31.07.19, 10:00romaszewska_agnieszka_facebook.jpg

Agnieszka Romaszewska dla Frondy: Co łączy ideologię LGBT i bolszewików

Tomasz Wandas, Fronda.pl: Do czego prowadzi coraz widoczniejsza polaryzacja między środowiskiem LGBT a katolikami w Polsce? 

Agnieszka Romaszewska, publicystka, dyrektor Biełsat TV: Nie jestem prorokiem, stąd nie wiem, do czego to doprowadzi... Natomiast pewne jest , że wielkimi krokami zbliża się kampania wyborcza, co może w praktyce przełożyć się na sztuczne podsycanie sprawy, tak, by zmobilizować wyborców do pójścia na wybory. Każdy sposób na to, by pokazać, jak wstrętny jest polityczny przeciwnik, jest dobry, stąd ja tutaj widziałabym przyczyny owej narastającej  polaryzacji. 

Dla kogo zatem jest to wygodny do podsycania temat a dla kogo jest przeciwnie?  

To nie tak. Myśle, że tu nie chodzi o to, czy temat jest wygodny. Z mojego punktu widzenia ten temat powinien być wygodny dla wszystkich, którzy mówią prawdę, a niewygodny dla tych, którzy nim manipulują, lub w tej sprawie kłamią. Jeżeli ktoś ma uczciwe i cywilizowane podejście do tego problemu, na przykład jest członkiem pewnego ruchu, który uważa, że trzeba bronić homoseksualistów, bo ci są w Polsce prześladowani, to powinien skupić się nie na ogólnych hasłach, a na konkretnych przypadkach, które potwierdzałyby tezę, którą stawia. To znaczy na obronie tych prześladowanych. Natomiast moim zdaniem w tej kwestii nie mówi się wszystkiego, wiele spraw się zaciemnia, celowo fałszuje się przekaz. Wielokrotnie spotkałam się z próbą tłumaczenia przez aktywistów ruchu LGBT, że w zasadzie nie ma żadnego ruchu LGBT, że nie ma żadnej ideologii, a tu chodzi wyłącznie o równe prawa. No ale jeśli rzeczywiście chodzi o równe prawa i dyskryminację, to ważne tu są konkrety,  pokazanie przykładów i praca nad rozwiązaniem konkretnych przypadków.

Jakich przypadków? 

Przypadków gdy ktoś był prześladowany i dyskryminowany, dajmy na to stracił pracę ze względu na swoją homoseksualną orientację. Natomiast o konkretnych przykładach mówi się stosunkowo mało, stąd można wysunąć prosty wniosek, że to nie o dyskryminację tu chodzi. Ludzie miewają różne orientacje seksualne, to jest prawda znana od wieków. Pytanie jakie się tu pojawia, to co my, jako społeczeństwo, zamierzamy w związku z tym robić.  (Warto tu zreszta zwrócić uwagę, na taką oto ciekawostkę, że wśród wszystkich krajów europejskich, to Polska a przedtem Rzeczpospolita, była jedynym krajem, który nigdy prawnie nie karał homoseksualizmu...). Wszyscy jesteśmy równi i orientacja seksualna nie stanowi tu wyróżnika pozytywnego ani negatywnego. Natomiast inną sprawą jest przebudowywanie społeczeństwa według pewnych ideologicznych założeń, co moim zdaniem skrywa się pod częścią propagandy LGBT. Jest to rodzaj neoideologii głoszącej koncepcje inżynierii społecznej. To pomysł robienia eksperymentu na społeczeństwie. 

Może naprawę wierzą oni, że jest to słuszne działanie? 

Z pewnością tak. Podobnie kiedyś wierzono w idee marksistowskie. Co więcej warto zwrócić uwagę na to, że i one wynikały z realnych problemów. Nie wzięły się całkiem z powietrza.  W XIX w. w Anglii  i w ogóle w Europie  czy USA robotnikom, delikatnie to ujmując,  nie żyło się zbyt dobrze. Karol Marks prawidłowo zatem zdiagnozował realne problemy, że jedni żyją bogato i dostatnio, a inni żyją w nędzy i z owoców ich pracy korzystają w nieproporcjonalnym stopniu ci bogaci właśnie. Następnie z diagnozy tego realnego problemu doszło do powstania fałszywej ideologii i prób wprowadzenia jej w życie. Zachowując proporcje (by nikomu dzisiaj nie zarzucać na wyrost, że doprowadza do obozów koncentracyjnych czy ludobójstwa) trzeba jasno i szczerze powiedzieć, że pojawia się dokładnie ten sam mechanizm problemu i działania. 

Jaki?

