09.07.18, 10:15

Brudziński ukarze gejów? Homoprofanacja godła!!!

Homoseksualiści znieważyli flagę i godło Polski. Na paradzie w Częstochowie zwolennicy jednopłciowych stosunków seksualnych zaprezentowali polskie symbole narodowe w tęczowych barwach. To ohydne, biorąc pod uwagę, za jakimi nieprawościami stoi ideologia genderyzmu.

Minister spraw wewnętrznych Joachim Brudziński złoży zawiadomienie do prokuratury. Niewykluczone więc, że homoseksualni skandaliści zostaną ukarani za swoje głupie wyczyny.

,,Policjanci zareagowali i w tej sprawie będzie zawiadomienie do prokuratury o znieważenie i profanację symboli narodowych'' - zapowiedział Joachim Brudziński.

A rzeczywiście jest się czym zajmować, bo oto, co zrobili homoseksualiści:

Problem w tym, że w Polsce od dawna przyzwala się na profanowanie symboli narodowych. Wystarczy przypomnieć, że Adam Darski ps. Nergal nie został skazany za to, że firmował swoją trasę koncertową polskim godłem przerobionym na modłę satanistyczną i antychrześcijańską. A skoro wolno Darskiemu, to wolno i gejom. W obronie homoseksualistów stanęła już poseł Joanna Scheuring-Wielgus a także lewacka partyjna ,,Razem''.

A tymczasem jedno jest oczywiste: propagandy homoseksualnej - tak samo jak satanistycznej - należy po prostu całkowicie zakazać! Chodzi o promowanie ideologii i systemu całkowicie antychrześcijańskiego, a co za tym idzie - wymierzonego przeciwko człowiekowi. Starczy!

mod