01.10.18, 17:55Fot. KPRM via Flickr, CC 0

Beata Mazurek: Skoordynowany atak - Newsweek, Onet, Fakt

Rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek ostro skomentowała dzisiejsze informacje Onetu o rzekomych taśmach, które mają obciążać premiera Mateusza Morawieckiego. Podkreśla, że mamy do czynienia z elementem politycznej wojny, którą polskiemu rządowi wypowiedziały redakcje należące do niemiecko-szwajcarskiego koncernu RASP.

Dziennikarze Onetu podają, że zeznania kelnerów dowodzą, że „istnieje taśma z obecnym premierem, która do tej pory nie jest znana i może być dla niego bardzo niewygodna”. W „sensacyjnym” artykule próżno jednak szukać konkretów. Onet zapowiada jednak, że „nowe, nieznane fakty” będzie teraz publikować przez kilka najbliższych dni.

Bardzo skoordynowany atak - Newsweek, onet, fakt. Dobrze wiadomo jaki wydawca stoi za tymi mediami. Pozbawiliśmy mafie VAT i przestępców podatkowych gigantycznych dochodów. Będę robić wszystko żeby wrócić do władzy. Będą posuwać się do każdej insynuacji”

- pisze rzecznik PiS na twitterze.

Dalej Beata Mazurek dodaje:

Teraz pokazują materiały dobrze znane od 4 lat. Rząd PiS i sam premier stoi za zabraniem ogromnych pieniędzy bandytom i przekazaniu ich ludziom na 500+ i inne programy społeczne”

dam/twitter,Fronda.pl