Są osoby homoseksualne, które w naszej zachodniej  kulturze były bardzo źle widziane i traktowane, w  związku z tym ktoś to  zdiagnozował i postanowił coś z tym robić. Tak stworzono ideologię powszechnej szczęśliwości, według której wręcz wspaniale  jest być homoseksualistą. Stworzono ideologię, która ma skompensować wszystkiego rodzaju niedogodności i stworzyć nowy, „wspaniały świat”. Dlatego właśnie LGBT tak bardzo próbuje naruszyć instytucję rodziny. Ktoś, kto uczciwie chce bronić praw osób homoseksualnych doskonale wie, że rodzina nie ma nic do tego. Bo co ma wspólnego domaganie się równych praw, z tym  kto z kim się może żenić? Małżeństwo z definicji tworzą kobieta i mężczyzna, bo to instytucja, która jest zalążkiem rodziny. Rodzina to komórka społeczna, na której zbudowane jest całe społeczeństwo. W niej rodzą się i wychowują jego nowi członkowie.  Nie ma na świecie takiego społeczeństwa, które nie miałoby u swojego początku rodziny i to rodziny z zasady dwupłciowej!

Takie proste i oczywiste a jak wiele osób nie może tego zrozumieć… 

Wie pan, można chcieć mieć zielone uszy, ale takie ludziom nie rosną, podobnie wysoka brunetka może chcieć być niską blondynką, ale nią już nie będzie, taka jest kolej rzeczy. Wobec świata i tego co zostało nam dane trzeba być pokornym, a nie myśleć, że jesteśmy w stanie spełnić każdą swoją zachciankę. Próba stworzenia sztucznej ideologii jest przejawem braku pokory. Małżeństwo nie składa się z dwóch mężczyzn, ani z dwóch kobiet, tylko z kobiety i mężczyzny, jest różnopłciowe. Małżeństwo to małżeństwo, podobnie jak stół to stół a nie fotel. I fotel to nie jest wyściełany stół z oparciem i podłokietnikami...

Jak tak dalej pójdzie, to trzeba będzie udowadniać, że nie jest się wielbłądem.

Bardzo irytująca jest ta próba robienia ludziom wody z mózgu. Odpowiadanie na to wyłącznie językiem religijnym, sugeruje że możliwa argumentacja oparta jest wyłącznie na chrześcijaństwie, że trzeba być osobą głęboko wierzącą by uznawać, iż dwie kobiety nie mogą być dla siebie mężem i żoną. A to nie jest tak. Rodzina to nie kwestia religii czy ideologii. Rodzina to kwestia najbardziej podstawowych struktur społecznych, które próbuje się już nawet nie przebudowywać, a burzyć. 

Słyszałam kiedyś opinię, że tak naprawdę, wobec niewielkiej liczby osób homoseksualnych, nic się nie stanie gdy pozwolimy im na zawieranie małżeństw jednopłciowych. Otóż nie jest to takie proste, to taktyka „salami”, gdzie kawałek po kawałku powoli pozbawia się sensu podstawowe pojęcia i odczłowiecza się ludzki świat. 

To wszystko przez powołanie jednej instytucji jednopłciowego małżeństwa?

Nie, nie tylko przez to. Dziura w niebie by się nie zrobiła, gdyby takich śmiesznych instytucji powstały u nas dziesiątki  tysięcy. Zapewne świat nie zostanie z tego powodu spalony, jak Sodoma i Gomora. Niemniej jednak moim zdaniem, na pewno wpłynie to, wcześniej czy później, negatywnie na społeczne więzi. 

Dlaczego?

Więzi społeczne kreują się w tych podstawowych komórkach jakimi są rodziny. I jest jeszcze jeden ważny element, Związki międzyludzkie są przeróżne, wiele z nich jest aseksualnych, o czym także warto przypominać, gdyż czasem, patrząc na poziom debaty zdaje się, że każdy związek między ludźmi musi mieć seksualne podłoże. 

Często słyszymy argument, że nie pozwalamy homoseksualistom na małżeństwa, bo nie chcemy, by ci się kochali? 

A kto powiedział, że małżeństwo  definiuje się  przede wszystkim  przez to, że ludzie się kochają? Małżeństwo to po pierwsze instytucja społeczna a nie czarodziejski inkubator szczęścia. Choć oczywiście dobrze jest, jak ludzie się w nim kochają, a przynajmniej lubią, gdyż w innym wypadku jest to instytucja niefunkcjonalna. Nie jest jednak tak, że małżonkowie zawsze się kochają - i przeciwnie - dwoje ludzi może się kochać, czy nawet pozostawać w związku -  bez małżeństwa. 

Choć małżeństwo to też sakrament…

Tak, ale z punktu widzenia religijnego - ja wolę skupiać się na perspektywie społecznej. Perspektywa religijna powoduje, że przemawiamy tylko do tych, którzy są wierzący. Sprawa natomiast wykracza poza to co religijne, i jest bardzo ważna, gdyż chroni nas przed wynaturzeniami takimi jak wcześniej wspomniany marksizm czy faszyzm.

Niezależnie od tego jak blisko jest kampania wyborcza, środowisko LGBT działa. Patrząc na to już udało im się osiągnąć w niektórych krajach Zachodniej Europy, czy my, Polacy możemy patrzeć ze spokojnem na to co zaczyna się dziać w Polsce?

Nie możemy być spokojni, próby „ucywilizowania” Polski będą trwały, stąd musimy się starać  temu oprzeć. 

