06.02.21, 19:26fot. yt/super express

Czy prokuratura zajmie się treściami dokumentu ,,Oczy diabła'' Patryka Vegi?

Handel dziećmi i pedofilia stały się głównym tematem najnowszego dokumentu Patryka Vegi „Oczy Diabła”. Reżyser prezentuje w nim wiele szokujących, a chwilami nawet przerażających informacji.

Biorąc pod uwagę treści zawarte w tym dokumencie Państwowa Komisja ds. Pedofilii zwróciła się w tej sprawie do Prokuratora Krajowego z wnioskiem o zbadanie, czy treści zawarte w produkcji, której reżyserem jest Vega są prawdziwe oraz czy transakcja tam przedstawiona rzeczywiście miała miejsce.

W dokumencie pojawiają się m.in. tematy handlu dziećmi do domów publicznych, pedofilii, wykorzystywaniu dzieci ze szczególnym okrucieństwem oraz handlu na organy.

- Państwowa Komisja ds. Pedofilii zwróciła się do Prokuratura Krajowego z prośbą o udzielenie informacji, czy prowadzone są czynności mające na celu wyjaśnienie przedstawionych w wyżej przywołanej produkcji okoliczności, które wskazują na możliwość popełnienia szeregu przestępstw – w tym nadużyć seksualnych wobec małoletnich poniżej lat 15 – czytamy w komunikacie opublikowanym przez Państwową Komisję ds. Pedofilii.

 

