18.04.20, 13:19Agata Diduszko-Zyglewska, strajk kobiet/YT/Onet Rano/Telewizja TVT

Diduszko-Zyglewska: Powinniśmy wyrzec się tożsamości narodowej i religii

Agata Diduszko-Zyglewska na co dzień żona Wojciecha Diduszko znanego ze spektakularnego położenia się na asfalcie pod Sejmem podczas zamieszek, żeby udawać rannego tudzież zmarłego, lewicowa działaczka, a zawodowo radna Warszawy w wywiadzie, który został zamieszczony na portalu wyborcza.pl powiedziała:

- Jestem Polką zmagającą się z Polską

Diduszko-Zyglewska jest znana z niechęci do tego, co każdemu normalnemu Polakowi kojarzy się z Polska, a więc dzielenie się opłatkiem na Święta Bożego Narodzenia, składanie sobie życzeń z okazji Wielkanocy, czy krzyże w miejscach publicznych.

Powiedział też:

- Żyjemy w świecie, w którym pewne wzorce są określone. Jest to oczywiście wzorzec patriarchalny, który sprawia, że pozycja w której większość z nas rodzi się i dorasta jest pozycją podległości. Więc kobiety, które się temu sprzeciwiają i nie uznają zastanego porządku świata są w stanie bardzo dużo zmienić

Diduszko-Zyglewska chciałaby też:

- by mniejsze znaczenie miały takie pojęcia jak religia i naród. Jak się rozejrzycie, to zobaczycie, że konflikty na tle religijnym i narodowościowym hamują rozwój świata. Byłoby świetnie gdyby świat zaczął podążać w kierunku jaki próbowano wprowadzić po II wojnie światowej, tworząc Unię Europejską. Była to próba odejścia od pomysłu na państwa narodowe, na państwa monoreligijne, w kierunku tworzenia innego rodzaju wspólnot. Myślę, że ten kierunek jest jedynym, który może sprawić, że się spróbujemy uratować przed jakąś katastrofą np. ekologiczną

W sprawie krzyży w miejscach publicznych też dla GW stwierdziła:

- Zgodnie z prawem urzędy miejskie powinny być neutralne religijnie, bo mają służyć wszystkim mieszkańcom, nie tylko katolikom. Nie wiem, jaka była motywacja osoby, która wpadła na ten pomysł, ale jest to symboliczne zawłaszczenie przestrzeni, która powinna być absolutnie wolna od symboli religijnych

I o dzieleniu się opłatkiem z kolei:

- To jest gest z katolickiego rytuału związanego ze świętami. Próbuje mi pani narzucić katolicki zwyczaj i to podczas gdy pełnię oficjalną, publiczną funkcję. To naprawdę nie jest dobry pomysł

Lekcje religii w szkołach natomiast chciała wprowadzić przed lekcjami albo po nich. Pewnie dlatego, żeby zniechęcić do uczęszczania w nich.

 

mp/gazeta.pl/tvp info/wpolityce.pl

 

