28.09.19, 09:45Screenshot Youtube - Telewizja Republika

Dr Jerzy Targalski: Mesjasz Grzegorz Braun znowu się pomylił, żadnej wojny nie ma i nie będzie

Wrzesień się kończy i znów wojna nie wybuchła. Mimo, że od czasów okupacji Krymu HaMashiach, czyli mesjasz po hebrajsku, Grzegorz Braun zapowiada co miesiąc wybuch wojny i wysłanie nas przez amerykańskich Żydów a to na wojnę przeciwko Rosji, a to na wojnę przeciwko Ukrainie a ostatnio na wojnę przeciwko Iranowi, znów nasz mesjasz się pomylił, bo żadnej wojny nie ma i nie będzie” - mówił w swoim programie „Geopolityczny tygiel” dr Jerzy Targalski.

W programie emitowanym przez Telewizję Republika ekspert podkreśla:

[...] obawiam się, że on będzie się jeszcze przez najbliższe pięć lat obawiał wybuchu wojny. Tym razem pewnie będzie twierdził, że zostaniemy wysłani na wojnę przeciwko Marsjanom”.

W dalszej części materiału dr Targalski porusza kwestię zamachu na rafinerię Aramco:

Tymczasem, jak wygląda sytuacja na froncie irańskim? Mimo, że Irańczycy dokonali zamachu na rafinerię Aramco, nie ma zaostrzenia sytuacji”.

Dodaje, że co prawda prezydent Donald Trump wysłał do zatoki perskiej dodatkowe siły, jednak jego zdaniem traktować to należy jako symbol. 

Dr Jerzy Targalski w swoim felietonie mówi również o kwestii rozmowy prezydenta Donalda Trumpa z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim. Podkreśla:

W zeszłym tygodniu mówiłem państwu, że wstrzymanie przez Trumpa pomocy wojskowej nie jest związane z jakimś wyimaginowanym resetem, tylko wiąże się po prostu z wyborami w Stanach Zjednoczonych. Tak należy rozpatrywać decyzje i zachowanie Trumpa. Jest on naprawdę w sytuacji podbramkowej i wszystko co robi, robi z myślą o powtórnym wyborze, a nie żadnym resecie”.

Targalski zaznacza również, że opublikowany stenogram ze wspomnianej rozmowy dowodzi, że Trump rzeczywiście interesował się tym, czy nowy prezydent rozpocznie dochodzenie w sprawie firmy Burisma. Dodał, że to właśnie w niej jednym z dyrektorów generalnych był syn Joe Bidena.

 

Jak dodaje dr Jerzy Targalski – śledztwo owo musiałoby siłą rzeczy objąć również Huntera Bidena i mieć wpływ na wybór nowego prezydenta USA.

