16.11.14, 09:45Antyaborcyjna wystawa we Wrocławiu ponownie zniszczona! (fot. Stopaborcji.pl)

Antyaborcyjna wystawa we Wrocławiu ponownie zniszczona!

Drugi raz zniszczono wystawę antyaborcyjną we Wrocławiu. Naprawa poprzednich zniszczeń wywołała furię zła.

Znów zjawili się w nocy, uzbrojeni w nóż i nienawiść do dzieci oraz do prawdy. Tylko w ciemności mogą działać, w światłości są nadzy, słaby, żałośni. Karykatury samych siebie oraz temu komu służą. Splątani sznurami, marionetki cywilizacji śmierci.

Żal nam was i waszej beznadziei. Bo już przegraliście, "a światłość w ciemności świeci i ciemność jej nie ogarnęła" (J 1,5).

MaR/Stopaborcji.pl

Komentarze

anonim2014.11.16 10:08
Prawda w oczy kole.
anonim2014.11.16 10:08
bo prawda w oczy kole
anonim2014.11.16 10:08
Wystawa przy ul. Kasprowicza, parafia Św. Antoniego, prowadzona przez ojców franciszkanów.
anonim2014.11.16 10:13
lewackie kmioty, hołota wyznania ateistycznego.
anonim2014.11.16 10:18
@Sperans: a czy Twoja czynność oddychania jest legalna? A czy to, że jesteś w ogóle jest legalne? Do kiedy będziemy żyć w niewoli formalności i legalności? Nie może być tak, że dopóki poszkodowany sam w jakikolwiek sposób nie zgłosi swojej szkody - działanie jest legalne? Dlaczego np. nie wolno handlować truskawkami latem na chodniku, choć to żadnemu z przechodniów nie przeszkadza? Ty się w łeb puknij, tylko wcześniej sprawdź, czy to jest legalne.
anonim2014.11.16 10:23
Wrodzona ludzka pruderia. Nikt się nie przyzna do tego, że mierzi go przypominanie mu o tym, jak naprawdę wyglądają skutki jego samozadowalania sie przy pomocy ciała partnera? Wszystko możesz ludzkiemu bydłu odebrać: wolnośc, pozywienie, wodę, powietrze - zniesie to. Możesz dowalić podatki, zakazać pędzenia bimbru, jazdy samochodem, wszystko możesz zrobić, ale jednej przenajświętszej rzeczy nie możesz dotknąć, nawet słowem: totalnej swawoli do pieprzenia się jak popadnie i prawa do likwidacji niezamierzonych skutków tej rui z porubstwem. Ludzie nie chcą już nawet igrzysk, z domagania się chleba już zrezygnowali, bo mogą się domagać ile dusza (i policyjna pała, gaz i armatka z barwnikiem) zapragnie. Ale zakaż ludziom aborcji - będziesz miał wojnę domową.
anonim2014.11.16 10:49
"Do kiedy będziemy żyć w niewoli formalności i legalności?" Do tedy, Panie Pokręć, dopóki nie zlikwidujemy 99% urzędników państwowych. A że jest to niemożliwe, to znaczy: nigdy!
anonim2014.11.16 11:24
takie dziwne? Jakbym miał małe dziecko i mieszkał na tej ulicy to sam bym to zniszczył. Dziwne, że kogoś nie obchodzi że takie obrazki mogą oglądać małe dzieci, ale jak już te same dzieci zobaczą gołą pierś to już jest tragedia.