Komentarze

Tosia2020.05.6 14:28
COVID można wyleczyć a le głupoty juz niestety NIE
przemyśl-72020.04.19 17:54
A kto to jestbDiduszko ?????Dziw bierze ,że ktoś o tym pisze ...
Knutsen2020.04.19 15:22
Jest tylko jedno wyjście dla takich ludzi. Wyjazd do np. Niemiec albo Francji.......albo dół z wapnem!
diagnoza2020.04.19 12:44
Mocny Polski Naród i jego mocna Katolicka Religia to wścieka do szaleństwa lewackich POpaprańców ...
skarb2020.04.19 9:46
przeciez to lewacki Obcokrajowiec wrogi POLSCE I POLAKOM KTO JA WYBRAL JAK TEPY I NIC NIE WIEDZACY JEST LUD POpierajacy takich osobnikow ktorzypragna POLSKI DLA SIEBIE I OBCYCH POLSCE I POLAKOW WROGOW DZIEKI ZA RZAD KTORY MAMY MOZE NIE WSZYSTKO CZASEM WYJDZIE JAK BY CHCIELI ALE CHOCIAZ BY TERAZ JAKA TROSKA ,POSWIECENIE DLA DBANIA O POLAKOW WSZYSTKICH ,NAWET SWOICH PRZESLADOWCOW. DZIEKI BOGU ZA TEN RZAD NA TE CZASY!!!!!!!!
JR2020.04.19 8:21
Dobrali się. Szkoda, że wtedy nie położyła się obok "rannego" męża i nie zaczęła robić sztucznego oddychania!
lucjanhenryk2020.04.19 5:40
"Diduszko-Zyglewska: Powinniśmy wyrzec się tożsamości narodowej i religii"; Rozumu już się POzbyliśmy.....
Zofia2020.04.19 1:34
Co jedna to GLUPSZA!!!
wilkolak2020.04.19 0:55
Po co cytowac takich idiotow. Lewactwo nic nie potrafi zbudowac, stworzyc tylko burzy niszczy. Ot, szarancza.
gośka2020.04.18 22:29
bo wolności religii w Polsce nie ma...każda inna religia wg księży to sekta...każdy wolny dzień w roku obsmarowany jest katolickim świętem większym lub mniejszym...wszędzie się wcisną...i żeby chociaż ta wiara była pełna...katolicy nie wierzą w Ducha Świętego...oni Go tylko wspominają...jeżeli tak ma być to ja gardzę tą wiarą
BieS2020.04.19 12:33
Nie musisz się tak nadwyrężać z tą pogardą, ty nigdy w nic nie wierzyłaś, jesteś prawdopodobnie tylko zmanipulowana w jakiejś sekcie i zniewolona przez guru tej sekty.
Luca2020.04.18 22:07
diablica na etacie Trzaskowskiego !!!
taro2020.04.18 21:49
czyz ta parszywa gnida czerwona makrela nie powiedziala tego samego o suwerennosci?
ANDRZEJ2020.04.18 21:02
był kiedyś taki nowoczesny stricte oświecony i odmieniony kraj nazywał się Kampucza,Diduszko by tam idealnie z tą obrąbaną grzywką pasowała
Rdest2020.04.18 20:46
Lewica to szambo w kazdym calu i w kazdym kraju.
Chcesz sie umowic na SZYBKI SEKS BEZ ZADNYCH ZOBOW2020.04.18 20:46
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały związek. Mam na imię Lena lat 25, wzrost 169cm, Moje kontakt do mnie telefon tu - http://exslove.com.pl Znajdź mnie po niku: Lenka25x napisz do mnie spotkajmy się!
franek2020.04.18 20:27
obrzydliwa poczwara.
rebusik2020.04.18 18:30
Strasznie mi się podoba jak obecne na forum lewactwo usiłuje rozpaczliwie "odcinać" si od Hitlera. Twierdzą nawet kuriozalnie, że Hitler i jego ruch narodowo-socjalistyczny NSDAP to byli prawicowcy. No ale tak wygląda wiedza historyczna u politycznych zwyrodnialców za wszelką cenę usiłujących zmieniać i fakty historyczne. Typowe dla lewackiego obłędu, podobnie jak wówczas w XX wieku, tak i teraz w XXI pragnącego zmienić ludziom dotychczasowy świat "na nowy i lepszy". Faszyzm Hitlera to było oczywiste ówczesne lewactwo nie ukrywające nawet swoich źródeł i dające temu wyraz