10.07.20, 19:23Fot. via: Facebook - Krzysztof Nyczaj

B. Wiceprezes Młodzieży Wszechpolskiej: Wybierając Trzaskowskiego stracimy nawet nadzieję

Kampania wyborcza dobiega końca, już za kilka godzin rozpocznie się cisza wyborcza. W niedzielę wybierzemy prezydenta na kolejne pięć lat. Do wyborców Konfederacji zaapelował były prezes Młodzieży Wszechpolskiej, Dariusz Wasilewski. „Konfederacja nie może wpleść się w sidła różowo-zielonych rewolucjonistów” – pisze na Facebooku.

Głos ws. wyborów prezydenckich zabrał dziś Dariusz Wasilewski, były prezes Młodzieży Wszechpolskiej:

- „Po pierwsze. Należy głosować i wybierać. Różnie można to motywować ale najważniejsze to świadomy wybór. Jest to kwestia obowiązku narodowego jako wskazanie na postawę aktywną a nie pasywną” – pisze.

-„Po wtóre. Zgodnie z Nauką Kościoła Katolickiego, jesteśmy zobowiązani wychwycić dobro a i rezolutnie zauważyć zło. Zawsze jest wybór i zawsze jest większe zło i większe dobro, które swoim wyborem można dowartościować” – podkreśla.

- „Po trzecie. Jaki jest interes narodowy, który idzie za wyborem. Więc nie pokusa partyjnego egoizmu ale uniesienie się ponad nim, bo odpowiadamy za Polskę” – dodaje.

Wasilewski wskazuje, że „Konfederacja nie może wpleść się w sidła różowo-zielonych rewolucjonistów”:

- „Dlatego widząc rewolucje sodomitów, anarcholi, atakującą czarną neo-bolszewię, zniewieściały Zachód rozmyty przez demo-liberalną papkę, gdzie hordy nachodźców palą naszą cywilizację to popieranie lidera takich sotni jest wręcz grzechem politycznym. Tu nie ma co wchodzić w szczegóły programów gospodarczych itp. W tym momencie należy krzyknąć Kultura, Cywilizacja głupcze! I jeżeli nawet w sposób nie w pełni mocny, nie nazbyt odważnie, to jednak A. Duda gwarantuje normalność, będzie spowalniaczem rozpalania ognia rewolucji. I to jest fundament wyboru, tak wyboru cywilizacyjnego. Jeśli nawet soft prawica irytuje brakiem konsekwencji i hipokryzją to ukrywane często, ale istniejące poglądy wspierane przez międzynarodówkę czarno-teńczową są realnym i wielkim zagrożeniem”.

Swoje stanowisko ws. wyborów opublikował na Facebooku również Krzysztof Nyczaj, wiceprezes Młodzieży Wszechpolskiej w latach 1997-1998:

- „Apeluję i proszę młodszych kolegów narodowców. Wiem, że macie wiele zastrzeżeń do obecnie rządzących, mnie, jako narodowca z krwi i kości, również boli sposób traktowania przez nich Konfederacji i szeroko pojętego Ruchu Narodowego. Stoimy jednak obecnie w momencie przełomowym. Wybierając Andrzeja Dudę na Prezydenta, wybieramy jako taką normalność, zyskujemy jeszcze pięć lat nadziei na otrzeźwienie rządzących i odzyskania pola obszarze kultury. Uzyskujemy pewien margines swobodnego głoszenia naszych poglądów. Konsekwencją wyboru Trzaskowskiego na prezydenta są wcześniejsze wybory i rząd koalicyjny PO, SLD i PSL. Polska pójdzie szybko drogą Hiszpanii Zapatero. Nie damy rady już tego zatrzymać. Stracimy wszystko, nawet nadzieję” – napisał.

kak/Facebook

Komentarze

Reytan2020.07.11 17:06
Pod wplywem napiecia przed Druga Tura obserwujemy proces rozpadu Konfederacji. 25% ,czyli Korwinisci bedzie glosowala na Trzaskowskiego,bo on jest rzekomo liberalem,a PIS to rzekomo socjalisci. Zupelnie inaczej Narodowcy i byli-PIS-wcy,ktorych jest razem reszta. Ci zostana w domu,albo zaglosuja na Dude,a wielu z nich sami do ostatniej chwili nie wiedza ,co beda robic. Jednak takie glosy jak Dariusza Wasilewskiego wskazuja ,ku zaskoczeniu niejednego, ze wokol Ruchu Narodowego sa politycy zdolni do relatywizacji,chlodnej politycznej refleksji,dystansu,i rozwazania problemow z punktu widzenia interesow polskich,a nie tylko partyjnych oplotkow. Zwiekszy to ilosc glosow oddanych na Dude,ale otwiera to zaskakujaco rowniez szereg innych mozliwosci politycznych,z korzyscia niewatpliwa dla Polski. Musimy w Polsce dazyc do sily Polski i do dezideologizacji kraju,dlatego trzeba ten glos ocenic pozytywnie.
Maciej Łagodny.2020.07.11 12:08
@Foster --KONFEDERACJA NIE JEST PARTIĄ NARODOWCÓW.KONFEDERACJA to ZBIERANINA LUDZI DĄŻĄCYCH do WŁADZY ( KORYTA).Dla Nich Liczy się KORYTO ,a nie Suweren. Dlatego dadzą głos na Trzaskowskiego. Jedyny Polityk którego można określić Narodowiec--Katolik to Marek Jakubiak ( Federacja dla Rzeczpospolitej). Głos na Andrzeja Dudę.
Foster2020.07.10 20:34
Czemu oni tacy skłóceni: prezes co innego i wiceprezes co innego.
katolicka deratyzacja Polski2020.07.11 16:39
Slyszales cos o polityce ?
ktoś2020.07.10 19:57
Ciągnij się flecie po tapecie
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.10 19:39
widać po faszystowskiej mordzie tego gościa że z chęcią by polował na żydów w czasie II wojny światowej!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱✡️2020.07.10 19:56
Oj giwałt, to tacy jak on przerobili moją tłustą babcie na mydło. I dobrze, odziedziczyłem po nie pierzynę puchową. Mazel tov!
ktoś2020.07.10 19:59
I co, w łazience na obozie w ZHR się schylałeś po to mydło ?
tak tak ale nie "ZNR"2020.07.10 20:18
ale w kibucu
ktos2020.07.11 0:59
Żydzi posuwali Cię w kibucu. Fajnie, mają bardzo fajne pały.
Lew2020.07.10 21:05
ty lewacki antypolski cwelu won
katolicka deratyzacja Polski2020.07.11 16:42
Komunistow najbardziej denerwuja Narodowcy,ktorzy zblizaja sie do rozumienia interesow narodowych. Bo do prawdziwych faszystow i nazistow mrugaja porozumiewawczo oczkiem.