21.09.20, 09:57Fot. via: Wikipedia

Biden atakuje Polskę i powiela fake newsa o dyskryminacji LGBT

Fake newsy o rzekomej dyskryminacji mniejszości seksualnych i tzw. „strefach wolnych od LGBT” docierają nie tylko do polityków Unii Europejskiej, ale również do Stanów Zjednoczonych. Dziś w nocy fałszywe informacje powielił kandydat Demokratów Joe Biden.

Główny rywal Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich Joe Biden zamieścił dziś w nocy czasu polskiego na Twitterze wpis z linkiem odnoszącym do artykułu o rzekomo istniejących w Polsce „strefach wolnych od LGBT”:

- „Powiem jasno: Prawa LGBTQ+ są prawami człowieka - i dla stref wolnych od LGBT nie ma miejsca w Unii Europejskiej ani gdziekolwiek na świecie” – napisał polityk.

Tzw. „strefy wolne od LGBT” to fake news spreparowany przez polskiego homoaktywistę Barta Staszewskiego. Mężczyzna dokonuje swoistych happeningów, umieszczając przy nazwach gmin, które przyjęły prorodzinne rezolucje sprzeciwiające się agresywnej propagandzie ideologii LGBT, tabliczki z takim właśnie napisem. W ten sposób chce wzbudzić u zachodnich odbiorców przekonanie, że w Polsce są miejsce, do których nie wpuszcza się homoseksualistów czy transseksualistów.

Sprawę skomentował dziś w programie „#Jedziemy” Michał Rachoń.

- „Sprawa jest jasna, co prawda na własnym podwórku totalnej opozycji nie idzie, ale za to podrzucanie kłopotliwych dla Polski fake newsów idzie całkiem sprawnie. Jakie będą tego efekty? Nie wiadomo, ale wiadomo, że poprzednie kampanie w Polsce i USA wygrały te środowiska, które skutecznie rozprawiały się z fake newsami” – stwierdza dziennikarz.

- „Polskich wyborców niewiele rzeczy mobilizuje bardziej, niż politycy, którzy atakują podstawowe dla Polaków wartości. I dla Donalda Trumpa, dla którego polscy wyborcy są bardzo ważni w USA, to z całą pewnością - dobra wiadomość” – dodaje.

Gość Michała Rachonia poseł PiS Marek Suski podkreśla, że tego typu fałszywe informacje na temat Polski nie są w świecie zachodnim rozpowszechniane po raz pierwszy. Wcześniej musieliśmy walczyć z kłamstwem o „polskich obozach koncentracyjnych”, teraz pojawiły się „polskie strefy wolne od LGBT”. Amerykańskiemu politykowi natomiast Suski proponuje zając się sytuacją w Stanach Zjednoczonych, gdzie ostatnimi czasy pojawia się coraz więcej dramatycznych problemów:

- „Mają swoje problemy, niech Biden jedzie do miast, gdzie jest wysokie bezrobocie, gdzie ludzie wyrzucani są na bruk - może jego lewicowość będzie lepiej ukierunkowana wobec swoich obywateli” – stwierdza.

kak/niezależna.pl

 

Komentarze

Jan Radziszewski2020.09.24 20:59
+++ Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych C.P>. Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej:) ++ Módlcie się teraz za tych co znajdą się w Prześwietleniu Sumień a nie będą wedle Mej Woli. Może umrzeć wielu młodych ludzi, którzy wzgardzili Bogiem/ piątek, 4 września 2020 30 VIII 2020 - Kończymy przekazy. Dokonasz jeszcze wpisu gdy będzie Krzyż na Niebie. Dam jeszcze Swoje Słowo, chociaż przede wszystkim będzie mówił Krzyż
Jan Radziszewski2020.09.24 20:54
Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. + Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. + Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. + Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. + To ostatni wasz czas. + Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco
XD2020.09.23 18:25
Czyli naklejka "Gazety Polskiej" z napisem "Strefa wolna od LGBT" nigdy nie została wydrukowana? XD
rebeliant2020.09.21 17:09
"Biden atakuje Polskę i powiela fake newsa o dyskryminacji LGBT" - takimi treściami udzielacie autentyzmu mitowi marksistowskiemu o nazwie lgbt. Oni ciągle będą drzeć mordy o dyskryminacji do puki każda jednostka ludzka nie będzie w 100% ucisku szczytu piramidy wybrańców.
rebeliant2020.09.21 17:13
Bo jak wznosi się hasełka, że "lgbt" nie jest dyskryminowane, to trzeba przecież to udowodnić... - najlepiej dając do adopcji bliźniaków parze pedałów oraz wprowadzając przymus uczęszczania na seanse "edukacyjne" o tym jak zdejmować przy wszystkich gacie. A ja mówię, że takiego jednorożca jak lgbt nie ma i jeśli jest taka drużyna sportowa lub taneczna, to niech się zarejestruje i może wykupi prawa do stadionu.
