15.02.19, 21:29

Andrea Mitchell odpowie za znieważenie Polski? (PODPISZ PETYCJĘ)

 

PETYCJA! Andrea Mitchell powinna odpowiedzieć z art. 133 KK za znieważenie narodu. Podpisz apel do Ministra Sprawiedliwości!

 

Apel do Ministra Sprawiedliwości:

 

Całą Polskę obiegła 14 bm. wiadomość o tym, że amerykańska dziennikarka Andrea Mitchell, reprezentująca stację telewizyjną MSNBC, przekazała wielu milionom telewidzów w Stanach Zjednoczonych Ameryki informację, że w czasie powstania w getcie warszawskim w 1943 r. Żydzi „przez miesiąc walczyli przeciwko polskiemu i nazistowskiemu reżimowi”. Jest to haniebne i wyjątkowo kłamliwe pomówienie, które wymaga stosownej kary. Kare taką wyraźnie przewiduje Kodek Karny, gdzie art. 133 stanowi:

 

„Kto publicznie znieważa Naród lub Rzeczpospolitą Polską, podlega karze pozbawienie wolności do lat 3.”

 

To jest całkiem klarowne sformułowanie ustawodawcy, a więc wyłonionego w demokratycznych wyborach polskiego parlamentu, z 6 czerwca 1997 r., które ciągle obowiązuje.

 

Wzywamy stosowne władze do szybkiego zareagowania na ten akt spotwarzenia tak polskiego narodu, jak i ówczesnego polskiego rządu na uchodźstwie oraz postawienie przedstawicielki amerykańskich mediów przed sądem, jak przewiduje to Kodeks Karny. Winę potęguje fakt, że Andrea Mitchell przekazała swe kłamstwo olbrzymiej widowni i to w kraju, który jest traktowany jako nasz partner i sojusznik, co jest działaniem wymierzonym także w ten sojusz.

 

Opluwanie Polski i Polaków przybrało ostatnimi czasy wielkie rozmiary tak w naszym kraju, jak i na świecie; problem narasta lawinowo, ponieważ nawet najgorsze kłamstwa i pomówienia, jak w przypadku red. Andrei Mitchell, nie spotykają się z żadna karą, nawet z ostrą reakcje dyplomatyczną. Są po prostu bezkarne. Nie godzimy się na taką postawę polskiego wymiaru sprawiedliwości i wzywamy do natychmiastowego przeciwdziałania publicznemu znieważaniu Narodu i Rzeczypospolitej z zastosowaniem art. 133 KK.

 

Podpisani:

 

Leszek Sosnowski, wydawca i prezes Białego Kruka

 

Adam Bujak, fotografik i Kawaler Orderu Orła Białego

 

 Klikając w tego linka Państwo również mogą podpisać apel, do czego mocno zapraszamy! >>>https://bialykruk.pl/wydarzenia/apel-do-ministra-sprawiedliwosci-andrea-mitchell-powinna-odpowiedziec-z-art-133-kk-za-zniewazenie-narodu-podpisz<<<

 

 