anonim2014.11.16 11:58
@Nowakowska: żeby ludziom uzmysłowić, co naprawdę ci fanatycy zgotowali nienarodzonym ludziom. Że jakiekolwiek obozy zagłady w porównaniu z aborcją były ośrodkami wypoczynkowymi. To, że nie widzisz, jak rozwalane jest na żywca dziecko, nie oznacza, że nie jest to nieludzka zbrodnia. Już pisałem - ludzie utoną w morzu hipokryzji wyciągając nawet argumenty estetyczne przeciwko plakatom - byle tylko nie dopuścić do siebie świadomości, że seks to nie jest sport i rozrywka, ale olbrzymia odpowiedzialność. To, że kominy nie dymią a po świecie nie rozlega się krzyk mordowanych nie oznacza, że każdego roku na Ziemi jest mordowanych tylu ludzi, ile "oficjalnie" zamordowano w czasie II WŚ. To sąliczby idące w dziesiątki milionów. A wszystko przez to, że jakimś debilom i kretynom Bóg dał możliwość pieprzenia się... 95% nieszczęść i problemów bierze się ze spraw okołodupnych. Wojny, wiele zaraz, przestępstw, morderstw, kradzieży, kłamstw, etc popełnianych albo po to, żeby móc wyruchać akurat tego, na kogo jest ochota, albo po to, żeby fakt wyruchania ukryć. Albo - żeby poruchać w ogóle i za to nie zapłacić (zbyt wiele) - np. koniecznością wychowania dziecka. Pozostałe tragedie to zwyczajne katastrofy naturalne. Kto mądry - ten zawiąże sobie jajca na postronku i będzie się kontrolował, jak przystało na człowieka. Kto głupi - trudno. Takiego nawet bydłem nie da się nazwać bez obrażania krów. Człowiek, kiedy wykorzystuje swoją wolną wolę i panuje nad sobą może być kims o wiele wyższym od zwierzęcia - kiedy ulega popędom - stacza się do poziomu o wiele niższego. Wolna wola i władza (w tym wypadku nad swoimi poczynaniami) to nie tylko przywilej - ale też wielka odpowiedzialność. No, ale tego nie zrozumie ktoś, kto uważa, że prawo do seksu jest najświętszym prawem człowieka i "nikt mi pod kołdrę zaglądał nie będzie". Podnoszenie argumentu własnej wolności w czynieniu zła to szczyt zakłamania. To, że coś jest przyjemne jest takim samym argumentem jak dla alkoholika wymówka, że alkohol umożliwia mu funkcjonowanie, więc jest niezbędny. Ten świat zginie przez wyuzdanie.
anonim2014.11.16 12:06
@Turson: Goły cyc pokazywany dzieciom prowadzi potem do obrazków takich, jak te na wystawie. Obrazki takie jak na wystawie nie prowadzą nikogo do aborcji. Nie jesteś w stanie tego pojąć? To się nie wypowiadaj, bo pi...sz tendencyjnie aż miło. To, że potrafisz używać komputera to jeszcze do niczego nie daje Ci prawa. Używaj sobie dalej seksu a od internetu - wara! Jak miałem może z 8 lat, zobaczyłem taką wystawę w swojej parafii w gablotce. Nie mniej drastyczną. Podziałało na mnie. Dziś Bogu nie mogę się nadziękować, że wtedy tak mną to wstrząsnęło. Teraz przynajmniej wiem, co to jest aborcja, że to żaden "zabieg" ani "usunięcie tkanki", tylko normalne morderstwo popełnione na dziecku. Ludzie uważający seks za swoje święte prawo i "nikt mi nie będzie zaglądał pod kołdrę" potrafią każde kurestwo umysłowe wykorzystać, każdego sofizmatu użyć, byle uzasadnić swoje prawo do rypania się z kim i ile razy popadnie a potem - bezwzględnego zabijania ludzi, których w ten sposób poczną.
anonim2014.11.16 12:27
@Antyislam, spierdalaj, nie chce mi się z tobą gadać dypku
anonim2014.11.16 13:18
@Antyilam, nigdzie sobie nie pójdziesz?☺ Tak to jest Antyislam, rodzice są w pewnym momencie Panami naszego życia i śmierci...