choćby w samej nazwie NSDAP. Jest to też zawarte w Mein Kampf Hitlera. W sumie, niemiecki hitleryzm był partią brunatnej narodowej komuny, zaś czerwony totalitaryzm Stalina i bolszewików, był internacjonalistyczny. Oba te totalitaryzmy miały nawet te same cele, a mianowicie stworzenie "nowego porządku" światowego oraz "nowego człowieka", który miał władać światem. Jedyną różnicą między sowietami a hitlerowcami było to, że według sowieckich bolszewików władać światem miał tzw "człowiek sowiecki" zaś według hitlerowców władać światem mieli Niemcy ukształtowani na model dany im przez Hitlera i niemiecką komunę narodowa czyli socjalizm narodowy. Każdy odrobinę znający historię obu ludobójczych totalitarnych reżimów XX wieku wie o tym bowiem to podstawowa wiedza historyczna o obu systemach. Komuna widać dziś, że jest jakby bardziej ludobójcza, pochłonęła ponad 70 mln ofiar i ciągle się odradza w podstępnej formie, ale za każdym razem realizującej cel władzy "nowego człowieka" w "nowym świecie".
lewactwo to śmierdziele !!!2020.04.18 20:02
lewactwo to jest takie "ambitne" czerwone robactwo. Zawsze masowo chcą budować nowy światowy ład i tworzyć "nowego i szczęśliwego" człowieka. Ta cała pomylona Diduszka to politruk tego dzisiejszego czerwono-tęczowego ładu czyli neo-komuny. Tfu !!! Kolejna zaraza !!!
Reytan2020.04.18 18:21
Pretensjonalna czerwona idiotka Maria Blaszczyk z Holandii smierdzi komuna i uryna.
infor2020.04.18 17:07
diduszko - tylko takie śmiecie jak ty mogą się wyrzec tożsamości narodowej . Ty babski smieciu należysz do polactwa, więc nie jesteś Polką
Waldemar M2020.04.18 16:43
A czy wiecie że ten pasożyt utrzymuje się z naszych pieniędzy.Ten szkodnik jest radną Warszawy .A tak w ogóle to warszawa ma problem z Polskością .Jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest przeniesienie stolicy do Gniezna to SZLACHETNE miasto jest tego godne.a lewoctwo niech kiśnie w tej wsi zwanej warszawą.
BieS2020.04.19 12:21
O nie! Teraz wielkopolskie to matecznik libertynów z Pomroczności Obywatelskiej, siedlisko różowej zarazy. Z Gniezna zrobiliby w krótkim czasie kloakę.
bogdanus2020.04.18 15:54
Zauważcie że to ludzie o poglądach lewicowych w historii przyczynili się o wymordowanie miliony ludzi. Komuna Paryska, Rewolucja Październikowa, Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników (nazizm hitlerowski), ZSRR, Komunistyczne Chiny itd. Są to ludzie lewicy, każdy mądry nie da się ponownie oszukać, takim kanalią jak ta pani.
Reytan2020.04.18 17:44
Nazisci ZWSZE byli protestanckimi prawicowcami,ty wymozdzony kurwinisto.
rebusik2020.04.18 18:16
Nie masz najmniejszego pojęcia o faktach historycznych. Faszyzm Hitlera to było oczywiste lewactwo nie ukrywające nawet swoich źródeł i dające temu wyraz choćby w samej nazwie NSDAP. Jest to też zawarte w jego mein kampf Hitlera. W sumie, niemiecki hitleryzm był partią brunatnej komuny, podobnie jak czerwony totalitaryzm Stalina i bolszewików. Oba te totalitaryzmy miały nawet te same cele, a mianowicie stworzenie "nowego porządku" światowego oraz "nowego człowieka", który miał władać światem. Jedyną różnicą między sowietami a hitlerowcami było to, że według sowieckich bolszewików władać