29.03.14, 13:21David Cameron, Wikipedia

Cameron: homo-małżeństwa wzmocnią UK

David Camerom porównał nawet „małżeństwa” homoseksualne ze swoim własnym małżeństwem. Zaznaczył, że wciąż należy wykonać pracę na rzecz „równości”. „Wreszcie będziemy mieć równość w małżeństwach w naszym kraju” – napisał dumny premier. „Mówiąc prosto, w Wielkiej Brytanii nie będzie już miało znaczenia, czy jesteś heteroseksualistą, czy gejem – państwo uzna twój związek za równy” – stwierdził.

„Legalizacja cywilnych małżeństw jednopłciowych mówi coś o kraju, jakim jesteśmy. Mówi, że jesteśmy krajem, który nadal szanuje swoją dumną tradycję szacunku, tolerancji i wartości równościowych” – napisał premier Cameron. Stwierdził też, że ustawa, która weszła w życie jest też ważnym przesłaniem dla młodzieży, która jest „niepewna co do swojej seksualności”.

Można tu dodać, że rzeczywiście jest to dla niej ważna informacja: niestety, z tego rodzaju, który może wepchnąć ją na ścieżkę deprawacji, wprowadzając fałszywe mniemanie, jakoby homoseksualizm był czymś pożądanym.

Cameron uznał też, że Wielka Brytania to państwo, które uchodzi za najlepsze miejsce do życia w Europie dla „lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów”. Cóż, można tylko „pozazdrościć”...