dam/Telewizja Republika,Fronda.pl

Komentarze

wuj2019.10.1 21:53
Braun pan przerasta nie tylko wzrostem :)
Jan Radziszewski2019.09.29 17:28
NMP 12.09.2019 Polacy, jako wasza Pani i Królowa ostrzegam was, szatan zawziął się na was, na wasz Naród i chce za wszelką cenę was wyniszczyć. Ludzie masonerii i iluminatów czynią wszystko, by was ogłupić, szczują, napuszczają celowo i z premedytacją jednych przeciwko drugim, płacąc „demonstrującym” niemałe pieniądze. Rządzą wami ludzie bez kręgosłupa moralnego, patrzą jedynie na doraźne korzyści. Chcą doprowadzić polski Naród do masowej depopulacji. Chcą oni, by jak największa liczba was zakończyła swoje życie, tak by oni mogli swobodnie przejąć waszą Ojczyznę, oraz liczne bogactwa polskiej ziemi. Najsmutniejsze w tym jest to, że wielu polskich biskupów i kardynałów intronizowało w tajemnicy Lucyfera na króla, swojego pana i władcę i wcielają teraz w praktyce, masoński mistrzowski plan zniszczenia Kościoła Świętego od wewnątrz. Zwykli ludzie coraz mniej mogą liczyć na swoich kapłanów, a agenci masonerii i Mosadu, oraz różnych innych wywiadów wielu państw, pracują usilnie, aby skłócić wszystkich ze wszystkimi, a zwłaszcza polskie duchowieństwo. Gro środków na ten cel przeznaczają Niemcy i bogaci żydzi chazarscy. Obecnie jest wielki spadek wszelkich powołań, zwłaszcza powołań kapłańskich. Jest to skutek masowego wprowadzania do kościoła funkcji świeckich szafarzy Komunii Świętej. Ci ludzie tym co czynią, sprowadzają wielkie przekleństwo Boga samego wszędzie tam, gdzie są i funkcjonują. Dopóki profanują Najświętsze Ciało Mojego Boskiego Syna Jezusa Chrystusa, nie będzie dla tych miejsc i diecezji Bożego Błogosławieństwa, poza indywidualnym dla poszczególnych ludzi, zasługujących dla Boga. .
Jan Radziszewski2019.09.29 8:55
NMP 15.08.2019 Niewielu Polaków podjęło wezwanie, zatem Boża Sprawiedliwość niebawem rozpocznie swoje działanie, bo będzie do tego zmuszona brakiem odpowiedzi z waszej strony i zbyt małym odzewem wiernych Bogu. Niebawem w Polsce wybuchną niepokoje, bo są siły, które chcą eksterminacji wszystkich Polaków. Źli ludzie chcą zmienić swoje prawa, aby dostosować je do swoich potrzeb, do realizacji swoich niecnych planów. Niebawem nadejdą niełatwe chwile, że może się polać wiele polskiej krwi. Wpuszczonych jest wielu ludzi z innych, wrogich wam krajów i nacji, wrogo nastawionych do Polaków, a także do waszej wiary i tradycji. Wielu polskich biskupów nie kryje już za bardzo swoich poglądów Jest spora grupa z ich grona, która nie wierzy w realną obecność Jezusa, Mojego Ukochanego Syna obecnego w Najświętszym Sakramencie. W swoim nauczaniu szerzą błędy i wykroczenia, a ludzie stają się coraz bardziej i bardziej zdezorientowani i zniechęceni. Bożego wołania i Bożej Mowy słucha niewielka grupa wiernych Bogu osób. Win i obciążeń jest bardzo wiele, a zbyt mało takich, co chcą Bogu pomóc wynagradzając . Niebawem rozpocznie się kolejna faza oczyszczenia ludzkości, a także was Polaków. Wrogowie polskości po cichu wprowadzają przymusowe nauczanie wszelkich zboczeń i dewiacji, a ludzie są do tych rzeczy przyzwyczajani, a przez to niewielu będzie biło na alarm.
Jan Radziszewski2019.09.29 8:35
