04.08.21, 18:12 Fot. Citizen59, lic. CC BY-SA 3.0 via Wikipedia

Anita Włodarczyk: wierzę w Boga i go kocham

- Wierzę w Boga, kocham Go, jestem Mu oddana. Wierzę, że moje istnienie ma sens i nie skończy się śmiercią fizyczną - zadeklarowała Anita Włodarczyk, złota medalistka Igrzysk w Tokio w rzucie młotem, która zdominowała tę dyscyplinę.

Wczoraj Anita Włodarczyk po raz trzeci z rzędu zdobyła złoty medal igrzysk olimpijskich w rzucie młotem. Włodarczyk absolutnie zdominowała tę dyscyplinę, o której śmiało można powiedzieć, że jest polską specjalnością. Na podium obok Włodarczyk stanęła także Malwina Kopron, która wywalczyła brąz. Dzisiaj konkurs rzutów młotem mężczyzn również został zdominowany przez polskich zawodników. Rewelacyjny Wojciech Nowicki zdobył złoto, a Paweł Fajdek brąz.

- Wierzę w Boga, kocham Go, jestem Mu oddana. Wierzę, że moje istnienie ma sens i nie skończy się śmiercią fizyczną. W moim życiu było wiele sytuacji, w których szczególnie odczuwałam obecność Boga i w wielu przypadkach wiedziałam, że mi pomógł - mowiła Anita Włodarczyk parę lat temu.

Po jednym ze swoich startów Włodarczyk odwiedziła Jasną Górę.

- Jestem tu po raz trzeci. Zaczęłam swoją przygodę tutaj po igrzyskach w Londynie. Chciałam przyjechać podziękować Panu Bogu, Matce Bożej za dotychczasową łaskę - powiedziała wówczas Włodarczyk.

- Co roku jestem tutaj, zawsze po sezonie, przede wszystkim dziękuję, ale także czuję się wtedy pewniej, bo wiem, że zawsze Pan Bóg i Matka Boża są ze mną przez cały czas. Jestem od dziecka wychowana w duchu chrześcijaństwa, więc na co dzień jestem z Bogiem, i wiem, że podczas zawodów Bóg jest ze mną - dodała.

jkg/stacja7

Komentarze

POLIKRATES2021.08.5 15:46
WIELKIE BRAWA ANITA ARYSTOKRATKA
Wypowiedź z 2012 roku2021.08.5 14:05
na którą nagle rzuciły się wszystkie klerusze portale: "Religijne wychowanie wyniosła z domu rodzinnego była mistrzyni i rekordzistka świata w rzucie młotem, brązowa medalistka mistrzostw Europy Anita Włodarczyk. - Wierzę w Boga, kocham Go, jestem Mu oddana. Wierzę, że moje istnienie ma sens i nie skończy się śmiercią fizyczną. W moim życiu było wiele sytuacji, w których szczególnie odczuwałam obecność Boga i w wielu przypadkach wiedziałam, że mi pomógł - zaznaczyła Włodarczyk, podkreślając przywiązanie do wartości przekazanych jej przez rodziców Marię i Andrzeja." https://sport.wprost.pl/325299/stoch-modle-sie-za-rywali.html
Takie praktyki to coś gorszego od "prawdziwych"2021.08.5 14:10
fake newsów.
Wypowiedź z 2012 roku2021.08.5 14:03
"Religijne wychowanie wyniosła z domu rodzinnego była mistrzyni i rekordzistka świata w rzucie młotem, brązowa medalistka mistrzostw Europy Anita Włodarczyk. - Wierzę w Na którą nagle zaczęły powtarzać wszystkie klerusze portale: "Boga, kocham Go, jestem Mu oddana. Wierzę, że moje istnienie ma sens i nie skończy się śmiercią fizyczną. W moim życiu było wiele sytuacji, w których szczególnie odczuwałam obecność Boga i w wielu przypadkach wiedziałam, że mi pomógł - zaznaczyła Włodarczyk, podkreślając przywiązanie do wartości przekazanych jej przez rodziców Marię i Andrzeja." https://sport.wprost.pl/325299/stoch-modle-sie-za-rywali.html
Jan2021.08.5 12:20
Bóg jest ale niestety on żywi się naszym cierpieniem. Nasz los, nasze dobro jest mu całkowicie obce. Nigdy nie zapobiega zbrodniom. I WS, II WS, rewolucja w Rosji 1018 , covid 19.