Niby młodzieniaszek2020.09.21 15:43
A w rzeczywistości stary zramolały pierdzi rzopek.
Biden to zgred-gensek partii Demokratycznej.2020.09.21 14:48
J. Biden jest w polityce od ponad 40 lat i jak każdy polityk z takim stażem to jest "corrupted scum". W jego letniej rezydencji w New Jersey lokalny ksiądz odmówił mu komunii, Biden jest takim katolikiem, takim wierzącym jak Putin jest demokratą. Rządził z Obamą 8 lat i zamiast być łącznikiem pomiędzy "colored folks and white majority" - zantagonizował te dwie grupy jak nigdy przedtem w historii USA. Dzisiaj są tego rezultaty. Black Lives Matter, podobnie jak Antifa jest organizacją kryminalną, terrorystyczną. Czarnym nie przeszkadza, że codziennie czarni mordują innych czarnych tuzinami - dzień w dzień. Tylko sami udowadniają, że Black Lives Ain't Worth Shit! To za jego kadencji Hillary the Bitch razem z Łagrowem-Mołotowem nacisnęli sobie guzik "reset". Ale nie tylko tu chodzi o politykę zagraniczną, gospodarczą, ale głównie o U.S. Supreme Court, o niminacje do tego sądu i do sądow federalnych w całym USA. Bo to sądy decydują jaką droga pójdzie USA. Kto wygra? Będzie to m.in. zależało czy administracja D. Trumpa odniesie sukces nominując i "sadzając" w US Supreme Court konserwatywnego sędziego.
Ed2020.09.21 14:40
Zdjęcie Bidena z czasów kiedy pamiętał jeszcze na końcu zdania, co mówił na początku. Trump powinien zacierać rączki, bo poprzez powielanie tych bzdur o zwyrolach LGBT i jakichś zmyślnych strefach zakazu, Biden mobilizuje Polonię do głosowania, do głosowania na Trumpa
Dlaczego parchy jak;2020.09.21 14:26
Woleński, Hartman, Passent, Urban są tacy PRO-HOMO? Może mają w rodzinach HOMO-ZBOKÓW, może sami są CICHODAJKI, ale i to nie jest ich główną motywacją. Kościoł Katolicki jest i te miliony moherów, katoli, prawaków (czyt. szmalcowników), innymi słowy, ciemna masa która parch odwarcie GARDZI. Tak parch jest od czasow biblijnych. Zachęcam do czytania, a wytrwałych do przyczytania "Ksiąg Jakubowych" i choć to w dużej mierze fikcja literacka, ale czytelniku dowiesz jaki parch jest ZABOBONNY. Nic dziwnego, że chrześcijaństwo było i jest dla ludzi jak powiew świeżego powietrza, NADZIEJĄ i WOLNOŚCIĄ od ZABOBONÓW.
Anonim2020.09.21 13:55
A skąd wytrzasnęliście to zdjęcie, sprzed stu lat?!
jeszcze raz2020.09.21 13:40
Co zrobisz, gdy natkniesz się na kupę nieopodal swego miejsca zamieszkania, której nie wolno usunąć? Obejdziesz ją. Na drugą? Też ją obejdziesz. Na trzecią i kilka kolejnych? Zdenerwujesz się, obejdziesz i zachowasz czujność. A gdy zauważysz kupę na progu swojego mieszkania i mieszkań twoich sąsiadów z obligatoryjnym zakazem ich usunięcia? Co zrobisz wówczas? ... Ostatnio smród jest w modzie i pod ochroną, ale czy wszyscy musimy to znosić?
Anonim2020.09.21 13:43
Nawet jakby tak ustawiano przeszkody z butelkami perfum to szlag człowieka by trafiał a co dopiero gówno które ktoś dodatkowo każe nazywać perfumami.
Anonim2020.09.21 13:09
https://en.wikipedia.org/wiki/LGBT-free_zone
bilans zysków i strat2020.09.21 13:07
Coś poza hivem i pedofilią mamy z tej całej ideologii?
Anonim2020.09.21 13:31
Totalną degrengoladę, podeptane wartości, niesmak, obawę o bezpieczeństwo i zdrowie moralne dzieci, dyskomfort ...