Pac/pink news

Komentarze

anonim2014.03.29 13:46
Ogromne brawa dla Wielkiej Syflandii, która stoczyła się w polityczno-równościowy ODBYT!!! Upadek tej sodomy będzie wielki i nie zostanie kamień na kamieniu. Radzę wszystkim Polakom jak najszybciej ewakuować się z tej dziurawej łajby!!!
anonim2014.03.29 13:51
To dopiero konserwatyzm...
anonim2014.03.29 13:53
Nie wiem, jak konkretnie wprowadzenie takich zapisów wpłynie na ogólne procesy funkcjonowania Wielkiej Brytanii. Jestem jednak przekonany, że jeśli idzie o Polskę, wprowadzenie na obecną chwilę, tego rodzaju założeń prawnych, wyrządziło by katastrofalne szkody... Należy bowiem pamiętać, iż Polska zwyczajnie nie jest gotową mentalnie na przyjęcie tego rodzaju rozwiązań. Nie jest gotowa teraz, być może nie będzie gotowa nigdy. Bezsprzecznym jest fakt, iż różnice w strukturze mentalności pomiędzy społeczeństwem polskim, a chociażby brytyjskim są dość znaczne... I wcale nie zamierzam warunkować, która z tych struktur mentalnościowych jest lepszą... Stwierdzam jedynie "suche", bezsprzeczne fakty.
anonim2014.03.29 13:53
jest tez najlepszym miejscem do zycia dla Polakow ;)...szkoda ze to Frondy tak mocno nie boli ;)
anonim2014.03.29 14:17
"... wprowadzając fałszywe mniemanie, jakoby homoseksualizm był czymś pożądanym": nie pożądanym, po prostu neutralnym. Nikt nie twierdzi, że związki homo są lepsze od hetero, są równoprawne.
anonim2014.03.29 14:25
@cedrik Niestety, nie do końca... Z pewnością nie wedle założeń biologii, nauki... W ujęciu nauk biologicznych homoseksualizm NIE jest normą! Normę stanowią kontakty z osobnikami płci przeciwnej! I ja osobiście, przez wzgląd na to, uważam, że w ujęciu prawnym również nie powinno się czynić tych zjawisk normą, zrównywać ich i przedstawiać jako normę. Owszem, są one obecne, funkcjonują, jednak nie można określać ich mianem normy, ani poprzez sformułowania, ani poprzez formy prawne.
anonim2014.03.29 14:45
Idiota czy 5 kolumna? Rodacy powinni go wyrzucić z kraju.
anonim2014.03.29 14:50
Bezczelne są te kurwy i zuchwałe.
anonim2014.03.29 15:22
Nie do końca rozumiem Brytyjczyków. Z jednej strony wprowadzają szariat, z drugiej tzw. małżeństwa homoseksualne i jakoś dziwnie nie widzą w tym sprzeczności.
anonim2014.03.29 16:26
@willy "To dopiero konserwatyzm..." Dokładnie o tym samym pomyślałem. Cameron zalatuje lewicą, aż czuć na odległość. Zresztą gdzie dziś szukać prawdziwych konserwatystów, którzy trzymają się chrześcijańskich zasad społecznych i gospodarczych? Jak wyznają dobre zasady etyczne, to w gospodarce wyznają zasady socjalistyczne (państwo będzie myślało za ludzi). Jak chcą bardziej wolnego rynku (chociaż nie znam liczącej się partii, która wspiera prawdziwie wolny rynek), to jednocześnie dziczeją z zasadami etycznymi (aborcja, eutanazja, małżeństwa homoseksualne).
anonim2014.03.29 17:09
@krzsiekk Niestety, to Ty mój drogi pleciesz tutaj głupoty, nie ja... Ja stwierdzam podstawowy, bezsprzeczny fakt! W ujęciu biologicznym homoseksualizm NIE jest normą! Normę stanowią kontakty z osobnikami płci przeciwnej! Biolog, który stwierdziłby, że zjawisko homoseksualizmu stanowi normę musiałby oddać dyplom! I z całym szacunkiem, tutaj BAZOWAŁEM WYŁĄCZNIE NA FAKTACH I USTALENIACH NAUKI, jednak już do mojego prywatnego poglądu nikogo nie zapraszam! A dla pańskiej wiadomości... Absolutnie nie jestem do nikogo uprzedzony! Ja wiem, że na tym portalu powszechnym jest szufladkowanie - "nie zgadzasz się ze mną w 100 % to jesteś taki i taki. ; w tym przypadku: uprzedzony, nietolerancyjny, homofobiczny etc." Ja szanuję osoby o orientacji homoseksualnej, i ich obecność na tym świecie nie wywołuje u mnie sensacji, wszakże zjawisko to jest znane od tysięcy lat... Toleruję to zjawisko, co wcale nie oznacza, iż MUSZĘ je akceptować... I tyle. Jednak nie przeszkadza mi obecność homoseksualistów i nie mam z tym większego problemu. A na koniec apel do Ciebie... To, że jesteś ignorantem i oceniasz powierzchownie już zdążyłeś wykazać, jednak nie musisz w dyskusję wplatać swego fanatyzmu, fanatycznego spojrzenia na sprawę... Obserwuję Twój udział w dyskusjach na te tematy i dostrzegam Twoje, niestety, skrajne wręcz fanatyczne podejście do sprawy. Ja nikogo ani nie obrażam, ani nawet nie zajmuję jednoznaczego stanowiska, bo w sprawach tego rodzaju takiego zająć po prostu nie można. Odnoszę się wobec konkretnych aspektów, bazuję na prawdzie naukowej i tylko tyle... Ty natomiast, nie wiem, masz niezwykle emocjonalny stosunek do tej sprawy. Nie wiem, czy sam jesteś homoseksualistą, czy masz osobę o takich preferencjach w rodzinie, w najbliższym otoczeniu, ale jeśli tak jest w istocie to lepiej jest ujawnić prawdę, wyłożyć kawę na ławę a nie zajmować czas i psuć nerwy osobom o umiarkowanym, obiektywnym podejściu do kwestii. I jeśli ktoś tutaj wplata do dyskusji swe emocjonalne doznania, osobiste fanatyczne przywiązanie, to jesteś to niestety Ty sam, nie ja...
anonim2014.03.29 17:10
Wprowadzili, no i co? Nic w życiu angielskich obywateli tak na prawde się nie zmieni.