Mejer2021.08.5 15:38
Zawsze ostrzegał i teraz też ostrzega
waldeberg2021.08.5 7:58
Moim zdaniem ci co twierdzą, że Boga nie ma mają rację i ci co twierdzą, że jest także ją mają. Dzieje się tak dlatego, że Bóg objawia się w akcie wiary. I wtedy zaczyna działać. To transcendencja, to mistyka. Materia posiada atrybuty nie tylko fizyczne co obserwują nie tylko mistycy ale również fizycy kwantowi. Są ludzie, którzy maja pierwszy stopień muzykalności, czyli wiedza jedynie czy ktoś gra czy nie. Podobnie jest z odczuwaniem innych wymiarów. Oni nie doświadczyli łaski wiary. Zamknięci są w materii niczym w pomieszczeniu bez okien. Ich odczucia nie wykraczają poza to co mogą dotknąć i zobaczyć lub stwierdzić doświadczalnie. Reszta dla nich nie istnieje. To rodzaj upośledzenia.
mynysterstwo głupich kroków na gnojnej2021.08.5 7:33
To dobrze ,Pani Anito,ze nie korzystala Pani z POPO-waltz-owanej S(a)kry i nie pila tszaskowianki z czaju ... hehe
Anonim2021.08.5 5:04
To prawiej jak lewactwo - tylko, że oni nie wierzą w Boga i Go nienawidzą.
anonim2021.08.5 7:38
nieistniejący bóg jest mi obojętny, razi mnie tylko butny i obłudny kler, kreującego się na autorytet moralny nawet dla niewierzących.
Jacuś2021.08.5 5:03
Brawo pani Anito i dziękujemy za wszystko.
Po11 ... Hertrich-Woleński-dziadwawelski2021.08.5 0:53
pisze CYT.: "Kłótnia w diasporze ;-)) Cadyk Kalkstain Jarek z Żolyborza kontra Kongres Żydów Amerykańskich ;-)))) Znowu ta sama zabawa...." - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - "dziadwawelski", hmm... kto to może być? Cuchnie jak cmok_wawelski, oczka ma wyłupiaste jak, no jak mu tam, aha, "prof. dr" Hertrich-Woleński ..... JAKI TO GŁUPI HUEJ!
Tylko PO POLSKIE PRAWDZIWE2021.08.5 7:42
Po ... i WROGOM POLSKI i POLAKÓW przypomnę kim jest Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI. Ten "GOŚĆ z ŻOLIBORZA", PAN Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI jest równy wielkim WODZOM i KRÓLOM, jest jak BOLESŁAW CHROBRY, KAZIMIERZ WIELKI, WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO, STEFAN BATORY, JAN III SOBIESKI, jest jak JAREMA WIŚNIOWIECKI, JAN KAROL CHODKIEWICZ, STANISŁAW ŻÓŁKIEWSKI, JAN ZAMOJSKI, STANISŁAW KONIECPOLSKI, STEFAN CZARNIECKI. Jest jak TADEUSZ KOŚCIUSZKO, ROMUALD TRAUGUTT, jak JÓZEF PIŁSUDSKI, jak generałowie ANDERS, MACZEK, SOSABOWSKI, gen "BÓR"-KOMOROWSKI, gen. "NIL"-FIELDORF, "WILK”-KRZYŻANOWSKI, jak ŻOŁNIERZE NIEZŁOMNI, "ŁUPASZKA”, "BARTEK", "ŻELAZNY", "RAJS", jak WIELKI PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA LECH KACZYŃSKI, jest jak BOHATEROWIE "SOLIDARNOŚCI", ANDRZEJ GWIAZDA, ANNA WALENTYNOWICZ, ANTONI MACIEREWICZ, KORNEL MORAWIECKI, a na koniec jest jak WYBITNY PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA gen. RYSZARD KUKLIŃSKI. Pod takim WODZEM, JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM SŁUŻYĆ, to WIELKI ZASZCZYT i HONOR.
