01.09.19, 14:50

Dr Jerzy Targalski: Były 4 ważne elementy w przemówieniach gości

Według dr. Jerzego Targalskiego dzisiejsze przemówienia zagranicznych gości na placu Piłsudskiego w Warszawie zawierały cztery istotne elementy. Ekspert mówił o tym na antenie Telewizji Republika.

"Po pierwsze zniknęło plemię nazistów a powrócili Niemcy. Druga sprawa to uznanie, że winnym są nie tylko Niemcy ale też Rosja. Tutaj będą protesty rosyjskie bo Rosja jest przecież kontynuatorem Związku Sowieckiego, do czego się przyznaje i protestuje przeciwko prawdzie. Następną rzeczą jest zrównanie komunizmu z nazizmem, a czwarty element to odwołanie wiceprezydenta USA do religii, czyli uderzenie w obóz lewacki, który prowadzi wojnę z religią" - powiedział dr Targalski.

Ekspert ocenił też, że "bardzo ważne" było, iż niemiecki prezydent "wyciągnął rękę do USA" mówiąc o "przywództwie amerykańskim i partnerstwie amerykańsko-europejskim", czyli "tak naprawdę amerykańsko-niemieckim".

Targalski odniósł się ponadto do kwestii reparacji. Jak powiedział, wszelkie skargi, że Polska nie położyła jeszcze oficjalnie tego tematu na stole, są całkowicie bezpodstawne, bo do tego trzeba najpierw przygotować opinię publiczną, zauważył.