anonim2014.11.16 13:47
@Saral, z kolei ja ci radzę żebyś teksty Pokęcia uważnie przeczytała, a najlepiej weź kogoś w miarę inteligentnego do pomocy żeby ci pomógł to zrozumieć "lekarko"
anonim2014.11.16 14:22
@SaraL "W wypowiedziach Pokręcia jak na dłoni widać wpojony nienaturalny i nieetyczny system wartości i tendencje do narzucania go innym ludziom. " A co jest nieetycznego w poglądach Pokręcia? To, że twierdzi, iż "seks to tak naprawdę odpowiedzialność, a nie tylko zabawa"? Czy to nie są mądre słowa? Skrajnie nieetyczny jest współczesny system wartości, który opiera się m.in. właśnie na założeniu, że seks jest zawsze dobry, bez względu na okoliczności. Nie ma znaczenia, czy towarzyszy mu jakieś głębsze uczucie, czy nie. Nie ma znaczenia, czy uprawiamy go z żoną, czy z koleżanką, czy zupełnie nieznajomą osobą w dyskotece - zawsze jest super. Zdrada też jest w porządku - już dawno pisali w Newsweeku, że to normalna, naturalna rzecz i nie ma sensu z tym walczyć. Dobra jest też oczywiście wszechobecna erotyka - w reklamach, filmach i internecie, pobudzająca człowieka non stop, od dziecka, wbijająca mu w podświadomość przekonanie, że pożądanie i bezrefleksyjny seks, to najważniejsza w życiu rzecz. No i oczywiście aborcja, bez względu na to, co widzimy na plakatach, o których mowa w artykule, jest również w porządku, bo przecież pozwala ludziom robić to, co w życiu najfajniejsze - pieprzyć się do upadłego, bez żadnych zobowiązań, bez stresu, bez obaw, że będzie to miało jakieś następstwa. Nie widzisz tego, co się dzieje w dzisiejszym świecie? Naprawdę to wszystko popierasz?
anonim2014.11.16 14:37
Właśnie system wartości, o którym napisałem w powyższym komentarzu, ta wszechobecna erotyka i promowane przez media skrajnie płytkie podejście do seksu prowadzi do tego, że mężczyźni coraz bardziej patrzą na płeć przeciwną jedynie pod kątem cycków, tyłka, nóg i innych cielesnych atrybutów, uprzedmiotawiając kobiety, odzierając z duszy, osobowości i godności. I to, o dziwo, między innymi feministki budują i wpajają społeczeństwu światopogląd, który do takiego zjawiska prowadzi i za ten stan odpowiada. To mój lewacki kolega potrafi docenić koleżankę co najwyżej w taki sposób, że stwierdzi, iż "fajna z niej dupa". A jak jest brzydka, to nawet nie warto się z nią kolegować - bo co jeszcze wartościowego może być w kobiecie, oprócz "fajnej dupy"? I to właśnie lewica, promując bezrefleksyjne zwierzęce uleganie swoim instynktom, prowadzi do takiego spojrzenia ludzi na świat, a z drugiej strony - sama próbuje walczyć z uprzedmiotowieniem kobiet. Piękny paradoks.
anonim2014.11.16 14:40
@Saral "...nienaturalny, nieetyczny system...." Ale pierdzielisz Saral!☺ Widać niektórym trzeba narzucić żeby nie zabijali, taką aborcjoniści i lewacy mają etykę, że w morderstwie nie widzą morderstwa.
anonim2014.11.16 14:49
Nie można siłą niszczyć pokojowych wystaw, manifestacji. A co z wolnością słowa? Wolność słowa polega na tym, że każdy może w sposób swobodny, nieskrępowany wyrazić swoje zdanie na dany temat, na jakieś zagadnienie. Wygrywa ten, kto ma najlepsze argumenty. Nie ma lepszych argumentów niż te, które prowadzą do życia.