Komentarze

Grzegorz Michalski2019.02.17 17:07
New Jersey, USA
heniek2019.02.17 13:00
powinno się zakazać wpuszczania jej do Polski
Luzifer2019.02.17 11:29
A gdzie ona zniewazyla Najjasniejsza Pomroczna? Petycja? A kto w ogole sie tym przejmuje. Polska jest wspolwinna mordowaniu Zydow w czasie 2 Wojny, ktory tak uwielbiacie, takie sa fakty. Nikt tego nigdy nie wymarze z kart historii. To sie nazywa niewygodna prawda. I co, teraz pozwiecie mnie?
angi2019.02.17 1:28
Jesli chodzi o Zydow to stac twardo. Nie dac sie. Oni od dawna planowali skok na nasza kase, a zwlaszcza teraz jak Polska sie bogaci. Uwazam ze sa tak chamscy ze brak slow. W Polsce nadal wielu ludziom nadal sie nie przelewa, tyle jest jeszcze dziur do zalatania, a oni tylko zeby jeszcze cos wyrwac. I to jest wlasnie ich strategia- dawac kase albo bedziemy was oczerniac we wszystkich gazetach, telewizjach. Ale my nagrywajmy filmy, rozpowszechniajmy prawdziwa historie. Prawda zwyciezy.Bog z nami.
Kancelaria2019.02.16 14:57
Pan prezydent tylko dlatego zapalił świece chanukowe bo mu się pomyliły ze świeczkami choinkowymi.
Hanys2019.02.16 14:31
A przyczyna takiego stanu rzeczy jest jedna: wycofanie się z podkulonym ogonem z nowelizacji Ustawy o IPN ....
Ludwik2019.02.16 14:30
Przy okazji można na stronie Avaaz podpisać apel do Papieża Franciszka o ukrócenie politycznej działalności Tadeusza Rydzyka, a na stronie "inicjatywa25 pl" petycję w sprawie ustawy oświeckości państwa.
Maria2019.02.16 11:07
Mam nadzieje, ze to babsko juz opuscilo nasz kraj bezpowrotnie.
Daria2019.02.16 10:58
Idą na wojenkę ze stanami a jak się Ameryka odwinie zaraz będą skamleć jak pies z podkulonym ogonem. Ambasador przywoła do porządku.
Vistula2019.02.16 14:30
Daria you old stinking twat.
Alojzy Cedzidlo2019.02.16 8:13
No i proszę . Wreszcie możemy prosić , apelować , aby nas nie obrażano . Wreszcie .Co za sukces ! Może przy okazji dowiemy się dlaczeg ktos wybrał taki moment . Trwanie ważnego dla ,świata spotkania ? Przypadek głupota , bezmyślnoś ....? No , ale na takim poziomie władzy , intelektu, głupota . ? To mo,ze my jesteśmy , my Polacy, głupole ? Zachcieawa nam się staruszka śedziego oskazrżać , a sami nie jesteśmy bez swiny . Tylko dlaczego oni tego żądają likwidacji IPN , tylko kto inny ?
Piast2019.02.16 7:55
Bardzo to przykre i obrażliwe dla Polaków. Chciałoby się powiedzieć, Nie będzie Niemiec i ŻYD pluł nam w twarz... a jednak nam plują. Plują nam w twarz w naszym własnym domu, w naszej stolicy. A nasi POP-i /pełniący obowiązki Polaków/ będący Żydami a nie Polakami na to przyzwalają. Najpierw polski prezydent Aleksander bił się w swoje żydowskie piersi za niepopełnione przez nas winy w Jedwabnem, teraz prezydent Andrzej zapala chanukowe świeczki a prezydent Israela w Warszawie mówi bez ceregieli - Polacy współpracowali z Niemcami w Holokauście. Chcą od Polaków kasy, nasza żydowska V kolumna w tym pomaga. Od Niemców w naszym imieniu chcą odszkodowań wojennych ale już przygotowują grunt, by te odszkodowania przejąć /jeśli wogóle Niemcy coś zapłacą/. Nie ma więc w Polsce nikogo, kto by im dał po wyciągniętych łapach, bo tolerują ich a nawet bronią nasi POPi.
figo2019.02.16 5:56
Powiedziala co jej kazali starsi bracia i tyle.
bolek elektryk2019.02.16 8:03
To nie sa ani bracia ani starsi
Hanys2019.02.16 14:33
Ona jest pochodzenia żydowskiego.
Tomek2019.02.16 4:28
Władze Polski powinny były zatrzymać tą panią, przesłuchać i nie pęknąć przy ewentualnych naciskach.
Jan Radziszewski2019.02.16 0:52
Wkrótce żydów NIET i NIE BUIET Pan 13 11,2016 + co chcą wrogowie Moi, by ludzi było mniej, was „nie Żydów” ( goji ) 500 milionów (najwięcej) ziści się, tylko, że miejsca nie będzie dla nich. Ani jeden nie prześliźnie się przez oko sprawiedliwości. Ani jeden z nich nie posiądzie Ziemi. Nigdzie się nie schowa. Ani na Ziemi, ani pod Ziemią, ani w oceanie, ni pod oceanem. Ni w jaskiniach, ani nawet poza Ziemią. Zostaną zniweczone wszystkie ich dobra i to w czym pokładali nadzieję. Zginą i pójdą w ogień, jak plewy na spalenie. Będą służyć za chrust i ściółkę dla złych duchów. Zobaczą wtedy czym byli: błotem nierządnym, a dufali, że są panami świata. Kto nie chce królować wraz ze mną, nie będzie nawet królował, jak myśli, w królestwie ciemności. Im bardziej służył demonowi za życia, tym większą wzgardę