Anonim2020.09.21 13:37
i jeszcze stracone pieniądze które można by było przeznaczyć na badania naukowe np komórek macierzystych, postęp to leczenie wszystkich chorób a nie nazywanie ich orientacją
Darek2020.09.21 13:44
To nie żadna ideologia, a biologia. A co mamy dzięki LGBT - przede wszystkim w miarę zdrową populację - mutacje w obrębie ósmego chromosomu i chromosomu X, które kodują orientację homoseksualną aktywowane przez hormony matki stanowią zabezpieczenie przed nadmierną koncentracją podobnych genów w populacji, czyli przed wyjątkowo szkodliwym dla homo sapiens tzw. chowem wsobnym. Mutacje te występują w przypadku wysokiej płodności kobiet w linii genetycznej matki i zabezpieczają różnorodność genetyczną chroniąc populację przed mutacjami negatywnymi. LGBT zawdzięczamy też w dużej mierze rozwój cywilizacyjny i kulturowy - często osoby te poświęcają się sprawom zawodowym i rozwojowi nauki, by coś po sobie zostawić zamiast potomstwa. Spora grupa przejmuje opiekę nad dziećmi zmarłych krewnych dzięki czemu zapewnia im godne warunki rozwoju i odciąża przepełnione sierocińce i domy dziecka i zmniejsza przestępczość w społeczeństwie (przestępstwa popełniane przez zdemoralizowanych i skrzywdzonych wychowanków takich placówek). Co do wirusa HIV to że w USA i kilku krajach europejskich problem ten dotyczył przez lata głównie homoseksualistów nie zmienia faktu, że to zwykły przypadek, w dodatku obecnie na świecie najwięcej osób zarażonych tym wirusem to heteroseksualne kobiety oraz dzieci.
Anonim2020.09.21 13:48
Gdyby zboczenia były rzeczą jedynie wrodzoną to była by ich taka sama ilość w każdym państwie, grupie społecznej, przedziale wiekowym, płci i każdego roku. Wszyscy wiedzą że to bzdura. Poza tym takiemu Biedroniowi staje na widok kobiet bo mówił
Anonim2020.09.21 13:49
dzięki danym pochodzącym z brytyjskiego banku danych genetycznych UK Biobank, oraz danym z powiązanego z koncernem Google serwisu 23andMe przestudiowano aż 478 tys indywidualnych przypadków. To ogromna liczba i mało które badania prowadzi się aż tak skrupulatnie. Na podstawie pozyskanych informacji naukowcy stwierdzili, że przy pomocy obserwacji indywidualnych wariantów genetycznych nie można stwierdzić, że ktoś będzie w przyszłości homoseksualistą. Innymi słowy nieprawdą jest teza, którą forsuje środowisko LGBT+, że można się urodzić z preferencjami homseksualnymi. – Poprzednie badania sugerowały obecność silnych sygnałów genetycznych, które mogłyby uczynić przewidywalnymi postawy seksualne, przy czym jeden z najbardziej znanych takich sygnałów wskazywał na chromosom X, ale w naszych badaniach z próbką sto razy silniejszą, pokazaliśmy, że tak nie jest – wyjaśnił prof. Ganna w rozmowie z włoską agencją prasową ANSA. Skąd więc biorą się takie preferencje? Najprawdopodobniej są one nabyte. Tj. powstają w wyniku indywidualnych przeżyć lub przez wpływ środowiska.
Darek2020.09.21 14:09
Manipulujesz - bo da się wykluczyć wrodzony homoseksualizm jeśli zbada się tylko te 2 chromosomy - oczywiście nie da się stwierdzić że na 100% zostana one aktywowane, bo nie wystarczą same geny, musza być one aktywowane w rozwoju płodowym przez hormony matki, nie znamy na razie wystarczająco dokładnie tego procesu i nie potrafimy monitorować permanentnie hormonów podczas ciąży aby dziś dało się ze 100% pewnością stwierdzić że dany płód jest homo, możemy jedynie stwierdzić że nie jest jeśli nie posiada tych 2 mutacji. Tak więc w sumie piszesz prawdę, nie da się stwierdzić że dany kod DNA jest na 100% homo, możemy jedynie tak twierdzić w przypadku płodów które tej mutacji nie mają. Po urodzeniu nie da się już zmienić preferencji seksualnych, bo hormony matki kontrolujące aktywację i dezaktywacje poszczególnych genów przestają działać. Jeżeli poznamy dokładniej mechanizm aktywacji, będziemy mogli wyłączać geny homoseksualizmu, ale to już zabawa w Boga która może się skończyć w perspektywie pokoleń poważnymi zaburzeniami genetycznymi, bo ingerujemy w naturalne mechanizmy regulujące różnorodność genetyczną.