Tej prawdy nikt nie zmieni!....2021.08.4 23:57
TYLKO POD TYM KRZYŻEM, ---- TYLKO POD TYM ZNAKIEM, --- POLSKA JEST POLSKĄ--- A POLAK ---POLAKIEM!... Nikt nam naszej Wiary nie odbierze...! Za żadne skarby! Przez 123 lata niewoli nie udało się wam tego zrobić! Wybijcie to sobie z głowy! ....
Usa-NJ2021.08.5 1:01
To nie jest wasza wiara, chyba że jesteś żydem, to wtedy tak.
Krystian2021.08.5 3:42
Jestem otoczony przez księży, którzy nieustannie powtarzają, że ich królestwo nie jest związane z tym światem, a zagarniają wszystko, co im wpadnie w ręce. - Napoleon Bonaparte
rabbi inoCenty stinkfurtz2021.08.5 7:37
... bo srebrnik jest najlepszem nawozem na POPOrost zyda ... przecie my som takie dobre ... nawet muchy nieukrzyzijemy ... szalom
Anonim2021.08.5 15:53
TYLKO Z BOGIEM
Brawo Anito, !2021.08.4 23:47
Jesteś wspaniała pod każdym względem: i duchowo i fizycznie! Masz rację, ja też tak samo uważam! ... BEZ BOGA, ANI DO PROGA!... TAK TRZYMAJ DO KOŃCA!... TAK SAMO MÓWIĄ OTWARCIE O BOGU, INNI SPORTOWCY: np. Lewandowski, Stoch, Nowicki, / który wczoraj po zdobycia medalu złotego, pocałował krzyżyk na łańcuszku! .... Tylu skoczków się żegna przed skokiem na skoczni i wielu innych! ... itd...itd.!... WIDZĘ, ŻE CIĘ TO WKURZA?! ... TYLE PRACY TU WKŁADASZ, PISZĄC PRAWIE BEZ PRZERWY... I CÓŻ???... NIE MASZ EFEKTÓW!!! ... NIE POCHWALI CIĘ PRACODAWCA!
Po 11 ...2021.08.4 21:00
Tylko dlaczego Włodarczyk ma medalik z Tuskiem?
Flp2021.08.4 21:22
Dlatego też Bóg Go nad wszystko wywyższył i darował Mu imię ponad wszelkie imię, aby na imię Jezusa zgięło się każde kolano istot niebieskich i ziemskich i podziemnych. I aby wszelki język wyznał, że Jezus Chrystus jest PANEM - ku chwale Boga Ojca
Po 11 ...2021.08.4 21:37
POMAZANIEC?????, Kapłan, lewita? ... który ma przynieść ostateczne rozwiązanie problemu zła, grzechu i śmierci w świecie i ustanowić tzw. królestwo mesjańskie, będące nowym rajem, przewyższającym szczęście pierwszego prezesa???