okaże (on - cezar J 19,15) mu w swoim królestwie. Nawołuję i napominam. Nawołuje, napomina, prosi przede wszystkim moja Matka. Obraziliście ją i obrażacie. Nic sobie nie robicie z jej napominań, z jej łez. Będziecie wołać i prosić jej wstawiennictwa, wy którzy nią wzgardziliście, ale będzie za późno. Wy, którzy to zrobicie nie ocalicie ciał. Ocalicie jednak dusze. Nieszczęścia od was nie odejdą i nie ominą waszych domów i waszych doczesnych „powłok” na tej Ziemi. Zginiecie, ale ocalicie dusze. Mała trzódka jednak ocali i ciało i dusze i zobaczy nowe Niebo i nową Ziemię. Pan 636 Plany tego Narodu, jak również plany czarnej bestii – Masonerii, będą unicestwione, a ci, co pójdą za ułudą demona, oddani będą w szpony tego, któremu tak wiernie służyli 584 Przekląłem naród z którego się wywodzę. Z tej nacji uratują się jedynie ci, co uwierzą, że JA JESTEM. + Czyściec spotka jedynie garstka oszukanych i zwiedzionych, nie świadomych do końca swojego grzechu. - Ci z Mojego narodu, co nie przyjęli Mnie, jako Mesjasza, walczyli i nadal ze Mną walczą, ci sami wybrali swój los i to bezpowrotnie 645 -+++ Izrael wbił się w potężną pychę, nad którą nie umie zapanować. Jeszcze raz dam szansę temu narodowi, tak by uznał Mojego Boskiego Syna. Ci, którzy się nawrócą, będą ocaleni. + Ci, co pozostaną pyszni, krnąbrni, butni, sami wybrali swój wieczny los. Dzień Sprawiedliwego Gniewu Bożego usunie ich z powierzchni ziemi
Olej2019.02.16 0:48
Nie bądźcie śmieszni ! To żona jednego z najpotężniejszych bankierów w USA ! Oni nami gardzą ! Trzeba im odpowiedzieć dokładnie tym samym. Zamiast smarować petycje trzeba zmobilizować i aktywizować Polonię amerykańską to jest 10 milionów dość biernych politycznie ludzi. Tam jest obecnie źródło polskiej siły. To potencjalne głosy wyborcze, których Trumpowi może zabraknąć. Trzeba dotrzeć do wszystkich środowisk polonijnych alarmując, że Polska jest w olbrzymim zagrożeniu swojego istnienia. Trzeba nadać temu charakter alarmowy, wrzeszczeć na cały świat. W przeciwnym razie gdy pozostaniemy wycofani i zajęci sobą będą nas niemiłosiernie tłuc.
Stachu2019.02.16 0:28
A czy Konstytucja z 1997 też jest dobra? W końcu napisał ją demokratycznie wybrany Kwaśniewski, a Naród w referendum również ją demokratycznie zatwierdził.
bolek elektryk2019.02.16 8:01
A co tobie zydzie do naszej konstytucji
bbb2019.02.15 23:56
w kaczy dziob wsadzic lufe M16 i serie puscic mu w odbyt. Bedzie mial przyjemnosc piski pedal! lapy smierdzace od nas, smieciu piski!
kaczy dziób2019.02.16 0:49
a tobie w doopę pancerfausta wsadzić i za cyngiel POciągnąć
Alojzy Cedzidlo2019.02.16 11:30
A mówili ,że NKWD wyjechało . ....,,Bolek" musiał Was sprowadzić . On ,,Bolek " i tak powie ,ze to nie on, tylko jakiś ,,Bolek " wymyslony przez Macierewicza.
Robpol2019.02.15 22:14
Absolutny skandal ta cała konferencja bliskowschodnia. Dodatkowo powinni porozmawiać o Arabii Saudyjskiej, która również wspiera międzynarodowy terroryzm. Poza tym u gospodarza w Naszym Domu amerykanie, żydzi i dziennikarka pluli nam w twarz wciągając nas Polaków w jakąś międzynarodową walkę zła przeciw złu. W Iraku również Amerykanie wszystkim wmawiali, że jest to kraj ekstremalnie niebezpieczny. Jestem ciekawy reakcji rządu. Domniema, że będzie jak zawsze coś delikatnie wspomną, że robią coś w sprawie roszczeń żydowskich, następnie powstanie temat zastępczy, a potem szybkie wyciszanie sprawy. Nie oddam już głosu na tak zwaną obecną "prawicę". Warto posłuchać mediów narodowych. Tam jest klucz do następnych wyborów i prawdziwych Polskich Patriotów.
bbb2019.02.15 23:57
ciesz sie piksi smieciu, ze pozwalamy ci zyc.
Grizzly2019.02.15 22:08
Tak namieszali - ona, Maniek Pompka, prasa jerozolimska i premier Izraela, że czas na retorsje! Koniec absolutny finansowania przedsięwzięć związanych z żydami - czy to cmentarze, muzea, teatry czy in.
bbb2019.02.15 23:57
retorsje rakietami w piski leb?
Alojzy Cedzidlo2019.02.16 8:36
Tak jest! 1! ,,bbbrawo " Wypatroszyć Kaczyńskiego " , ,, Dorżnąć watahę " , ,,zlikwidować IPN " , ,, powrócić do tego co było " . Wyjśc na ulicę z transparentami ,,Tusku wroć " A całą pisiarnie pod nasz Trybunał Stanu pod dowodztwem prof Rzeplińlińsliego , sedziego Tuley ,lub pani prof Gelsdorf . A wołanie ,,RATUNKU NIE BIJCIE <, NIE STRELAJCIE ' uznać za mowę nienawiści