mp/gov.pl/porta tvp info

Komentarze

antoni.s2021.02.9 19:48
Czy prokuratura zajęła się treściami dokumentów" zabawa w chowanego i tylko nie mów nikomu", tomasza sekielskiego?, tak tylko pytam.
Mejer2021.02.7 12:53
W stołecznym maja burdel dla dzieci... porywają dzieci i ludzi na części... Panu chandlarzowi założyc akumulator na jaja i niech spiewa a potem kolejnym i kolejnym aż do zleców i kientów. Potem do paki z naszywką pedofila - współwięzniowie sami sie nimi zajmą.
Anonim2021.02.7 8:27
„Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.” ... "Zdewastowany przez banderowskie bękarty diabła, pomnik ku czci żołnierzy Wojska Polskiego, których bestialsko zamordowano pod Łubnem" ... https://kresywekrwi.neon24.pl/post/160203,zdewastowano-pomnik-zamordowanych-przez-upa-zolnierzy-wop
Anonim2021.02.7 8:28
"Na chwilę obecną jestem już pewien, że dewastacji pomnika dokonały banderowskie bękarty diabła z ukraińskiej piątej kolumny, której mieszka w Naszej Ojczyźnie około 3 milionów, i nie kryjących nawet swojej nienawiści do Nas Polaków i Naszego Państwa."
Anonim2021.02.7 8:53
""Banderowskie bękarty diabła, które to zrobiły, przy cichej aprobacie PiS i IPN, czyli Instytutu Ochrony Pamięci Banderowskich Rezunów, przekroczyły tym samym granice, której przekraczać nigdy nie powinny, a poza którą kończą się z nimi wszelkie dyskusje na jakikolwiek temat. ""
M.2021.02.7 9:19
"Anonimie" - zapomniałeś dodać, że ten proceder trwa od dziesiątek lat i to na cały świecie. Ten dokument pokazał również, skasowany już, - UPADEK KABAŁY w 10 odcinkach - w tym procederze biorą udział min. czołowe postacie ze świata polityki. O tym mówi również afera PIZZAGATE - jeden z tysięcy maili, tu Hilary do Baracka zachęcał do skorzystania z "ledwo żywej pizzy, bo tylko za 3,500 $" - czyli inaczej mówiąc z umierającego już dziecka..
kosiar2021.02.6 23:51
Nie mogły debile same zrobić tego wczesniej ? No tak...skoro brali w tym procederze czynny udział to bedom chcieli uciszyć Patryka ! Za dużo przedstawił...faktów bolących zboków obszarze jelit RP.
Anonim2021.02.6 22:45
Ta komisja zapewne, żeby mieć blisko do zboczenców, miesci się w pałacu biskupim?!
Skrzypek na dachu2021.02.6 22:36
Kazdy pedzio to bezbozny szatanista nawet tacy ktorzy ukrywaja sie jak uzurpator Franciszek .
Walter2021.02.6 21:44
Prokuratura podległa Zbigniewowi Ziobrze ma być dyspozycyjna w stosunku do niego i być może postawią Patrykowi Vedze nie prawdziwe zarzuty, bo jest nieprawomyślny w stosunku do partii rządzącej. Osoby związane z PiS-em są ponad prawem. Pragnę podać kilka przykładów. Austriak Gerald Birgfellner zeznał w prokuraturze, że Jarosław Kaczyński wyłudził od niego łapówkę w kwocie 50 tys zł dla księdza Rafała Sawicza. Posiada świadków i dokument potwierdzający wypłatę powyższej kwoty w banku. Prokuratura podległa Zbigniewowi Ziobrze nie zajęła się sprawa. Daniel Obajtek jest Prezesem Orlenu. Karierę zawodową Obajtek zaczynał jako 19-latek. Po tym, jak porzucił naukę w technikum weterynaryjnym, pracował jako operator maszyn w produkującej rury i złączki firmie Elektroplast, należącej do jego wuja. W kolejnych latach awansował na kierownika, a potem dyrektora spółki. Finał współpracy był jednak nieciekawy. Jak relacjonował ?Newsweek?, wuj, któremu pracownicy zwrócili uwagę, że Obajtek w ciągu kilku lat znacznie się wzbogacił, nabrał podejrzeń, że działo się to kosztem jego firmy i zgłosił sprawę organom ścigania. Prokuratura oskarżyła Obajtka o to, że kierując Elektroplastem, fałszował dokumenty dotyczące zakupu surowca do produkcji rur, potwierdzając odbiór większej ilości, niż faktycznie trafiała do magazynu. Firma miała stracić przez to ponad 1,4 mln zł, a Obajtek miał osiągnąć ponad 700 tys. zł korzyści. Sprawa trafiła do sądu w Sieradzu. We wrześniu 2016 roku (a więc już za rządów PiS) prokuratura wystąpiła jednak o zwrot aktu oskarżenia, w celu uzupełnienia materiału, a kilka miesięcy później umorzyła sprawę uznając, że zebrany wcześniej materiał dowodowy jest sprzeczny i ogólnikowy, i nie dostarczył podstaw do wniesienia oskarżenia." - okopress
Anonim2021.02.6 22:16
lisie okoperskie tu cytujesz, dobrze się czujesz?
Anonim2021.02.6 21:25
złapać i amputować im jaja na rynku miasta, a później do końca życia ciężkie roboty o chlebie i wodzie
Olej2021.02.6 20:21
Tą potwornością powinny się zająć wszystkie możliwe służby !!!!!!
Opętany walką z pętem2021.02.6 20:04
Ostatnio rozmawiałem z pewnym wikingiem. Mówił że gdy nadchodził wróg kobiety prowadziły wojnę obronną - czekały z bronią zabarykadowane żeby nikt ich nie zgwałcił, te które musiały walczyć dostawały po walkach takiej euforii że nie dało się z nimi żyć. Odgrażały się oddawaniem innym mężczyznom, robiły awantury. bywali tacy co dali się nabrać na uczciwy pojedynek ze swoją wybranką, a sami będąc kalekami po bitwie, czuli podwójną hańbę kiedy zostawiała ich jeszcze bardziej okaleczonych i szła w świat.
Darek2021.02.6 19:52
PiSowski zespół do tuszowania pedofilii zwany żartobliwie komisją nigdy do tego nie dopuści aby jakiemukolwiek pedofilowi stała się krzywda. A w razie czego PAD ułaskawi pedofila bez mrugnięcia okiem.
Anonim2021.02.6 21:23
zamilcz, pedało-pedofilu
Anonim2021.02.6 22:47
Co ciebie tak prawda boli judaszu?
do .... kretynizacji ......2021.02.6 19:38
Nie zaśmiecaj tego forum. Dokonujesz rzeczywiście kretynizacji, choć raczej nie katolickiej...
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.02.6 19:32
ta pseudo komisja nigdy nie zacznie działać! zboczony kler do tego nie dopuści!