19.06.19, 08:46(fot. twitter/PiS.org)

Brawo! Jarosław Kaczyński oddał 13. emeryturę potrzebującym! ,,Łzy mi się cisną do oczu''

Jarosław Kaczyński dotrzymuje obietnic. Tym razem chodzi o przekazanie "trzynastej emerytury" na cele charytatywne. Prezes Prawa i Sprawiedliwości wsparł stowarzyszenie Dalej Razem, pomagające osobom autystycznym - informuje Radio Zielona Góra.

Wprowadzenie "trzynastej emerytury" było jednym z elementów tzw. piątki Kaczyńskiego. Jak wynika z obietnicy, każdy z 9,8 mln emerytów i rencistów miał dostać jednorazowy dodatek w wysokości 885,25 zł. Pieniądze wypłacono w maju.

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zapowiadał, że swoją "trzynastą emeryturę" przeznaczy na cele charytatywne. Jak wynika z informacji podanych przez Radio Zielona Góra, pieniądze trafiły do Stowarzyszenia Pomocy Osobom Autystycznym "Dalej Razem" w Zielonej Górze.

Jeden z rodziców napisał maila do biura poselskiego Jarosława Kaczyńskiego z prośbą o wpłatę trzynastej emerytury na stowarzyszenie Dalej Razem. Pan Jerzy wspomniał, że jest członkiem stowarzyszenia, a jego 15-letni syn korzysta z pomocy organizacji.

– Nie sądziłem, że będzie pozytywna reakcja i jestem bardzo zaskoczony takim obrotem sprawy. Bardzo wielkie zdziwienie i zaskoczenie. Nawet w tej chwili łzy mi się do oczu cisną – powiedział pan Jerzy

- Tych potrzebujących pomocy stowarzyszeń jest cała masa - dodał.