Pan 25.09.2019 Kochani, teraz rozgrywa się bój o wasze dusze, bój srogi, w którym złe duchy wytaczają najcięższe „działa”. Demon przez wiele lat przygotowywał grupę swoich sług, które teraz objęły rządy we władzach świeckich i kościelnych. Oni czynią wszystko, aby zniszczyć Kościół Święty, myślą, że jak teraz opanowali jego struktury i kontrolują każdy jego ruch, że całkowite pokonanie jego jest jedynie kwestią niedługiego czasu. Obecne struktury Kościoła zostaną pokonane już niedługo. Syn zatracenia, Antychryst, będzie czynił wiele swoich wysiłków, aby zabić jak najwięcej z was. W tym czasie na 1 300 000 000 (miliard trzysta milionów) katolików śmierć męczeńską może ponieść 1 200 000 000 (miliard dwieście miliomów). Z całego stanu kapłańskiego przy życiu na 1000 kapłanów może zginąć męczeńsko 990, a biskupów na 1000 zginie 998, kardynałów zostanie tylko kilku. Te ofiary uratują wieczność tych, którzy będą ginąć, męczeńsko umierać. Tym z was i tym spośród kapłanów, których wyznaczyłem, jako pierwociny Nowej Ery, pozwolę im przetrwać w ukryciu, w domach modlitwy na całym świecie. Działanie syna zatracenia, Antychrysta zakończy ostatni bój i walka ze Świętym Michałem Archaniołem. Aniołowie, wykonawcy Sprawiedliwego Gniewu Bożego uruchomią cztery żywioły ziemi, która pochłaniać będzie miliardy istnień. Z tych, którzy będą ginąć w tym czasie nie będzie nikt wysłuchany, bo nie odwrócą się od zła, które czynią. Na 1 000 000 (milion) ludzi zginie około 989 954, a zostanie 10 046. Z tych co umrą, do piekła pójdzie 743 521 osób, bo nie będzie nikogo, kto będzie chciał ich ratować, reszta, czyli 246 433 na milion trafi do czyśćca. Nie bądźcie samolubni, nie troszczcie się tylko o siebie samych. Pragnę, aby jak najwięcej z was oddawało wszelkie swoje modlitwy i cierpienia oraz umartwienia i posty do Bożego Skarbca, do Bożej dyspozycji. Tylko w ten sposób będzie można uratować jak najwięcej ludzi od ich smutnego końca, od wiecznej pokuty, od piekła.
Jan Radziszewski2019.09.29 8:14
ot bliska już wizja kar jakie doświadczą ludzie po czasach Apokalipsy !!! Wizja ukochanej Babci Opuszczaliśmy się niżej. Opuszczaliśmy się do samego dna piekła. W jednym z kręgów zobaczyłam swoją Babcię. Tak, mamę mego Ojca. Moją dobrą, czułą, wspaniałą Babcię. Demon szczypcami wyciągał jej język. Szczypce rozżarzone. Od tych szczypiec zapala się język i całe ciało zwęgla się. I kiedy proch z ciała powinien się rozwiać i męczarnię się skończą, ona znów – demon otwierał szczypce, język wypadał i na tym miejscu proch się łączył i – ona znów stawała się tą, co poprzednio. I męczarnie trwały dalej. Ona krzyczała, ale powiedzieć nic nie mogła. Patrzyła na mnie wytrzeszczonymi oczami i wyciągała ręce. Nie mogłam na to patrzeć. Ponieważ pomóc jej w niczym nie mogłam. Nie mogłam wyciągnąć do niej rękę i ochłodzić jej język. Okazuje się, ona przeklinała. Ona przeklinała. Zrozumiałam, dlaczego z nią nie przyjaźnili się sąsiedzi. Strasznie to mówić. Boleśnie to mówić. Jej syn, mój Ojciec, znajdował się w raju, a jego mama całą wieczność będzie przebywać tu. Nie mogłam się ruszyć z miejsca. I gdyby nie Anioł, to chyba stałabym i stałabym tam. Płakałabym i krzyczałabym. Krzyczałabym zamiast niej. Nie wiem, jak znaleźliśmy się jeszcze niżej. 