anonim2014.11.16 15:24
@Sperans: nie strasz, nie strasz, bo się zes... Nie tacy, jak Ty już usiłowali zabanować Kościół. Ich juz nie ma a Kościół nadal jest. I każdemu z nich wydawało się, że jemu to się na pewno uda. Tak, jak tym, którzy i dziś chcieliby ich śladami iść.
anonim2014.11.16 15:30
@elzata: matka z kardiomiopatią niech nie robi dziecka. Mało to metod antykoncepcyjnych jest? Nie jest to może szczyt moralności, ale lepsze to niż zabicie dziecka. Poza tym, co byś zrobiła, gdybyś np. dostała choroby możliwej do uleczenia tylko przez przeszczep np. serca od konkretnej osoby a tej osobie nie śpieszyło się na tamten świat? Zabiłabyś ją? I nie mów, że kogoś zmuszam do bohaterstwa - jak nie chce - niech sobie nie będzie bohaterką, ale nikogo zabijać nie wolno. I nie wierzę, że są przypadki, kiedy ciąża zagraża życiu matki - dziś są takie możliwości, że nawet matka w śpiączce może donosić i urodzić zdrowe dziecko. Poza tym nie wyciągaj wydumanych, pojedynczych przypadków w ilości 1 na milion. Mi się rozchodzi głównie o te 999999 dzieci, które są mordowane tylko dlatego, że rodzice nie chcą "wpaść" przed współmałżonkami, z egoizmu rodziców, z głupoty, jako konsekwencja nieodpowiedzialnego seksu... Mnie dziwi tylko jedno: dlaczego ludzie robią coś, co im szkodzi tylko dlatego, że jest to przyjemne? Zresztą - rypta co chceta, tylko dzieci nie mordujta.
anonim2014.11.16 16:25
@Revolutionist ... Starasz się zrelatywizować zło i dobro. Ale zawsze jest tak, że jakiś postępek albo jest moralnie zły, albo dobry. Jeżeli piszesz: "Owszem aborcja jest zła, ale czasami konieczna by uniknąć czegoś gorszego." to jednoznacznie stawiasz aborcje po stronie zła. I tak powinno być. Nie rozumiem jednak motywów drugiej części zdania, i ciekawa jestem Twej odpowiedzi na pytanie: "Jakie DOBRO pozwala na uczynienie ZŁA?"
anonim2014.11.16 16:50
Trzeba ją kolejny raz naprawić bo zło nie może tryumfować
anonim2014.11.16 16:51
@SaraL W ogóle nie odnosisz się do tego, co pisałem. W moim komentarzu opisałem, do czego prowadzi oderwanie od seksu jego aspektu uczuciowego. Nie napisałem, że miłość = seks, więc nie wiem, jak wyciągnęłaś taki wniosek z mojego komentarza. Ale myślę, że seks jest społecznie najzdrowszy właśnie wtedy, gdy jest połączony z jakimś uczuciem, a nie wtedy, gdy polega jedynie na "zaliczeniu" "niezłej dupy", która nie ma dla mnie żadnego znaczenia poza faktem, że posiada fajne cycki. Obecnie nachalnie propagowana jest ta druga postawa. Promowana przez telewizję, internet, gazety, filmy, seriale, dziennikarzy i środowiska lewicowe. A czemu jest to niezdrowe? Będę musiał się powtarzać, no ale trudno. Ta powszechna postawa silnego nastawienia na szybką fizyczną przyjemność, bez wchodzenia w głębszą relację i brania na siebie odpowiedzialności za drugą osobę, prowadzi do spłycenia ludzkiej mentalności, do chorobliwych seksualnych obsesji (ludzie są non stop, zewsząd atakowani przez erotykę - reklamy, filmy, gazety, billboardy) oraz do postrzegania drugiego człowieka jedynie przez pryzmat jego atrakcyjności fizycznej, seksualności, wyglądu, cech powierzchownych. Ludzie brzydcy, nie tak atrakcyjni jak macho z filmów i modelki z reklam, coraz częściej czują się w dzisiejszym świecie bezwartościowi - bo ten świat wpaja im, że to, co wartościowe, to seks: jak najwięcej seksu, jak najwięcej fizycznej rozkoszy, jak najmniej zahamowań. Ci, którzy w takim życiu nie mają możliwości uczestniczyć, czują się mniej warci, bo wszyscy im wmawiają, że tylko to jest ważne. I tak teraz rzeczywiście sytuacja w społeczeństwie wygląda. Wielu moich kolegów nie dostrzega w kobietach żadnych innych ważnych cech, niż piersi, tyłek, nogi i ładna twarz. A przecież to postrzeganie bierze się między innymi z mediów, gdzie człowiek ukazywany jest coraz powierzchowniej, bo wciąż eksponuje się tylko jego walory fizyczne, pokazuje się tylko tych pięknych, budzących pożądanie, jakby inni nie istnieli lub do niczego się nie nadawali. Współczesny świat, ze swoim systemem wartości, jest naprawdę paskudny.