światem miał tzw "człowiek sowiecki" zaś według hitlerowców władać światem mieli Niemcy ukształtowani na model dany im przez Hitlera i niemiecką komunę narodowa czyli socjalizm narodowy. Każdy odrobinę znający historię obu ludobójczych totalitarnych reżimów XX wieku wie o tym bowiem to podstawowa wiedza historyczna o obu systemach. Komuna widać dziś, że jest jakby bardziej ludobójcza, pochłonęła ponad 70 mln ofiar i ciągle się odradza w podstępnej formie, ale za każdym razem realizującej cel władzy "nowego człowieka" w "nowym świecie".
Olo2020.04.18 15:48
Czy wdowa diduszko przeszła lobotomie , może ten apel niech wygłosi w Izraelu w Knesecie .
formal2020.04.18 15:38
Czy nie macie lepszych tematów, aniżeli opowieść o jakiejś tam ...
Ewald2020.04.18 15:28
Hello, Ale coś się pani D. pomieszało co do twórców UE bo "Unia Europejska w swym obecnym kształcie zawdzięcza swoje istnienie przede wszystkim wizji i głębokiemu zaangażowaniu polityków działających z pobudek chrześcijańskich. Dwaj z nich - Robert Schuman i Alcide De Gasperi - są już nawet kandydatami na ołtarze" koniec cytatu
Senny2020.04.18 15:25
Chciałem pomysł tej Polki zmagającej się z Polską, która w tym zmaganiu postanowiła wyrzec się tożsamości narodowej i wiary skomentować. Jednak po krótkim zastanowieniu, postanowiłem tych zmagań i zapasów, nie komentować.
gość2020.04.18 15:08
Takich powinno się pozbawiać obywatelstwa.Niech sobie jadą gdzie chcą byle daleko od Polski.
i urodę2020.04.18 15:07
na kandydatkę na Prezydenta - ma większą Charyzmę niż Budka
anonim2020.04.18 16:30
i ma jaja większe niż Budka, tak przynajmniej mówił jej "nieboszczyk" mąż
Jan Radziszewski2020.04.18 15:06
potwierdza że wszelka głupota jest zaraźliwa przechodzi z MEN na Women tj z małżonka na żonę !!
anonim2020.04.18 15:00
Bardzo proszę, ale najpierw przed wyrzeknięciem tożsamości narodowej niech ta imitacja Polki jedzie do ojczyzny swych dziadków - sowietów, do Kacapów i tam się jej wyrzeka. Bo z Polską łączy ją tylko pesel i język wyuczony, i za Polkę jej nie uważamy
anonim2020.04.18 14:57
komediantka Diduszko niech się zrzeknie swojej kupieckiej tożsamości i kultury. Powinna zdać egzamin z polskości i zostać wysłana do "klasztoru reedukacyjnego" Pasuje bolszewicy? chcecie dalej reedukować większość?
Moly2020.04.18 14:49
" kazdy normalny Polak" to fraza przewija sie we frondowych wywodach nieustannie. Typowy ideologiczny i nic nieznaczacy termin
Reytan2020.04.18 17:55
Potwierdzasz ,ze nie jestes normalny. Wyrazy wspolczucja.
Wojtek Polak2020.04.18 14:38
takie idiotyzmy może opowiadać lewacka megiera ze szczepu bolszewicko-nazistowskich babsztyli z organizacji ''ss strajk idiotek''
HASSAN2020.04.18 14:33
to ze diduszko ma problem kim jest to jej problem narodowosc to nie wirus i kazdy sam o tym decyduje czy jest polakiem i europejczykiem czy tylko europejczykiem .albo jeszcze innej masci obywatelem
Reytan2020.04.18 17:57
Wracaj wiec komuchu do Korei Polnocnej.
Nie jasnowidz ale...2020.04.20 23:37
Nie ma takiego państwa jak Europa.Nawet na walucie Euro jest napisane czy to jest Euro z Grecji ,Niemiec czy Czarnogóry(która nie jest w strefie Euro:)
KATON STARSZY2020.04.18 14:32