Damy radę?

Myślę, że Polska jest w stanie iść tu nieco odmienną drogą. Być może dotrwamy do czasu, gdy ta fala tej ideologii zacznie opadać (także i na Zachodzie). 

A czy rzeczywiście zacznie ona opadać?

Tak, to pewne, pytanie tylko - kiedy. To, co proponuje LGBT, zabija więzi społeczne, doprowadzi do zinstytucjonalizowania  samotności wielu ludzi i rozpadu naturalnych społecznych więzów, które spajają społeczeństwa i narody,  jak cement ścianę. A człowiek z natury jest istotą społeczną, w dłuższej perspektywie na pewno nie będzie się godził by żyć wbrew naturze. 

Dziękuję za rozmowę. 

Komentarze

zbyszeks.2019.08.1 19:38
szaleju się kobieta napiła w nadmiarze.bełkot goni bełkot.Biedny yen Bielsat.
nikt2019.07.31 23:25
Stek bzdurnego pustosłowia. A CO ŁĄCZY MRÓWKĘ ZE SŁONIEM ? A co łączy indyjską krowę z końcem świata ? Może nad tym autorka artykułu by się zastanowiła ? Wyszłaby z tego dociekania z pożytkiem . Za cieńki umysł na takie rozważania .
Ania2019.07.31 19:08
Nie ma żadnej ideologii LGBT, to bzdura wymyślona na potrzeby polityczne i różnych grup które tym straszakiem chcą coś ugrać. Nie dajcie się zwieść.
MILCZENIE JEST PRZYZWOLENIEM !2019.07.31 16:01
Tzw. środowiska LGBT, a właściwie ci którzy nimi sterują (m.in. Soros poprzez swe fundacje), dążą do rozchwianie ładu społecznego, wywróceniu łodzi na spokojnej wodzie, co doprowadzić może tylko do pogromów (mówił o tym nawet ostatnio JKM - nie jest z mojej bajki). Taki "pogrom" (vide Kielecki sterowany przez NKWD ZSRR) byłby bardzo dobrym pretekstem do pokazania Polski jako przedsionka piekła dla zboków, a odpowiednie podrasowane i skanalizowane przekazy zrobiłby resztę. DLATEGO, WSZYSCY IDZIEMY NA WYBORY, CHOĆ NAWET MAMY PRZECZUCIE ŻE PIS TE WYBORY WYGRA. MNIE SIĘ W PIS WIELE RZECZY NIE PODOBA, ALE NIE MAMY WYJŚCIA, JAK PIS NIE WYGRA STRACIMY POLSKĘ, I NASTĄPI SODOMA I GOMORA z neomarksistowskim terrorem, zamordyzmem i tolerancją represywną a'la Marcuse, gdzie mniejszość narzuca swe chore idee większości. NAMAWIAJMY TEŻ DO CZYNNEGO UDZIAŁU W WYBORACH PRZYJACIÓŁ, ZNAJOMYCH, KOLEGÓW I OCZYWIŚCIE RODZINĘ
Klapaucjusz2019.07.31 14:26
Owocem analizy trudnej sytuacji robotników w XIX w. była nie tylko “ideologia bolszewicka”, ale także 8-godzinny dzień pracy, stawki minimale, ubezpieczenia zdrowotne, urlopy i wiele innych udogodnień wywalczonych przez tzw. “lewaków”.
ZERR02019.07.31 15:41
Wyraźnie widać twoją ignorancję. Podpowiem tylko, że WSZĘDZIE gdzie wskutek zbiegu okoliczności Lewica zdobywała władzę, wszystkie te "wynalazki" natychmiast szły w kąt albo zamieniały się w swoje zaprzeczenie.
Klapaucjusz2019.07.31 18:43
Dźwięk knuta spadającego na karki robotników w Danii, Szwecji czy Finlandii rozlega się na cały świat, natomiast Rosja, po powrocie do tradycji “Cara, Boga i Ojczyzny”, wreszcie stała się prawdziwym rajem dla ludu pracującego miast i wsi...
lewe dawniej znaczyło trefne 2019.07.31 16:43
hehe, szczególnie w rosji sowieckiej podczas rewolucji robotniczej... nie czytaj tej lewej propagandy o wspaniałościach rewolucyjnych, bo to tak jakby zachwalać krzesło elektryczne że można sobie na nim usiąść. Kapitalizm przemysłowy (pofeudalny)nie był niczym dobrym, ale komunizm, kolektywizacje wsi, plany 5-10 letnie NEP i inne cuda były czymś o stokroć gorszym. Nie zastanawiałeś się nad tym, jak w najmniej rozwiniętym kraju (było nie było do połowy europejskim) mógł wybuchnąć bunt robotników, skoro tam w ogóle nie było robotników???
T2019.07.31 13:12
W Imię Jezusa Chrystusa złe duchy idźcie precz od ludzi którzy chcą zniszczyć Kościół Katolicki i nie wracajcie więcej!
M.2019.07.31 14:27
Zwieksz dawke leków. Choc tobie i Edi´emu czy Zerr0 to raczej nic nie da. Kastracja chemiczna (zeby nie splodzic chorego potomstwa) i izolacja od spoleczeñstwa. Ewentualnie misja na Marsa.
bogdanus2019.07.31 13:01
https://www.youtube.com/watch?v=0junKFbFHUE Polska ma nie istnieć, twierdzi ideolog Kremla A.Dugin. Analiza dr Leszka Sykulskiego