anonim2014.11.16 17:43
Pederastyczną tęczę chronią policjanci w cywilu-Zatrudnić jakichś kibiców a jak złapią to ateistyczne bydło co demoluje te wystawy to mogą im spuścić manto.I to takie co nie zapomną do końca życia!
anonim2014.11.16 17:52
@SaraL: nie wiem, czy rozumiesz różnicę między stosunkami towarzyskimi a stosunkami seksualnymi. No, ale nic tam, po prostu są różni ludzie na tym świecie. jedni przyjaciół zapraszają na wycieczkę, czy na kręgle, inni - do łóżka. Może jestem staroświecki, ale dla mnie seks to coś innego niż kręgle czy kino. Zresztą, rypta co chceta, tylko nikogo potem nie mordujta.
anonim2014.11.16 21:51
@Sperans: co innego jak ludzie od Kościoła odchodzą a co innego, jak ów Kościół niszczą. I tak jest przepowiedziane, że Kościół niemal zniknie, zostanie maleńka garstka ludzi w nim, ale dalej będzie trwał. Zresztą wolna wola, jak ktoś nie chce zostać zbawionym, to co mi do tego? Byle mi nie utrudniał zbawienia własnej duszy.
anonim2014.11.16 21:59
@SaraL: popędy nigdy nie są szkodliwe. Szkodliwe mogą być konsekwencje tego, co na skutek poddania się im zrobimy. Wybacz, ale jak nie odróżniasz możliwych konsekwencji tańca towarzyskiego od możliwych konsekwencji seksu, to zatrzymałaś się w rozwoju na poziomie zbuntowanego nastolatka. Seks jest dla ludzi gotowych wziąć 100% odpowiedzialności za każdy jego zamierzony i niezamierzony skutek a nie dla nastolatków zbuntowanych przeciw naturalnym prawom przyrody. Gadasz o seksie tak, jakbyś mówiła o tańcu towarzyskim. Dla mnie to brzmi jak jakiś barbaryzm i kompletny brak ucywilizowania.
anonim2014.11.16 22:53
@SaraL: ależ uprawiaj sobie seks towarzyski do woli ile dusza zapragnie! Ja tylko chciałem delikatnie powiedzieć jak wielka przepaść cywilizacyjna dzieli Ciebie od tego, co uważam za elementarne zasady cywilizacji, kultury i etyki. Wydawało mi się, że seks to coś szczególnie zarezerwowanego dla osoby, którą kocham najbardziej na świecie, ale, jak widzę, Ty żyjesz w rzeczywistości kompletnie naturalnej i fizycznej. Jakbyś duszy nie miała. No, ale to Twój wybór, nie chcę Ci nic narzucać. Dawać można komu popadnie, w końcu to takie naturalne... Nie wolno tylko nikogo mordować, bez względu na to jak bardzo cisnęło i jak bardzo się chciało, kiedy się go poczynało.