Tylko PO POLSKIE PRAWDZIWE2021.08.4 23:35
Po11.. i WROGOM POLSKI i POLAKÓW przypomnę kim jest Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI. Ten "GOŚĆ z ŻOLIBORZA", PAN Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI jest równy wielkim WODZOM i KRÓLOM, jest jak BOLESŁAW CHROBRY, KAZIMIERZ WIELKI, WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO, STEFAN BATORY, JAN III SOBIESKI, jest jak JAREMA WIŚNIOWIECKI, JAN KAROL CHODKIEWICZ, STANISŁAW ŻÓŁKIEWSKI, JAN ZAMOJSKI, STANISŁAW KONIECPOLSKI, STEFAN CZARNIECKI. Jest jak TADEUSZ KOŚCIUSZKO, ROMUALD TRAUGUTT, jak JÓZEF PIŁSUDSKI, jak generałowie ANDERS, MACZEK, SOSABOWSKI, gen "BÓR"-KOMOROWSKI, gen. "NIL"-FIELDORF, "WILK”-KRZYŻANOWSKI, jak ŻOŁNIERZE NIEZŁOMNI, "ŁUPASZKA”, "BARTEK", "ŻELAZNY", "RAJS", jak WIELKI PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA LECH KACZYŃSKI, jest jak BOHATEROWIE "SOLIDARNOŚCI", ANDRZEJ GWIAZDA, ANNA WALENTYNOWICZ, ANTONI MACIEREWICZ, KORNEL MORAWIECKI, a na koniec jest jak WYBITNY PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA gen. RYSZARD KUKLIŃSKI. Pod takim WODZEM, JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM SŁUŻYĆ, to WIELKI ZASZCZYT i HONOR.
Jawny2021.08.5 3:44
Piękny popis schizofrenii paranoidalnej. Dzisiaj takich biedaków leczy się w szpitalach psychiatrycznych. Przy dobrze dobranych lekach są w stanie w miarę normalnie funkcjonować w społeczeństwie.
Tylko PO prawdziwie polskie2021.08.5 8:02
SASZA (teraz "JPIII" i Jawny) na WIARĘ KATOLICKĄ, POLSKOŚĆ i POLSKI PATRIOTYZM nie ma leków. Nawet Twoje i twojego NACZALNIKA z CCCP lekarstwo, zwane SYBIR nie leczy z WIARY w BOGA JEZUSA CHRYSTUSA i POLSKOŚCI. SASZA, WIARY w BOGA JEZUSA CHRYSTUSA i POLSKIEGO PATRIOTYZMU u PRAWDZIWYCH POLAKÓW PATRIOTÓW KATOLIKÓW nie da rady WYLECZYĆ. TO NIEWYLECZALNA CHOROBA, na to nie ma LEKÓW. A jak ma się SZCZEPIONKĘ to już całkiem NIEWYLECZALNA CHOROBA i lepiej się nie zbliżać, bo można się ZARAZIĆ ŚMIERTELNIE, a ta szczepionka to AK-47-KAŁASZNIKOW (także SWD) w KATOLICKICH POLSKICH RĘKACH, co by nie mówić, ale w LWP bardzo dobrze uczono nas, PRAWDZIWYCH POLAKÓW, PATRIOTÓW, KATOLIKÓW SKUTECZNIE szczepić AGRESORÓW, WROGÓW POLSKI NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZPOSPOLITEJ i KOSCIOŁA SWIETEGO. Tym bardziej, że w ARMII mamy teraz księży KAPELANÓW, którzy POBŁOGOSŁAWIĄ NAM BROŃ, CELNE OKO i SKUTECZNY PALEC na CYNGLU. SASZA (Саша и его команда ), przeważnie pod NICKIEM „Аноним", "Аноним-кацап" ale i też innymi, na polecenie swojego NACZALNIKA z CCCP bardzo aktywny. Jak to ktoś powiedział " czytam o mrówkach i zaraz mnie skóra swędzi, czytam „Анонимa","Анонимa-кацапa" lub innego "pisarza" od razu śmierdzą mi ICH ONUCKI z WALONKÓW.
