08.10.21, 11:35Fot. screenshot - YouTube (polsatnews.pl

Banaś grozi ,,trudnym nagraniem’’ w przypadku utraty immunitetu

Goszcząc na antenie TVN24 prezes NIK Marian Banaś poinformował, że przygotował nagranie o „tematach trudnych dla rządzących”, które zostanie opublikowane w przypadku utraty przez niego immunitetu.

Sejm wciąż rozpatruje wniosek prokuratora generalnego Zbigniew Ziobry dot. zgody na pociągnięcie do odpowiedzialności karnej prezesa Najwyższej Izby Kontroli. Na antenie TVN24 Marian Banaś poinformował, że przygotował się na ewentualną utratę immunitetu.

- „Jestem przygotowany na każdą ewentualność, również taką, że mogę stracić immunitet”

- mówił.

O jakie przygotowania chodzi? Prezes NIK zdradził, że nagrał specjalne orędzie.

- „Jest takie orędzie, jest takie nagranie, które będzie pokazywało pewne rzeczy, które miały miejsce”

- powiedział.

- „Obraca się wokół tematów trudnych dla rządzących”

- dodał.

kak/TVN24

Komentarze

Anonim2021.10.8 23:45
Szef NIK nie powinien być adwokatem rządu, który recenzuje, tylko prokuratorem-oskarżycielem. Banaś dobrze pracuje.
Skrzypek na dachu2021.10.8 16:03
PiS niszczy uczciwych ludzi aby dalej naiwnym odbierac gotowke .
Palindrom2021.10.8 15:53
Buuu-aaa-hahaha, niby "czysty" Banaś grozi! Chciał być fighter'em, a kończy jak błazen, chciał być ważny, a okazał się pajacem. Ego to on ma, tyle, że rozdęte jak u innego, wzorcowego błazna – Bolka KON-STY-TUC-JA.
Skrzypek na dachu2021.10.8 16:06
Niewinnego czystego Banasia smarujesz blotem aby bronic klamcow oszustow PiS .
Skrzypek na dachu2021.10.8 16:08
To palindrom , chyba ty jestes glupi jak Bolek .
asdds2021.10.8 14:45
To nie jest czasami szantaż? Chyba to karalne? Zatajanie ważnych informacji dotyczących podejrzenia popełnienia przestępstwa też chyba jest karalne? A czy Marian wyjaśnił już te rozbieżności w zeznaniach podatkowych, jak KAŻDY OBYWATEL ??
abc2021.10.8 18:55
Oczywiście, że szantaż!!! Banaś zamiast wyjaśnić wątpliwości, które jego dotyczą, najpierw nadużywa stanowiska - cała jego praca w NIK polega na atakowaniu PiS, a kiedy okazuje się, że jego oskarżenia mają marne podstawy, ucieka się do szantażu. Marny i podły człowiek.
abc2021.10.8 18:58
I oczywiście zatajanie ważnych informacji i szantażowanie nimi JEST KARALNE ! Zaciekłośc i nienawiść zniszczyła mu rozum.
Filip2021.10.8 11:51
Austriak Gerard Birgfellner zeznał w prokuraturze, że Jarosław Kaczyński wyłudził od niego łapówkę w kwocie 50 tys. zł dla księdza Rafała Sawicza. Posiada świadków i dokument potwierdzający wypłatę powyższej kwoty w banku. Prezesowi PiS-u nie odebrano immunitetu. Zbigniew Ziobro zmienił przepisy, żeby akt oskarżenia i dowody winy Daniela Obajtka wycofać z sądu. Daniel Obajtek nie potrafi udokumentować pochodzenia swojego majątku. Politycy z PiS-u zmarnowali 4 mld zł na budowę bloku C elektrowni w Ostrołęce. Mateusz Morawiecki zmarnował 134 mln na wybory kopertowe bez podstawy prawnej. Politycy z PiS-u okradli PCK w Wałbrzychu na kilka milionów i z tych pieniędzy finansowali swoje kampanie wyborcze. Łukasz Szumowski wydał miliony na respiratory, których nie ma i nie będzie. Zbigniew Ziobro zmarnował miliony z Funduszu Sprawiedliwości. Marek Kuchciński codziennie latał służbowym samolotem do swojego domu w Małopolsce. Żona Pawła Adamowicza została oskarżona na podstawie absurdalnych zarzutów i uniewinniona. Roman Gertych został bezpodstawnie zatrzymany i skierowano przeciwko niemu niepoważne zarzuty. Prof. Tomasz Grodzki jest pomawiany i na podstawie pomówień chce mu się odebrać immunitet. Prawo i Sprawiedliwość powinno zmienić nazwę na Bezprawie i Niesprawiedliwość! Jarosław Kaczyński chce przejąć niezależne media m. in. TVN, żeby zablokować informacje niekorzystne dla rządzących. Daniel Obajtek jako prezes Orlenu z tego samego powodu wykupił Polska.Press. Dla polityków z PiS-u "suwerenność" polega na łamaniu Konstytucji RP i prawa unijnego. Być może w wyniku orzeczenia mgr Julii Przyłębskiej Polska straci 770 mld euro dotacji unijnych. Marian Banaś jest niszczony przez polityków z PiS-u za ujawnianie ich przekrętów.
A.2021.10.8 19:08
Political fiction, filipku! Właśnie o to chodzi, że Gerard B. NIE MA żadnych dokumentów. Kaczyński mu wyjaśniał, że bez dokumentów nie ma wypłaty. I żaden sąd, ani w Polsce, a w Austrii nie wszczął sprawy, bo nie ma żadnych podstaw. Następne twoje oskarżenia są podobnie wyssane z brudnego palca, ale szkoda mi czasu na tłumaczenie, argumenty można znaleźć w internecie, oczywiście nie na stronach antypolskich szczekaczek.
abc2021.10.8 11:48
Następny szantażysta. Tfu!