14.03.15, 14:05Prezydent Bronisław Komorowski (fot. Prezydent.pl, YouTube)

Akcja Katolicka apeluje do prezydenta Komorowskiego

O sprawie poinformowała prezes Akcji Katolickiej, Halina Szydełko, w rozmowie z „Naszym Dziennikiem”. „Prezydent deklaruje się jako katolik, ale o tym świadczą nie deklaracje, tylko czyny. I czekamy na czyn prezydenta” – przekonywała Szydełko.

Dodała ponadto, że Akcja zamierza przypomnieć społeczeństwu, którzy posłowie i senatorowie głosowali przeciwko, a którzy za konwencją. „- Na naszych stronach internetowych zamieścimy listy posłów i senatorów z informacją, jak głosowali w sprawie konwencji przemocowej. I tę akcję, ale w szerszym wydaniu, powtórzymy przed wyborami, żeby ludzie nie musieli szukać informacji, jak głosowali ich przedstawiciele w tej bardzo ważnej sprawie” – powiedziała Szydełko.

Przypomnijmy, że portal Fronda.pl apelował do prezydenta Bronisława Komorowskiego w tej sprawie. Apel można przeczytać tutaj:

Panie Prezydencie! Przede wszystkim służyć Chrystusowi

Niestety, niedawno prezydent Komorowski wyraził swoje poparcie dla bezbożnej metody in vitro, wskazując tym, że nie przejmuje się w ogóle nauczeniem Kościoła katolickiego i nad prawa Boże przedkłada prawa ludzkie. Ks. prof. Paweł Bortkiewicz wyjaśnił w rozmowie z Fronda.pl, że poparcie dla in vitro oznacza de facto ekskomunikę. Wyjaśnienie księdza profesora czytaj tutaj:

Kto popiera in vitro, stawia się poza Kościołem

bjad

Komentarze

anonim2015.03.14 14:16
Panie Prezydencie! Przede wszystkim służyć narodowi, który Pana wybrał. Nie dajmy się terroryzować sekcie. W Afganistanie i Iranie też się tak zaczęło.
anonim2015.03.14 14:29
Tak jest! Niech Pan skończy z narzucaniem przez środowiska lewackie wypocin, które ni jak mają się do rzeczywistości, a pisane były chyba przez panie, które niedomagają psychicznie. Prawo w Polsce wystarczająco chroni Kobiety, trzeba je tylko stosować!
anonim2015.03.14 14:44
@brzęczyszczykiewicz - te panie są za tępe, aby coś wymyślić. One tylko mają dopilnować, aby te unijne pomysły na pewno zostały u nas wszczepione i zaakceptowane bez mrugnięcia okiem. A Komorowski wszystko, co nakażą unijni komuniści i wolnomularstwo, bez zająknięcia, w podskokach swoim autorytetem uprawomocni. Kościół nie powinien straszyć takich Komorowskich, letnich katolików, tylko bez ceregieli ekskomunikować; nie wpuszczać do kościołów, nie dawać żadnych sakramentów, nie pozwalać by pełni obłudy medialnie się grzali przy blasku kościelnych świec i woni kadzideł. To jest najprawdopodobniej funkcjonariusz Wojskowych Służb Informacyjnych, a udawanie, że to po prostu - do niedawna - wąsaty dobry wujek Bronek, jowialny i dobry z kościami katolik zaczyna mnie denerwować.
anonim2015.03.14 15:00
Mnie też możecie ekskomunikować, Wy,islamiści, buddyści, krisznowcy, kapłani Voodoo, Latającego Potwora Spaghetti i innych sekt. Tylko utrzymujcie swoje gusła za swoje pieniądze nie za moje. I sami przestrzegajcie swoich "praw" - bo to wam ciężko idzie. Ale odczepcie się od moich praw. Ja nie potrzebuję straszenie piekłem by być dobrym człowiekiem tak jak Wy.
anonim2015.03.14 15:01
Jeżeli nasze prawo reguluje sprawę tak samo a może i lepiej- bo nie jest zakażone jakąś ideologią, którą bocznymi drzwiami się przy okazji wprowadza, to po co podpisywać takie badziewie? To wszystko świadczy jak wyglada nasza niepodległość i kto nami rzadzi... Puppentheater! A czy już ratyfikowano u nas, że ślimak to ryba śródlądowa, bo do gminy podałem w zeznaniu podatkowym sad jako sad, ale może to jest jezioro bo są w nim winniczki?
anonim2015.03.14 15:11
radeczku, dziecinko, idź do obory i daj sobie possać paluszka cielaczkowi
anonim2015.03.14 15:41
Nie apelować tylko pod sad a taka władzą!!
anonim2015.03.14 16:50
Tak Nowakowska/i, ty swoją konkubinę lejesz gdzie popadanie
anonim2015.03.14 17:02
Równie dobrze mogą sobie poapelować do Putina, Kim Dzong Illa, albo Palikmiota lub Krzyśka Grodzkiej...
anonim2015.03.14 18:46
Obstawa Komorowskiego narusza nietykalność cielesną postronnych ludzi którzy mają odwagę powiedzieć bezpośrednio do Bula że jest draniem po trupach realizującym swe podłe zamiary.
anonim2015.03.14 18:47
Wykluczyć Komorowskiego z Kościoła Katolickiego to jedyne sensowne rozwiązanie wobec jego okropnego poczynania.
anonim2015.03.14 19:25
fructibus eorum cognoscetis eos
anonim2015.03.15 12:55
Akcja dobra ale niestety uważam że bul ma gdzieś takie apele i wszystko jest już uzgodnione. Podpisze tą konwencję w niedługim czasie, ewentualnie pomiędzy I a II turą wyborów gdy będzie już jasne że nie będzie reelekcji. Jedyną konkretną rzeczą którą możemy zrobić to odpowiednio zagłosować w wyborach aby tacy dwulicowcy jak bul już więcej nie piastowali najwyższego urzędu w naszym kraju.