bogdanus2019.07.31 12:59
http://xportal.pl/?p=1268 Globalny Sojusz Rewolucyjny: Manifest
!2019.07.31 15:42
spadówa z tym ruskim portalem dla "poljaczków"
edi2019.07.31 12:33
Wbrew hasłom o wolności warto jednak pamiętać, że człowiek rozpustny staje się niewolnikiem swych żądz. Ksiądz Dariusz Oko mówi tu wprost – promowanie nieczystości skutkuje opętaniem seksem. Wbrew sloganom o równości taka persona staje się tyranem dla osób niechcących się jej podporządkować, sprzeciwiających się jej roszczeniom. To samo dzieje się w skali całych społeczeństw. Zapoczątkowana w miejscach takich jak Stonewall rewolucja zmierza do podporządkowania sobie narodów i do styranizowania osób jej się sprzeciwiających. "Od 15 lat staram się bronić Polskę i Kościół przed inwazją ideologii gender , neobolszewizmu, homoideologii, która jest sercem genderyzmu. W związku z tym grożono mi wszystkim możliwym, także zabójstwem – to robią geje. "- mówi ks. Oko CZY TO NIE JEST TERRORYZM ???????????????
Newsroom2019.07.31 12:26
Międzynarodówka marksistowska, która wojuje z całym chrześcijańskim światem, zwinęła niedawno skompromitowany sztandar z sierpem i młotem,natomiast szeroko podniosła sztandar tęczowy.To co się dzieje teraz, to jest na razie miękki terror, te marsze i prowokacje ;choć już dochodzi do przemocy w kościołach i na ulicy ! Za pomocą miękkiego terroru chcą obalić ład społeczny , który kształtował się przez ponad tysiąc lat w Polsce, a w innych krajach jeszcze wcześniej ! LGBT i inne dziadostwo ma być pałką , która ma nas zmusić do uległości oraz przyjęcia tego lewackiego syfu jako coś co ma być normalnością na co dzień ! Jawi się nam obraz jak z Orwella ... Międzynarodówka marksistowska się szybko zmutowała , zmieniła tylko sztandar i dalej walczy !
PrawyCzłek2019.07.31 12:21
Homoseksualistów prześladowali bolszewicy i to samo właśnie robi ten portal.
Zerr02019.07.31 13:50
Staliniści rżnęli bolszewików i co? To ma byc argument n.t. dobroci bolszewików?
abcd2019.07.31 12:15
Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl" http://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Je%C5%9Bli_kochasz_swoje_dzieci,_protestuj_przeciwko_homopropagandzie
Pedroo2019.07.31 11:42
Fronda to ostatnio najbardziej gejowski portal w necie, dzień bez LGBT to dzień stracony. Czyżby jakaś ukryta fascynacja.
Ryszard Olejniczak2019.07.31 11:40
"To, co proponuje LGBT, zabija więzi społeczne, doprowadzi do zinstytucjonalizowania samotności wielu ludzi i rozpadu naturalnych społecznych więzów, które spajają społeczeństwa i narody, jak cement ścianę. A człowiek z natury jest istotą społeczną, w dłuższej perspektywie na pewno nie będzie się godził by żyć wbrew naturze." Nie byłbym taki pewien, podziały służą panującym a nie niewolnikom. Niewolników w Cesarstwie Rzymskim było dziesięciokrotnie więcej niż ludzi wolnych, a Spartakus padł. Przygotowujący atak nieodlegli panowie niewolników (faszystowska światowa finansjera) to siła tysiąckrotnie potężniejsi od przeciwników Spartakusa.
do Jonasika 2019.07.31 11:10
Poprzednio zapytałeś dlaczego w takim razie księża nie wyginęli. To było ciekawe pytanie . Kapłaństwo przekazywane jest przez symboliczne nałożenie rąk na głowę młodego kandydata. Czyżby homoseksualiści też mieli jakiś rytuał podczas którego jest przekazywa na orientacja młodym adeptom? A może dumny gej coś na ten temat?
aspiring educationalist2019.07.31 11:40
Opisz lepiej przebieg tego swojego rytuału, który sprawia że jednego dnia możesz tu pisać że masz męża, innego dnia - że masz żonę.
Genowefa Bluszcz2019.07.31 15:52
do aspiring… Na tym polega dżender mainstriming. hihihihi
JONASIK2019.07.31 16:47
Guzik prawda. Poprosiłem kumpla o symboliczne nałożenie rąk na głowę młodego kandydata (syn kolegi) Obserwowaliśmy go przez godzinę. Wcale nie stał się kapłanem, przeciwnie zabrał swoją dziewczynę na ... A jeśli chodzi o homoseksualistów, to mają dokładnie taki sam rytuał, jak leworęczni, rudzi, wysocy i piegowaci.