Ap2021.08.5 7:26
I ujrzałem potężnego anioła, obwieszczającego głosem donośnym: «Kto godzien jest otworzyć księgę i złamać jej pieczęcie?» A nie mógł nikt - na niebie ani na ziemi, ani pod ziemią - otworzyć księgi ani na nią patrzeć. A ja bardzo płakałem, że nikt nie znalazł się godzien, by księgę otworzyć ani na nią patrzeć. I mówi do mnie jeden ze Starców: «Przestań płakać: Oto zwyciężył Lew z pokolenia Judy, Odrośl Dawida, tak że otworzy księgę i siedem jej pieczęci». I ujrzałem między tronem z czworgiem Zwierząt a kręgiem Starców stojącego Baranka jakby zabitego, a miał siedem rogów i siedmioro oczu, którymi jest siedem Duchów Boga wysłanych na całą ziemię. On poszedł, i z prawicy Zasiadającego na tronie wziął księgę. A kiedy wziął księgę, czworo Zwierząt i dwudziestu czterech Starców upadło przed Barankiem, każdy mając harfę i złote czasze pełne kadzideł, którymi są modlitwy świętych. I taką nową pieśń śpiewają: «Godzien jesteś wziąć księgę i jej pieczęcie otworzyć, bo zostałeś zabity i nabyłeś Bogu krwią twoją [ludzi] z każdego pokolenia, języka, ludu i narodu, i uczyniłeś ich Bogu naszemu królestwem i kapłanami4, a będą królować na ziemi».
Lechu,... Aż tak ci padło na umysł...?2021.08.4 23:35
...że wszędzie widzisz Tuska??? Możesz sobie go mieć głupcze, u siebie na szyi, ... nawet całe łańcuchy sobie zrób "tuskowańcu"!... Dlaczego zawsze się sam ośmieszasz, lubisz to, MASOCHISTO?
Tylko PO prawdziwie polskie2021.08.4 23:38
Nie widzę na tym medaliku GAPY z WERMACHTU ani SS-mańskich BŁYSKAWIC. Jest wizerunek JEZUSA CHRYSTUSA, PANA w NIEBIESIECH, BOGA PONAD WSZYSTKO, NASZ PAN i STWÓRCA, CAŁĄ NADZIEJĄ CZŁOWIEKA.
JPIII2021.08.5 2:52
To bydle , bękart i pedał chrystek jezu-sik łajdaczył się z 12 pedałami apostołami przez 12 lat na pustyni. A teraz katole odprawiają modły do tego pedała.
Tylko PO POLSKIE PRAWDZIWE2021.08.5 7:39
SASZA (teraz "JPIII") na WIARĘ KATOLICKĄ, POLSKOŚĆ i POLSKI PATRIOTYZM nie ma leków. Nawet Twoje i twojego NACZALNIKA z CCCP lekarstwo, zwane SYBIR nie leczy z WIARY w BOGA JEZUSA CHRYSTUSA i POLSKOŚCI. SASZA, WIARY w BOGA JEZUSA CHRYSTUSA i POLSKIEGO PATRIOTYZMU u PRAWDZIWYCH POLAKÓW PATRIOTÓW KATOLIKÓW nie da rady WYLECZYĆ. TO NIEWYLECZALNA CHOROBA, na to nie ma LEKÓW. A jak ma się SZCZEPIONKĘ to już całkiem NIEWYLECZALNA CHOROBA i lepiej się nie zbliżać, bo można się ZARAZIĆ ŚMIERTELNIE, a ta szczepionka to AK-47-KAŁASZNIKOW (także SWD) w KATOLICKICH POLSKICH RĘKACH, co by nie mówić, ale w LWP bardzo dobrze uczono nas, PRAWDZIWYCH POLAKÓW, PATRIOTÓW, KATOLIKÓW SKUTECZNIE szczepić AGRESORÓW, WROGÓW POLSKI NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZPOSPOLITEJ i KOSCIOŁA SWIETEGO. Tym bardziej, że w ARMII mamy teraz księży KAPELANÓW, którzy POBŁOGOSŁAWIĄ NAM BROŃ, CELNE OKO i SKUTECZNY PALEC na CYNGLU. SASZA (Саша и его команда ), przeważnie pod NICKIEM „Аноним", "Аноним-кацап" ale i też innymi, na polecenie swojego NACZALNIKA z CCCP bardzo aktywny. Jak to ktoś powiedział " czytam o mrówkach i zaraz mnie skóra swędzi, czytam „Анонимa","Анонимa-кацапa" lub innego "pisarza" od razu śmierdzą mi ICH ONUCKI z WALONKÓW.
