycie planetę z lewaków
anonim2019.09.29 14:36
Dokładnie jest tak jak napisał poprzednik. Wystarczy dobry powód, aby uśmiercić każdego z nas. Na przykład problem klimatyczny, wszak teraz mamy religię planetarną
PolakNieLeming2019.09.29 17:58
Chojnie sponsorowaną przez belzebuba Sorosa.
Dziecko dla każdego-bez uciążliwej ciąży2019.09.29 14:35
Żeby uniknąć aborcji w 9 m-cu i w każdym innym, należy dziewczynkom zaraz po urodzeniu usunąć jajniki. A jak ktoś będzie miał ochotę na dziecko, w Chinach już rozpoczęła się wczesna produkcja ... "Dzieci"? Może z polska "to" nazwijmy - "Klonowskich". Można będzie wybrać kolor oczu, skóry, wzrost, płeć oczywiście, gorzej z inteligencja, a już z pewnością odpada żeby z "Klonowskiego" zrobić LGBT-KOD-JACHIRE, nie ma takiego gena. Ale kto wie co w Chinach wymyślą.
dzielnicowy2019.09.29 15:05
No, a takiego jak ty - wykastrować !
Dziecko dla każdego-bez uciążliwej ciąży2019.09.29 15:12
Tak jak to tobie zrobiono! Taki cienki głosik, hi hi...
Alojzy Cedzidło2019.09.29 17:38
Coś mi się widzi ,że Panowie się nie zrozumieli
Mejer2019.09.29 14:28
Jestem za przeprowadzeniem aborcji na Kasprzaku... skoro w tym wieku jest tak głupi to raczej nie wróży już poprawie a to wystarczajacy powód :)
Leon Napoleon2019.09.29 14:58
Eutanazji...
diamont2019.09.29 17:47
Tylko skad go abortować. Czy RP to też jest twór podobny do macicy ? Jeżeli nie to proponuje aborcje zamienić na zwykłą utilizacje
Ewa2019.09.29 17:52
Co chcecie? facet chciał aby go wreszcie pokazano w gazecie,a może jeszcze dostanie za to jakieś korytko przeciez darmowym hipokrytą z pewnością nie jest. bo jeśli jest to prokurator z urzędu za nawoływanie do morderstwa.Wszystko w temacie.
kamila2019.09.29 19:44
wielka szkoda ,ze matka kasprzaka nie dokonala aborcji gdy byla z nim w ciazy....ale on moze poprosic o eutanazje ....chetnie to zrobie dla niego.....