J.P2019.07.31 11:06
LGBT rośnie w siłę i się coraz bardziej rozjusza dzięki takim frondom, sami sobie bat na DU PE kręcicie, nakrecacie spirale nienawiści półmózgów w dresach i ćwierćmózgów z lewackich środowisk. Trzeba być ma prawdę prymitywem żeby nie rozumieć że akcja równa się reakcja. Gdy PiS nie rządził nie było maryjek ci▶️ek, tęczy vaginalnej itp. Itd.
Agnieszka2019.07.31 10:49
Ja bym zapytała raczej, co łączy LGBT, bolszewików i panie Romaszewskie? Może cwana żydowska "gangsterka", której chcą podporządkować Polskę?
ewa2019.07.31 10:19
Czy za stołek dyrektorski warto robić z siebie szmatę ?Ale oni zawsze byli sprzedajni U Jonsonów w USA też robili za czopki
bioetyk z ujotu2019.07.31 10:15
Krokiem milowym w rozwoju genetyki i nauki w ogóle będzie wyodrębnienie genu odpowiedzialnego za homoseksualizm i inne dewiacje seksualne.Jest sprawą naukowo oczywistą że wszelkie patologie organizmu są uwarunkowane genetycznie. Wykrycie tego genu umożliwi wczesne zdiagnozowanie patologii u płodu i odpowiednią reakcję medyczną. Będzie to również wyjście na przeciw nowoczesnemu trendowi walki z ociepleniem klimatu przez redukcję populacji ludzkiej a tym samym ograniczenie emisji co2. Tylko naukowy postęp umożliwi dalszy rozwój ludzkości.
Maria Blaszczyk2019.07.31 15:01
Wszelkie patologie są uwarunkowane... że co??? Jak się dziecko niedotleni podczas porodu i ma MPD - to? Jak wpadnę w sieczkarnię i mi obetnie rączki i nóżki - to? Ale się uegenik trafił. Normalnie byś się do III Rzeszy nadał. Wiemy, że istnieją genetyczne uwarunkowania homoseksualności. Wynika to z jej dziedziczności. Wiemy, że wielkie znaczenie mają czynnniki epigenetyczne - bo choć istnieją geny presytynujące w sposób statystycznie istotny - jednak nie bezwględny. A te geny (czy niektóre z nich) sprzyjają większej płosdności kobiet. Czyli ich eliminowanie jest głupotą, jeśli chcielibyśmy dbać o populację ludzi (ja akurat nie chcę; wszystko, co się kiedyś zaczęlo, kiedyś sie skończy i nie mam żadnych powodów przypuszczać, ze to, co będzie po nas, będzie gorsze, niż to, co jest teraz) eliminować ich nie powinniśmy. Ponieważ jest to ewolucyjny mechanizm sprzyjający przetrwaniu naszej populacji.
ZERR02019.07.31 15:25
NIe ma "gaygenu", szczególnie "sprzyjającego płodności". Po prostu (nieliczne) przypadki homoseksu wrodzonego to typowe powikłanie w kolejnych ciążach. I więcej dzieci kobieta urodziła, tym większa szansa na to powikłanie. Ewolucyjnym mechanizmem sprzyjającym przetrwaniu naszej populacji jest dyskryminacja (przejawiająca się w tolerancji) homoseksualnych kalek. Bo homosie to może nie tyle osoby chore, ile kalekie. To słowo lepiej oddaje ich stan. Psychiczne inwalidztwo.
15.262019.07.31 15:26
przestań tu wklejać te pseudonaukowe brednie z gejoportali. Odbyt nie jest przystosowany do penetracji f... i koniec, nawet 'ewolucja' nic tu nie pomaga. Patologia zawsze jest i będzie patologią, jeżeli grużlice uznamy za "schorzenie górnych dróg oddechowych" nie zmieni to postaci rzeczy, że gruźlica jest śmiertelnie groźną chorobą płuc, nawet jak WHO przegłosuje to 'demokratycznym" głosowaniu, jak zrobili to z pedalstwem zdaje się w 1972 r.
MasturbatorzyWszystkichKrajówŁączcieSię!!!!2019.07.31 15:30
Propedofilski propagandysta Błaszczyk wreszcie dostał smsa z centrali lgbt z instrukcją. A w niej co ? Typowa prymitywna propaganda Ale jest ciekawostka , mianowicie Błaszczak twierdzi że homoseksualizm jest dziedziczny. no no....
Sebastian Lorenc2019.07.31 10:14
Już zaczęłam się martwić. Dziesiąta godzina, a na Frondzie ani słowa o LGBT, ale nie zawiedliście swoich wiernych czytelników, zaraz zasiądą do rozpisywania się na swój ulubiony temat. W sumie Fronda to teraz taki tematyczny portal poświęcony różnym orientacjom seksualnym. Co to się porobiło!