Teutońska zaraza jest w skowronkach po takiej wyowiedzi.A swoją drogą,czy jakiejś szmacianki wypowiedzi,ktorej nikt nie zna należy przytaczać i nią się zajmować.
marlon2020.04.18 14:30
Głupia, aż szczypie w oczy.
kuń Mecenas2020.04.18 14:28
Dzidziuszko chce być nową Sabcią opozycji
dz2020.04.18 14:21
Powinna stanąć przed Trybunałem Stanu za zdradę Ojczyzny. Przy okazji gratulacje dla jezuity Żaka, który zawiózł ją do papieża
KOSTEK2020.04.18 14:14
Co stoi na przeszkodzie, aby pani Diduszko - Zyglewska wyrzekła się wszelkiej tożsamości, jakiej tylko chce, od imienia i nazwiska zapisanego w dokumencie tożsamości, przez tożsamość narodową, religijną, płciową, gatunkową? Wcale nie musi identyfikować się z fauną czy florą, a nawet z jakimkolwiek bytem stworzonym lub niestworzonym. Wtedy dopiero rozwój świata ruszyłby z kopyta.
matis892020.04.18 14:12
Po prostu głosi NWO Rząd Światowy i Religię Światową. Tak jak robi to lewacki PIS i PO, Wiosna, Nowoczesna... PIS razem z tą lewaczką głosi i wspiera satanistyczny projekt państwa bezgotówkowego do apokaliptycznego znamienia bestii. Nic nie kupisz i nie sprzedaż bez znamienia bestii, bo będzie państwo bezgotówkowe wspierane przez PIS i tą lewaczkę. Czyli zrzeczenie się suwerenności co PIS wspiera. PIS razem z tą lewaczką wspiera masońskie globalne szczepienie... itd.
Reytan2020.04.18 18:01
Antypolska Konfederacje nalezy zdelegalizowac ,a przywodcow sciaac
listonosz2020.05.4 14:33
Współczuje ci konfidencjonisto że wpadłeś między komentarze normalnych ludzi i wypisujesz niesamowite bzdury ,chciałeś pokomentować ale wszyscy cię olali głupcu..
Izi Napletek2020.04.18 14:10
przyjąłem apel - wyrzekam się tożsamości Żydowskiej
M.a2020.04.18 14:04
My Polacy powtarzamy za JPII to jest moja matka ta ziemia.
lux2020.04.18 13:58
A kto ją wybrał - Polacy?
gnida koszerna albo bolszewicka2020.04.18 13:54
takie zyczenia ta zydowka niech kieruje do izraela
GUŁagu nigdy nie będzie; naród polski2020.04.18 13:50
naczytała się "szkoły frankfurckiej" i Adorno walnął wielką kupę do jej mózgownicy
Reytan2020.04.18 18:05
Adorno,ty idioto,byl katolikiem.
lilu2020.04.18 13:50
Wystarczy zmienić konstytucję i określić, że Polska to kraj chrześcijański, aby takie Dyduszki były opisywane jako osobliwości.
Nie jasnowidz ale...2020.04.20 23:34
Konstytucja była napisana w czasach rządu postkomunistów więc ciężko by im było coś takiego zrobić.
alpaga satana2020.04.18 13:46
wyrzekam się Dzidziuszki i przeklinam na wieki
Maciej Łagodny.2020.04.18 13:46
Czy w Warszawie jest Szpital Psychiatryczny?????????? Miejsce dla tego Babska.Ani Urody ,ani Rozumu.
Leon Napoleon2020.04.18 14:14
Macieju! Łagodny zresztą... O urodzie nie rozmawiajmy! Ta pani jest użytecznym idiotą i to jej daje poczucie ważności i misji urojonej. Pamiętaj, że nawet niedowidzący jednooki będzie uchodził za snajpera wśród ślepców! Pozdrawiam!
Misio2020.04.18 16:52
Tworki są blisko
to nie informacja publiczna z burdelu2020.04.18 13:43
już wiem za co płaci jejo Czaczkowski - kopsnął premię, dodatek i nagrodę
zdejmij czerwoną żałobę po Dzidziuszce na betonie2020.04.18 13:41
wiosna idzie - grzyby lewactwa drzewiej obrodziły; w mediach wysyp sfrustrowanych cipci, tupci i Pochewek