bz/www.rzg.pl

Komentarze

edi2019.06.19 13:38
Jarosław Kaczyński to skromny GENIUSZ - DLA POLSKI WSZYSTKO !. To prawdziwy patriota i Mąż STANU, genialny strateg, ZAPISZE SIĘ W HISTORII ZŁOTYMI LITERAMI tak jak Józef Piłsudski.
wacula2019.06.19 14:02
Gierek też się zapisał z DŁUGAMI jak kacz-prezes
edi2019.06.19 14:28
przestań oglądać TVNiemieckie - BO BREDZISZ, jakie długi ? FINANSE PAŃSTWA SĄ ZNAKOMITE, BUDŻET SIĘ SPINA PKB prawie 5 % WSZYSTKIE AGENCJE RATINGOWE WYSTAWIAJĄ ZNAKOMITĄ OCENĘ a ty gadasz jak ruski troll
wacula2019.06.19 15:54
Choć Prawo i Sprawiedliwość na każdym kroku chwali się zrealizowanymi obietnicami wyborczymi przedstawiając je jako argument przemawiający za ich wiarygodnością w kampanii wyborczej do samorządu, to jest jedna obietnica, która choć formalnie została spełniona, to faktycznie okazała się gigantyczną klapą. Co gorsza, gdy przeanalizować kluczowe programy rządowe, które PiS oznacza jako swoje “wielkie sukcesy”, to okazuje się, że udały się przede wszystkim te polegające na rozdawaniu publicznych pieniędzy,potworne zadłużenie które ciągle trwa i rośnie i o tym jest CISZA w tv itd .KTO TO ZAPŁACI .Wałęsa już nie ubłaga umożenia jak kiedyś.?
Agnieszka2019.06.19 14:31
Masz zdjęcie Jarosława nad łóżkiem? Tak z ciekawości pytam.
wacula2019.06.19 14:36
nad łóżkiem nie mam ale nad jego kotem to mam
Agnieszka2019.06.19 14:43
To do Ediego było pytanie, bo on tak wielbi Prezesa. ;)
Maria Blaszczyk2019.06.19 15:16
Jako człowiek, który zniszczył demokrację i miał krew rodaków na rękach??? No bo chyba nie jako wielki żołnierz, szczery lewak, poliglota ani kobieciarz.
wacula2019.06.19 11:11
Fatalna figura kacz-prezesa, wyglada jak worek kartofli. Tylko worki może nosic .l PiS z całą swoja ferajną usiłuje wmówić całemu światu a Unii Europejskiej w szczególności swoje "ideowe" kłamstwo,przy tym wszystkim podpierając się zasadami chrześcijańskimi. Ale,kłamstwo Nie wspominając nic o zadłużeniu Skarbu Państwa i przy tym potwornie się spasł .Jarek musiał być ładniejszy i zgrabniejszy a na posadzie prezesa wskazana zmiana stanowiska i garderoby proponuję syrop na przeczyszczenie o nazwie RELAX - Łagodnie przeczyszcza nie przerywając snu a i tak nikomu nie przeszkodzi przecież sam mieszka z starym kotem
Cogito ergo sum2019.06.19 10:31
PiS zabiera bogatym i złodziejom i daje biednym. Jak Janosik. Platforma zabierała biednym aby dać bogatym i złodziejom. Jak liberałowie.
Sprytny ninja 2019.06.19 9:53
Jak widać z tutejszych wpisów: Jakby nie dał - ale sknera. Oddał swoje pieniądze potrzebującym - jeszcze gorzej. Ale najgorzej to mieć tak zryty beret, że nie pozwala cieszyć się z dobrych uczynków. Nie ważne, czy dał to ktoś z lewa, prawa - liczy się pomoc. No i zaraz będzie, że to pod publikę. Ok - nawet pod publikę. Dał. Więc zamknij papę berecie kochany. Też daj nawet 20zł. I co? Nie dasz. Bo beret tak zryty, że nie ogarniasz prostych gestów.
wacula2019.06.19 9:48
"Kaczyński ma nadzieję, że dzięki wpisaniu się ze swoją pośmiertną legendą w narodowy plan wdrapie się na pomnik i przetrwa Aby zapisać się w pamięci, mieć pomniki i ulice swojego imienia. "Dopóki będą wszędzie będzie rządził wyobraźnią i emocjami ludu, Kaczyńscy będą czczeni jako bohaterowie i odnowiciele narodu. Tak sobie myśli" Mimo to naiwnie wierzy, że jego ludzie go nie zdradzą i wymuszą na wprowadzenie braci w sferę quasi-religijnego kultu" WODZA -NACZELNIKA -OJCIEC -NARODU- . Ale to w moim przekonaniu błąd. "Jego ludzie też go nie cierpią. Nikt nie lubi tych, których się boi" Ja podejrzewam ze WÓDZ -NACZELNIK -OJCIEC -NARODU- samego siebie tez nie cierpi tylko o tym nie wie.Historia zawsze wczesniej czy później się z nim rozprawi. Jego "wielki plan" runie jak domek z kart i to szybciej niż mu się wydaje. Polacy będa mieli gdzieś jego świętego Lecha i jego brata Jarka za 2 lata zabraknie pieniędzy na rozdawanie darmowe naszych pieniędzy.
anonim2019.06.19 9:33
Kolejny heterodewiant w sutannie skazany: Marek C., były proboszcz z miejscowości Biała koło Częstochowy, został skazany za pedofilię - informuje Onet. Jego ofiarą jest 13-letnia Izabela K., molestowana na terenie parafii oraz podczas zagranicznych wycieczek. Decyzją sądu proboszcz ma spędzić w więzieniu pół roku, nie może się również zbliżać do poszkodowanej i ma zakaz pracy z dziećmi.
Matka Polka2019.06.19 9:39
I bardzo dobrze. Wreszcie działa prawo. Jak powiedziała pewna piosenkarka zwana Dodą - "to nie księża są pedofilami, ale pedofile stają się księżmi". I co - łyso?
anonim2019.06.19 9:52
Koło "matki" to ty w życiu nawet nie stałeś chłopie. Dorastałeś w bidulu?
Andrzej Malik2019.06.19 9:26
"Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli; inaczej nie będziecie mieli nagrody u Ojca waszego, który jest w niebie. Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę. Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie."
lolek kremowka2019.06.19 9:19
Się wziąłem i rozpłakałem :) A czy nagrody od Szydłowej posłowie zwrócili?
wacula2019.06.19 9:51
OTÓŻ -NIE .Na tym polega fałsz+rabunek
JONASIK2019.06.19 9:11
Był sobie raz cesarz. Miał żółte oczy i drapieżną szczękę. Mieszkał w pałacu pełnym marmurów i policjantów. Sam. Budził się w nocy i krzyczał. Nikt go nie kochał. Najbardziej lubił polowania i terror. Ale fotografował się z dziećmi wśród kwiatów.
WITWIT2019.06.19 9:07
ciakawy jestem czy np.D.Tusk coś komuś dał...cha
Monstrancja2019.06.19 8:56
U la la, ochłapy z pańskiego stołu. Ludzki Pan...