T.2019.07.31 10:22
Ale nie ma jeszcze żadnego artykułu nobilitującego PIS, i peanów odnośnie rządu. Więc jest jakiś postęp.
Sebastian Lorenc2019.07.31 10:26
Rozkręcają się dopiero, z braku pomysłu może wrzucą coś o tym, co Jarosław jada na śniadanie, albo jak odpoczywa na wakacjach.
Zerr02019.07.31 11:11
Na te sekundę to rozkręcili się nie tyle prawicowcy albo lewicowcy ile lewacy. Na początek rytualne "ideologia? a skądże!" Troszkę to smieszne - kiedyś lewacy byli obtrzaskani w pismach swoich lewackich guru (pierwszy przykład z brzegu: Judyta Butler - ideolożka LGBT pełną gębą). Dziś do rangi cnoty wyniesiono ignorancję.
Sebastian Lorenc2019.07.31 11:16
Kiedyś śmieszyło mnie takie segregowanie ludzi, lewacy, prawacy. Dziś jestem dumna z tego, że jestem lewaczką. Wszystko dzięki frondzie i prawicowym komentującym.
Soulfly2019.07.31 12:52
A ja jestem dumny z tego że jestem Katotalibem bo lewacja przyniosła światu śmierć , głód i obozy koncentracyjne
Sebastian Lorenc2019.07.31 13:07
Soulfly, witaj na frondelku mój ulubiony katolu.
Soulfly2019.07.31 13:17
Witam zwolennika ideologi czegewary
Sebastian Lorenc2019.07.31 13:20
Bardzo śmieszne. wyrzucam "ulubiony"
ZERR02019.07.31 14:45
Uprzedzałem po dobroci.
Przyjaciel2019.07.31 23:01
Zazdrośnik
Go\305\233\304\2072019.07.31 13:29
Sądzę,że jest pani dumna z bycia lewaczką dlatego,że zawsze pani nią była.Fronda i komentujący tutaj nie mają z tym nic wspólnego.Poprostu przyznała się pani.
Sebastian Lorenc2019.07.31 13:56
A do czego tu się przyznawać albo nie? Jestem jaka jestem i nikomu tym krzywdy nie robię.
Gość2019.07.31 14:02
Nie chodzi o krzywde.Oczywiście,że pani nikomu krzywdy nie robi.Może poza sobą.Chodzi o to jak pani manipuluje w swoich wypowiedziach i obarcza o wszystko wszystkich.Toż to czysta hipokryzja.
lewe dawniej znaczyło trefne 2019.07.31 16:35
jesteś dumna z tego że twoja ideologia odpowiada za wymordowanie, zagłodzenie, wyeksploatowanie poprzez niewolnicza pracę i zniewolenie około 200 MILINÓW LUDZI??? a lewuską byłaś pewnie od "studiów" trudno te dzisiejsze nimi nazwać, gdzie jakiś "lewy profesor" hoduje podobnych sobie lewusów - prekariat, idąc za wytycznymi Gramsciego i marszu poprzez instytucje. Wcześniej byłaś jakąś skromną myszką, z zabitej dechami wichury, dziś jesteś miastowa, modna i postępowa - lewaczka
Sebastian Lorenc2019.07.31 16:53
Studia kończyłam dawno temu, mieszkam dziś w dużym mieście, ale to w którym się urodziłam ma około 10 milionów więcej mieszkańców od tego obecnego. I raczej teraz jestem szara myszką, pracującą matką dwójki dzieci i kobietą jednego mężczyzny. Rozczarowany?
bioetyk z ujotu2019.07.31 10:14
Teoria Darwina mówi, że organizmy nie spełniające podstawowych funkcji to organizmy patologiczne i są eliminowane przez naturę. Podstawową funkcją organizmu jest przedłużenie gatunku czyli rozmnażanie. Organizm który nie spełnia tego zadania jest organizmem patologicznym i zostaje w naturalny sposób wyłączony z ewolucji. Więc po co to zawracanie głowy z homoseksualizmem skoro biologia sama eliminuje organizmy patologiczne. A przecież człowiek to taka troche lepiej rozgarnięta małpa.
JONASIK2019.07.31 10:33
Znowu atakujesz księży i siostry zakonne? Nieładnie
do Jonasika2019.07.31 10:41
Poprzednio zapytałeś dlaczego w takim razie księża nie wyginęli. To było ciekawe pytanie . Kapłaństwo przekazywane jest przez symboliczne nałożenie rąk na głowę młodego kandydata. Czyżby homoseksualiści też mieli jakiś rytuał podczas którego jest przekazywa na orientacja młodym adeptom?
anonim2019.07.31 10:43
Oczywiście to bierzmowanie.
Outsider2019.07.31 11:07
Nie do końca się zgodzę. Kakaofile są zdolni do rozmnażania, tylko nie robią tego z wyboru, który nakazuje im psychika. Ja widzę to inaczej ale w sumie dochodzimy do tego samego wniosku. Choroba to nieprawidłowe działanie organizu, który ze względu na czynniki genetyczne psychiczne, hormonalne, biochemiczne, wirusowe i bakteryjne ulega pogorszeniu jakości życia i lub jego skróceniu a także braku możliwości rozmnażania. Cała reszta to już tylko odpowiednia klasyfikacja wg ICD-10.