Anonim2020.09.21 14:10
Facet co robi za cwela to normalna orientacja. Puknij sie w czoło
Anonim2020.09.21 14:12
zboczenia sa tak bardzo wrodzone że 75% glupota przechodzi za młodu a inni glupieją na starość porzucając żony, na miliard chinoli ilu nasz zboków?
cytat z Biedronia2020.09.21 14:14
Mam czasami takie marzenia erotyczne" - wyznawał. Jakie? "Na przykład nie oglądam homoseksualnych filmów pornograficznych, tylko hetero, bardziej mnie podniecają... Wydaje mi się, że takie łatki homo, hetero to mogą być jakieś 'nalepki', które dajemy, a które wcale nie muszą się zawsze sprawdzać, natura seksualności może być dość płynna" - mówił.
tęczowy król nagi jak na paradach2020.09.21 13:52
Nie ma ANI JEDNEGO dowodu że homoseksualizm nie jest chorobą. Uczucia, miłość? Odpowiadam - większość z nas kocha zwierzęta ale prawie nikt z nimi nie kopuluje. Jest za to szereg dowodów że ............ 1Homo to dezorientacja i choroba psychiczna tak jak ch.fizyczna jest impotencja i bezpłodność oraz tak samo jak ch.psychiczna są nałogi 2transwestyci z rozdwojeniem jaźni to ich bracia, podobnie jak transseksualiści którzy leczą się u psychiatry lub chirurga z pomocą hormonów 3)do 46% było molestowanych(wiki) 4choroba to opinia prześladowanej części lekarzy 5byli są i będą chętni do leczenia się także w Holandii 6częsty jest późny wiek rozwoju choroby 7nagminne są paranoidalne gadki o niepewności orientacji 8pasywni są NIEPODWAŻALNYM dowodem na różnorodność choroby 9często występują inne zaburzenia umysłowe 10nierzadkie są erekcje na płeć przeciwną przy niemocy w kontakcie bezpośrednim 11jest ogromna nadreprezentacja w środowiskach artystów, więźniów, duchownych z wybujałą wyobraźnią 12nadproporcjonalnie wielka liczba hiva i pedofilii 13fobia-paniczny strach utrudn normalne funkcjon, homofobia NIE ISTNIEJE ............................................. Choćbyście stanęli na głowie to osoby homo nadal będą się użalać jak na zachodzie. Zamiast leczyć własne zaburzenia, m.in. fobie to wmawiają je osobom zdrowym. Sam mam lęk wysokości ale wg klasyfikacji nie załapuje się na akrofobie bo to ekstrema zaburzeń. Homofobia to najwyżej lęk przed wyleczeniem z homoseksualizmu. Fobia – zaburzenie nerwicowe, którego objawem osiowym jest uporczywy lęk przed określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami, związany z unikaniem przyczyn go wywołujących i utrudniający funkcjonowanie w społeczeństwie. Stopień lęku jest różny, a pojęcie fobii jest zarezerwowane dla skrajnych przypadków spektrum. Co do analogii mowy potocznej fobii przypomnę że nikt nie nazywa drugiego idiotą robiąc zarzuty co do nadzoru szkół specjalnych, kaleką np za powolną budowę udogodnień dla osób niepełnosprawnych czy też żydem przy ostrym targowaniu się z kontrahentami izraelskimi............. Pojęcie choroby psychicznej nie musi wykluczać się z pojęciem grzechu, przykład kleptomania lub uzależnienia (nieumiarkowanie) ........Twierdzenie że zboczenia są wrodzone brzmią śmieszne jak preferencja wielu Włochów wyłącznie do blondynek rdzennie u nich nie występujących.Jak stwierdza włoski ekonomista Paolo Manasse, w artykule dla włoskiego „Metro”, Włosi wolą blondynki, a nawet wręcz preferują blond piękności, od Włoszek......Gdyby zboczenia były rzeczą jedynie wrodzoną to była by ich taka sama ilość w każdym państwie, grupie społecznej, przedziale wiekowym, płci i każdego roku. Wszyscy wiedzą że to bzdura
N.2020.09.21 12:42
Przeczytajcie artykuł, który Biden linkuj. "Strefy wolne od LGBT" są tam w cudzysłowie (w jego tłicie też). Nie odwołuje się tam do akcji Staszewskiego, ale do jednostek terytorialnych, które przyjęły Samorządowe Karty Rodziny, w których są zapisy wymierzone przeciwko LGBT. Warto sięgać do źródła informacji zamiast łykać wszystko jak pelikany i krzyczeć "Fake-news! Fake-news!" zawsze jak coś jest nie po naszej myśli.
Anonim2020.09.21 12:50
Niestety ani jeden samorząd nie przyjął żadnej uchwały przeciwko agresywnym Ludziom LGBT, w wyniku czego ludzie ci masowo indoktrynują dzieci w szkołach, gdy uda im się oszukać rodziców i dyrekcję atakowanej szkoły. W UE w wyniku takich szkoleń 1/6 do 1/4 dzieci deklaruje się jako zboczeńcy, 2/3 zostaje skutecznie molestowanych homoseksualnie. Jest to zgodne z wynikami badań polskich seksuologów, którzy ujawnili, że 30% nagabywanych homoseksualnie 12-latków oraz 20% 15-latków kontynuuje takie zachowania.
Anonim2020.09.21 12:38
Nie wiem jak w Polsce ale 91% węgierskich kobiet deklaruje aborcję gdyby płód miał sie okazać przyszłym homoseksualistą. Na szczęście zboczenia nie są wrodzone i kobiety spokojnie mogą rodzić a mężczyzni też nie muszą nagabywać ich do aborcji.
