23.02.19, 08:30fot. Ad Meskens, lic. CC BY-SA 3.0 via Wikipedia, zdj. edyt.

Chyba Opatrzność uratowała kobietę w depresji...

Wczoraj policjanci z komisariatu na Baranówce otrzymali zgłoszenie o kobiecie, która może próbować targnąć się na swoje życie. Kobieta przed południem wyszła z mieszkania. Policjanci rozpoczęli jej poszukiwania. Dzielnicowi znaleźli ją leżącą na torach. Podnieśli kobietę, a kilka minut później przejechał tamtędy pociąg.

Wczoraj w południe policjanci odebrali zgłoszenie o kobiecie, która może próbować targnąć się na swoje życie. Kobieta z takim zamiarem miała wyjść z domu. Informacje o tym, dyżurny przekazał patrolom. W poszukiwania włączyli się również dzielnicowi z Komisariatu Policji na Baranówce. Kilka minut później, dzielnicowi, sprawdzając rejon linii kolejowej przy ul. Warszawskiej, zauważyli leżącą na torach kobietę. Podbiegli do niej i ściągnęli z torów. 5 minut później w tym miejscu przejechał pociąg.

Dzielnicowi wezwali pogotowie, które przewiozło 36-letnią kobietę do szpitala.

bb/policja.pl

Komentarze

Andrzej2019.02.23 12:14
A teraz ją zamkną w psychiatryku na obserwacji. A kulsony po służbie pójdą na piwo. Na miejscu tej kobiety naplułbym tym kulsonom w twarz. Albo postąpił tak jak ten mężczyzna: https://gk24.pl/policjanci-ze-szczecinka-uratowali-niedoszlego-samobojce-a-on-ich-pozwal/ar/4435081
badim2019.02.23 16:26
prymityw
Andrzej2019.02.23 17:24
A pewnie że prymityw - w końcu jestem Polakiem. Ale to co napisałem jest prawdą. Zamykają na obserwacji każdego niedoszłego samobójcę.
J.P2019.02.23 9:21
Cud! Był podobny przypadek w Łodzi, przypadkowo policjant zauważył wieszającego sie faceta na peryferiach miasta, uratował go. Facetowi dwa tygodnie później jednak się udało bez świadków.
Auferetur Inferunt Insaniam2019.02.23 10:31
Bóg Ojciec: "Nigdy nie wolno się sprzeciwiać Mojej Bożej Woli. Jedynie Ja decyduję o rezultacie życia i śmierci, gdyż ta decyzja należy do Mnie. Jeżeli człowiek spróbuje zaingerować w Moje Dary dla świata, łącznie z darem życia we wszelkich jego postaciach, to nie tylko, że mu się to nie uda, ale w wyniku tego będzie on cierpiał." Czyli policjant ma przechlapane ....
Kinga2019.02.24 20:32
"Insaniam"! Źle to odebraleś! To nie policjant ma przechlapane, tylko ten co chciał sobie sam życie odebrać! Bóg dał nam życie i Bóg nas stąd sam zabierze! Bez żadnych samobójstw!
Andrzej2019.02.23 12:13
Czy dwa tygodnie to wątpię, w takich przypadkach jest przymusowa obserwacja w szpitalu psychiatrycznym. Choć może to i prawda, bo jeśli zachowywał się bez zarzutu (inteligentnemu człowiekowi nie jest trudno zmanipulować psychiatrę, zwłaszcza takiego dotkniętego już wypaleniem zawodowym) to wypuścili go po tygodniu.