POgubiony2020.04.18 13:40
Czy POwinniśmy wyrzec się Polski oraz Boga i czcić Diabła ?
rebeliant2020.04.18 13:40
A wszystko w ramach nowej religii posłuszeństwa wobec głosu wielkiego brata. Pani piździuszko jest oczywiście marionetką za kasę finansistów.
man.of.Stagira2020.04.18 13:35
W SUMIE racja. Jak ktoś jak ta 'Pani' wyrzekł się tożsamości umysłowej: odszedł w swoich rozumowaniach od tzw. metafizyki obecności idąc tropem Derrida i teraz wszystko mu się w sensach r o z k ł ą c z a via 'deferrance' - to może słusznie. Tylko, że Derrida był jednak filozofem philosophiae perennis -NIE - zlewaczałym nihilistą moja Ty diduszko!... . ot, co..
Reytan2020.04.18 18:09
Derrida byl nihilista,relatywista i ateista,ty idioto.
man.of.Stagira2020.04.18 18:15
@Reytan bynajmniej, Derrida tak wierzył w filozofię naukową i stawiał jej takie wymagania, że nie była ona w stanie im sprostać. 'Idioto'... .
babcia2020.04.18 13:31
Matko i córko, coraz bardziej zaczynają mnie denerwować te głupie baby, a już jak pełnią jakąś funkcję to dostają obłędu.
ks. Wróbel2020.04.18 13:30
Walka dobra ze złem będzie trwała do końca świata. Ta biedna kobieta pewno nawet nie wie, że jest żołnierzem po jednej ze stron (tej przegranej).
Reytan2020.04.18 18:11
Dobrze wie,glupi czlowieku.
Kordian2020.04.18 19:02
A ja myślę że ona bardzo dobrze o tym wie .
anonim2020.04.18 13:29
Niejaki Adolf na początku wieku miał podobną wizję państwa, społeczeństwa i roli jaką mają pełnić obywatele w nim. Jak to się skończyło wszyscy wiemy! Ta niespełna rozumu postać zwana diduszką powinna zostać poddana badaniom psychiatrycznym w trybie pilnym. Niesamowite jakie brednie i farmazony są w stanie wygadywać a co gorsza wierzyć w nie osobnicy zaczadzeni i zainfekowani lewacka głupotą i cywilizacją zbrodni?!?
Maria Blaszczyk2020.04.18 13:49
Niejaki Adolf miał coś przeciwko tożsamości narodowej i religijnej? A to nowinka... Spróbujmy przyjrzeć się też roli obywateli. Czy pani Diduszko szczuje nadludzi na podludzi i chce pozbywać się mniejszości etnicznych? Czy pani Diduszkon ma militarystyczną wizję państwa, uniformizuje ludzi, a nawet dzieci? Czy pani Diduszko próbuje zagonić kobiety do kuchni i dzieci, odmawiając im zupełnie podstawowych praw, jak aborcja? Czy pani Diduszko zwalcza lewicę? No chyba jednak nie...
Leon Napoleon2020.04.18 14:09
Nie. Ona tylko zagłusza swoje kompleksy. Ta baba jest chora z nienawiści do większości narodu. Jeśli nie myślisz tak "postępowo" jak ona to jesteś homofobem rodem ze średniowiecza. A w ogóle o nikim nie należy rozmawiać.
Maria Blaszczyk2020.04.18 15:26
"A w ogóle o nikim nie należy rozmawiać" - a to niby dlaczego? Nie, nie jestem homofobem, choć zapewne moi przodkowie żyli w średniowieczu. Czy Twoi zostali zesłani na Ziemię już w nowożytności? W każdym razie znani mi moi przodkowie nie są homofobami, wręcz przeciwnie, moi rodzice są aktywistami LGBT. Nigdy nie słyszałam nienawistnej wypowiedzi pani Diduszko. Zechciałbys jakąs przytoczyć albo do niej zalinkować?
infor2020.04.18 17:13