Anonim2020.09.21 12:44
Nie wiem jak w Polsce, ale w UE i USA, wśród dzieci poddanych seksedukacji według wskazań WHO, 1/6 do 1/4 deklaruje się jako Człowieki LGBT, dodatkowo 2/3 zostało przynajmniej raz zgwałcone homoseksualnie. Jedno dziecko na 240 upiera się, że jest płci przeciwnej, co kończy się okaleczającymi operacjami chirurgicznymi, prawie zawsze wbrew woli rodziców.
Anonim2020.09.21 12:53
w tajskich szkołach nawet 30% dzieci uważa się za transsekualnych, moda na dewiacje nie jest bez skutków
Onanim2020.09.21 12:58
Wg najnowszych badań 97% pedofilów w Polsce zostało w dzieciństwie ochrzczonych. Przypadek?
Anonim2020.09.21 13:06
Po prostu brak związku, ponieważ tyle dzieci było chrzczonych w całej populacji. Co innego wiedza, że wśród nagabywanych homoseksualnie oraz szkolonych seksedukacyjnie dzieci, do 40% dziewczynek staje się lesbijkami.
Anonim2020.09.21 13:12
Pamiętam jak Krzemiński podawał statystyki antysemityzmu z akcentem na katolików. Heh, nawet nie wiem czy podał więcej niż wynosi procent wszystkich katolików ogółem.
Anonim2020.09.21 13:19
A co niby złego jest w antysemityzmie?
Anonim2020.09.21 13:07
Wg najnowszych badań, od 60% do 80% tzw księży-pedofilów to tak naprawdę geje-pedofile.
Anonim2020.09.21 13:14
W kościele geje i bigeje odpowiadają nawet za 90% pedofilii
Anonim2020.09.21 13:16
Geje to pedofilie i pisze to z doświadczenia. Chcecie szumu na całą Polskę? TVN może zrobi śledztwo?
Anonim2020.09.21 13:26
W Polsce chszci się wszystkie malutkie dzieci , a co z nich wyrośnie to już rola rodziców człowiek ma wolną wolę.
Anonim2020.09.21 13:27
A co ma piernik do wiatraka , jak sobie rodzice wychowali taj mają
Anonim2020.09.21 13:33
Wszystko będzie okej, pod warunkiem, że jacyś Ludzie LGBT nie dorwą się do dzieciaka pod pozorem seksedukacji.
Anonim2020.09.21 15:04
Do ochrzczonych to dorwą się księża.
Anonim2020.09.21 15:28
Chodzi ci o homoseksualistów którzy wyszli z szafy i poszli nie wiadomo dlaczego do seminariów?
Anonim2020.09.21 12:30
Na wystawie u jubilera obok oszlifowanego diamentu wyeksponowano bezwartościowy falsyfikat. Od pewnego czasu lewactwo w zmasowanej kampanii promocyjnej dowodzi, że falsyfikat jest równowarty diamentowi.
Anonim2020.09.21 12:27
He, he, he... "Anonim" "Anonima" "Anonimem" pogania... He, he, he...
Anonim2020.09.21 12:26
Czas postawić publicznie pytanie - do czego zboczeńcom seksualnym potrzebne są dzieci?
Anonim2020.09.21 12:36
Do urozmaicenia seksualnych dewiacji.
Przecież były polskie obozy koncentracyjne.2020.09.21 12:25
Przed drugą wojną i po drugiej wojnie. Nie było polskich obozów ZAGŁADY.
Wojtek Polak2020.09.21 12:22
Nie dyskutować z głupawymi anonimami. Omijać ich szerokim łukiem.
OZ2020.09.21 12:21
Biden to niech się zajmie leczeniem demencji w swoim ogródku, a nie polityką.
Lewak2020.09.21 12:21
zajmij się dyskryminacją innokolorowych u siebie Bido
Nr22020.09.21 12:18
Czas postawić publicznie pytanie - do czego zboczeńcom seksualnym potrzebne są dzieci?
Anonim2020.09.21 12:35
Do urozmaicenia seksualnych dewiacji.
Nr12020.09.21 12:14
Wszyscy już chyba rozumieją, że tzw "prawa człowieka" to wyjątkowa obrzydliwość i pałka do niszczenia wszystkiego co dobre, oraz zabijania i prześladowania normalnych ludzi. Tzw "prawa człowieka" wymyślili komuniści i bankierzy, aby popełniać ludobójstwo.
Anonim2020.09.21 12:11
Dajcie choć jeden powód, dla którego dyskryminacja lgbt miałaby być zła a nie dobra i konieczna. Tylko nie piszcie, że to "ludzie", bo to po prostu nie jest prawda.