anonim2014.03.29 17:16
No i popatrzcie, jak kończą się imperia, nad którymi Słońce nigdy nie zachodziło. Cesarstwo Rzymskie też upadło wskutek upadku obyczajów. Morale poszło w dół a na to tylko czekali barbarzyńcy. Żeby po prostu wejść do Rzymu jak do siebie i chwycić za twarz każdego, kto się zbuntuje zamiast ciupciać kolegę w tyłek. Cóż, to tylko potwierdza moją tezę, że nie ma na świecie narodów wiecznych.
anonim2014.03.29 18:32
@krzysiekk Jesteś większym ingorantem i fanatykiem niż przypuszczałem... To, że pragniesz realizować swe chore fanatyczne dążenia/fobie, jeszcze jestem w stanie zrozumieć... Wszakże Twój emocjonalny stosunek do sprawy może wynikać np. z faktu, iż sam jesteś homoseksualistą, ktoś z Twego bliskiego otoczenia... Jednak tego, że jesteś tak kompletnym ignorantem jeśli idzie o prawdy naukowe, to tego nijak pojąć nie jestem w stanie. Twierdząc nieprawdę, musiałbym skłamać, a tego, wierz mi, z reguły nie czynię... Przedstawiłem Ci bezsprzeczny fakt, a Ty tę prawdę jeszcze negujesz?! Ukończyłeś jakikolwiek poziom kształcenia ogólnego?! Równie dobrze mógłbym podać Ci argument potwierdzający tezę, że oddychasz... Przecież to oczywisty, naukowy fakt, który biologia potwierdziła już dawno, przyjmij to wreszcie do wiadomości! Zaklinanie rzeczywistości w niczym nie pomoże! Aha... Teraz już nie jestem "uprzedzony" ,a realizuję założenia "widzimisiostwa", hmm, dziękuję za wnikliwą analizę mego podejścia do kwestii, "znawco"... Dorośnij, udaj się na pierwszy lepszy uniwerstytet, do pierwszego lepszego liceum, porozmawiaj z naczucielem, wykładowcą biologii i prawda w cudowny sposób Ci się objawi, a klapki opadną z oczu! Ja prezentuję zdroworozsądkowe podejście do sprawy, bez jakiegokolwiek zaangażowania czuciowego, Ty jak widać, nieco inaczej... Realizujesz postawy fanatyczne i to trzeba otwarcie powiedzieć...
anonim2014.03.29 18:36
Ten dupek na zdjęciu dopiero się zdziwi jak musle w WB wprowadzą drogą demokratyczną prawo szariatu!
anonim2014.03.29 19:02
@Sylabariusz ale jakie to ma znaczenie, że coś nie jest normą? Leworęczność też nie jest czy to oznacza, że leworęczni powinni zostać wyłączeni spod prawodawstwa? Nawet jeśli zredukowałbyś małżeństwo jedynie do celów reprodukcyjnych to homo też mogą je realizować, co prawda okrężną drogą ale jednak. nie widzę powodów dla których małżeństwo miało by być dostępne tylko dla hetero.
anonim2014.03.29 19:08
@krzysiekk Opierasz się podstawowym ustaleniom współczesnej nauki, nie dostrzegam sensu dalszej z Tobą dyskusji... Pisałem, iż równie dobrze mógłbym podać Ci argument na potwierdzenie tezy, iż oddychasz, że świeci słońce, a konkretnego dnia jest akurat ciepło... Czy to jednak ma jakikolwiek sens? Nie wiem skąd Twoje absurdalne twierdzenia, iż zjawisko to w istocie normę stanowi, jednak jesteś w błędzie. W takim razie Ty proszę okaż mi stosowną wypowieź specjalisty na temat tego, iż homoseksualizm można określić mianem normy...
anonim2014.03.29 20:00
@krzysiekkk "Kto rozprawia, powołując się na autorytet, nie posługuje się rozumem, lecz raczej pamięcią." Leonardo da Vinci Mylisz się, skoro wyraziłeś sprzeciw wobec prezentowanej przeze mnie prawdzie, to w Twoim interesie jest wykazać jego zasadność, choćby powołując się na autorytety w tej dziedzinie. Ja nie mam niczego do udowadniania, bo to Ty, homofanatyku (idąc drogą przyjętej przez Ciebie wobec mnie terminologii), jako pierwszy "rzuciłeś mi rękawicę"... Do dzieła więc... Śmiało, cały czas czekam...
anonim2014.03.29 20:24
Jak widać i słychać, jest to najgłupszy z Premierów Wielkiej Brytanii nie tylko w ostatnich 100 latach
anonim2014.03.29 20:26
Sylabariusz; ..."nie tylko nie jest gotowa i być może nie będzie nigdy..." ale zdrowa Polska będzie zawsze przeciw WSZELKIM ZBOCZENIOM!!!!
anonim2014.03.29 20:30
@krzysiekkk Zdajesz sobie sprawę, że prosisz mnie o coś na wzrór działania, mającego uzasadnić, że 2 + 2 = 4 ??
anonim2014.03.29 20:33
Wielki kalifat Brytanii zbliża się wielkimi krokami. Jeszcze trochę takich "równościowych" zabaw i życie społeczne na Wyspie wróci do tradycji .. no z wyjątkiem tego, że będzie wielożeństwo. Ale i w tym zakresie w końcu królopapież Henryk VIII miał spore osiagnięcia.
anonim2014.03.29 20:38
@krzysiekkk To znaczy tylko tyle, iż ja nie uznałem tego za konieczne (co nie oznacza, że takich źródeł nie ma).
anonim2014.03.30 11:07
w zwiazku z tematem polecam: http://www.narth.com/docs/pol-cohen.pdf http://www.wieczernik.oaza.pl/dlaciebie/33.html http://www.narth.com/docs/pol-cohen.pdf http://adonai.pl/czystosc/?id=106 http://www.odwaga.oaza.pl/swc/swc_14_2007/swc_14_2007_sw7.htm http://regenerationministries.org/ http://ex-gay.tumblr.com/post/733975429/wiesz-odnosnie-twojej-psychoterapii-problem-jest http://www.mamaitata.org.pl/docs/Przeciw_wolnosci_i_demokracji_-_Raport_Fundacji_Mamy_i_Taty.pdf http://www.bibula.com/?p=28056 http://couragerc.net/ http://forum.fronda.pl/forum/pokaz/id/71361#post_71361 http://www.gandalf.com.pl/b/walka-o-normalnosc-przewodnik-do-auto/