23.04.14, 15:56fot. Wikipedia

Donald Tusk bagatelizuje doniesienia Korwina Mikkego

Janusz Korwin-Mikke napisał na Facebooku, że poseł PO Tomasz Tomczykiewicz zgwałcił kiedyś kelnerkę, a sprawę zatuszowała policja. CZYTAJ TUTAJ.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, zapytano o sprawę domniemanego gwałtu samego Premiera Donalda Tuska. Premier jedynie powiedział: "Czy on był świadkiem tego? Czy bronił jej jakoś… Zawiadamiał? Nie sposób na tak poważne i ponure pytania odpowiedzieć poważnie, gdy podmiotem sprawczym zamieszania jest Janusz Korwin-Mikke Zasłużył ciężką pracą przez długie lata na status enfant terrible, choć jest w niedziecięcym wieku. Każdego dnia można się spodziewać próby zwrócenia uwagi". I dodał: "Głównym sposobem nie tylko Korwin-Mikkego, ale także innych polityków partii walczących o próg wyborczy, będzie używanie działań skandalizujących, niestandardowych, poza granicą dobrego smaku".

Premier nie odniósł się merytorycznie do zarzutów stawianych przez Korwina. Po prostu sprawę zbagatelizował. Najlepiej byłoby dowiedzieć się co o sprawie sądzi sam poseł Tomczykiewicz, lecz niestety panuje grobowa cisza.

Do sprawy odniósł się jedynie poseł Sławomir Nitras, o którym Korwin napisał, że filtrował z kelnerem: "Dziwie sie tym którzy oczekują z mojej strony komentarza po słowach pana KM. Nie bedzie komentarza— napisał na Twitterze Nitras.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Korwin-Mikke odpowiada posłom PO, oskarżając ich o gwałt i homoseksualizm!

philo

Komentarze

anonim2014.04.23 16:49
Korwin jaja sobie zrobił na durne zarzuty panów posłów a wy to łykacie jak ciepłe kluchy. Zastosował prowokację intelektualną a Fronda wraz z salonowymi mediami się nie pokapowała lub nie chciała pokapować. Fronda staje w jednym szeregu z salonem bo KNP zagraża zabetonowanej scenie politycznej w naszym nieszczęśliwym kraju. JKM przynajmniej podaje na swym profilu FB link do wypowiedzi posłów PO. A link kieruje nas do ... strony "Faktu" "Członkowie PO najwyraźniej dostali zadanie partyjne: oczernić JKM. Jakieś kompletne bzdury - ciekawe, kiedy dowiem się, że ograbiłem na Malajach wdowę z kawałka pola bananowego"
anonim2014.04.23 16:52
A pan Nitras wie o co biega. Przecież będąc posłem posiada immunitet, wpływy i mógłby wytoczyć Korwinowi proces. Ale wie, że tylko by się ośmieszył. Fronda już się ośmieszyła.
anonim2014.04.23 16:58
I jeszcze te śmieszne zarzuty - picie wina z gwinta i nie zapłacenie rachunku (jak była popijawa albo jakieś spotkanie to mógł zapomnieć albo myślał, że kto inny zapłaci). Cwaniaki z POPiSuPSLuSLD doją nas na grube miliony, ustawiają przetargi, afera goni aferę... kilkaset tysięcy biurokratów, rosnące podatki, ludzie umierają w szpitalach ... To ja już wolę gościa, którego największą zbrodnią jest picie wina z gwinta.
anonim2014.04.23 17:55
Też podejrzewam, że Korwin robił sobie jaja, ale jak to zwykle w jego stylu rzucił bardzo kontrowersyjnym oskarżeniem. Jak sam o sobie powiedział ostatnio "jest efekciarzem" i "czasem trochę przesadza dla efektu". A Tusk to prawidłowo ocenił po prostu - ekscentryzm dla zwrócenia na siebie uwagi.
anonim2014.04.23 22:25
Sławomir Nitras jest gejem ?
anonim2014.04.24 1:22
leaf ''To ja już wolę gościa, którego największą zbrodnią jest picie wina z gwinta'' Ten gość ma zdecydownie wyższej rangi zbrodnie na swoim sumieniu.Sa nimi nie tylko prohitlerowskie i prokomunistyczne ciągotki,ale przede wszystkim cała antypolska,arogancka ,paszkwilancka propaganda,która niszczy młode polskie głowy Gościu jest jak najbardziej częścią systemu,zajmuje przydzielone mu miejsce w szeregu ,realizuje wyznaczone zadania ,a jak bedzie chciał się postawić to w najłagodniejszej wersji zrobią z niego jeszcze większego komedianta niż on sam z siebie robi
anonim2014.04.24 6:21
^ "prohitlerowskie i prokomunistyczne ciągotki" chyba się wina opiłeś ... z gwinta?
anonim2014.04.24 8:01
To proste, jeśli to co Korwin powiedział jest kłamstwem, to Nitras i Tomczykiewicz wytoczą mu procesy. Jeśli powiedział prawde, to nikt mu procesu nie wytoczy, a sprawa ucichnie.
anonim2014.04.24 8:02
Franciszek: "Sławomir Nitras jest gejem ?" Nie, co najwyżej biseksualistą.
anonim2014.04.24 9:35
Różnica między obecnym politycznym pospólstwem, a JKM jest taka, że ci pierwsi faktycznie nie wychodzą "poza granicą dobrego smaku", tzn. poubierani w krawaty plotą w merdiach nic nie znaczące, czcze dyrdymały dla plebsu, i kręcą lody po cichutku, a Korwin mówi jak jest. To, że ludziom prawda wydaje się podejrzana, czy kontrowersyjna, to efekt 25-letniego zidiocenia Polaków mass merdiami i tymi - pożal się Boże "politykami".
anonim2014.04.24 15:19
leaf No tak korwinistyczna narracja.Jak nie podobaja ci się korwinistyczne brednie to napileś się wina albo jestes idiotą.Jak Korwin wychwala pod niebiosa mądrość ostatnich komunistów,mądrość Jaruzelskiego i Mao Tse Tunga ,hitlerowskie podatki i hitlerowski darwinizm to wtedy Korwin jest mądry ,a kto widzi w tym hitlerowsko-komunistyczne ciagotki jest debilem Jest ,ale każdy kto traktuje Poważnie Pana Janusza