18.09.19, 09:45Fot. ilustracyjne (via cba.gov.pl)

Cela Plus: Dwie osoby w rękach CBA. Chodzi o przetargi dla Poczty Polskiej na ponad 30 mln zlotych

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego z delegatury w Warszawie zatrzymali dwie osoby. Chodzi o nieprawidłowości przy przetargach dla Poczty Polskiej.

O sprawie informuje portal wpolityce.pl. Jak czytamy, postępowanie prowadzone jest pod nadzorem warszawskiej Prokuratury Okręgowej. Wspomniane zamówienia na rzecz Poczty Polskiej miały wartość ponad 30 mln złotych. Realizowane miały być w zamian za korzyści majątkowe przyjmowane przez przedstawicieli Poczty w wysokości co najmniej 300 tysięcy złotych.

Zatrzymania miały miejsce w Gdańsku. To prezes spółki zajmującej się dostawą usług i rozwiązań IT oraz osoba związana z działaniem warszawskiej spółki informatycznej. Trwają przeszukania w miejscach zamieszkania zatrzymanych.

Łącznie w śledztwie zatrzymanych zostało już 11 osób. Planowane są też kolejne.

dam/wpolityce.pl,Fronda.pl

Komentarze

Madra Polska2019.09.18 10:21
A co z klanem Obajtków? Daniela Obajtka obecnego prezesa Orlenu juz dawno powinno zgarnąć CBA... Podobnie z jego bratem Bartłomiejem. Ludzie PiS-u są nietykalni, tak jak ludzie PO... Już dawno wiemy, że POPiS, to układ, który chce by w Polsce był układ dwupartyjny. Wtedy dopiero pokażą Polakom co to znaczy niewolnictwo... KLAN OBAJTKÓW. ULUBIEŃCY J. KACZYNSKIEGO https://madrapolska.blogspot.com/2019/09/klan-obajtkow-bartomiej-obajtek-kolejny.html "ZŁOTE SERCE" DANIELA OBAJTKA, A W TLE WIELKA DOTACJA Z MINISTERSTWA https://madrapolska.blogspot.com/2019/09/zote-serce-prezesa-w-orlenu-w-tle.html DANIEL " WSZYSTKO MOGĘ" OBAJTEK https://madrapolska.blogspot.com/2019/09/daniel-wszystko-moge-obajtek-z-cyklu.html
zalewski2019.09.18 11:02
wyluzuj-albo spadaj do gazetki bez napletka