06.07.16, 18:30(fot. lifesitenews.com)

Chrześcijanie przebrali się za gej-zombie, by dostać się na homoparadę i głosić Ewangelię

Chrześcijanie przebrali się za gej-zombie, by wmieszać się w Paradę Równości i głosić Ewangelię. Czy to dobra forma ewangelizacji?

Uczestnicy parady w Toronto myśleli, że od ludzi przebranych za zielone zombie otrzymają bezpłatne prezerwatywy i wskazówki. Aktywiści ubrani w zielone kombinezony podczas niedzielnej parady wręczali... pakiety informacyjne o fizycznych i duchowych niebezpieczeństwach związaych z praktykami homoseksualnymi.

Grupa chrześcijan prowadzona przez Billa Whatcotta zapłaciła 100 dolarów organizatorom parady, by zarejestrować "Stowarzyszenie Gay Zombies Cannabis". Wszystko po to, by móc poruszać się wzdłuż trasy parady i dostarczyć swoje przesłanie.

Whatcott powiedział, że jako kaznodzieja uliczny zdoła rozdać kilkadziesiąt broszur. Tym razem ubrany jako homoseksualny zombie wraz ze swoją załogą rozdali... tysiące ulotek.

- Zapytałem ich, czy chcą bezpiecznego seksu zombie. Wszystkim się podobało. Kiedy próbujesz rozdać ulotki z Ewangelią, zaczynają cię przeklinać. Kiedy jednak rozdajesz im coś, co wygląda jak prezerwatywy, bardzo chętnie biorą. Przez 20 minut rozdałem ponad 3 tysiące broszur - opowiada

Według Whatcotta, z homoseksualnego życia da się wyjść.

W ulotce znajdziemy informacje o chorobach związanych z zachowaniami homoseksualnymi, w tym o AIDS i brodawkach odbytu.

- Prawo naturalne jest jasne, homoseksualizm jest niezgodny z ludzką naturą. - czytamy na jednej stronie ulotki

- Odrzucenie prawdziwego małżeństwa jest również w bezpośredniej opozycji do prawa Bożego, a naszym obowiązkiem jest ostrzec, że ci, którzy zdecydowali się na bunt przeciwko Bogu, który ich stworzył, robią to na wieczną zgubę. Chcemy poinformowac, że jest Bóg, który was kocha, który jest prawdziwy i, który czeka, aż do niego przyjdziecie - czytamy na odwrocie.

bg/lifesitenews.com