1 uzupełnienie ze świadectwa w cerkwi „Źródło życia”: … Odwróciłam się i zobaczyłam oczy mojej Babci. Tylko co w Niebiosach widziałam mego Tatę, jej syna. On, jak głownia, wyrwana z ognia, a moja miła Babcia, u niej tyle ikon było, ona umiała tyle modlitw, a teraz wielki demon szczypcami wyciąga jej język. Od rozpalonych szczypiec zaczyna się on palić. Powoli, powoli spala się, ogień pełznie do krtani. Z początku ona krzyczy, potem chrypi, wypala się, wypala się cała, całe jej wnętrze i w końcu pęka, został tylko popiół … zaraz się on rozwieje, - miałam nadzieję - , miałam taka nadzieję, że on się rozwieje. Ale, nie. Popiół spada kupką, szczypce rozwierają się i spalony kawałeczek języka spada na ten popiół i ona znów powstaje, odtwarza się. I męczarnie rozpoczynają się od nowa. Już ponad 30 lat ona jest tam, a dalej – wieczność. Rzuciłam się, aby pomóc jej. Czułam, że mam wilgotna rękę, tę, za którą trzymał mnie Anioł. Chciałam chociaż tylko trochę ugasić, ugasić ten płomień. Ale napotkałam postawioną przeszkodę. I nie zdołałam dotknąć, a ona… ona patrzyła na mnie, ona błagała mnie oczami
dyt2019.09.29 0:37
Nazwisko Targalski sprzedawca smiec kanalia pluje za judosrebrniki.
kjl2019.09.28 15:44
Moskwa. Braun i szpieg Swiridow piją sobie z dziobków na Placu Czerwonym 20 grudnia 2018 https://pbs.twimg.com/media/D6DLVxAWAAAiMaI.jpg:large
ninin2019.09.28 15:29
Товарищ Браун! Wiele filmików z udziałem Grzegorza Brauna znajdujemy na portalu CNclip. Czym zaś jest portal CNclip? Wygląda jak podróbka powszechnie znanego serwisu YouYube i działa na rosyjskim serwerze. (https://azstats.org/site/cnclip.net/) Co więcej, jeden z zarejestrowanych użytkowników CNclip nazywa się Grzegorz Braun, używa zdjęcia Grzegorza Brauna i wymienia opinie z anonimowymi zwolennikami... przyłączenia zachodniej Ukrainy do Polski.
KATOLIK2019.09.28 14:02
Panie Targalski, niech pan przestanie pisać, bo to niesmaczne, co pan robi.
272019.09.28 13:37
ale macie swietna tv sakiewicza czy ten bufon pracuje tam . kolejne szkalowanie brawo frondkowa holota pi ss owska
...2019.09.28 12:11
Braun zbiera pieniądze na swój film u Rosjan i pisze do nich po rosyjsku że potrzebuje 115 tysięcy eyro - link https://luter.braunmovies.com/ru/%D0%BA%D0%B0%D0%BA/#%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%BA%D0%BE-%D0%BD%D0%B0%D0%BC-%D0%BD%D1%83%D0%B6%D0%BD%D0%BE
dekonspiracja towarzysza Brauna2019.09.28 11:54
Jakie ustalenia poczynił iz obietnice złożył i rozkazy przyjął G Braun podczas swojego pobytu w Moskwie, z którego wyciekła jego fotografia w metre moskiewskim w towarzystwie Leonida Swiridowa wcześniej wydalonego z Polski w wyniku podejrzenia o szpiegostwo ? link do zdjęcia https://pbs.twimg.com/media/D5UjPdwW4AIWgFh.jpg (ta kobieta na fotce to ta sama osoba która na fotce mniejszej stoi przy drzwiavh do gabinetu Ławrowa)
RW2019.09.28 11:59
Wpiszcie w Google: Grzegorz Braun i Leonid Swiridow. SZOK !!!
Gerszon Braun prorok mniejszy2019.09.28 11:44
Proszę Państwa, nie ulega już żadnej wątpliwości, że po stworzeniu Judeopolonii cały plan nie zostanie wstrzymany i zostanie postawiony kolejny cel. A jakiż to może być inny cel niż zbudowanie pomostu lądowego pomostu lądowego tak między Judeopolonią a Izraelem? Czyli Ameryka okupująca resztki Polski wyśle armie polskie do zdobywania Turcji, Bułgarii i Rumunii, tak,Turcji, Bułgarii i Rumunii. Czy chcecie więc umierać przy szturmie Istanbułu podczas gdy Judeopolonia będzie rozszerzać się w tym czasie na zachód od Krakowa?