Anonim2020.09.21 12:13
a po co dyskryminowac? omijac jak gowno gdy ktos sie chwali swoja chorobą, jest wielu impotentow a znasz chociaz jednego co sie tym chwali? dobrze bys sie czul gdybys zaprosil go w gosci a on przy stole by wypalil ze mu nie staje i to jest jego orientacja?
skąd się bierze takie anonimowe gówno?2020.09.21 12:16
he?
Anonim2020.09.21 12:16
Samo omijanie nie wystarcza, gdy bezczelnie wchodzą do szkół aby niszczyć i masakrować pod pretekstem seksedukacji dzieci normalnych ludzi.
Anonim2020.09.21 12:18
zatem trzeba mowic prawde ze sa chorzy psychicznie, niech podaja wszystkich do sadu i zażądają wariografu
Ananiasz2020.09.21 13:00
Na przykład mówią, że wierzą w aniołki.
z tępakami jak ty2020.09.21 12:14
nie dyskutujem :-P
Klejnot Nilu2020.09.21 12:18
Po co? Jak i tak nie zrozumiesz.
Jacek i Placek2020.09.21 12:18
Dobra i konieczna byłaby dyskryminacja takich ludzi jak ty.
Anonim2020.09.21 12:21
Przecież Ludzie LGBT dyskryminują na potęgę z pełnym poparciem wszelkich władz, firm i mediów.
zboki mają 0 argumentów2020.09.21 12:07
Nie ma ANI JEDNEGO dowodu że homoseksualizm nie jest chorobą. Uczucia, miłość? Odpowiadam - większość z nas kocha zwierzęta ale prawie nikt z nimi nie kopuluje. Jest za to szereg dowodów że ............ 1Homo to dezorientacja i choroba psychiczna tak jak ch.fizyczna jest impotencja i bezpłodność oraz tak samo jak ch.psychiczna są nałogi 2transwestyci z rozdwojeniem jaźni to ich bracia, podobnie jak transseksualiści którzy leczą się u psychiatry lub chirurga z pomocą hormonów 3)do 46% było molestowanych(wiki) 4choroba to opinia prześladowanej części lekarzy 5byli są i będą chętni do leczenia się także w Holandii 6częsty jest późny wiek rozwoju choroby 7nagminne są paranoidalne gadki o niepewności orientacji 8pasywni są niepodważalnym dowodem na różnorodność choroby 9często występują inne zaburzenia umysłowe 10nierzadkie są erekcje na płeć przeciwną przy niemocy w kontakcie bezpośrednim 11jest ogromna nadreprezentacja w środowiskach artystów, więźniów, duchownych z wybujałą wyobraźnią 12nadproporcjonalnie wielka liczba hiva i pedofilii 13fobia-paniczny strach utrudn normalne funkcjon, homofobia NIE ISTNIEJE ............................................. Choćbyście stanęli na głowie to osoby homo nadal będą się użalać jak na zachodzie. Zamiast leczyć własne zaburzenia, m.in. fobie to wmawiają je osobom zdrowym. Sam mam lęk wysokości ale wg klasyfikacji nie załapuje się na akrofobie bo to ekstrema zaburzeń. Homofobia to najwyżej lęk przed wyleczeniem z homoseksualizmu. Fobia – zaburzenie nerwicowe, którego objawem osiowym jest uporczywy lęk przed określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami, związany z unikaniem przyczyn go wywołujących i utrudniający funkcjonowanie w społeczeństwie. Stopień lęku jest różny, a pojęcie fobii jest zarezerwowane dla skrajnych przypadków spektrum. Co do analogii mowy potocznej fobii przypomnę że nikt nie nazywa drugiego idiotą robiąc zarzuty co do nadzoru szkół specjalnych, kaleką np za powolną budowę udogodnień dla osób niepełnosprawnych czy też żydem przy ostrym targowaniu się z kontrahentami izraelskimi............. Pojęcie choroby psychicznej nie musi wykluczać się z pojęciem grzechu, przykład kleptomania lub uzależnienia (nieumiarkowanie) ........Twierdzenie że zboczenia są wrodzone brzmią śmieszne jak preferencja wielu Włochów wyłącznie do blondynek rdzennie u nich nie występujących.Jak stwierdza włoski ekonomista Paolo Manasse, w artykule dla włoskiego „Metro”, Włosi wolą blondynki, a nawet wręcz preferują blond piękności, od Włoszek......Gdyby zboczenia były rzeczą jedynie wrodzoną to była by ich taka sama ilość w każdym państwie, grupie społecznej, przedziale wiekowym, płci i każdego roku. Wszyscy wiedzą że to bzdura
Wojtek Polak2020.09.21 12:06
Miasta i gminy, które podjęły uchwały anty LGBT, zostaną pozbawione środków z funduszy norweskich.
ks. Roman2020.09.21 12:05
TVP, fronda.pl i inni zdrajcy znów szczują na Polaków. Żołnierze Wyklęci zabijali takich jak wy z całymi rodzinami.
