02.09.15, 10:02

Agata Duda i Andrzej Duda zapraszają na wielkie czytanie "Lalki"

Prezydent Andrzej Duda wraz ze swoją małżonką Agatą Kornhauser-Dudą zaangażowali się w promocję Narodowego Dnia Czytania, który odbędzie się 5 września.  

Po raz pierwszy możemy zobaczyć Pierwszą Damę w akcji. Para Prezydencka na nagraniu prezentuje się wspaniale. Cieszy ich widok i to co się za nim kryje, czyli troska o najmniejszych. Zachęcając do czytania szczególnie literatury polskiej Prezydent  pokazuje w jakim kierunku idą jego troski.

Prezydentura zapowiada się na najwyższym poziomie z ukierunkowaniem na to co najprostsze, zapominane a co stanowi przecież o naszej tożsamości.

5 września w Ogrodzie Saskim fragmenty „Lalki” odczytają między innymi Bartłomiej Topa, Jerzy Radziwiłowicz, Małgorzata Foremniak, Magdalena Różczka, Wojciech Zieliński, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Jerzy Bończak, Eryk Lubos, Anna Dymna, Jan Peszek, Piotr Głowacki oraz Paweł Królikowski.

TW


Komentarze

anonim2015.09.2 12:30
Czemu nudny pozytywizm nie wielki polski romantyzm? Bo z pozytywizmu zrodził się nudny i jałowy socjalizm?
anonim2015.09.2 19:56
konkretny w ręce trzymacie nóż którym pragniecie dźgnąć Prezydenta. kors czy Tora jest Polską Literaturą, odpowiedz sobie na to pytanie! UnrealGoD przecież nie twierdzą że lalka jest dla najmłodszych, czytaj z zrozumieniem! masza idiotyczna analogię przedstawiłaś, w rozwoju się zatrzymałaś że lalkami się bawisz.
anonim2015.09.3 8:13
Niespodzianka Dudy : szczególnie dla dziewczynek HPV i przymusowe szczepienia płatne z NFZ - to "prezent" dla Polaków.