DeH2019.09.28 11:34
Braunow to ruski cyrkowiec
LLLP2019.09.28 11:26
Braun w pięknej bródce szalonego cadyka już przyszłym tygodniu powie, że USA wyślą armię polską do zdobywania Pekinu żeby wygubić Polaków i oddać Polskę pod Judeopolonię a redaktor Michalkiewicz dostanie orgazmu.
lolek kremowka2019.09.28 11:08
Wizjonerzy KK mówią i mówili co innego, cośo oskrze z Polski, że Polska będzie coś tam coś tam...
man.of.Stagira2019.09.28 10:59
. . Aha, czy Pan Grzegorz Braun zrobił już coś w sprawie dwupłatowca który 10 kwietnia wystartował w godzinach porannych z lotniska OKĘCIE w Warszawie i o którym - podobnie jak o 96 osobach na jego pokładzie - SŁUCH ZAGINĄŁ? . . Czy Grzegorz Braun aka TUpi-EM gdzieś to zgłosił czy też dalej waha się? Panie Grzegorzu Braun! GDZIE jest TEN samolot! Polska wzywa Cię, pu(ó)łkowniku Braun! (-to od półki na której stoją Pana filmy dokumentalne) . xD
man.of.Stagira2019.09.28 10:53
. . 'jachiryzm' całego 'przedsięwzięcia' (przedsiębiorstwa? -patrz Liroy) reprezentowanego przez partię publicystów i dokumentalistów: Braun-Korwin-Michalkiewicz jaskrawy jak telewizory w salonach RTV. Im gorzej tym lepiej. Tak przy okazji - 'BRAUN' - to jest nazwisko ....polskie, hę? Narodowe? . .
Mercedes Bęc2019.09.28 12:02
Braun chyba jest izraelskie, von Braun byłoby niemieckie
JS2019.09.28 10:36
Panie Targarlski. Wiele można się od pana nauczyć, dowiedzieć ale czy widzi pan przyszłość ?. Wojny nie będzie ..... na razie. Polska choćby miała i 300 szt. F-35 (kosmiczne pieniądze !!) to i tak jest nic dla Rosji. Możemy ją co najwyżej drapnąć. III WŚ jest w planie ale ma być krótka, bo anty-Chryst musi na czymś zbudować swoje, krótkotrwałe księstwo na ziemi. Zobaczymy cuuuuuda nie z tej ziemi, że naukowcy, ateiści, sceptycy a nawet kapłani wymiękną, dadzą się nabrać i oddadzą pokłon. Prawdziwy Bóg Obrońca wkroczy wkrótce po tej intronizacji szatana na fałszywego mesjasza, króla świata. Króluj nam Chryste Pozdr.
Polak Katolik2019.09.28 10:55
Chodzi o to, ze p. Braun ciagle straszy wojną wywolaną przez USA (przez to, ze zakupilismy od nich bron, ze stacjonują u nas zolnierze amerykanscy etc). I ta wojna jest juz tuz tuz. Przeciez to nonsens. Jestesmy militarnie wciaz bardzo slabi, Rosja wciaz jest agresorem i musimy wobec tego byc silniejsi militarnie. Jest to wprowadzanie ludzi w blad przez pana Brauna. Pozdrowienia dla pana JS i pana Targalskiego.
JS2019.09.28 16:24
Ta wojna w końcu musi wybuchnąć. Nie wiadomo jeszcze skąd się jej spodziewać. Na Ukrainie trwa akcja wypędzania biedą Ukraińców do Polski i dalej na Zachód, aby tam przygotować komuś trochę terytorium. A komu ? Jest taki naród co to lubi wyrywać innym władzę, terytorium od środka. Pozdr.
JS2019.09.28 10:10
Pamiętajcie...!!! To PIS sprzedał Ukraińcom bez przetargu pod stołem Stocznie Gdańską z rozległymi terenami w centrum Gdańska !!! i to PiS kupuje tysiące ton węgla od ruskich!
Bez adnego trybu2019.09.28 10:03