Pedroo2019.07.31 11:57
Widać osoby homoseksulane nie są patologiczne skoro natura przez tyle tysiącleci ich nie wyeliminowała
Andrzej2019.07.31 13:25
Jaka natura? Wszyscy ludzie różnią się od zwierząt miedzy innymi tym, że mają rozum i WOLNĄ WOLĘ. Tylko człowiek w prokreacji swego gatunku nie ma jej zaprogramowanej czasowo. Może kopulować kiedy zechce.Ale jest pytanie, po co pojawił się na tej" niebieskiej kulce", mając jako jedyny gatunek żyjący na niej, świadomość swego istnienia i istnienia wszechświata. Homoseksualiści świadomie z własnej woli stawiają hedonistyczne wartości własnego ego, wbrew prawom założyciela "niebieskiej kulki".
Waarnemer2019.08.1 13:00
A wszystkie inne patologie i choroby wyeliminowała?
qwerty2019.07.31 12:53
To dla czego przez tyle tysiecy lat trwania rodzaju ludzkiego jeszcze ich to natura nie wyeliminowała ? coś słaba ta twoja teoria panie bioetyk
Outsider2019.07.31 14:26
Nie wyeliminowała ich, bo są promilem punktu widzenia całej ludzkości. Nie rozumiecie podstawowych zasad ewolucji.
Genowefa Bluszcz2019.07.31 15:47
Organizm patologiczny się nie rozmnaża nie przekazuje swoich genów dalej. Ale wciąż następują nowe mutacje powstają zaburzenia na bieżąco u innych organizmów . A jak jest z naszymi homo to niewiadomo. Jedni twierdzą że geny , inni że psychika , a inni że to ich wybór.
xx2019.07.31 10:11
PiSSoidom ewidentnie jest potrzebna duża dostawa Stoperanu, bo dostali takiej srraczki-LGBT że to już jest żenująco komiczne :)
Grzegorz2019.07.31 11:16
Było zadzierać ? Z Kościołem się nie zaczyna zboku
xx2019.07.31 11:49
Walczycie za pomocą biegunki umysłowej? Brawo
22019.07.31 14:11
wam zboczeńcy nawet stoperan nie pomoże, po wypróżnaicie sie całymi ziemniakami a kupska wylatują wam nogawkami
xx2019.07.31 15:50
Każdy kto co wieczór przed snem nie liże obrazka z jajami kaczyńskiego i nie jest ślepym wyznawcą PiSSu - jest zboczeńcem? No wam się patole już całkiem mózgi zlasowały. :) :) :)
precz z komuna2019.07.31 10:10
Babsko sama propaguje lgbt na Białorusi pod płaszczykiem libarelizmu, bo tak to sie zaczyna.; tez mi autorytet! cała prawda o lgbt: https://wrealu24.tv/film/marek-chodakiewicz-jak-zatrzymac-antywartosci-totalitarnych-mniejszosci
polak2019.07.31 10:36
jedni i drudzy to ZBOCZEŃCY--
aspiring educationalist2019.07.31 10:04
Gdzie mogę zapoznać się z definicją "ideologii LGBT" ? Może ty mnie nakierujesz, muchos dineros?
ewa2019.07.31 10:21
To jest enigmat wymysżytek CIEMNOTY aby miała wroga Hitler wymyslił Żydów teraz nie wypada to znależli co innego MOTŁOCH MUSI MIEĆ KOGOŚ DO NIENAWIŚCI
taki jeden 2019.07.31 14:07
hitler też na żydów mówił "motłoch" ty zboczona chora idiotko. A zboków nie wymyślili normalni ludzie, oni "wymyślili" się sami. W ZSRR w latach 20-30 byli po to żeby poprze demoralizacje zniszczyć ład społeczny, dziś jest to samo. Erich Fromm pisał że jeśli system, rodzina, religia, wychowanie tłumią rozwiązłość seksualną, to rozbudzenie rozwiązłości seksualnej musi zniszczyć wychowanie, rodzinę, religię wiarę. Więc jeśli sama widzisz, wy zboczeńcy i wasze ohydne zboczenia, nie jesteście celem, tylko narzędziem. Jak spełnicie swoją demoralizującą misje, pozbędą się was, jak zrobił to Stalin wysyłając na wczasy na Kołymę, lub pop prostu strzelając w łeb
polak2019.07.31 14:18
sama jesteś motłochem i zbokiem
JONASIK2019.07.31 10:31
Definicja "ideologii LGBT" jest tuż obok: - definicji "ideologii leworęcznych" - definicji "ideologii rudych" - definicji "ideologii śniadych" - definicji "ideologii niskich" itp, itd
Zerr02019.07.31 11:02
bełkot idioty Każdy widzi tylko wlewacy "nie widzą"
Anna 2019.07.31 11:27
ok - to teraz streść własnymi słowami
Zerr02019.07.31 11:32
