21.08.20, 20:33Fot. screenshot - Twitter (Arbuziasty POrzucony)

Agresywny pies i jeszcze bardziej agresywny właściciel [WIDEO]

Właściciele psów, zwłaszcza ras klasyfikowanych jako niebezpieczne, powinni cechować się szczególną odpowiedzialnością, mądrością i opanowaniem. Niestety, rzeczywistość często jest zupełnie odwrotna. Przykładem film, który właśnie wywołał prawdziwą burzę w sieci. Mężczyzna postanowił wypuścić agresywnego bulteriera na wybiegu dla psów. Pies zaatakował mniejszego psa, a kiedy jeden z obserwatorów zdarzenia powiedział właścicielowi kilka słów pod rozwagę, ten… rzucił się na niego z pięściami.

Dramatyczne nagranie z wybiegu dla psów, które trafiło do Internetu, z pewnością nie powinno być oglądane przez osoby cechujące się szczególną wrażliwością. Przerażenie budzi nie tylko nieodpowiedzialność właściciela, która pozwolił na to, by jego pies zaatakował mniejszego. Jeszcze bardziej przeraża późniejsze zachowanie mężczyzny, który agresją dorównuje swojemu bulterierowi.

Na nagraniu widzimy, jak agresywny bulterier trzyma w zębach skomlącego, małego psa i nie chce go puścić. Kiedy po dłuższym czasie właścicielom udaje się rozdzielić czworonogi, nagrywający zajście wdał się w dyskusje ze skrajnie nieodpowiedzialnym właścicielem:

- „Zero reakcji (...) od razu powinien pan zareagować” – powiedział właścicielowi świadek zdarzenia.

- „Ale zamknij ryj. Znasz się na psach? Młody gówniarz szczeka na mojego psa”.

Na to słowa nagrywającemu mężczyźnie puściły nerwy i w ostry sposób odpowiedział:

- „No i co z tego? Twój pies nie powinien nic zrobić. Co sobie wyobrażasz? Wypier***j z tym psem z wybiegu” – odpowiedział.

I w tym momencie właściciel psa rzuca się z pięściami na kamerzystę, a nagranie się urywa.

Na szczęście sprawą zajęła się już policja. Tym razem pies zaatakował innego psa. Na miejscu jednak były również dzieci. To kolejny przykład jak niebezpieczna jest nieodpowiedzialność ze strony właścicieli psów mogących cechować się agresją.

kak/Twitter

Komentarze

xxx2020.08.22 22:11
Ogólnie rzecz ujmując to pies zaczepiany przez innego psa nie zachowuje się obojętnie. Z filmiku i słów ten mały zaczął. Właściciel małego mógł pilnować. Właściciel białego zachował się ok. Po co ten typek z telefonem się wtrąca... poradzili sobie a ten enteligent z telefonem zachował się jak ten mały kundelek. Zaczął a jak dostał to się rozpłakał
Cool2020.08.25 7:01
... a ty znowu nie wziąłeś leków!
W moich szerokosciach2020.08.22 16:01
najpierw strzela sie psa potem do wlasciciela.
Seks kamerki2020.08.22 10:10
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.frircikvip.com.pl
Bulterier sfinansowany z 500+2020.08.22 9:15
j.w.
Elwira2020.08.22 7:51
Cześć panowie, mam na imie Elwira 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : http://milepanie.pl/elwira05
katolik -zbulwersowany2020.08.22 7:00
Ja tego agresora /właściciela - nie psa/ spotykam co niedziele na mszach w kościele św. Alberta. Szok.
Jahu🐟2020.08.21 21:33
Pies podobny do "katolickiej kretynizacji polski" a właściciel do Durnego Geja..🤣🤣🤣
Seks kamerki2020.08.21 21:27
Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! http://frircikvip.com.pl
rebeliant2020.08.21 21:07
Powinien iść do więzienia na co najmniej 10 latek. Tego typu ludzi trzeba tępić dotkliwie. Taki cvvel wsiądzie z aparę dni do bmw i zabije dziecko na pasach. Tego typu cvvele często piszą "śmierć frajerom" mając na myśli ludzi starających się podejmować wspólny wysiłek do uzyskania dobrych owoców. Ja napiszę "jjebaać bandytów" i mam nadzieję, że ludzie zaczną ze sobą współpracować i nie będą dawać taryfy ulgowej ... takim cvvelom.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.21 20:47
Wystarczy, że babcia stanie z pietruszką lub papierówkami, żeby sprzedać za parę groszy. Wystarczy, że ktoś będzie miał kolorowe skarpetki. Wystarczy, że tęczową torbę z Ikei ktoś będzie niósł. Wystarczy, że masz t-shirt z napisem Konstytucja. Wystarczy, że powiesz düpa, bo to obraza prezydenta... a PiSowski omon cię zdrutuje!
Zgadnij kto odpowiada?2020.08.22 1:41
Żuj jaja POwska KOwska dziwko. Jesteś idealnym reprezentantem tych swoich przyjebów-przyglupow. 🤣🤣
Guess who2020.08.22 4:33
Leki weź dziadek.
Cool2020.08.25 7:05
zdrutują cię za skarpetki i torbę z ikea ... paranoję się leczy chory człowieku!