27.07.19, 12:40(fot. screen)

Dr Jerzy Bukowski: Kukiz'15 w rozsypce

Jedynym liczącym się ugrupowaniem politycznym, które nie zdecydowało jeszcze, czy pójdzie do jesiennych wyborów samodzielnie, czy też w jakiejś koalicji jest Kukiz'15.

Ostatnio sporo mówiło się o możliwości zawarcia przez nie sojuszu z Polskim Stronnictwem Ludowym, chociaż plotkowano również o możliwości jego wejścia w skład Zjednoczonej Prawicy.

Poważne rozmowy „na górze” trwają, a tymczasem „na dole” trwa już ewakuacja kolejnych członków Kukiz'15 do ZP. Jeżeli będzie ona przebiegała nadal w tym samym tempie, to z początkiem października Paweł Kukiz może być już wodzem bez armii z garstką najwierniejszych pretorianów u boku.

Każdy, kto zna w miarę dobrze historię starożytnego Rzymu wie jednak, że pretorianie potrafili też zamordować cezara.

Jerzy Bukowski

Komentarze

Leon zawodowiec2019.07.28 20:00
niech juz ten kukiz wreszcie sie rozpadnie nie chce na tego typa grzejacego ławy poselskie i nic nie roibiacegi wiecej płacić z moich podatków
romak2019.07.28 13:37
Ludzie się przekonali że Kukiz to jeden wielki nieudacznik z tendencjami do liberałów i kto cwańszy i mądrzejszy zostawia z tyłu tego dyletanta.
diki2019.07.28 8:45
Kukiz ? to taki "dzieciak" twierdzi że nie jest partią chociaż jest... kasa ? owszem szczęścia nie daje ...ale jak to w życiu jest potrzebna... i na korepetycje, na analizy, i na kampanie wyborczą... i wiele innych rzeczy pragnie referendów ...pomysł chwytliwy i nie do końca zły ... ale zapomniał op prawie obywatela do prawdy ... no i co z tego że referenda by był jak ciągle Niemiecki ło-net i TVN robią obywatelom "wodę z rozumu" Kukiz ? gada jak PiS a głosuje jak PO ... w końcu dochodzi do wniosku że kasa jest potrzebna... co już ktoś wcześniej wymyślił... że owszem pod warunkiem że będzie od polskiego podatnika aby był im (tym polskim podatnikom) lojalny a nie od podatnika obcego ...co ma inne interesy... szkoda czasu na amatora co coś zrozumie albo nie zrozumie..
droma2019.07.28 7:27
twory chlopow ze wsi : palikot,kod,petru,i inne badziewa ,kukiz tez jest tworem wsi ,tylko bardzo utajnionym ,moze 5 % czlonkow o tym wie ,teraz kazali mu ratowac psl ,partie swoich ludzi i poslusznie to robi ...
Ooooo2019.07.27 12:56
DZIĘKI KUKIZOWI PIS PIĄŁ SIĘ KU WŁADZY. TERAZ GDY NIE JEST JUŻ POPRZEDNI, WYPLUWA GO JAREK. Pomiędzy Jarkiem a Kukizem jest tak potężna przepaść, że nie ma o czym mówić.
polak2019.07.27 12:45
kuklis myślał ,że wszystko załatwi ---bo jest kukisem --,powoli stał się mniejszym PEłO-wcem---- błąd