STANISLAW - wolny od ideologii LGBT2020.09.21 12:03
U nas nie powinno mówić się o LGBT, lecz tylko o ideologii LGBT. Sąd nie ma prawa Tych dwóch rzeczy łączyć, bo wtedy nie byłoby prawa potępić żadnej złej ideologii, nawet hitleryzmu czy stalinizmu, bo jakieś osoby, może nawet niewinne, za nimi się opowiadają. Głupie to tłumaczenie unijnego sądu, że ideologii nie można oddzielić od człowieka. Przecież potępiamy hitleryzm, faszyzm, stalinizm a niekoniecznie osoby - zwolenników. Oni nadal żyją wśród nas, a niektóre bardzo dobrze się mają i wysokie "emetytury" biorą...
Anonim2020.09.21 11:53
Z chorymi psychicznie jest tak że im bardziej są wszedobylscy tym mniej postrzegamy ich jako osoby zaburzone. Kto dzis uważa że najpospolitsze zaburzenie jakim jest nikotynizm (nie okazjonalnie palenie) kwalifikuje się jako coś nienormalnego, co leczy się nie u ortopedy, okulisty, chirurga tylko terapeuty? Tak samo ze zboczeńcami bo im wiecej robia gnoju, im wiecej robią smrodu tym bardziej sie do tego człowiek przyzwyczaja zatracając ocene rzeczywistości.
Polak Ateista Dumny Gej2020.09.21 11:50
Jestem cwelem i jestem z tego dumny. Lubię się wypinać.
Nową przypowieść sobie Polak kupi2020.09.21 11:41
Żałosny jak portal fronda.
Darek2020.09.21 11:36
Według Frondy Fronda powiela fake-newsy? https://www.fronda.pl/a/brawo-miasta-wolne-od-lgbt,129837.html Naklejki Gazety Polskiej to też fake news? Uchwały gmin anty-LGBT to też fake news? Jesteście żałośni.
Anonim2020.09.21 11:40
to była odruchowa reakcja na homoterror, nawet jak ide sie wys,rać slysze o lgbt, pokazesz wiekszych natretów?
Pracownik2020.09.21 11:42
Kościół.
Anonim2020.09.21 11:47
koscciol to tez lgbt, prosze inny przyklad
Anonim2020.09.21 13:46
Przestań oglądać TVP i słuchać PiSowców i pedo-biskupów to nie będziesz mieć problemu, nikt inny o tym w kółko tak nie nawija jak oni.
Polak Ateista Dumny Gej2020.09.21 11:33
Biden najprawdopodobniej pokona Trumpa w nadchodzących wyborach, a to oznacza POGROM dla was PiSdzielce w relacjach polsko-amerykańskich :)
Roman2020.09.21 11:41
Dla Bidena homoseksualizm jest zapewne tak samo obrzydliwy jak dla wszystkich innych heteroseksualnych mężczyzn. Potrzebuje facet głosów amerykańskich homoseksualistów, więc udaje swoje dla was zrozumienie. Czy rzeczywiście wyobrażasz sobie, że Amerykanie są aż tak głupi, aby psuć sobie relacje z jedynym pewnym europejskim sojusznikiem dla idei zalegalizowania twoich chuci ?
Gość2020.09.21 11:45
Oho, absolwent Stosunków Międzynarodowych na uczelni Rydzyka w Toruniu xD tak tak, dla USA jesteś P O T Ę Ż N Y M, wręcz strategicznym partnerem, zarówno handlowym, jak i militarnym (xD).
Anonim2020.09.21 11:48
Tobie jak Amerykanom wiele się wydaje. Oni sądzą że zboczeńców jest 20% choć czasem nie znaja ani jednego poza tymi z tv. Mimo zmasowanej homopropagandy ludzkość jest lata świetlne za starożytną Grecją , choć to też może być mit - niektórzy twierdzą że tolerowano jedynie pedalstwo aktywne z wyższych struktur społecznych i gardzono cwelami
mar2020.09.21 11:19
"Strefy wolne od LGBT" to nie wymyśliła lewica, tylko Gazeta Polska i jej naklejki. Ale prawica woli udawać, że tego nie pamięta.
Anonim2020.09.21 11:16
Ten Biden ma już 78 lat to nie ma się co dziwić , że mówi od rzeczy.
Józef2020.09.21 11:14
Suski doradza Bidenowi, niech mnie ktoś uszczypnie.
N2020.09.21 11:04
A naklejki "Strefa Wolna od LGBT" dystrybuowane przez Gazetę Polską to też fake news?
Anonim2020.09.21 10:51
Kwestia zasadnicza, czy przed totalnym bankructwem i upadkiem zdołają narozrabiać, czy też nie damy im szansy!
