27.09.19, 20:46zdj. screen Youtube

Dr Jerzy Bukowski apeluje: Pytajcie kandydatów KO, co myślą o Jachirze

Pytajcie kandydatów Koalicji Obywatelskiej, co myślą o Jachirze

Porozumienie Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie apeluje do uczestników spotkań wyborczych z kandydatami Koalicji Obywatelskiej (także do sympatyzujących z innymi ugrupowaniami politycznymi) o jednoznaczną odpowiedź na proste pytanie: czy solidaryzują się z Klaudią Jachirą, czy też potępiają sposób prowadzenia przez nią kampanii wyborczej oparty na znieważaniu narodowych imponderabiliów?

Sztab wyborczy KO do tej pory nie odpowiedział na apel naszego Porozumienia z 22 września, w którym domagaliśmy się podjęcia radykalnych kroków wobec osoby z upodobaniem wyszydzającej wartości, za jakie wiele pokoleń Polaków przelewało krew i oddawało życie. Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna ani nie nakłonił Jachiry do rezygnacji z kandydowania, ani nie powiadomił prokuratury o możliwości popełnienia przez nią przestępstwa.

W tej sytuacji mamy prawo domniemywać, że poglądy reprezentowane przez Jachirę wyrażają linię programową KO, której sztab nie widzi niczego niestosownego w ujawnianych przez media jej kolejnych skandalicznych wybrykach. Rozumiemy, że kpina z hasła „Bóg-Honor-Ojczyzna” tudzież kabaretowe podejście do tragedii smoleńskiej jest w pełni akceptowane przez sztab wyborczy Koalicji, a w szczególności przez władze dominującej w niej PO.

Mamy jednak nadzieję, że wśród kandydatów do parlamentu z ugrupowań tworzących Koalicję Obywatelską są ludzie, dla których to, co wyprawia kandydatka do Sejmu Klaudia Jachira stanowi niedopuszczalne przekroczenie zasad toczenia walki politycznej, a brak reakcji sztabu oburza ich podobnie jak większość rodaków. Dlatego prosimy o zadawanie im sformułowanego powyżej, konkretnego pytania.

W imieniu Rady POKiN

dr Jerzy Bukowski - rzecznik Porozumienia

Komentarze

anonim2019.09.28 10:56
Jahira to zydowski odpad bez wartosci miernota tyle i tyle
Jan Radziszewski2019.09.28 2:26
NMP 12.09.2019 Polacy, jako wasza Pani i Królowa ostrzegam was, szatan zawziął się na was, na wasz Naród i chce za wszelką cenę was wyniszczyć. Ludzie masonerii i iluminatów czynią wszystko, by was ogłupić, szczują, napuszczają celowo i z premedytacją jednych przeciwko drugim, płacąc „demonstrującym” niemałe pieniądze. Rządzą wami ludzie bez kręgosłupa moralnego, patrzą jedynie na doraźne korzyści. Chcą doprowadzić polski Naród do masowej depopulacji. Chcą oni, by jak największa liczba was zakończyła swoje życie, tak by oni mogli swobodnie przejąć waszą Ojczyznę, oraz liczne bogactwa polskiej ziemi. Najsmutniejsze w tym jest to, że wielu polskich biskupów i kardynałów intronizowało w tajemnicy Lucyfera na króla, swojego pana i władcę i wcielają teraz w praktyce, masoński mistrzowski plan zniszczenia Kościoła Świętego od wewnątrz. Zwykli ludzie coraz mniej mogą liczyć na swoich kapłanów, a agenci Masonerii i Mosadu, oraz różnych innych wywiadów wielu państw, pracują usilnie, aby skłócić wszystkich ze wszystkimi, a zwłaszcza polskie duchowieństwo. Gro środków na ten cel przeznaczają Niemcy i bogaci żydzi chazarscy. "" a więc miłujący nas jakoby obecnie szwaby i żydzi chcą nas wyrżnąć a w tym dziele diabelskim pomaga im - miłująca jakoby Polskę i Polaków koalicja " PO KO "
anonim2019.09.27 23:24
https://www.cda.pl/video/91547360
B522019.09.27 21:53
to moja ulubienica utopi postkomunistów
Maria2019.09.27 21:44
Nie potrafią uspokoić hejterki- to jak poradzą sobie z poważniejszymi problemami
anonim2019.09.27 21:35
Ty i Lublin. hehehe dobre sobie Ty cebulaku jeden!
Lublinianka2019.09.27 21:33
Platfusy nic nie zrobią z tą dziewuchą, bo jej kretyńskie występy są im na rękę - przyciągają sfołocz od Biedronia 💩💩💩do ich kręgów partyjnych. Przejmując elektorat SLD - potomków SB-ków - zmniejszają liczbę mandatów, które może zdobyć lewactwo. Z tego samego powodu wciągnęli w swoje szeregi tzw. Zielonych, czyli partię tego starego dziadka-hipisa, którego sfilmowano na wszystkich możliwych antyrządowych demonstracjach - od obrony kornika w Puszczy Białowieskiej na KON-STY-TUC-JI i sądach skończywszy.😀😀😀😀😀
anonim2019.09.27 21:29
Doktor? Ten prawdziwy? https://www.youtube.com/watch?v=rp_sbJfZPXo #jacieniemoge