bsw/telewizjarepublika.pl

Komentarze

Sol2019.09.2 20:43
Jest wąs, Jest Polak!
Agnieszka2019.09.1 20:14
'wszelkie skargi, że Polska nie położyła jeszcze oficjalnie tego tematu na stole, są całkowicie bezpodstawne, bo do tego trzeba najpierw przygotować opinię publiczną" To bzdura. Grecja połozyła sprawe reparacji na stole i w ten sposób opinia publiczna dowiedziała się, że Grecy są ofiarami i jak zostali skrzywdzeni a potem przyznają im rację. W życiu najlepsze kampanie historyczne prowadzone na świecie nie zadziałałyby tak skutecznie uświadamiając jak ich honor i odwaga w tej kwestii i to bez jakichkolwiek nakładów finansowych i organizacyjnych, by z prawdą historyczną się przebić. Tymczasem polska władza robi odwrotnie - pozwala pluć na Polske oskarżeniami o holokaust, pozwala robić z nas współpracowników Hitlera chociażby poprzez błyskawiczne wycofanie się z ustawy o IPN), przyzwala na bezczelne łajdactwo prezydentowi USA i ich kongresmenom śmiącym nam narzucać nienależne wypłaty dla żydowskiej gangsterki na podstawie 447, odrzuca ustawy chroniące nas przed powyższą grabieżą i niszczy wszelkie działania chroniące nas przed nią a do tego m.in. pan Gowin finansuje z naszych pieniędzy wrogie nam działania żydowskiej gangsterki na polu ich zakłamanej propagandy historycznej. Mam nadzieję, że ci zdrajcy Polski, którzy dziś tak nas od wewnątrz niszczą będąc u steru władzy zapłacą kiedyś za swoje zaprzaństwo na równi ze zdrajcami na rzecz Niemiec i Rosji. I obyśmy my i oni dożyli, że stanie się to nie tylko symbolicznie poprzez niesławną pamięć wśród potomnych, ale tez przez konkretne kary dożywotnich więzień za zdradę polskiego narodu.
GabaGaba2019.09.1 19:13
Trafna ocena! Jestem szczesliwa, ze dozylam tak madrych, podnioslych i waznych wystapien w Warszawie. I ze nie bylo Tuskow, Makronow,Putonow....
anonim2019.09.1 19:07
NIGDY WIĘCEJ ROSYJSKIEJ STREFY WPŁYWU W POLSCE !!!- Porównanie USA do Rosji - jest z gruntu fałszywe - USA od początku swego istnienia jest krajem demokratycznym gdzie człowiek jest podmiotem - co widać na poziomie życia przeciętnego Amerykanina USA nigdy nie dopuściły się LUDOBÓJSTWA I NIE OKUPOWAŁY INNE PAŃSTWA W TAKI SPOSÓB JAK ROSJA - ROSJA - TO MENTALNOŚĆ NAJEŹDŹCY GRABIEŻCY, ZNIEWALANIE i MORDOWANIE to dla nich NORMA ( 6 mln. ludzi zagłodzonych na śmierć, LUDOBÓJSTWO W KATYNIU, MORDY I GWAŁTY W REWOLUCJI BOLSZEWICKIEJ,i II WŚ. Co do własnych obywateli - przecież mają POTĘŻNY KRAJ A ŻYWNOŚĆ IMPORTUJĄ PATAFIANY NIE POTRAFIĄ ZAPEWNIĆ NORMALNOŚCI W SWOIM KRAJU A ZAWSZE WPIER...JĄ SIĘ DO SĄSIADÓW BYLE KRAŚĆ !! - to szatańska mentalność !!
Mirek2019.09.1 17:19
dzielnicowy to kacapski troll .
Eke2019.09.1 16:54
Tak, tak, tak! Czysta racja! Gratuluję!
Grzegorz z Domaradza2019.09.1 16:32
Dzielnicowy napisałeś same kłamstwa kundlu jeden. Wypisając takie rzeczy sam pozbawiasz się praw honorowych przynależnych ludziom. Stąd od zawsze będziesz już kundlem chyba że odszczekasz swoje obrzydliwe kłamstwa.
anonim2019.09.1 15:53
UWAGA - na dzielnicowego - ruskiego trolla - OBSERWUJĘ GO JUŻ OD DŁUŻSZEGO CZASU - ZAWODOWO CODZIENNIE W KAŻDYM WĄTKU PLUJE NA POLSKĘ , POLAKÓW, KOŚCIÓŁ I POLSKI RZĄD !! NIGDY NIE MA KONKRETÓW ZAWSZE POmyje !!
anonim2019.09.1 15:52
Grozi nam światopoglądowy totalitaryzm? Ideologiczna ofensywa środowisk LGBT+ W Polsce – tak jak i w innych krajach Europy środkowo-wschodniej - mamy do czynienia z szeroko zakrojoną kampanią środowisk LGBT+, której celem są daleko idące zmiany prawa. Mają one doprowadzić do legalizacji „małżeństw homoseksualnych”, wprowadzenia do systemu edukacji programów promujących postawy homoseksualne oraz ścigania z urzędu wszelkich aktów tzw. homofobii. Ten szeroko zakrojony program rewolucji społeczno-kulturowej nosi znamiona znanych z historii, klasycznych ideologii.
Reytan2019.09.1 16:20
Wina jest biernosc katolikow,ktorzy wszedzie doprowadzaja poprzez swa kretynska niefrasobliwosc,ze ich dzieci wpadaja w szpony pedofilow. Musimy sie zaopatrzec w solidne debowe ;laski,samoobrona jest dozwolona przez wszystkie systemy prawne.
hmmn2019.09.1 15:31
dzielnicowy przyjdzie ci za to zaplacic, nie chcialbym byc w twojej skorze brrrrrrrrrrrr...... to bedzie przerazajace
szcze na PiS i rydzyka2019.09.1 15:12
W 1939 najechały nas 1 września dwa katolickie kraje. Niemcy z błogosławieństwem papieża i Słowacja dowodzona przez katolickiego księdza Tiso, którego komuniści potem powiesili a Watykan pewnie zrobił go Świętym. Tego nie wiem ale wielce prawdopodobne. Ostatnio dość często wynoszą na ołtarze pedofilów lub inkwizytorów w koloratkach!
Reytan2019.09.1 16:10
Komunistow musimy pozbawic obywatelstwa polskiego,i sprzedac na tony na mieso do ich bratniej Korei Polnocnej. Smacznego dla Koreanczykow.
Reytan2019.09.1 16:17
trzecia rzasza,ty kurwio komunistyczna,byla panstwem protestanckim,a katolicy i Kosciol Katolicki byli przeslkadwani. Do SS NIGDY nie przyjeto ANI JEDNEGO katolika,tylko protestantow,a do NSDAP przyjmowano wylacznie protestantow,i katolikow dopiero po wyrzeczeniu sie hierarchii i kosciola,czyli kiedy przestawali byc katolikami. W NSDAP bylo powiedzenie,ze protestanci sa nazistami z urodzenia. Przykro mi,ale jestes typowym sowieckim klamca i wrogiem wolnej Polski. Wracaj lepiej do siebie chlopie za Ural,bo inaczej odpowiedzialnosc za skutki twojej okupacji Polski ,bedziesz musial poniesc sam.
2019.09.1 17:25
Protestanci, katolicy. Jena cholera. Nie widzę różnicy.
WITWIT2019.09.1 20:08
stara komunistyczna gadka..co ..może nie..
poPO=kurw...i złodzieje2019.09.1 23:07
skąd ty psie jesteś?
AB2019.09.2 3:04
Żyjesz, dzielnicowy, ze swoim stadem much w alternatywnej rzeczywistości.