Tu nie chodzi o nienawistne wypowiedzi jakiejś głupawej diduszko, ale o głupawe treści tych wypowiedzi, które podważaja tożsamość narodową każego Polaka. Ty tego nie załapiesz, bo skoro twoi rodzice są aktywistami lgbt, tzn. że masz coś z lewackiego debila, bo żaden normalny człowiek nie będzie wspierał czegoś co jest sprzeczne z naturą i żaden lewak nie łapie co należy do tożsamości Polaka
Maria Blaszczyk2020.04.18 17:51
??? Prawdziwy Polak®, jak ktoś ma inny pogląd, to elegancko i pięką polszczyzną zwymyśla go od "debili"... No więc skoro pani Diduszko jest "chora z nienawiści", to jednak powinny być na to jakieś dowody. To, że uwazasz jej wypowiedzi za "głupawe" nie jest dowodem. Non sequitur. Moi rodzice mają akurat poglądy prawicowe, ale nie każda osoba o poglądach prawicowych jest nienawistnym i niedouczonym osobnikiem, który o zjawisku w przyrodzie powszechnym, stwiedzonym u wielu setek gatunków mówi, że jest ono "sprzeczne z naturą". Jak coś w naturze powszechnego mogłoby być z nią sprzeczne? A lewacy również są Polakami. Wielu z nich za Polskę walczyło i umierało, poglądy lewicowe miał marszałek Piłsudski. Miał w nosie "narodowości" i "religie", był internacjonalistą, a żeby móc się ożenić dokonał konwersji.
romuald2020.04.18 19:20
Jeżeli Piłsudzki miał w nosie "religie", to po co dokonał konwersji. Cz ma to sens?
Maria Blaszczyk2020.04.18 23:50
Bo chciał się ożenić. Inaczej nie mógłby się rozwieść, bo, jak może wiesz, w kościele katolickim nie jest to łatwe. Mój własny pradziadziuś zresztą, z tego samego powodu, też się przekonwertowal, tylko on akurat na prawosławie.
abc2020.04.18 19:32
Nigdy nie pozwolimy aktywistom LGBT na zajmowanie się naszymi dziećmi.Róbcie sobie co chcecie w domach,nikt wam pod kołdry nie zagląda.Wy również nie musicie chodzić do kościoła,konstytucja zapewnia nam wolność wyznania.Nikt nikogo nie zmusza do modlitwy.Ale aktywistom LGBT wara od dzieci.Macie swoje to je przyzwyczajajcie do waszych ideologii.Nasi przodkowie nie latali po ulicach z gołymi tyłkami i nie próbowali nikomu wmawiać ,że ideologia dender i wynaturzenia to chleb powszedni i wszyscy powinni to robić.Wybijcie sobie to z głowy ,to nie w Polsce......Owszem lewacy to również Polacy ,ale tylko mądra lewica ,która interesuje się dobrem człowieka normalnego,pełną rodziną,gospodarką a nie narzucaniem innym swoich dewiacji.
Maria Blaszczyk2020.04.18 23:57
To masz problem. Aktywiści LGBT bywają lekarzami, dentystami, nauczycielami, opiekunkami do dzieci. Z tym, że obecnie nie latają z gołymi tyłkami. Nie wiem, skąd taki pomysł, wygląda to na halucynacje, wiem, ze chwilowo trudno sie dostać do lekarza, ale jek będzie można - to warto chyba się udać. Jak widzi się cos, czego nie ma, to nie jest dobry znak... Nikt nic nie wmawia na temat ideologii gender z wyjątkiem kościoła katlockigo i rosyjskich trolli. Z bardzo prostego powodu - ona nie istnieje. Z kolei ja bardzo ineteresuję się dobrem człowieka każdego, nawet takiego, który widzi nieistniejące gołe tyłki i aktywistów LGBT wmawiających coś na temat ideologii gender.
Reytan2020.04.18 17:42
Maria Blaszczyk to holenderska folksdojczka i od pokolen rodzina ubekow.
Maria Blaszczyk2020.04.18 17:52
Zbigniewie, Ty się robisz jak Słowiczek - wklejasz w kółko to samo... Czuję się rozczarowana...
Reytan2020.04.18 18:15
Swinie komunistyczne maja polska krew na szponach.