Dzień dobry. Kiedy raport końcowy Macierewicza? Polacy chcą wiedzieć kto stoi za zamachem na Prezydenta Prof. Lecha Kaczyńskiego!! Macierewicz i jego komisja od 4 lat biorą miliony na wyjaśnienie zamachu i co?? I w tym czasie wysadzili w powietrze blaszany garaż z pomalowanymi oknami wciskając nam kit że to wierna kopia tupolewa. Polacy chcą raportu końcowego!! Redaktorzy Frondy może zajmiecie się tym tematem, w końcu wyjaśnienie tej zbrodni jest nadrzędnym celem dla bezpieczeństwa Polski, jak to określił 4 lata temu Prof. Jarosław Kaczyński. Mamy prawo wiedzieć oficjalnie kto stoi za zamachem w smoleńsku prawda??!!
Konfederata2019.09.28 10:16
Sprawa jest prosta. Wybory u nas nadchodziły, trzeba było pokazać się ciemnemu ludowi w telewizji jak to się z troską pochyla nad mogiłami pomordowanych Polaków. Tusk już był się pochylić, telewizje pokazały, czas był na prezydenta. Warunki nie były przychylne, mgła, a czas gonił. No więc gadu gadu z mlaskającym i nieodwołalna decyzja ląduj dziadu! ląduj pan! Moim zdaniem winę ponosi prezes PiS. No i tyle. Reszta to przedstawienie dla ciemnego ludu, żeby przykryć własne zaniedbania a przy okazji wyciągnąć nielichą kasę z kieszeni owego ludu na badanie katastrofy. Do dziś badają. A wystarczy upublicznić rozmowę między prezydentem a prezesem tuż przed lądowaniem. A była taka, była.... Pewnie nagrania zaginęły tak jak nagrania z wypadku kolumny p. Szydłowej kiedy to łebka w cinkusiu skasowali i inne dokumenty z innych pisowskich afer i przekrętów.
Bez żadnego trybu2019.09.28 10:25
Jeżeli tak jest jak piszesz i Lech Kaczyński jest współodpowiedzialny za śmierć tylu Polaków to chyba trzeba się zastanowić czy zasługuje on na krypte na Wawelu? Może czas zacząć ogólnopolską debatę czy Lech Kaczyński zasługuje na miejsce na Wawelu?
Konfederata2019.09.28 11:46
Osobiście nie interesuje mnie rozkminianie czy zasługuje na Wawel, niech sobie ustala właściciel obiektu (chyba jakaś parafia przecież) i rodzina nieboszczyka. jeśli uznać że tam tylko bohaterowie to nie zasługuje, ale tez wtedy trzeba by przejrzeć zasób truposzy i weryfikować, po co to komu potrzebne. A jeśli uznać że tam leżą znani w jakiś sposób Polacy to wtedy owszem, zasługuje, zginął w widowiskowy sposób, cały świat usłyszał! Ale uważam, że to kwestia między właścicielem obiektu a rodziną.
Bez żadnego trybu2019.09.28 11:55
Chyba masz rację. Ale pomnik współodpowiedzialnego za tę tragedię w najbardziej reprezentatywnym miejscu Warszawy to jest obraza dla Polaków. Powinien zostać zdemontowany.
ciemny lud2019.09.29 10:31
Jaśnie oświecony Konfederata, przemawia do ciemnego ludu. Konfederata wszystko wie najlepiej.
Bez żadnego trybu2019.09.28 11:25
Dziwi mnie że są na tym forum osoby które nie chcą ujawnienia prawdy o zbrodni w smoleńsku. Bo tak rozumiem kciuki w dół pod moim postem dotyczącym prawdy o zamachu. Ciekawe.
Konfederata2019.09.28 11:50
Jest tu mnóstwo pisowców, Fronda to ich tuba propagandowa. Oni dobrze wiedzą że sami się rozbili, stąd te minusy. Nie zalezy im na wyjaśnieniu, to kłamcy, taka jest natura tych gebelsów, będą gmatwać i oskarżać bez końca.
ASTOM2019.09.29 10:48
Bez żadnego trybu + konfederata = dobrał się stary komuch z komuchem braunowsko-mikkowskim
ASTOM2019.09.29 10:56
Ale jak to jest, że google jest taki proczerwony i tak podobno kosi materiały prawicowych publicystów, a na you tube najwięcej filmików jest z Braunem i Michalkiewiczem, pono zawziętych antykomunistów???!!!!