Anonim2020.09.21 10:44
A on wie gdzie Polska leży?!
Gość2020.09.21 10:48
Nie jest prawakiem, więc zakładam, że umie czytać.
prawy2020.09.21 10:37
lewaku juz przegrałeś,coż ty zbydlęcony cierpisz od POLSKI,za obrazanie JEJ otrzymasz takiego" kopniaka",ze sie nie POzbieraz,czasu masz bardzo mało PO wygladzie widac
Anonim2020.09.21 10:21
Co zrobisz, gdy natkniesz się na kupę nieopodal swego miejsca zamieszkania, której nie wolno usunąć? Obejdziesz ją. Na drugą? Też ją obejdziesz. Na trzecią i kilka kolejnych? Zdenerwujesz się, obejdziesz i zachowasz czujność. A gdy zauważysz kupę na progu swojego mieszkania i mieszkań twoich sąsiadów z obligatoryjnym zakazem ich usunięcia? Co zrobisz wówczas? ... Ostatnio smród jest w modzie i pod ochroną, ale czy wszyscy musimy to znosić?
Gość2020.09.21 10:24
Boże jak śmiesznie xD patrzcie, jaki jestem cwany i błyskotliwy prawak, bo porównuję ludzi do gówna.
d2020.09.21 10:38
Przecież ci ludzie pchają swoje przyrodzenie tam skąd gówno wylatuje. Wiec chyba porównanie słuszne.
Gość2020.09.21 10:42
Hetero też tak robią, a nie widzę transparentów w stylu "Hetero to choroba", albo "Zakaz seksu analnego". Pomijam już lesbijki, które prawactwu jakoś nigdy nie przeszkadzają.
Anonim2020.09.21 10:51
Więc też na takie określenie zasługują, bo dla własnej chorej przyjemności innej osobie rozwalają zwieracz i później będzie z pampersem chodzić.
Gość2020.09.21 10:52
Ale czekaj, w czym tobie to przeszkadza? Co cię obchodzą cudze zwieracze?
Anonim2020.09.21 11:01
Tu nie chodzi o zwieracze, ani ludzi, lecz powszechne epatowanie ideologią wrogą ludzkiej naturze.
Gość2020.09.21 11:04
A kto ma monopol na określanie, co leży w ludzkiej naturze? Wiara, że jakiś ziomeczek sprzed dwóch tysięcy lat chodził po wodzie i zamieniał wodę w wino jest bardziej naturalna od zjawiska występującego w przyrodzie od zarania dziejów?
Anonim2020.09.21 11:23
Do uznania zgodności z ludzką naturą prokreacji i rodzicielstwem nie potrzeba odwołań, ani monopolu. Ta prawda niestety nie dociera do ciasnych umysłów lewaków, a już całkowicie do ogarniętych seksualną psychozą zboczeńców.
Anonim2020.09.21 11:25
przepraszam, --- rodzicielstwa ---
Gość2020.09.21 11:27
Po co zatem tworzy ć sztukę, po co się rozwijać, po co odkrywać nowe technologie? Przecież naturą ludzką jest żreć, sr.ać i się rozmnażać xD
Anonim2020.09.21 12:16
No to Gościu odleciałeś. Argument "ni z gruszki, ni z pietruszki"
Gość2020.09.21 12:20
Równie merytoryczny, co postrzeganie osób homoseksualnych jedynie przez pryzmat zwieraczy.
Anonim2020.09.21 12:47
Pociągnij ten wątek z tym, który go zainicjował. Staraj się bardziej o precyzyjne odpowiedzi.
Biedroń2020.09.21 12:48
Mój Śmiszek jest nie tylko doktorem nauk genderonologicznych ale jest również niezmiernie uzdolniony. Potrafi ubijać glinę własnym tłuczkiem czym nam obojgu sprawia wielką radość. Dlatego w Parlamencie UE uchodzimy za parę największych tłuków.
Anonim2020.09.21 13:05
Ja postrzegam gejów jako pedofilów przez pryzmat własnych doświadczeń a jak mi jakaś menda to zakwestionuje rozważe rozdmuchać sprawę na całą Polskę.
Anonim2020.09.21 13:33
To po co ich kryjesz?
Anonim2020.09.21 14:18
Właśnie, za dobry jestem dla pedryli
Gość2020.09.21 10:19
Jak zwykle, wiocha na cały świat. Polska Bantustanem Europy.
Berenika2020.09.21 10:18
To zdjęcie chyba sprzed 25 lat?Dzisiaj Biden to staruch śpiacy na ławkach i nie wiedzący co mówi
Obok "Bereniki" to ty zboczeńcu ....2020.09.21 12:27
(dokończ sam)
Berenika2020.09.21 14:28
kto cię prosił o zdanie ty głupi baranie??
Anonim2020.09.21 10:05
Synagoga Szatana