Nie jasnowidz ale...2020.04.20 23:32
Czy nie walczy z Polakami chcąc usunąć religię z miejsc publicznych?Kiedyś homosie siedzieli w domach a teraz wychodzą na ulicę a w domach chca zamknąć religie i tradycję?Ciekawe czy te babsko nie nabyło choiniki na święta pewnie żywego ściętego drzewka.Ryby na wigilie to też tradycja religijna.Również jajka na wielkanoc.
Kropka2020.04.18 14:11
Ale bzdury gadasz marekmar, kirche, kuche, kindern czyli kościół, kuchnia dzieci - wlaśnie w takiej roli Hitler widział kobiety. Naprawdę uważasz że ma to coś wspólnego z wizją pani Diduszko? Lekcje religii powinny byc po normalnych lekcjach a urzędy wolne od religii - zgodnie z konkordatem który w coraz mniejszym stopniu jest przestrzegany, na korzyść jednej Kościoła niestety.
Misio2020.04.18 16:51
co za brednie ,przecież narodowi socialisci zwalczali kosciół
Maria Blaszczyk2020.04.18 17:57
I dlatego Hitler podpisał Reichskonkordat... Bardzo logiczne. A w tym konkordacie, w zamian za poparcie kościoła dla nazizmu, zapewniono mu wręcz kuriozalne przywileje. Finansowanie, praktycznie wyjęcie księzy spod świeckiej jurysdykcji, prawo do edukowania dzieci, zwolnienie kleru z poboru wojskowego...
Reytan2020.04.18 18:18
Komunisci zawsze klamia,folksdojcze morduja katolikow. Holandia smierdzi Komuna i NSB.
Maria Blaszczyk2020.04.18 23:52
Tak, tak... Zbigniewie, a gdzie w tym wzystkim reptilianie?
Kropka2020.04.19 0:13
W późniejszych etapach naziści faktycznie rozpoczęli reperkusje wobec Kościoła - gdy duchowni zaczęli krytykować nazistowski rząd za popełniane zbrodnie. Jednakowoż Hitler doszedł do władzy zapewniając o chrześcijańskich korzeniach jego partii. Czy to polityczna zagrywka trudno chyba powiedzieć. On sam wielokrotnie zapewniał o przywiązaniu do wartości chrześcijańskich jak i zapewniał że jego antysemickie poglądy biorą korzenie właśnie z tej religii. Zaskarbił też sobie życzliwość wielu duchownych. Był przekonany że Jezus był aryjczykiem. Podsumowując, on był szaleńcem, wielokrotnie przeczył sam sobie, a argument że był ateistą jest po prostu bzdurą. W Boga wierzył, tego co wiem, całe życie - tak jak w to że Bóg przewidział dla niego szczególną rolę.
L.O2020.04.18 13:27
Frondo!!! na litosć !!!nie poświęciłabym tej nawet jednego zdania a tu cały artykuł czy wy jesteście powazni?
demokracja2020.04.18 13:26
Lewicowa religia...nie ma nic wspolnego z wolnoscia, toleracja, miloscia, rozwojem czlowieczenstwa , z rozwojem gospodarczym........z rozwojem osobistym.........Nikt nie zadal tak duzo cierpienia ludzkosci jak lewicowa religia.
MT(1)2020.04.18 13:25
Czy utrwala pamięć po mężu zabitym przez reżim PIS ?
Leon Napoleon2020.04.18 14:06
Tak właśnie objawia się jej trauma po "stracie" męża. Plecie bzdury i jeszcze wydaje jej się, że jej banialuki są odkrywcze. A tak naprawdę ten babon potrzebuje psychiatry. Poupychani na ciepłych posadkach nietolerancyjni, zakompleksieni idioci próbują wmawiać nam swoje chore teorie.
Nie jasnowidz ale...2020.04.20 23:27
Czyżby go walec pod sejmem rozjechał? Skoro tej pani nie pasują tradycje i zwyczaje w Polsce to do kopalni z nią ,dlaczego ma z jednej strony krytykować porządek świata a z drugiej malować paznokcie i farbować pióra?