ZAPŁACISZ ZA TE OBELGI NA P. JEZUSA!2021.08.6 20:48
OPĘTAŃCU...! Zobaczysz co sobie zrobiłeś, przekonasz się u Boga na Sądzie Ostatecznym!
Ali2021.08.4 20:43
- Wierzę w Allaha, kocham Go, jestem Mu oddany. Wierzę, że moje istnienie ma sens i nie skończy się śmiercią fizyczną. No i kto ma rację?
Rozumny2021.08.4 21:04
Nikt, rzeczywistość i nauka odrzucają bajki i fantastykę, to nie ten dział.
Po 11...2021.08.4 20:26
Rzucam młotem dla Boga. Bóg się rewanżuje, rzuca młotami do PiSu.
młocie heretykow2021.08.5 7:48
A ty mi tutaj nie tutaj, chcialas napisac " rzuca młotami do PoPo(11)PiSu"
Po 11 ....2021.08.4 20:12
Wierzę w Boga i (sic!) go kocham i dlatego rzucam młotem, bo wieczność czeka mnie ... potem.
Skrzypek na dachu2021.08.4 19:51
Brawo Pani Anita Wlodarczyk .
Wszyscy2021.08.4 19:27
jesteśmy dziećmi Boga. Choć bywają duże, a głupie.
Po 11 ...2021.08.4 19:17
go, Boga? Z małej litery? Ups
Henryk2021.08.4 19:24
....Co was gryzie,że zioniecie takim jadem nienawiści. Jakieś problemy macie ze sobą? np Anonim, Piotr,Po 11.....Zgłoście się na terapię i to do psychiatry. Widać ,że nie radzicie sobie w życiu....biedacy... zakompleksieni, złośliwi...Pomodlę się za was.
Po 11 ...2021.08.4 19:37
Dziękuję za modlitwę. Już mi lepiej.
Po 11 ...2021.08.4 19:38
Ale, kurde, pisanie o Bogu z małej litery na portalu katolickim to jednak choooojoza :)
ty PoPo2021.08.4 20:54
jestes zaszczepiony czy co ????
Po 11 ....2021.08.4 21:12
Jestem zaszczepiony. Bez tego nie ma wstępu do jakiejkolwiek knajpy.
to pij braciszku pij2021.08.5 6:50
ino melduj sie zawsze najpierw u ksiedza przedtem , zeby zdazyl ... co ci zostalo ... i wPIS sie na program ...Trumna Plus ... do kazdej szczepionki trumna z dykty gratis ... a zaklad POPOgrzebowy "Radosc" dodaje nagrobek z plastiku ... tez gratis ... szalom
Piotr2021.08.4 19:07
STOP kłamstwom kościoła katolickiego. Nie żyjemy tylko raz (reinkarnacja istnieje)
Piotr2021.08.4 19:08
Dzieci na całym świecie mają wspomnienia z poprzedniego życia. Dlaczego KK to ignoruje?????
Jan2021.08.4 19:16
Kościół katolicki daruj sobie. Pewnie masz jakieś 13 lat i stąd ten infantylny wpis.