Z debilami poniżej pewnego poziomu komunikacja staje się niemozliwa. Czy można coś "streścić" krowie? Nie można.
aspiring educationalist2019.07.31 13:26
Streścić można wszystko, na czego temat posiada się wiedzę. Ty najwyraźniej wiedzy na temat definicji "ideologii LGBT" nie posiadasz.
Zerr02019.07.31 13:54
Wiedzy posiadam całe wiadro. Sprawdzam za to was - i gdy widzę że nie posiadacie nawet elementarnych wiadomości, nie sprawdzam czego jeszcze nie macie. Aby dyskutowac trzeba przynajmniej znac podstawy, inaczej to dysputa ze ślepym o kolorach. Co do streszczania - każda wiedza ma pewien próg upraszczania, poniżej którego zejść niepodobna.
AntyZerro2019.07.31 23:35
Nie posiadasz wiedzy zerrusiu bo jesteś ideologiem. Wszystko co tam se wypociłeś na tym portalu jest pod tezę.Dlatego uciekasz przed konkretami w buractwo jak wiele frondowych oblechów. A i tak wszyscy wiedzą, że lubisz męskie zadki ZDDDDDDD. Się już dawno wydało.
polak2019.07.31 10:39
definicja jest taka -----L+udzie ,G+noje, B+dlenckie , T+radycje
Krzysiek2019.07.31 17:55
Tak. Albo inaczej: Lubieżni Grzesznicy Bluźniercy Tragiczni
edi2019.07.31 12:57
- Mówi się wręcz o totalnym zagrożeniu tą ideologią... - Słusznie mówi się o gendertotalitaryzmie, bo genderyści rzeczywiście chcą władzy totalnej, chcą wszystko zdominować i wszystkim rządzić, wszystkich uszczęśliwić na siłę, czyli uczynić niewolnikami lub zakładnikami swojej ideologii. To jest niejako wpisane w logikę ideologii ateistycznych. Biologizują człowieka, ludzi uważają zasadniczo za takie bardziej inteligentne zwierzęta, ale siebie oczywiście za zwierzęta najinteligentniejsze. A zwierzęta mocniejsze zabijają i pożerają te słabsze. Stąd ich usprawiedliwienie dla wcześniejszych i współczesnych zbrodni. Wcześniej dla Kołymy, a dzisiaj dla łamania podstawowych praw ludzkich osób wierzących, dla niesłychanej pogardy wobec nas. To widać choćby w niesamowitej arogancji i nienawiści, z jaką nieraz mówią o nas w mediach i w polityce. Nie jest przypadkiem, że ateiści najbardziej popierający genderyzm w polityce i mediach, jak Janusz Palikot i Jerzy Urban, ustanawiają też polskie rekordy języka cynizmu, nienawiści, wulgarności i pogardy. Tak depczą podstawowe prawo człowieka do poszanowania jego godności, ale także inne prawa. Należy tu wymienić również prawo do udziału w życiu społecznym, demokratycznym i medialnym, które jest niszczone przez wykluczanie mediów opozycyjnych, bo nie ma demokracji bez opozycji, a nie ma opozycji bez wolnych mediów. Należy tu też święte prawo rodziców do wychowywania dzieci według własnej kultury i własnych przekonań, które jest łamane poprzez narzucanie dzieciom wychowania według genderyzmu (czyli według maniaków seksualnych). Tak oto Polska i inne kraje Zachodu stają się miejscem deptania podstawowych praw ludzkich. Jest wiele podobieństw pomiędzy genderyzmem a marksizmem: ateistyczna pycha, zakłamanie i przemoc, kompletny brak szacunku dla innych, podobne klęski rozumu i sumienia ateistycznego. Marksiści mordowali ludzi inaczej myślących, genderyści wykazują olbrzymią pogardę wobec ludzi inaczej myślących i mordują na razie słowami. Komuniści za jedno zdanie krytyki Stalina wsadzali do więzienia lub mordowali, genderyści za jedno zdanie krytyki swej ideologii też chcą wsadzać do więzienia, z „homofobii” chcą „leczyć”, podobnie jak stalinowcy „leczyli” z prawicowych „odchyleń”. Siebie samych wyłączają natomiast z wszelkiej krytyki, stawiając się ponad nią. Innych, szczególnie katolików, można według nich do woli obrażać i im ubliżać - ale ich samych przenigdy. więcej https://opoka.org.pl/biblioteka/Z/ZR/niedziela201324_gender.html
taki jeden2019.07.31 15:06
nic dodać, nic ująć. Dzięki za fragment i link. Pozdro
taki jeden2019.07.31 15:02
DEFINICJA IDEOLOGI LGBT - jest zawarta w ideologi marksa i engelsa zmodyfikowanej przez szkołe frankfurcką i takich czubków i sadomasohomo zboczeńców jak Fromm, Foucault czy nawet pedofil con Bendit