Piotr2021.08.4 19:09
Dziecko pamięta swoje poprzednie wcielenie. Rodzice oniemieli. Przedziwna historia spotkała pewną rodzinę z Wielkiej Brytanii. Odkąd tylko ich córeczka Sally nauczyła się mówić, opowiadała na swój temat historie wprawiające w osłupienie. Dziecko przez lata twierdziło, że jest chłopcem i że pamięta, jak wyglądają jego prawdziwi rodzice. Na początku rodzina podchodziła do sprawy z uśmiechem. Rodzice myśleli, że dziewczynka jest po prostu bardzo pomysłowym dzieckiem. Jednak Sally coraz częściej opowiadała tę samą historię wzbogaconą o rozmaite detale, które dodawały opowieści wiarygodności. Dziewczynka upierała się, że naprawdę ma na imię Joseph, a jej rodzice Anna i Richard nie są jej prawdziwymi rodzicami. Powoli sytuacja przestawała być zabawna. Dziecko upierało się również, że nie mieszka tam, gdzie powinno, i że jego prawdziwy dom jest gdzieś nad morzem. Rodzice przyznają, że ich córka niejednokrotnie pytała o statki, mimo że nigdy w życiu nie zabrali jej na wybrzeże. Poza tym Sally była pewna, że ma braci, podczas gdy w rzeczywistości była jedynaczką.
tak tak2021.08.4 19:24
Sally miała na imię Joseph i prawdopodobnie była ministrem propagandy w III Rzeszy, a statki to były krążowniki i u-booty, które znała i zachwalała przed narodem w radiu. A ten prawdziwy dom to nie nad morzem, tylko w okolicach rzeki Haweli.
Anonim2021.08.4 18:38
Pani Anita musiała chyba nie raz dostać młotem w głowę skoro wierzy w te katolickie bzdury.
Anonim2021.08.4 18:56
Też w nie uwierzysz - tylko jeszcze o tym nie wiesz.
Henry2021.08.4 19:17
Młotem to ty dostałeś i to pewne bo piszesz jakieś bzdury...żeby tylko zaznaczyć teren...
anatol2021.08.4 19:30
specyficzna tolerancja w wykonaniu bezbożnika
NEOS com pl2021.08.4 18:36
To ja w drodze do synagogi: ... https://www.youtube.com/watch?v=s3QNC8_wP4k
NEOS com pl2021.08.4 20:48
niestac cie trolu na wlasny nik ?????
NEOS com pl2021.08.4 18:31
Brawo Anita i tak 3mac. Chwala Panu !!!!
T2021.08.4 18:30
I jeszcze o jednym pani nie powiedziała - i nie wstydzę się Boga! Pozdrawiam i Szczęść Boże :)
Na wniosek delegacji Palestyńskiej2021.08.4 18:29
Na następnej Olimpiadzie dodane będą nowe konkurencje, jak np. rzut małym Żydem do kosza, strzelanie do ruchomego celu tj. do Żydów na ściernisku, itp.
...2021.08.4 18:30
Czemuś ty taki głupi
Z kolei delegacja Arabii Saudyjskiej2021.08.4 18:35
chce wyścigi zamiast na wielbłądach to na tłustych Żydach.
Na wniosek delegacji Watykańskiej2021.08.4 18:47
Na następnej Olimpiadzie dodane będą nowe konkurencje, jak np. ruchanie dzieci na ilość przez kleryków, dochodzenie biskupa w ustach dziecka, spirint seminarzystów w obciąganiu kardynałowi itp.
Anonim2021.08.4 19:02
Po twoich chorych fantazjach widać, że jesteś psycholem. Zrób sobie konkurencje olimpijską z innymi świrami o podobnych fantazjach - piszącymi podobne komentarze na tym portalu: Kto dłużej wytrzyma panując na swoimi fantazjami.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.08.4 18:28
następna która boi się śmierci i uległa pyerdoleniu koloratkowych pedofilów "zapewniających" o życiu po śmierci! widać że temu babochłopowi poyebało się w tym blond łbie od treningów i rzucaniu żelastwem!
Anonim2021.08.4 19:13
Haha - następny który "śmierci się nie boi". Ty albo naprawdę jesteś kretynem, albo starym cynikiem - z pełnym pampersem ze strachu przed śmiercią.
".... Kretynie...."! Wytrzeźwiej!2021.08.5 0:01
A potem napisz po polsku, o co ci chodzi!... Póki co, to jest jakiś język, chyba z celi więziennej!... Jeszcze go, Lechu, pamiętasz???